Met...
- 2 volgers
- 0 blogs
- 3 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (11.930x) midden / eind juni 2009 mama's (ledenstop)
- Meeste reacties (289) midden / eind juni 2009 mama's (ledenstop)
Dit onderwerp heeft 289 reacties, en bestaat uit 12 pagina's. U bent momenteel op pagina 12 van 12.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 11-03-2009 16:04. \t\t
midden / eind juni 2009 mama's (ledenstop)
- Zijn er al dames die weten dat ze midden of eind juni uitgerekend zijn?
Volgens mijn berekeningen ben ik ± 17 juni uitgerekend van de 2e
Ben er dus net deze week achter gekomen..
Iemand al zin om te kletsen?
Groetjes- Print deze pagina
289 reacties op onderwerp
- Hoi meiden,
heb jullie allemaal een privemailtje gestuurd met de link, ik hoop dat het werkt ;-)
Groetjes - Hallo Allemaal,
Heel langzaam kan ik een beetje wennen aan het idee van een kleine jongen. Wel lastig hoor, zeker als je voor de kleding staat en het verschil ziet tussen de meiden afdeling en de jongensafdeling. Maar heb inmiddels twee leuke broeken met shirts gekocht!
Ik heb me aangemeld voor de Hyves site! Is een erg goed idee.
We praten snel weer verder!
M - Hoi
Helaas geen goed nieuws hier... Net bij de VK geweest en bij de eerste hulp en daar is gebleken dat ook deze zwangerschap gaat eindigen in een MK. Eerst dachten ze nog aan een BBZ maar gelukkig zagen we toch een vruchtje in de baarmoeder. Zelfs nog met kloppen hartje, maar helaas te klein. Dat wijst op een dreigende mk.
Verdriet is groot, maar ook de geruststelling dat de gyn mijn buikholte goed heeft bekeken en me kon verzekeren dat het wederom gewoon domme pech is. Nu is het wachten op de echte mk of we kijken donderdag verder of we zelf ingrijpen.
Ik neem even afscheid van de forums. Ik wens jullie een geweldige zwangerschap! En hopelijk kan ik jullie nog eens melden dat het echt goed gekomen is! !
X[img]http://lmtf.lilypie.com/317bp2.pn g[/img] 
- Summer,
Heel veel sterkte!! - Hoi meiden,
Ik wilde jullie even vertellen dat ik ook weer zwanger ben! In het begin van dit forum heb ik nog met jullie meegeschreven, maar heb toen een miskraam gehad.
Ben met de eerste ronde Clomid zwanger geworden. T is nog maar erg pril, en ben dus ook nog erg zenuwachtig of het dit keer wel allemaal goed gaat.
Ik zie dat de meesten van jullie al rond de 24 weken zijn. Wel raar hoor, was ik anders ook geweest. Maar dat kunnen we niet terug draaien. Nu duimen draaien dat het deze keer wel goed gaat.
Allemaal nog een goede zwangerschap gewenst!
Liefs Martini - Hoi Martini,
Zag je naam staan en dacht meteen: joepie! Wat leuk! Gefeliciteerd! Geniet ervan en een hele fijne zwangerschap gewenst!
Zelf ben ik helaas nog niet weer zwanger, wel weer geweest (sept 09) maar dat ging helaas ook mis. We gaan voor 3x scheepsrecht!
X Summer[img]http://lmtf.lilypie.com/317bp2.pn g[/img]
Dit onderwerp heeft 289 reacties, en bestaat uit 12 pagina's. U bent momenteel op pagina 12 van 12.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 11-03-2009 16:04. \t\t
midden / eind juni 2009 mama's (ledenstop)
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- Er is nog geen activiteit geweest...
Wie hier?
Er is niemand online!








