Clubafbeelding van Mama's september / oktober 2009

Mama's september / oktober 2009

Wie verwacht ook haar eerste kindje in september/oktober 2009? Leuk om samen ervaringen uit te wisselen! Ik had al eerder een forum maar dat lijkt nu te zijn verdwenen........

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Mama's september / oktober 2009
  4. Next, Meteoor, MB80, Fregle e.a. - Zijn jullie daar? :-)

Dit onderwerp heeft 70 reacties, en bestaat uit 3 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 3.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-06-2009 11:45. \t\t

Next, Meteoor, MB80, Fregle e.a. - Zijn jullie daar? :-)

  1. Geplaatst door Engeline | 19-03-2009, 22:31 | 2865x gelezen | 70 reacties

    Wat een doolhof op het nieuwe forum.
    Ik zag onze club nog nergens, dus heb ik er maar eentje aangemaakt.
    Hopelijk kunnen jullie 'm vinden!


70 reacties op onderwerp


  1. Ja, ik ben er!
    Ik had gisteren al gekeken maar vond het toen nog niet.

    Hoe is het met iedereen? en wie heeft er al de termijnecho gehad? Ik krijg hem over 2 weken.

    Hier is alles goed, erg druk geweest de laatste tijd met vanalles en nog wat.
    Mijn buik is toch al aardig aan het groeien, ben blij dat ik niet heb gewacht tot 12 weken want toen ik het bekendmaakte zeiden al mensen dat ze het hadden gezien.... en dat was met 10 weken....

    Misselijkheid is helemaal weg, heb er ook niet veel last van gehad moet ik zeggen. Ik ben alleen het 's avonds nog steeds wat sneller moe maar goed dat zal ook wel blijven voorlopig.

    Ben weer weg!



  2. Hoi Meiden,

    Ik ben ook weer van de partij. Heb jullie gelukkig kunnen vinden.
    Hier gaat het ook steeds beter. De misselijkheid is zo goed als weg, maar die vermoeidheid......

    Weet iemand ook of de oude berichten bewaard zijn gebleven?

    Groetjes MB80



  3. Hoi Meiden,
    Ja ik ben er ook. Duurde voor mij ook even voordat ik het gevonden had. Hier alles zijn gangetje. Misselijkheid gaat wat beter maar ben nog steeds erg moe. Vandaag zijn we even bij een babywinkel wezen kijken. Gewoon om even te orienteren op het gebied van wagens en wat we allemaal nodig hebben en waar we op financieel gebied rekening mee moeten houden. Nou dat wordt nog even hard sparen. Groetjes Meteoor.



  4. Jaaa, wat fijn dat we elkaar weer gevonden hebben!
    Onze oude berichtjes zijn wel bewaard gebleven in de oude pijler baby's en kinderen (staat nu tussen de clubs bij onderwerp zwangerschap) Maar je kunt er niet meer op reageren. Ik heb wel aangevraagd om dat hele topic over te zetten naar een nieuwe club zodat we 'verder' kunnen schrijven. Nog niets teruggehoord, maar anders beginnen we hier maar opnieuw!

    Mijn buik begint ook al aardig te groeien. Ik heb mijn eerste positiekleding al gekocht. Ik ben overigens ook al minder misselijk, maar nog wel erg moe. En mijn hormonen... pffff!



  5. Hoi,
    Ik moet wel even wennen aan het nieuwe forum. Of het er nou op vooruit is gegaan vraag ik me af. Hier alles zijn gangetje. Nog steeds misselijk en moe dus weinig veranderd. Wij zijn heel erg aan het twijfelen wat we nu met onze vakantie gaan doen. Willen eind mei begin juni maar weet het gewoon niet. We hadden dit jaar in gedachten om op vakantie te gaan naar Amerika maar twijfel nu heel erg. Ook omdat het erg prijzig is. Heeft iemand nog een leuke tip= Gaan jullie nog op vakantie=
    Prettig weekend. Groetjes Meteoor.



  6. Hoi Next,
    Hoeveel weken ben jij nu zwanger=



  7. 13 weken en 6 dagen! Moest ff vogelen hoe ik een nieuwe banner moest plaatsen, maar het is gelukt!

    next wijzigde dit bericht op 23-03-2009 09:46 met 54%


  8. Zullen we 'm dan in deze club erbij laten zetten?
    En next, ik kan het beheer heel makkelijk aan jou over geven, als je nog steeds beheerder wilt worden.



  9. De topic is toegevoegd! ^_^
    Veel succes en plezier verder!

    Groetjes,
    Li-Shi

    "A day without laughter is a day wasted" - Charlie Chaplin | "Dwell in possibility" - Emily Dickinson


  10. Is het nou de bedoeling dat we hier verder schrijven of begrijp ik het niet goed? Pfff, met dit nieuwe forum zijn we allemaal een beetje stil gevallen geloof ik...
    Oh ja Engeline, ik hoef geen beheerder te worden hoor, ik denk dat jij dat heel goed kan [;)]



  11. denk dat we hier maar verderschrijven, toch? Verder alles goed met jullie?

    Hier wel, volgende week vrijdag de termijnecho. Helaas kan mijn man niet mee, heeft iets van zijn werk, maar de echo wordt opgenomen op video.

    Qua vakantietips... . We zijn vorige jaar zomer naar Lanzarote geweest en dat was een hele leuke vakantie we zijn ook al eens naar Tenerife geweest. Zelf gaan we met de pasen een week met vakantie maar niet zo ver weg en met de zomer gaan we een weekendje weg.

    Oh ja dames, niet vergeten de babydozen te bestellen, voorpret!

    Ben weer weg!



  12. Hoi Meiden,

    Morgen heb ik lekker een dagje vrij om even bij te komen. De vermoeidheid is nog steeds niet over. Ook heb ik momenteel steken aan de rechterkant bij de ribben. Vooral 's avonds. Misschien maak ik me wel iets te druk. Het maar even in de gaten houden.

    Hebben jullie de kraamzorg en de kinderopvang al geregeld?

    Groetjes MB80



  13. Ben ik nog een keer!

    Vervelend dat je nog zo vermoeid bent en ook nog steken hebt. Fijn dat je morgen dan lekker even kunt uitrusten. Heb je wel al met je vk gesproken?

    Kraamzorg heb ik nog niet geregeld doe ik als ik volgende week vrijdag de echo heb gehad en kinderopvang heb ik ook nog niet geregeld. Ik wil hem/haar naar hetzelfde kdv brengen als mijn dochtertje en hier in het Zuiden waar ik woon zijn de wachtlijsten stukken korter dan bijv. in de Randstad dus dat zal wel loslopen.

    groetjes,
    Fregle



  14. Hoi Meiden,
    Hoe gaat het met iedereen? Hier zijn gangetje. De misselijkheid neemt gelukkig wat af maar houdt niet op hoor en ben nog steeds erg moe. Ben nu over de 12 weken grens dus hoop dat het echt gauw minder wordt. Ik heb de kraamzorg al geregeld en over kinderopvang moeten we echt nog gaan nadenken. Weten nog niet precies hoe we het gaan doen, welke dagen etc. Moet je dat nu allemaal al weten dan? Wij april naar de verloskundige voor controle. Ik heb nu 2 dagen vrij omdat ik zaterdag examen van mijn studie heb. Hopelijk kan ik me een beetje concenteren. Groetjes Metoor.
    Ps krijgen jullie al een buikje? Bij mijn is nog niet veel zichtbaar. s Avonds wel meer dan overdag.



  15. Ja we kunnen hier gewoon verder schrijven, en als je nog wat uit het oude topic terug wilt lezen, die staat nu ook in deze club, dus dat is mooi.

    Fregle, jij hebt je termijnecho dan best laat, of niet? Voordeel is, dat er dan waarschijnlijk extra veel te zien is. Mooi dat ze het op video opnemen, zodat je man het ook kan zien.

    MB80, sterkte met je vermoeidheid en steken. Kraamzorg heb ik inmiddels geregeld. Kinderopvang ben ik nog over na aan het denken.

    Meteoor, succes met je examen!
    Ik loop nog in mijn normale broeken met zelfs mijn riem op hetzelfde gaatje. Bij mijn dochter had ik pas vanaf 18 weken een positiebroek nodig. Ik moet zeggen dat ik ook nog helemaal geen zin heb om positiekleding te kopen, als ik die enorme broeken en gewaden in de rekken zie. [:D] Ik hou sowieso al niet van kleding kopen, dus ik stel het zo lang mogelijk uit. Helaas ben ik precies in het omgekeerde seizoen zwanger dan de vorige keer, dus van de vorige keer zal ik weinig kunnen hergebruiken.



  16. Tijdens mijn termijnecho hebben ze trouwens niks gezegd over de termijn [:D] dus nu weet ik nog steeds niet zeker wat ze als mijn uitgerekende datum beschouwen.



  17. Hoi Engeline,
    Heb je van de verloskundige dan geen brief meegekregen waar het in staat? Wij hebben een stapeltje met persoonlijke gegevens gehad en de foto en in de brief staat dan de uitgerekende datum. Ik ga aanstaande vrijdag een zwangerschapsverklaring aanvragen voor mijn werk. Dan kan daar ook alles in werking gezet worden. Wij hebben ook nog geen idee hoe we het met opvang gaan doen maar merk wel dat er wachtlijsten zijn. Groetjes Meteoor.



  18. Meteoor, Succes met je examen morgen.



  19. Meteoor, ook van mij veel succes met je examen!



  20. ff snel; later dit weekend meer;
    Meteoor zet m op morgen!



  21. Hoi Meiden,
    Nou ik ben terug van mijn examen. Kan er echt niets over zeggen. Kan echt alle kanten opgaan. Dus jullie horen het wel wanneer de uitslag binnen is. Duurt max. 6 weken.
    Alles goed met iedereen? Ik ga nu even bankhangen want mijn tante komt zo nog langs en hebben vanavond verjaardag.
    Groetjes Meteoor.



  22. Hallo meiden,

    Hier is alles goed, alleen de vermoeidheid schiet nog niet echt op.
    Wij gaan vanavond met vrienden uit eten, omdat we vandaag één jaar getrouwd zijn.

    Dus ook ik ga nog even bankhangen, voor we weg gaan.

    Groeten MB80

    PS: Wij hebben de kinderopvang en de kraamzorg geregeld. Nu de rest nog.



  23. Even een leuk nieuwtje hoor: Sinds gisteren voel ik de kleine al schopjes geven!! [:D]
    Jullie zullen wel denken, wat belachelijk vroeg, maar bij je tweede kind is dat wel mogelijk. [:)]
    Op de echo's was hij al steeds ontzettend druk aan het bewegen, dus dat kan kloppen.
    Mijn dochtertje voelde ik vanaf 16 weken, maar die was een stuk minder beweeglijk.
    Echt weer een bijzondere ervaring zeg [G] , en onmiskenbaar! [:)]

    MB80, gefeliciteerd met je 1-jarig huwelijk! [^]



  24. Hee wat leuk dat je al iets voelt Engeline! Waarom zou dat niet al kunnen? Als de kleine al zo druk is op de echo! en ik denk ook dat je met een tweede sneller iets voelt, je herkent het denk ik sneller.

    Ja, ik heb idd laat de termijnecho, dat moet voor de 14e week gebeuren en die ben ik dan bijna. Maar ik vind het niet erg, des te meer zie je.

    Gisteren in de stad heb ik nog gekeken voor positiekleren maar ik vond alleen maar een vestje... ik kan gelukkig nog wel wat doordragen van mijn eerste zwangerschap maar wil ook graag wat nieuwe dingen. Mijn broeken kan ik nog wel een paar weken dragen denk ik alleen de truitjes worden een probleem.

    MB 80, gefeliciteerd met je 1e huwelijksjaar!


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!