Clubafbeelding van Mama's september 2009

Mama's september 2009

--

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Mama's september 2009
  4. September 2009 (ledenstop)

Dit onderwerp heeft 240 reacties, en bestaat uit 10 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 10.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 20-04-2009 09:29. \t\t

September 2009 (ledenstop)

  1. Geplaatst door jazzadelic | 07-01-2009, 22:24 | 10544x gelezen | 240 reacties

    Omdat het andere septembertopic al vol zit (de maand december was een vruchtbare[;)]): hier nog eentje voor diegenen die wellicht wat later in september zijn uitgerekend (of wel gewoon in het begin natuurlijk). Altijd plezierig om in zo'n spannende tijd alvast anoniem e.e.a. te kunnen delen.
    Ben zelf zwanger van mijn 2e kindje. Mijn zoontje is net een jaar geworden. Gisteravond een positieve test. Ben denk ik 17 september uitgerekend. Wie volgt?!


240 reacties op onderwerp


  1. [Y] (up)



  2. He hallo,
    Ik wil wel meeschrijven. Ik schrijf ook al op een ander topic, we gaan voor een tweede en daar zijn ook al 3 zwangeren nu, dus daar kun jij ook meeschrijven. Ik ben nu 5 weken en 2 dagen zwanger. Ik weet het sinds afgelopen zondag en volgens internet ben ik 14 september uitgerekend. Precies dezelfde datum als voor mijn zoon in 2007. Die is nu bijna 16 maanden. Ik heb de eerste dag (was een dag voor mijn NOD) toen ik net getest had wat licht rood verlies wat al snel 's avonds overging in wat bruinige afscheiding. De volgende dag al niks meer. Ik ga er maar vanuit dat het goed zit. De eerste dagen erg veel last van mn buik gehad, veel lucht en zere darmen. Nu gaat het beter. De pukkels komen tevoorschijn en heb wat last bij mn lies gehad. Met vlagen wat misselijk, maar valt reuze mee. Moet wel op tijd eten, merk dat ik snel weer een leeg gevoel heb. Ben redelijk moe. Is merk ik nu al soms wel lastig met nog een kleintje om je heen. Vond het de afgelopen dagen lastig om hem genoeg aandacht te geven en dat leek hij goed aan te voelen (not) was heerlijk aan het zeuren om aandacht van zn moeder. Heeft ie natuurlijk ook wel recht op.......
    Nou ik ben benieuwd hoe jij je voelt!
    groetjes Mickey



  3. Mickey, gefeliciteerd! Grappig dat je op dezelfde dag bent uitgerekend als de vorige keer [:)] Dat van die darmen herken ik nog van mijn 1e zwangerschap. ik heb tot nu toe eigenlijk helemaal nergens last van. Beetje wee gevoel af en toe, maar ik wil het geen misselijk noemen. Ik wil op zich ook best op het andere topic meeschrijven als de andere dat goed vinden?



  4. he hallo,
    Het is hier nog steeds rustig...... Kijk maar wat je wilt. Het lijkt mij dat je er nog wel bij kunt bij het andere topic. De zwangeren liggen daar qua datum wel wat uit elkaar. Als we hier nog wat mensen kunnen vinden zitten we wel allemaal in dezelfde periode, dat is ook wel leuk!
    Ik ga nu lekker (al) mn bedje in. Moest vandaag moeite doen om wakker te blijven en heb zoonlief maar naa de teletubbies laten kijken (slecht he).
    gr. Mickey



  5. Ik zou het wel leuk vinden als hier nog wat mensen bij komen die ook in september zijn uitgerekend, dus ik geef het nog niet op [;)] Ach, en wat is er slecht aan om je zoontje naar de TT te laten kijken? Als je er daardoor weer even tegen aan kan, heeft-ie er uiteindelijk meer baat bij dan een moeder die de hele dag anders is dan anders toch? Als de vermoeidheid afneemt, wordt het vast wel weer beter!



  6. Hi meiden,
    ik schrijf ook mee op een ander forum maar zag jullie oproepje staan. Ik dacht ik klets lekker mee. Ik ben Sanne 26 jaar en heb gisteren voor het eerst in m'n leven een positieve test gehad. Volgens de predictor site en als alles goed gaat ben ik 11 sept uitgerekend. Ik vind het allemaal erg spannend en onwerkelijk. Omdat ik het nog niet zo geloofde vanochtend nog maar even een test gedaan waar je kan zien hoelang je al zwanger bent. En ja hoor zwanger en 1 a 2 weken. Helemaal blij. Lig nu alleen met griep en keelpijn op de bank en mag niet eens een paracetamol (volgens de bijsluiter) maar goed dat gaat ook wel weer over. Ik had zo graag willen schaatsen met dit mooie weer!!!!!!!!

    heel veel liefs Sanne

    9 januari positieve test!!



  7. Sanne, gefeliciteerd en welkom! Jammer, dat je je niet lekker voelt. Wat voor test is dat trouwens waarmee je kan testen he lang je zwanger bent? Nog niet eerder van gehoord namelijk.



  8. Oh wat zou ik graag meeschrijven... Nog 3 dagen geduld en dan ga ik testen. Moet ergens tussen afgelopen donderdag en morgen ongi worden en voel nog niks, spannend dus.
    Wie weet tot volgende week en anders in ieder geval GEFELICITEERD!!!
    X

    [img]http://lmtf.lilypie.com/317bp2.pn g[/img]


  9. Spannend, Summer! Nou, als het positief is, horen we het vast wel [:D]


  10. Anoniem #9341 schreef | 11-01-2009, 19:13
    Afbeelding van Anoniem #9341

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  11. Gezellig Meike, dat je mee komt kletsen. Wat een aparte naam heeft je dochter trouwens, erg leuk!
    Ik heb tot nu toe nog steeds geen kwaaltjes. Hoop natuurlijk ook dat ze wegblijven, maar heb daardoor wel de neiging om nog wat testen in huis te halen [;)]



  12. Hallo! Mag ik ook meeschrijven? Ik ben zwanger van een 3e kindje, ik heb 2 zoontjes van anderhalf en 3(nou ja hij wordt de 25e 3).
    Heb vanmorgen voor de 6e x getest ofzo en nu na al ie vage blauwe lijntjes een duidelijke streep! Ben helemaal happy!
    Heb nog niet echt heel erg last van kwaaltjes, maar uit ervaring weet ik at die nog kunnen komen.
    Oja, omdat ik een zeer onregelmatige cyclus had weet ik niet helemaal precies wanneer ik uitgerekend ben. heb het gemiddelde maar genomen en dan ben ik 20 september uitgerekend!
    liefs

    [URL=


  13. Hallo meiden,
    Ik wil ook graag meeschrijven. Ik had zaterdagochtend 10 jan een positieve test.....We zijn zo super blij!!! Ik heb vandaag al een afspraak gemaakt bij de vk. dinsdag 27 jan kunnen we al terecht.....
    Heb nog nergens last van..Voel helemaal niets....Moet nog wel een beetje aan het idee wennen. Het is zo onwerkelijk!
    Jullie ook van harte!!
    Misschien leuk om een tabel te maken voor ons?




  14. Naam

    Leeftijd

    Eerst controle

    Uitgerekend

    Bijzonderheden

    Jazzadelic



    17 september

    2e kindje

    Mickey786



    14 september

    2e kindje

    Sanne2009



    11 september

    1e kindje

    comp



    12 september

    2e kindje

    xxmamaxx



    20 september

    3e kindje

    Ikke08


    27 januari

    15 september

    1e kindje
















    Summer hoe is het met jou???




  15. Naam

    Leeftijd

    Eerst controle

    Uitgerekend

    Bijzonderheden

    Jazzadelic



    17 september

    2e kindje

    Mickey786



    14 september

    2e kindje

    Sanne2009



    11 september

    1e kindje

    comp



    12 september

    2e kindje

    xxmamaxx


    16 februari

    20 september

    3e kindje

    Ikke08


    27 januari

    15 september

    1e kindje
















    ik heb vanmiddag ook al even gebeld voor een afspraak en ik mag 16 februari komen. Pfff dat duurt nog lang! Bij mn vorige zwangerschap kon ik al heel vroeg bij vk terecht ( mn eerste zwangerschap was een miskraam vandaar). Nou ja met 2 kleine kinderen gaat de tijd toch wel heel snel!
    Waar komen jullie vandaan? Ik uit een klein dorpje in de kop van noordholland.
    groetjes

    [URL=


  16. Hallo,
    Ik zou ook graag meeschrijven! Mijn test was 22 december al positief, dus ik dacht eind aug te zijn uitgerekend, maar een vroege echo wees vanmorgen uit dat ik nu ongeveer 7 weken zwanger ben, dus dan ben ik begin spet uitgerekend.
    Ik heb volgende week woe mijn eerste afspraak bij de verloskundige en over 2 weken de termijnecho, dan weten we de datum.
    Het is ons eerste kindje, dus alles is enorm spannend! Ik voel me iig zeer zwanger (lees: gevoelige borsten, kleine krampjes in mijn buik, veeel last van obstipatie en sinds een halve week ook veel overgeven en misselijk....) Vanmorgen nog overgegegeven, maar gelukkig gaat het de rest van de dag (afkloppen :-)) goed. Hopelijk blijft het hierbij, de ochtendmisselijkheid kan ik prima hebben, de hele dag op de bank hangen is een mindere optie voor de komende weken!
    Molletje



  17. Leuk, het wordt al een hele club zo! Thnx voor het maken van de tabel!!! Wat vinden jullie er trouwens van als we bij bijv. 8 leden een ledenstop invoeren? Ik vind het zelf wel plezierig als de club niet al te groot is, omdat je anders niet meer weet wie wie is en wat bij wie speelt. Dan wordt het zo onpersoonlijk.
    Weet iemand of je kan instellen dat je een mail krijgt als er gepost is? Ik doe namelijk verder niet zoveel met forums. Ben meer van het hyven, dus moet er echt aan denken ook hier te kijken.



  18. O ja, voor obstipatie: lijnzaadolie en Roosvicee laxo. Dat hielp bij mij de vorige keer heel goed. Ik heb er nu nog geen last van, maar de vorige keer begon dat ook pas ietsje later.



  19. Hoi,
    Nou daar ben ik dan!!! Ben ook zwanger, joepie! Voelde het al aankomen vandaan mijn bericht afgelopen weekend. Maar sinds gisteren is het officieel. Spannend want heb ik november een miskraam gehad. Gelukkig is het nu al weer raak!
    Ikke ken ik al van een forum van toen ik gestopt was met de pil voor mijn 1e kindje. We hebben een heel leif dochtertje van 1,5.
    12 februari mag ik al voor de echo. De intake is later pas.
    Tot snel!
    X


    Naam

    Leeftijd

    Eerst controle

    Uitgerekend

    Bijzonderheden

    Jazzadelic



    17 september

    2e kindje

    Mickey786



    14 september

    2e kindje

    Sanne2009



    11 september

    1e kindje

    comp



    12 september

    2e kindje

    xxmamaxx



    20 september

    3e kindje

    Ikke08


    27 januari

    15 september

    1e kindje

    Summer














    [img]http://lmtf.lilypie.com/317bp2.pn g[/img]



  20. Naam

    Leeftijd

    Eerst controle

    Uitgerekend

    Bijzonderheden

    Jazzadelic



    17 september

    2e kindje

    Mickey786



    14 september

    2e kindje

    Sanne2009



    11 september

    1e kindje

    comp



    12 september

    2e kindje

    xxmamaxx


    16 februari

    20 september

    3e kindje

    Ikke08


    27 januari

    15 september

    1e kindje

    Summer

    29

    12 februari

    20 september

    2e kindje










    [img]http://lmtf.lilypie.com/317bp2.pn g[/img]


  21. Enne: allemaal gefeliciteerd natuurlijk!!!
    X

    [img]http://lmtf.lilypie.com/317bp2.pn g[/img]

  22. Anoniem #9341 schreef | 12-01-2009, 19:44
    Afbeelding van Anoniem #9341

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.




  23. Naam

    Leeftijd

    Eerst controle

    Uitgerekend

    Bijzonderheden

    Jazzadelic



    17 september

    2e kindje

    Mickey786



    14 september

    2e kindje

    Sanne2009



    11 september

    1e kindje

    comp



    12 september

    2e kindje

    xxmamaxx



    20 september

    3e kindje

    Ikke08


    27 januari

    15 september

    1e kindje

    Summer

    29

    12 februari

    20 september

    2e kindje

    Molletje1978



    begin sept.

    1e kindje





    We zijn al met 8. Nu al een ledenstop aanvragen bij de moderator?
    Summer van harte!!
    Molletje: welkom!!
    Ik ga denk ik niet mee doen met moeders voor moeders. Het lijkt mij een gedoe....Bedoel het niet gemeen ofzo....Maar wil eigenlijk eerst zelf genieten....Ben veel te blij voor mijzelf.



  24. he ladies,
    Gefeliciteerd allemaal!!!!!!! We zitten echt dicht bij elkaar.
    Zo ik ben er twee dagen niet en er zijn ineens een boel zwangeren bij in september. gezellig!!!! Vind een ledenstop een goed idee anders is het echt niet meer bij te houden......
    Hier gaat het best goed. Zaterdag en zondag aardig fanatiek geschaatst en weinig last gehad. Wel enorm moe daarna maar dat is ook niet gek. Vandaag wel de hele dag een zeurend gevoel in mn onderbuik gehad en veel last van mn darmen. En ik was zooooo chago de laatste dagen. Zo ken ik mezelf echt niet. Ik kon soms gewoon niet leuk reageren. Had echt te doen met mn man...... Dat is nu wel redelijk bijgetrokken. mn buik is zo 's avonds ook wel aardig opgeblazen. Moest net zoonlief naar mn schoonouders brengen. Die slaapt daar de komende weken op maandagavond ze passen op dinsdag altijd op en wij moeten dan 's ochtends vroeg weg, maar ik had dus echt het idee dat ze me aankeken en dachten wat heeft die een dikke buik.......
    We hebben met oud en nieuw gehoord dat mn schoonzusje ook zwanger is, ze loopt ongeveer 2 weken voor op mij. Ze weten nog niet dat ik zwanger ben..... Bij de eerste waren we ook samen zwanger alleen scheelde het toen 3 maanden. Dit is wel helemaal leuk nu. Ik kan eigenlijk niet wachten met vertellen, maar wil eerst wat meet zekerheid. Ik zal woensdag de vk eens bellen. ben benieiwd. Misschien moet ik wel naar de gyneacoloog. Daat ben ik halverweg mn eerste zwangerschap ook beland. Even afwachten maar.
    Ik ga nu lekker in bad.
    Tot snel,
    Mickey


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!