Clubafbeelding van Mama's september 2008

Mama's september 2008

--

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Mama's september 2008
  4. September 2008: onze eerste baby, wie nog meer?

Dit onderwerp heeft 1475 reacties, en bestaat uit 60 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 60.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 06-05-2009 13:54. \t\t

September 2008: onze eerste baby, wie nog meer?

  1. Geplaatst door jerpat | 07-01-2008, 19:53 | 64786x gelezen | 1475 reacties

    Hai ik ben patricia 28 jr oud en in blijde verwachting van ons eerste kindje.
    Ik ben vandaag bij de ha geweest en die dacht dat ik 5 weken zwanger ben en zelf heb ik ook dat idee maar mij uitgerekende data weet ik nog niet. Ik denk zelf rond 6 a7 september ik ga einde van de week de verloskunde bellen.
    Vinden jullie het ook nog onwerkelijk ik zit een paar keer per dag naar de test te kijken maar kan het nog niet echt geloven dat wij een kindje krijgen als alles goed gaat. Ik ben in september 07 gestopt met de pil.
    Wie weet het ook pas en wil met mij schrijven
    gr patricia


1475 reacties op onderwerp


  1. Help ik krijg mijn banner niet verandert ga ik nog effe proberen.
    gr patricia



  2. Hoi Patricia! Gefeliciteerd!
    Ik schrijf wel met je mee!
    Ik weet het zelf een paar uurtjes. Heb vanmiddag een Kruidvattest gedaan, en die is duidelijk!
    Ik wist het eigenlijk al een beetje, voelde al van alles... Vorige maand had ik ook een positieve test, maar omdat ik zo vroeg testte (nog voor mijn NOD) was er nog niks zeker. En ik ben toen dus ook gewoon op tijd ongesteld geworden... Dat was klote!
    Nu ben ik 4 dagen overtijd, maar ik vind het vanwege vorige maand nog wel een beetje eng..

    Ik heb al wel meteen een afspraak gemaakt bij de verloskundige. Ik mag 28 januari komen voor de intake.
    Maar het voelt goed... dus ik ga er van uit dat ik niet meer zal gaan bloeden [;)]
    Lukt het al een beetje met je banner?



  3. Hai deboortje van harte gefeliciteerd. Goh heb je de verloskunde al gebeld maarja dan kun je dat maar gehad hebben toch. Ik ga het morgen doen kan vandaag niet te veel mensen bij ons in huis en we willen het verlopig nog geheim houden. Je dat is schrikken eerst een positief test en dan gewoon ongi. Je hoort welleens dat vrouwen gewoon ongi worden ookal zijn ze zwanger.
    En heb je ergens last van ik ben vandaag misselijk. Moeten dadelijk eten maar ik kan niet zeggen dat ik daar zin in heb. Maar goed je moet wel eten anders is het ook weer niet goed. Is trouwens vlot dat je al 28 jan mag komen.
    gr jerpat



  4. Hai Deboortje
    Ik heb de verloskunde net gebeld en we mogen 11 februari voor een echo en andere onderzoeken. Duurt nog effe maar dat had de ha ook al gezegt. Ik kan niet wachten.
    gr jerpat



  5. Hallo, ik heb gisteren een test gedaan en ja hoor zwanger! Kan het ook nog maar moeilijk geloven! Zoals ik kan uitrekenen op verschillende pagina;s op internet ben ik ongeveer 16 sept uitgerekend. Ik kan de verloskundige morgen bellen, op woensdag lukt dat niet., Hebben jullie eerst de huisarts gebeld, bijvoorbeeld om daar eerst een test te doen of gelijk de VK gebeld?

    Lief kleintje van ons, voor altijd in ons hart!! (11-03-2008)


  6. Hoi!

    Ik wil denk ik ook wel meeschrijven, mijn test drupt nog geloof ik maar is dus positief! Ik doe morgenvroeg nog een keer een test als mijn man er ook is maar deze was toch echt positief (zie plaatje) dus ik denk wel dat ik kan zeggen dat ik ook zwanger ben! Eindelijk!

    Ik ben trouwens 26, getrouwd en dit wordt de eerst voor ons en volgens mijn berekening kom ik uit op 19 septembe 2008.... maar of dat ook klopt...?

    Groetjes,

    Wallaby



  7. Hai meiden van harte gefeliciteerd met de positieven test. Welkom in de wereld van zwangere vrouwen.
    Ik ben eerst bij de ha geweest om het wat echter te laten lijken want naar de verloskunde duurt altijd nog effe. Maar die heeft geen test gedaan want ik had er al twee gedaan en de ha heeft de zelfde testen als wij bij de kruitvat ofzo kunnen kopen. Hij had wel mijn bloeddruk gemeten en die was keurig en dat is voor mij een wonder want normaal is die te hoog.
    Slikken jullie ook foliumzuur ofzo ik neem sinds vrijdag multi zwangerschap pillen zit van alles in en is ook tegen vermoeidheid. En er zit ook foliumzuur in dus alles in een. Heel makkelijk alleen ze zijn zo groot die pillen. Krijg het haast niet weg (heb ik altijd problemen mee zelfs paracetemol doe ik door 4).
    En we hebben ons eerste kadootje binnen bij de DA gekregen toen ik die pillen haalde een klein borsteltje van Nijntje lief joh.
    Wanneer gaan jullie het vertellen wij pas na de echo we willen eerst weten of alles goed is en nog even samen genieten van ons geheimpje. Ik moet zeggen dat ik ook nog geen moeite heb om het te verklappen. Misschien omdat ik ook hier natuurlijk schrijf is ook wel prettig.
    gr jerpat



  8. Hey meiden,
    Even een kort berichtje van mij. Ik heb namelijk sinds gisteravond een slecht voorgevoel dat ik alsnog ongesteld ga worden. Het word al wel wat minder gelukkig. Het komt omdat ik gisteravond wat bruine afscheiding had, het is nu geloof ik wel gestopt.
    En aangezien ik vorige maand ook bevrucht was en toch ongesteld werd, zit bij de schrik er nu goed in.
    Ik hou jullie op de hoogte.. Ik hoop dat ik hier mag blijven!



  9. He Deboortje wat schrikken zeg ik zal voor je duimen. Hopelijk is het gewoon wat oudbloed wat er nog uit moet.
    gr jerpat



  10. Hey meiden!
    Ik ben alweer een stuk geruster! Ik heb net even een schema in elkaar gedraaid, gaat alleen heel lastig!
    Heb voorlopig alleen Patricia en mezelf ingevuld, want mijn pc reageert zo langzaam... Ben 5 minuten bezig om één regel in te vullen, vanwege het steeds weer terugspringen van het lettertype. Die staat dus standaard op times new roman grootte 3, maar moet in het schema: Verdana grootte 2 zijn!
    Dus als jullie je eigen gegevens in willen vullen met dit lettertype, dan blijft het schema netter en overzichtelijker [;)]
    Sunrise, ik heb meteen de verloskundige gebeld. Maar heb wel even mijn huisarts ingelicht. Ging eigenlijk ongewild, omdat ik haar vanochtend gebeld heb vanwege mijn ongerustheid. Maar vind het wel prettig dat zij het nu weet.
    Wallaby, had jij je NOD nog niet gehad dan?
    Patricia, ik slik alweer een maand of 5 foliumzuur. Was er vroeg mee begonnen. Ik ben overigens ook in september 2007 gestopt met de pil, en met roken!
    Ik heb het wel al aan iedereen die dichtbij me staat vertelt. Ik kan zoiets niet voor me houden hoor [:D]
    Lukt het niet met je banner? Kan ik je helpen?


    Naam

    Leeftijd

    Kindje nummer...?
    Jongen/meisje?

    Uitgerekend


    VK - Echo

    Bijzonderheden

    Patricia

    28

    1e

    6/7-09-2008

    11 feb.- 11 feb.


    Deboortje

    29

    1e (gevoel zegt meisje)

    13-09-2008

    28 jan.- ?
































































  11. Hai
    Deboortje ben blij dat het weer wat beter met je gaat is een opluchting. Goh dus je hebt al mensen ingelicht. Ach dat moet iedereen voor zich weten wanneer ze het vertellen. Nee het lukt niet met mijn banner ik krijg hem niet weg bij mijn handtekening ik kan het wel delete maar hij komt gewoon terug. Heb ook al bij de lilipie.com gevragen en die zeiden delete. Lekker simpel.
    Ik ben trouwens niet getrouwd. Ik en mijn vriendje zijn morgen 8.5 jaar saampjes en we wonen alweer 4.5 jaar samen. Wat gaat de tijd toch snel zeg. Ik denk een meisje en mijn vriend denkt een jongen. Hij denkt dat we dan traditie voortzetten mijn zussen hebben ook allebei een jongen als eerste. We zitten wel goed in de lijn want tussen mijn neefjes en nichtjes zit ongeveer 2 a 2.5 jaar en mijn jongste nichtje wordt in juli 2 jaar. Dus benieuwd of de rest ook het zelfde is.
    Hebben jullie trouwens al namen verzonnen. Wij wel nouja het meisjes naam had ik al van kinds af aan. Jongensnaam mag mijn vriend verzinnen met overleg natuurlijk. Maar we zitten wel op een lijn daar mee we houden heel erg van hollandse namen kort en krachtig.
    Hoe is het met jullie veel kwaaltjes of valt het mee?
    gr patricia



  12. Nou ik wilde dus het schema kopieren maar de computer blijft hangen.... dat is al eens eerder gebeurd en toen stond er een paar uur later 3 schema's dus ik wacht wel effe en als er straks nog geen schema is probeer ik het nog eens.

    Deboor, wat een schrik even bij jou zeg, kan me het helemaal voorstellen zeker als het al eens eerder is gebeurd!

    Bij jullie beiden is het wel snel raak trouwens, ik had afgelopen maart de laatste pil genomen dus het duurde iets langer. Maar nu het raak is vind ik het opeens wel meevallen :)

    Vandaag is/was mijn nod, vanmorgen zou er een ongi zijn geweest maar die is dus zoals de test al voorspelde niet gekomen! Verder slik ik ook al heel lang foliumzuur en probeer ik gewoon gezond te eten verder, tot nu toe gaat dat zonder problemen. Morgen ga ik mijn familie inlichten, aangezien ik in het buitenland woon gaat dat iets anders maar het is zeker niet minder speciaal!

    Patricia, wij zijn al een tijdje bezig met namen, nou ja, ik meer dan mijn man en dan ook niet dat ik er een stapel boeken op na heb geslagen maar meer dat als ik er ergens 1 hoor dat ik denk van hey, die schrijf ik even op. Dus we hebben al wel een lijstje al vind ik het voor een meisje veel moeilijker als voor een jongen. Verder heb ik absoluut geen voorgevoel van wat het gaat worden hoor maar dat is misschien ook omdat het allemaal nog zo pril en onwerkelijk is!

    Heb je trouwens in je profiel die hele tekst uit je handtekening verwijderd? Dan zou het namelijk gewoon weg moeten gaan en anders moet je misschien even bij de moderator vragen of ze dat voor je willen doen!

    Hoe is het verder met jullie, hebben jullie al kwaaltjes of klachten of iets dergelijks? Ik nog niet echt (afkloppen). Is het bij jullie al doorgedrongen dat er een wezentje in je groeit? Bij mij namelijk niet! Ik heb wel zin in mijn afspraak bij de gyn de 28ste want dan gaan ze meteen een echo doen en dan kunnen we dus zien of er echt iets zit. Wel handig hier, hier doen ze de echo tussen de 6 en 8 weken al!

    Ik ga effe babywebsites afspeuren voor info,

    Groetjes!

    Wallaby



  13. Naam
    Leeftijd

    Kindje nummer...?
    Jongen/meisje?

    Uitgerekend


    VK - Echo

    Bijzonderheden

    Patricia

    28

    1e

    6/7-09-2008

    11 feb.- 11 feb.


    Deboortje

    29

    1e (gevoel zegt meisje)

    13-09-2008

    28 jan.- ?


    Wallaby

    26

    1ste en geen idee!

    19-09-2008

    28 jan

    gyn + echo


























































  14. Patricia, je moet die hele tekst die in dat hokje staat bij "handtekening" gewoon weghalen en daar de tekst van de nieuwe banner voor in de plaats zetten. Hoe heb je deze banner geplaatst dan? Dat is gewoon hetzelfde toch? Alleen een andere code.
    Ik ben ook niet getrouwd. Jochem en ik zijn 3 jaar bij elkaar en wonen bijna 2 jaar samen. Jochem zegt ook steeds een jongen [:D] En ik denk een meisje, heb ik altijd al gedacht. Dat mijn eerste een meisje zou worden.
    Ik heb al wel lijstjes gemaakt met namen inderdaad. Maar we hebben nog niet specifiek namen gekozen. Ik hou van apartere namen. Een een beetje langer, niet te simpel..

    Wallaby, dit was voor ons de derde ronde. Dat is dus vrij snel inderdaad! Oh ik bedenk me nu net dat ik zei dat ik in september 2007 ben gestopt met de pil en roken, maar dat moet 2006 zijn! Ik wilde ruim van te voren al stoppen met de pil om helemaal ontpilt te zijn wanneer we ervoor gingen. En daarna moest ik nog even op Jochem wachten, want die was er niet op hetzelfde moment klaar voor.
    Wat fijn dat ze daar de echo zo vroeg doen! Ik heb ook de 28e de eerste afspraak bij de verloskundige, maar geen echo helaas...
    Tja klachten... Ik ben wel wat sneller moe na inspanning, af en toe een beetje licht in mijn hoofd. Mijn borsten worden steeds pijnlijker en lijken al een beetje op te zwellen. En heel af en toe (vooral 's avonds) een vlaag van lichte misselijkheid. Oh, en mijn darmen gaan af en aan tekeer! Dan weer verstopt, dan weer wat dunnere ontlasting, en scheten laten!! [:D]



  15. Ik breek hier even in.....

    Wallaby, een tijdje geleden hebben we samen geschreven op een ander forum. Ik had toen vragen over ovu-testen. Ik zie dat jij nu ook zwanger bent: onwijs GEFELICITEERD!!! Is het ook met ovu-testen gelukt of op de 'gewone' manier zeg maar?

    Ook voor de andere meiden natuurlijk heel erg gefeliciteerd!!!
    Heel veel plezier, maar ook sterkte allemaal in de eerste onzekere weken. De tijd kruipt voorbij, maar als je dan bij de echo eindelijk je kleintje ziet, ben je dat allemaal helemaal vergeten hoor!! Ik ben nu eindelijk de magische 12 weken grens voorbij en het voelt heerlijk!!

    liefs Mieke

    Mama van Marijn (13-11-2002), Daan (22-06-2008), Sam (5-5-2011) en 4 sterretjes


  16. Meisjes,
    Mag ik bij jullie meeschrijven? Eerlijk zeggen als t niet goed is, want ... ik ben in september uitgerekend van de tweede! Ik weet het sinds gister en ben nog niet eens overtijd, maar het voelt goed.
    Laat maar even weten, dan schrijfi k later meer (of niet :))
    Chantal



  17. chantie van harte gefeliciteerd Van mij mag je meeschrijven lijkt me makkelijk kunnen we tips aan je vragen.
    Deboortje ik heb het geprobeert met die banner maar het lukt me niet ik ga het denk maar aan de moderator vragen.
    Ik ben vandaag een beetje emo zat toenstraks de Pfaffs te kijken en de zussen zaten te huilen en ik wilde ook wel meedoen. Is toch erg die aflevering had ik al twee keer gezien en nu zo doen. Hormonen!!!!???? Vandaag laatste dag van mijn vakantie moet woensdag weer beginnen. Heb geen zin ben bang dat ik echt geen puff heb om te werken. En dat ze het gelijk aan me merken dat ik niet vooruit tebranden ben vorige week kon ik het nog de schuld geven omdat ik ziek was geweest maar volgende week na de vakantie trappen ze daar natuurlijk niet in. Hoe doen jullie dat of zijn jullie niet moe??
    gr patricia



  18. Hoi!

    Chantie, gefeliciteerd! En de tweede al dus jij weet al een beetje wat je te wachten staat! tenminste, voor zover je dat met hormonen kan voorspellen natuurlijk. En ik neem aan dat iedereen het wel goed vind dat je meeschrijft, hoe drukker hoe beter.


    Mieke, haha, dankjewel! Het is inderdaad 'eindelijk' gelukt en wel zonder testen! Ik zal je wat vertellen; ik heb tot eergister met het idee rondgelopen dat het deze maand niet gelukt kon zijn omdat ik mijn ei gemist had, manlief was helemaal niet thuis rond de juiste tijd (ik kan het namelijk goed voelen). Maar toen ie thuis kwam, na het ei dus, hebben we toch snel maar effe wat gedaan en blijkbaar was dat dus goed! Dus dit was een hele verrassing voor mij! JIj zit nu dus 'veilig' dus ga lekker genieten van je hummeltje!!


    Deboortje, jij bent dus verstandig geweest en hebt de tijd genomen eerst te ontpillen.... ik wist dus niet dat dat moest!! Lekker naief he maar ik heb me dus altijd heel strak aan dat pil schema gehouden, incl 7 dagen regel als ik er 1 vergeten was want als je de bijsluiter erop nagaat lijkt het alsof je meteen zwanger bent als je dat niet doet. Dus met dat in het achterhoofd heb ik nooit eraan gedacht dat het wel eens lang zou duren en ik geloof dat het 4 maanden heeft geduurd voordat ik pas een ongi had!!!

    haha, patricia, dat zullen inderdaad wel hormonen zijn zeg! Ik moet zeggen, onder heel hard afkloppen, dat ik nog vrij weinig dingen heb. Wel iets meer moe maar niet noemenswaardig en wat pijntjes. Het enige wat opvalt is dat ik plotseling heeeeel erge honger krijg en dan moet ik echt eten want ik begin helemaal te trillen! Oh ja, en een gek brok in mijn keel gevoel. En met sporten gister kwam in niet verder dan de warming up snelheid, mijn hartslag was toen al helemaal hoog dus ik ben maar op dat niveau gebleven.

    Verder kan ik het natuurlijk makkelijk verbergen want ik zit aan de andere kant van de oceaan! Maar vandaag ga ik het aan mijn familie vertellen, over een paar uurtjes om precies te zijn! Ben wel een beetje zenuwachtig!

    Groetjes!

    Wallaby



  19. Hallo meiden,
    Mag ik met jullie meeschrijven?? Ik ben er zaterdag achter gekomen dat we zwanger zijn! Ik ben sinds half augustus 2007 met de pil gestopt. ik ben 26 en net 1,5 jaar getrouwd.
    Ik vind het wel super spannend allemaal. Heb ook al best wel wat klachten. Eerste dagen ontzettend verstopte darmen, dat gaat nu beter. met vlagen misselijk, vooral na inspanning, en soms ineene heel moe. 
    Misschien is het voor het schema ook leuk om de uitgerekende datum erin te zetten? Volgens de kalenders ben ik rond 16 sept uitgereken.
    Groet Snoozie





  20. Hallo meiden,

    Mag ik ook meeschrijven? Ik weet sinds afgelopen zaterdag dat ik zwanger ben. Ik ben 25 jaar en woon nu 5 jaar samen.
    Zal een volgende keer meer schrijven, ga nu eten :-)

    Liefs Juffie



  21. Hoi Juffie en Snoezie, welkom! Zet jullie namen en info maar even in het schema dan is het wat makkelijker bij te houden wie er allemaal zijn hier! En Chantal ook natuurlijk!

    Ik weet niet zeker of mijn uitgerekende datum klopt aangezien ik een langere cyclus heb dan de 28 dagen waarom die schema's zijn gebaseerd. Dus ik heb er een aantal dagen bij opgetelt en dan kom ik uit op de 19de. Hebben jullie dat ook zo gedaan of zitten jullie allemaal op 28 dagen?!



  22. NaamLeeftijdKindje nummer...?Jongen/meisje? Uitgerekend [/B]VK - EchoBijzonderheden
           Patricia28  1e 6/7-09-200811 feb.- 11 feb. 
    Deboortje 291e (gevoel zegt meisje)13-09-2008 28 jan.- ?  
     Wallaby  26 1ste en geen idee!19-09-2008    28 jan gyn + echo

          
             Snoozie                       26             1e (gevoel zegt ook meisje)     16-09-2008                     ?





  23. Hallo!
    Hoe is het met jullie allemaal? Iemand al erg misselijk? Ik gelukkig nog niet, af en toe heel lichtjes 's avonds, maar meer ook niet.
    Moeders voor moeders komt hier straks langs, best wel spannend, want ze gaat natuurlijk nog een keer testen!
    Welkom Chantal, gelukkig voelt het goed! Gefeliciteerd! Ik hoop dat je niet ongesteld word.
    Patricia, ik ben niet zo moe nog nee.. Kan gewoon nog functioneren in ieder geval. Vervelend dat jij er zo'n last van hebt..
    Ik zou het gewoon vertellen. Ik heb het op mijn werk ook al bekend gemaakt. Dan kunnen ze ten minste een beetje rekening met je houden en zullen ze meer begrip hebben als je je eens niet lekker voelt.
    Wallaby, wat rot dat je pas na 4 maanden ongesteld werd. Daar reken je niet op natuurlijk! Gelukkig is dat nu allemaal voorbij en ben je lekker zwanger! Hoe reageerde je familie??
    Welkom snoezie en juffie! Gefeliciteerd!



  24. Hallo Meiden,
    Spannend Deboortje, dat MvM al komt...bij mij komen ze over 2 weken, dan ben ik 6 weken en mag ik gelijk beginnen. Hier met vlagen ook misselijk, vooral na inspanning en rond het eind van de middag heel moe...
    Wat heb jij het al vroeg op je werk verteld, dat durf ik nog niet...wil eerst het vertrouwen hebben dat het allemaal lekker blijft zitten.
    Ik ga van de week een afspraak maken bij de gyn, vind dat wel erg spannend! Van mij mogen deze eerste weken lekker snel gaan...
    Groet Snoozie




Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!