Met...
- 3 volgers
- 0 blogs
- 2 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (26.101x) net zwanger en uitgerekend in februari, wie kletst mee?
- Meeste reacties (511) net zwanger en uitgerekend in februari, wie kletst mee?
Dit onderwerp heeft 511 reacties, en bestaat uit 21 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 21.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-03-2009 16:54. \t\t
net zwanger en uitgerekend in februari, wie kletst mee?
- Hoera!
Na een paar maanden proberen zijn we nu zwanger van ons eerste kindje. We zijn zo blij!
Het is nog zo pril nog maar 4 weken dus hopelijk blijft het goed gaan. Ik zou het leuk vinden om met meer toekomstige mama's te kletsen.
Ik ben Anouck, ik ben 29 jaar en werk 4 dagen in de week als sociotherapeut. Ik woon samen met mijn vriend.
hopelijk heb je zelf ook net ondekt dat je zwanger bent...
dikke kus
Anouck- Print deze pagina
511 reacties op onderwerp
- Hallo allemaal,
is er nog 'n plekje voor mij? Ben vandaag 6 weken zwanger en weet 't sinds vorige week vrijdag. Volgens mijn eigen "berekeningen" zou ik 14 februari uitgeteld zijn. Mag 30 juni naar 't zkh naar de gynaecoloog en 'n echo (heb in december miskraam gehad, vandaar) en 11 juli voor 't eerst naar de VK. We hebben al een zoontje van ruim 2 (11 februari, dus hopelijk komt z'n nieuwe broertje / zusje niet op dezelfde dag
, maar hij is 2,5 week te vroeg geboren, dus we zien het dan wel). Ben erg benieuwd de 30e, kan niet wachten! Dan wordt 't denk ik wat "echter". Qua kwaaltjes ben ik errug moe en vaag misselijk, dus valt op zich nog wel mee, maar dat had ik bij de eerste ook. Kan ook bijna niet wachten om het iedereen te vertellen, vanmiddag vertellen we het mijn schoonmoeder en voor de rest wacht ik tot na de echo.
Veel plezier vanavond met voetbal (ben niet zo'n grote voetbalfan, maar dit is toch wel leuk hoor
.
Groetjes, Eveline - Hoi allemaal,
Wat leuk al die nieuwe zwangeren erbij!!! Allemaal gefeliciteerd!!! Heb niet zoveel puf om op het forum te komen, lees wel vaak even de nieuwe berichtjes. Weten jullie ook gelijk mijn kwaaltje, erg moe!!! Misselijkheid zet nog steeds niet door gelukkig, af en toe zo'n wee gevoel of dreigende misselijkheid, maar als ik dan even wat eet is het over. Soms ook echt geen trek in eten. Verder nog regelmatig heel erge buikpijn, da's echt naar, maar gelukkig is dat na 10-15 minuten weer over.
Veel mensen in mijn omgeving weten nu al dat ik zwanger ben, ben 1 april nog met spoed geopereerd aan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Dus was dit keer veel te gespannen om het voor me te houden. Maar gelukkig met de echo's zag alles er goed uit. En 9 juli weer een kijkje nemen. Het is zo leuk om het verteld te hebben, iedereen leeft zo ontzettend mee. Maar er zijn nog genoeg mensen die ik over een paar weken pas ga verrassen, als alles goed blijft gaan.
Ja vanavond voetballen!!! Ik heb bij de vorige wedstrijden eigenlijk altijd de 2e helft gemist, was ik veel te moe en belabberd om te kijken. Tv op de achtergrond aan en als ik gejuich in de buurt hoorde wist ik dat ik even met een schuin oog naar de herhaling moest kijken. Waren jullie ook zo emo toen jullie het neiuws Boularousz (weet niet hoe je zijn naam schrijft) hoorde, echt verschrikkelijk. Maar daar moeten we maar niet teveel aan denken, maakt ons alleen maar onrustig.
Geniet allemaal van jullie weekend!
Liefs, Miek
Naam
Leeftijd
Uitgerekend
Hoeveelste kindje?
Volgende afspraak
Opmerkingen
Anouck
29 jaar
1e
Miekemiek
28 jaar
3 febr. '09
1e
do. 3 juli
9 wkn echo
1 april operatie bbz
Saskia
27 jaar
1e
26 juni VK
Katje81
27 jaar
6 febr. '09
1e
25 juni 1e echo
20-08-'08 trouwen!!!
Solana
19 febr. '09
1e
Nini
28 jaar
7 febr. '09?
1e
26 juni 3e echo
Wendy
26 jaar
13 febr. '09
1e
1 juli VK
23 juli 1e echo
Nam1980
27 jaar
2e
Eveline
14 febr.'09
2e
30 juni echo

- Hoi,
pff m'n eten van vanavond is niet zo goed gevallen!! Nogal last van m'n maag, erg opgeblazen gevoel
. Vanavond hebben we m'n schoonmoeder verteld dat ze voor de 2e x oma wordt. Ze had al zo'n vermoeden; ze had me de zwangerschapstest zien kopen
. Ben trouwens ook erg moe; werd net gewoon moe van het gegaap de hele tijd
.
Voor het schema: ik ben 33, en ik zie dat ik hiermee wel de oudste ben zeg
.
Nou ga languit op de bank, m'n maagje tot rust laten komen.
Groetjes en prettig weekend,
Eveline
Naam
Leeftijd
Uitgerekend
Hoeveelste kindje?
Volgende afspraak
Opmerkingen
Anouck
29 jaar
1e
Miekemiek
28 jaar
3 febr. '09
1e
do. 3 juli
9 wkn echo
1 april operatie bbz
Saskia
27 jaar
1e
26 juni VK
Katje81
27 jaar
6 febr. '09
1e
25 juni 1e echo
20-08-'08 trouwen!!!
Solana
19 febr. '09
1e
Nini
28 jaar
7 febr. '09?
1e
26 juni 3e echo
Wendy
26 jaar
13 febr. '09
1e
1 juli VK
23 juli 1e echo
Nam1980
27 jaar
2e
Eveline
33 jaar
14 febr.'09
2e
30 juni echo
Cor81
26 jaar
16 febr.'09
2e
8 juli VK
Hallo,
mag ik met jullie meeschrijven? Het andere februari (waar ik Miek ook al gespot had) is echt te rustig...helemaal niet gezellig. Vandaar dat ik hier graag kom kwekken.
Even reageren op een paar onderwerpen die ik zag langskomen.
Wat betreft vertellen aan de familie hebben we dat vorige keer gelijk bij 6 wk (toen wist ik het pas...was een oeps-baby) gedaan. Nu ben ik wat voorzichtiger ook omdat ik nog niet wil dat collega's het weten en dat is erg moeilijk geheim houden tegenwoordig met Hyves enzo. Nu weten mijn ouders het sinds vorige week (vaderdagkadootje) en morgen vertellen we het mijn zusje. Daarna houden we het stil tot 5 juli (verjaardag van schoonpa) en 12 juli (mijn verjaardag). Als ik het kan volhouden tenminste....
Voor mijn zoontje (04-06-2006) hebben we een truitje gekocht met de tekst: ik ben stoer, ik word broer. Daar krijgen we vast leuke reacties op!
Wat betreft kwaaltjes heb ik nu meer last van mijn borsten dan bij de eerste. Gelukkig ben ik nog zo heel misselijk (komt in vlagen), maar wel moe...gisteren zelfs een middagdutje met zoonlief meegedaan!
Mijn buik is nu inderdaad ook al boller. Maar ik houd hem nog vaak in omdat mensen nog niks weten. Ben trouwens erg blij dat lange (zwangerschaps)truitjes nu hip zijn...kan ik het lekker nog even verbergen voor mijn werk tot na de echo.
Heb ik gelijk een dilemma voor jullie! Eind juli heb ik gesprek over verlenging van mijn contract...zal ik het daarvoor vertellen of daarna? Net daarna ben ik 12 weken en dat is de 'normale' grens om het te vertellen, maar ik vind het toch een beetje achterbaks....vandaar dat ik twijfel. Op zich konden ze er vanuit gaan als ze een vrouw van 26 aannemen met een kindje van bijna 2 dat er een tweede aankomt, maar ik ben er dan wel straks gelijk minimaal 4 maanden tussenuit. Terwijl ik momenteel juist iemand vervang die met zwangerschapsverlof is......moeilijk, moeilijk, moeilijk!
Nou Hup Holland Hup en tot later!
(ik ben zo vrij geweest mijzelf gelijk in de tabel te zetten)

- Hoi allemaal,
helaas geen hup Holland meer....[:(]. Maar gelukkig zijn er nog genoeg andere leuke dingen, zoals zwanger zijn
. We waren vanmorgen 'n stukje fietsen en toen begon ik ineens te bedenken dat we dan over 'n tijdje weer namen mogen verzinnen (in ieder geval 'n andere jongensnaam) en geboortekaartjes uitzoeken (vond ik bij Lucas onze eerste ook erg leuk!) en 'n kamertje uitruimen (we zijn nog niet zolang geleden verhuisd, dus dat is 'n tikkie rommelhok geworden ben ik bang). Maar misschien loop ik wel 'n beetje te hard van stapel
, eerst over ruim 'n week de echo 'ns zien!
Cor over je dilemma, vraagje: gaat het verder goed op je werk, want ik neem aan dat als er niks te klagen is o.i.d. dat het toch echt geen probleem moet zijn dat je zwanger bent toch? Tegen de tijd dat jij zwangerschapsverlof hebt, is je collega allang weer terug, kan zij jou weer vervangen
. Maar ik snap idd wel dat je het moeilijk vindt. Ik denk dat als ik zelf dacht dat alles wel goed ging het wel zou melden tijdens het gesprek, maar misschien dat er meiden zijn die er meer ervaring mee hebben... Veel succes in ieder geval!
groetjes,
Eveline - Hoi meiden!
Nam, Eveline en Cor, welkom, en gefeliciteerd allemaal!!!
Begint echt een gezellig clubje te worden zo!
Wendy, mijn buik is al maanden dik, maar dat is door de hormonen die ik moest gebruiken om zwanger te worden. Hij is nu zelfs wat dunner dan hij was, maar het is met name dat ik hem gewoon niet kan inhouden. Wat een leuk idee trouwens, dat boek van Kluun en die opa en oma doos! Ik denk dat dat boek van Kluun ook voor mijn ventje wel wat is.
Nini, balen, die misselijkheid! Valt bij mij nog steeds wel mee, af en toe wel een flinke vlaag, maar als ik over de dag verspreid regelmatig wat eet, dan gaat het goed. En ik begin 's ochtends in bed al met een kopje thee en een cracker (als ik tenminste niet vroeger op moet dan mijn vriend, want hij moet het tenslotte brengen
). Maar idd die flessen van MvM zijn ook niet echt bevorderlijk... Heb jij ze trouwens ook zo snel vol??? Ik heb bijna twee flessen per dag nodig als ik de hele dag thuis ben.
Miek, idd dat verhaal van Boulahrouz, dat grijpt dan toch wel aan hè? Vond het ook heel netjes dat ze gisteren met rouwbandjes om voetbalden.
Eveline, ja, dat opgeblazen gevoel na het eten heb ik ook... Terwijl ik niet echt heel veel eet of zo. Gewoon normaal... En dat gegaap, ik word er zelf ook echt moe van... Was vanochtend met een vriendinnetje aan het Skypen (ze woont in Zweden en is ook zwanger), en ik heb echt het laatste kwartier aan één stuk door lopen gapen. Heel irritant!
Cor, handig idd hè, de kledingtrend van nu! Heb ook al twee tuniekjes gekocht die nog prima kunnen als ik 6 maanden ben volgens mij, hahaha! En hingen niet eens bij de zwangerschapskleding.
Wat je werk betreft... Het ligt er echt een beetje aan hoe je contact is met je werkgever. Mijn werkgever wist bij mij dat we bezig waren met IVF, voordat ik een vast contract kreeg. Maar dat was puur praktisch gezien nodig omdat ik regelmatig op het laatste moment vrij moest hebben voor echo's en andere zaken. Daarnaast werken we veel met röntgen en gasnarcose, dus moeten ze het wel weten. Maar het feit dat ik ook bezig ben met een andere opleiding (waar ik ook in wil gaan werken als ik ermee klaar ben), heb ik stil gehouden tot ik mijn vaste contract had. Waarschijnlijk had hij mijn contract sowieso wel verlengd, maar voor mijzelf voelde dat gewoon niet goed.
Het komt er dus op neer dat je absoluut NIET verplicht bent om het te vertellen, en je werk is eigenlijk iets zakelijks wat je soms ook zakelijk moet bekijken. Verwacht je dat het invloed heeft op je contract, dan zou ik het niet vertellen voor die tijd. Ondanks dat het geen reden mag zijn weten ze altijd iets te vinden waarom ze je contract niet verlengen. Heb je echter een goede/vriendschappelijke band met je leidinggevende, dan zou ik het misschien wel vertellen. Maar dat ligt dus helemaal aan hoe het op je werk is. Maar zoiets blijft lastig!
Bedenk wel dat zwangerschap je baas helemaal niks kost, hij moet alleen iemand anders inhuren tijdelijk. Maar de dubbele personeelskosten worden gewoon door de overheid betaald.
Hier gaat het redelijk. Gisteren had ik even de schrik van mijn leven, ik verloor ineens bloed. Nu hadden we net daarvoor seks gehad, dus achteraf zal het daarvan zijn geweest, want het was eenmalig en ik had verder geen buikpijn oid. Maar ik schrok wel even goed, en ben weer even met mijn beide voetjes op de grond gezet. Het kan gewoon nog misgaan, en dat vind ik doodeng. Ik leef nu alleen maar meer toe naar mijn eerste echo... Nog drie daagjes...
Meiden, ik ga eens even wat eten.
groetjes, Katje - Hallo meiden,
Dat bloedverlies had ik ook bij mijn eerste zwangerschap in het begin. Als we dan sex hadden gehad verloor ik ook een klein beetje bloed zonder dat ik er last van had.Later in de zwangerschap heb ik er nooit meer last van gehad. Als je het eng vindt kan je altijd even de verloskundige bellen.
Cor, ik snap je heel goed hoor wat betreft je werk. Ik zit in een soortgelijke situatie. Toen we voor de tweede gingen had ik een hele vervelende situatie op mijn werk. Ik was dan ook al op zoek naar iets anders. We gingen het wel gewoon proberen voor een tweede want je weet maar nooit hoe lang het duurt. Toen ik vorige maand een aantal dagen over tijd was hebben we een test gedaan en die was negatief. Een aantal dagen daarna werd de situatie op mijn werk onhoudbaar en heb ik mijn baan opgezegd. (Ik was al collega 4 in twee maanden tijd). Ik was nog steeds niet ongesteld maar dacht dat het door de stress kwam. Een week later toch nog maar een test gedaan en toen was die wel positief.
Ondertussen heb ik een aantal sollicitatiegesprekken gehad bij een bedrijf waar ik graag aan de slag zou willen. Ik weet alleen niet zo goed wanneer ik mijn zwangerschap ter sprake moet brengen. Mijn vriend zegt pas na jmijn proeftijd maar ik weet niet of ik dat vol kan houden en of dat past bij mijn gevoel. Wat denken jullie?
Wij gaan trouwens 8 juli voor het eerst naar de verloskundige. Bij de eerste is mijn vriend altijd meegeweest. Hoe gaan jullie dat doen?
Groetjes Nam - Hoi meiden,
Leuk dat er veel meeschrijven!
Nam: wij gaan 1 juli samen naar de VK. het is bij ons de 1e, dus alles is nieuw. Vind zowiezo dat ie mee hoort te gaan!
Cor en Nam, lastige situatie op je werk. Je bent idd niet verplicht dit te melden in een vroeg stadium, tis denk ik meer je gevoel dat je eerlijk wit zijn.Cor, ik zou wachten tot na je gesprek. Ik ga op mn werk niets zeggen tot mn 1e echo. Tenzij ik me straks zo ontzettend beroerd ga voelen. Alleen als ik 1e echo heb is mn baas op vak. Daarna heb ik 3 wkn vrij. Dus als ik hem dan weer zie ben ik opeens al 15 of 16 weken, misschien ziet ie het dan wel, haha. Ben erg benieuwd naar zn reactie (wat oudere man zelf zonder kids) Heb 1 vrouwelijke collega, zij werkt 3 dgn en is pas op latere leeftijd moeder geworden. Denk dat niemand het nog van mij verwacht!
O, gisteren verteld tegen onze ouders. Dat was echt zo leuk!!! Ze waren alle 4 zo ontzettend blij! Ze hadden ook helemaal niets door! Heb dus goed de schijn op kunnen houden, haha. Had dus die doos gegeven met babyspulletjes en een opa&oma-button. Hoefde dus echt nix toe te voegen. Tis voor allemaal het 1e kleinkind, dus wel extra bijzonder. Was wel super zenuwachtig, stom he! Ben echt blij dat ik het heb verteld, hoef niet meer op te passen wat ik zeg en te liegen!
Vanavond gaan we het tegen 2 vrienden vertellen en verder gaan we ons mond houden tot 2 3juli (1e echo).
Verder ben ik het even kwijt wat iedereen heeft geschreven[:S]
O ja, erg jammer ja van de voetbal. Maar goed, ik heb wel wat anders aan mn hoofd en dat is veel leuker!
Tot snel
Liefs Wendy - Hoi allemaal,
valt soms inderdaad niet mee om het niet te vertellen! Vandaag hebben wij de eerste "hoera zwanger"-kaart gehad. Toch wel weer leuk ook. Maar de meeste mensen moeten inderdaad maar wachten tot na de echo hoor (als ik me niet verspreek tenminste
).
Wat betreft het vertellen aan je baas / niet, misschien dat ik in 'n andere situatie zit; mijn baas wordt 7 juli voor de 3e x vader en hij weet dat we ermee "bezig" zijn; hij weet dat ik 'n miskraam heb gehad. Het is bij ons best wel informeel, dus vandaar dat er over dat soort dingen misschien makkelijker gesproken wordt.
Volgende week maandag gaan we naar de gynaecoloog en hebben we de 1e echo! Aftellen!! Dan gaat mijn man uiteraard wel mee, maar als ik op 11 juli voor het eerst naar de VK ga, gaat hij niet mee. Is slechts intake gesprek en ben bij de 1e ook alleen gegaan, stelde niet veel voor. Later in de zwangerschap gaat hij wel 'n paar x mee om kennis te maken met de verloskundige , maar niet altijd. Het is nl. op dinsdag middag, en dat kan hij helaas niet altijd in z'n agenda krijgen. Maar persoonlijk vind ik dat niet erg hoor, als hij bij de belangrijke dingen er maar bij is
.
Groetjes, Eveline - Hallo allemaal,
Ik vind het ook zo moeilijk om niets te zeggen. Bij de eerste hebben we het aan de ouders verteld met een week of negen. Nu willen we wachten tot de 12 weken. Ik heb het een vriendin verteld omdat ik het toch aan iemand kwijt moest. En hoe lief mijn vriend ook is en hoe blij hij er ook mee is sommige dingen kan je beter met een vrouw delen.
We willen het de opa's en oma's vertellen door mijn zoontje een t-shirt aan te doen met daarop " grote broer". Kijken hoe snel ze het zien. Maar dat moet nog wel even wachten want we zitten nu pas in week 8.
Bij de eerste ging mijn vriend met elke afspraak mee maar dat kon ook goed omdat we altijd 's avonds gingen. Bij deze verloskundige ( we zijn verhuisd) gaan we gewoon overdag maar gaat mijn vriend wel proberen er weer steeds bij te zijn.
Hoe leuk het ook allemaal weer is om weer zwanger te zijn bij de eerste was alles nieuw. Nu is het toch allemaal minder spannend. Alleen de zorgen of alles goed gaat is precies het zelfde. Haha.
Groetjes Nam - Hallo,
Eefje: inderdaad prettig dat er zo'n informele sfeer heerst op de werkvloer bij jullie. Ik werk in de farmacie en dat is toch erg zakelijk allemaal. Met een goede vriendin heb ik overlegd en ik heb samen met haar besloten dat ik het met 10 weken ga vertellen op mijn werk. Dus een paar dagen voor de contractbespreking. Er is wel één collega met wie ik nauw samenwerk en zij weet het al.
Nam: jij zit inderdaad ook in een moeilijke situatie. Ik denk dat je je zwangerschap het beste ter sprake kan brengen als je 12 weken bent. Of je dan nog in de proeftijd zit of niet. Expres wachten tot na de proeftijd geeft misschien toch een vertrouwensbreuk. Maar doe gewoon zoals ik, overleg met meerdere mensen en trek daaruit de conclusie waarbij jij je prettig voelt.
Wendy: vertellen is inderdaad erg leuk om te doen. Die reacties zijn altijd leuk!
Wij hebben 8 juli de eerste afspraak met de VK en ik neem mijn vriend en zoontje gezellig mee. Ik wil dat toch niet alleen doen, voor hetzelfde geld is er iets mis....bij de vorige zwangerschap is mijn vriend 9 van de 10 keer mee gegaan naar de VK. Nu hoeft dat van mij niet perse. Wel vind ik het leuk als mijn zoontje af en toe mee kan. Dan krijgt hij toch een bepaald idee bij die baby.
Wat je zegt, Nam, het is nu allemaal minder spannend. Jij weet wat er gaat gebeuren en hoopt inderdaad alleen weer dat alles in orde is. Al krijg ik toch wel weer dezelfde kriebels bij van die kleine romperpakjes enzo. Heb al helemaal zin om te shoppen!!!
Mijn nicht is 14 mnd geleden bevallen van de tweede en vond het echt een heel groot verschil met de tweede. Minder kaartjes en minder visite, alsof het gewoon 'normaal' is dat je een kind baart. Zij was best teleurgesteld. Nu kan het wat betreft kraamvisite alleen maar mee vallen bij ons omdat we bij de eerste bijna niemand op bezoek hebben gehad. De eerste 5 dagen lagen we na de KZ nog in het ziekenhuis en toen de kleine 6 dagen was moest ie voor twee weken worden opgenomen in een isolatiebox met SSSS. Daarna waren we even thuis maar was het vakantietijd en vervolgens werd Simon nog een week opgenomen met een borstontsteking. Beetje verwarrend dus allemaal voor de visite....
Hopelijk gaat het nu allemaal goed.
Merk trouwens wel echt dat ik een dikkere buik krijg....hopelijk kan ik het nog even verbergen!

- Hoi allemaal,
Hier wordt veel geschreven zeg, leuk!
Ik heb gisteren een afspraak gemaakt bij de vk, mag 16 juli komen, spannend, moet dan ook direct echo maken. Heb er echt zin in!
Vind het ook erg moeilijk om nog niets te vertellen, hebt mijn ouders al wel verteld, maar verder weet niemand het. Denk dat ik nog zolang mogelijk probeer te wachten, tenminste tot de echo, dan ben ik als t goed is 9 weken.
Begin nu wel last te krijgen van misselijkheid en honger (sorry trek), gelukkig nog niet overgegeven! Hebben jullie hier ook last van? En tot hoe lang duurt (duurde) het bij jullie?
Heb t schema wat mij betreft even aangepast:
Naam
Leeftijd
Uitgerekend
Hoeveelste kindje?
Volgende afspraak
Opmerkingen
Anouck
29 jaar
1e
Miekemiek
28 jaar
3 febr. '09
1e
do. 3 juli
9 wkn echo
1 april operatie bbz
Saskia
27 jaar
1e
26 juni VK
Katje81
27 jaar
6 febr. '09
1e
25 juni 1e echo
20-08-'08 trouwen!!!
Solana
19 febr. '09
1e
16 juli 1e echo
Nini
28 jaar
7 febr. '09?
1e
26 juni 3e echo
Wendy
26 jaar
13 febr. '09
1e
1 juli VK
23 juli 1e echo
Nam1980
27 jaar
2e
Eveline
33 jaar
14 febr.'09
2e
30 juni echo
Cor81
26 jaar
16 febr.'09
2e
8 juli VK
Groetjes! - Hallo meiden!
Had zelf een ander forum opgericht(zwanger en uitgerekend in Januari/februari) maar deze wil totaal niet lopen...
Hopelijk zou ik hier gezellig mee kunnen kletsen! Zie dat er (gelukkig voor mij) nog geen ledenstop is, dus hoop heel erg dat ik welkom ben.
Ik ben 22 jaar oud, mijn (Bijna) man is 25.(wij gaan trouwen op 10-09-08!:)) Wij gaan voor ons eerste kindje. Hebben tot nu toe 2 miskramen gehad de afgelopen 4 maanden en zijn al ruim 3 kwart jaar bezig. Nu toch echt weer zwanger en al 5 weken en 1 dag om precies te zijn! 15 juli hebben wij een intake bij de VK en meteen een echo. (8 weken echo) deze werd ons toegezegd na twee keer een miskraam te hebben gehad om te zien of de zwangerschap goed verloopt.
Ik voel me verder prima, ben zo onderhand wel gewend aan het zwanger zijn aangezien ik de afgelopen 4 maanden eigenlijk alleenmaar HCG in mijn bloed heb gehad van de zwangerschappen en miskramen. Geen last van ochtenmisselijkheid. Wel lekker moe savonds en pijnlijke borsten. ;-)
Nou ik hoop dat ik gezellig mee mag komen babellen![:)]
Liefs, van mij! - Hoi allemaal,
Iesjjj leuk dat je meekletst! Spannend zeg, duimen dat deze x alles goed gaat! Dat lekker moe en pijnlijke borsten is erg herkenbaar, en dan vooral dat moe zijn! Echt misselijk ben ik (gelukkig) ook niet, maar dat was ik bij de 1e ook niet echt. Soms wat vlagen.
Schrok vanochtend wel even toen ik in de auto zat; kreeg wat last van steken in m'n buik
, gelukkig verder geen last meer gehad of 'n bloeding gehad o.i.d. Weet niet meer zo heel goed hoe dat bij de 1e was, is alweer even geleden. Zal toch blij zijn als ik a.s. maandag de echo heb gehad, ben echt aan het aftellen! Had vandaag wel weer even moeite om m'n mond te houden omtrent mijn zwangerschap; een collega vertelde dat hij in januari papa wordt. Scheelde niet veel, of ik had 't eruitgeflapt
. En een andere collega begon te vissen wanneer mijn zoontje een broertje/zusje zou krijgen. Maar ik heb me er weer uitgered.
Cor goed dat je overlegd hebt met 'n (vertrouwelijke) collega. Zal voor je duimen! Goed idee om je zoontje 'n paar x mee te nemen naar de VK. Zal ik inderdaad ook eens doen als ik wat "verder" ben, hartje luisteren is altijd leuk en hij wordt er meteen wat vertrouwder mee. Ben wel benieuwd hoe alles straks zal gaan, maar dat duurt nog lang genoeg. Wat vervelend zeg na de bevalling van je 1e. Zelf heb ik ook samen met m'n zoontje 5 dagen in 't zkh gelegen. Ben 2,5 week te vroeg bevallen en ze dachten dat Lucas misschien een infectie had, dus hij heeft 'n aantal dagen aan het infuus gelegen en 'n aantal tests gehad. Was ook niet echt leuk.
Nou weet ik niks meer.
ga koppie thee pakken.
Groetjes & liefs Eveline - Hoi Eefje,
Wat jij had vandaag had ik ook vanochtend. Ik werd wakker uit mijn slaap door kramp en maakte alweer huilend mijn vriend wakker met de melding dat ik weer van die rare krampen had en bang was dat het mis zal gaan!
Gelukkig bleken het mijn darmen te zijn.. die zijn al sinds ik zwanger ben de kluts kwijt en hoe gezond en vezelrijk ik ook eet, ik blijf zeer dunnen ontlasting houden en ja daar krijg je krampen van. Maar godzijdank waren het dus geen weeën! Ik bedacht me vanochtend dat een derde keer een kindje verliezen ik geestelijk niet meer aan zou kunnen. Elke keer weer die blijdschap als je ziet dat het raak is en elke keer is het na 4 weken weer over. Al is het nog zo pril, het is een leven. Een leven dat niet goed is anders stoot je lichaam het als het goed is ook niet af, maar toch. Mijn vriend had er al geen hoop meer op en nu heeft hij er eindelijk weer hoop op dat het goed gaat komen. Daarom denk ik ook dat een derde keer ons echt zal breken...
Maargoed, daar gaan we niet vanuit. 3x is scheepsrecht! Dus we hebben er alle hoop op! Wij zouden ook zo gigantisch blij zijn als we eindelijk de 8 weken echo hebben en zien dat alles goed zit! nog 2,5 week dus we tellen echt de dagen af!
Fijne dag allemaal,
Liefs van mij! - Hey meiden,
De "nieuwe"zwangeren >> Gefeliciteerd! En welkom
Iesjjj (weet even je naam niet) Ik kan me voorstellen dat het zo spannend is. Ik heb zelf ook dat ik niet kan wachten tot de 1e echo en maar blijf hopen dat het goed mag blijven gaan. Als het dan al 2x mis is gegaan, pfff. kan me voorstellen dat dit een enorme inpact heeft (gehad) op jullie. Maar goed, 3x is scheepsrecht hor! Nog 2,5 week wachten. Ik duim voor jullie mee.
Heb even een vraag:
Wij zijn niet getrouwd en gaan dat ook niet doen. Heeft een van jullie ervaring met de "regeltjes" bij niet-getrouwd en een kind? Weet wel dat we het kindje moeten gaan erkennen en volgens mij ouderlijk gezag aan moeten vragen. Misschien hebben jullie dit al geregeld (zag dat er ook een aantal al een kindje hebben). We gaan in ieder geval goed uitzoeken hoe het in elkaar steekt, want we willen e.e.a. natuurlijk wel goed geregeld hebben!
Wendy - Hoi meiden!
Alle nieuwe mensen hier welkom, en gefeliciteerd!!! We zijn echt al met een flinke club zie ik zo...
Wij hebben ook goed nieuws! Vanmiddag hadden we de eerste 'echte' echo (heb er al heel wat gehad, maar dit was natuurlijk een echte echo-echo, als je snapt wat ik bedoel!), en tevens de laatste in dit ziekenhuis, om definitief de behandeling af te sluiten. En we hebben een heel mooi hartje zien kloppen!!! Dus dat betekent dat we nu definitief zwanger zijn van één kindje. Het hadden er immers ook twee kunnen zijn. Dit betekent dat de zwangerschap toch waarschijnlijk iets normaler gaat verlopen dan bij twee, en dat is wel fijn. Ondanks dat we twee ook helemaal geweldig hadden gevonden natuurlijk! Maar goed, we sprongen een gat in de lucht bij het zien van dit wondertje, dus we zijn echt helemaal blij! Nu kan ik hier in de buurt op zoek naar een gyn of VK. Waarschijnlijk beide.
Meiden, ik ga eens even lekker plat, ben doodop.
Liefs, Katje - Hallo,
Isolde welkom hier. Spannend na 2 miskramen....we duimen dat alles goed blijft gaan. Ik merk trouwens ook dat ik soms wat steken in mijn buik heb. Kan me niet herinneren dat ik dat bij de eerste ook had. Maar volgens mij zit alles goed, ik word steeds misselijker en heb vanmiddag weer moeten slapen.
Katja: SUPER!!! Gefeliciteerd, heerlijk om te weten dat het hartje klopt. De eerste hindernis is genomen! Geniet ervan.
Wendy: wij zijn ook niet getrouwd en de procedure is als volgt. Jullie moeten voor de geboorte eerst samen naar het gemeentehuis zodat jou vriend de ongeboren baby kan erkennen. Dan na de geboorte doet hij de aangifte en krijgt hij papieren mee die naar de rechtbank moeten (tip: vraag direct bij de gemeente een kopietje van de geboorteakte, die moeten ze gratis geven en anders moet je zelf zorgen voor een kopietje: dus vanuit je kraambed zorgen dat je vriend een kopietje gaat maken bij de supermarkt....dat lukt nooit
) Succes! Je kan trouwens bij het erkennen voor de geboorte al een boekje meekrijgen met informatie.
Groetjes!

- Hoi meiden,
Ik ben zwanger van de 2de en ben ook ergens in februari uitgerekend. A.s dinsdag voor het eerst naar de verloskundige!
Ik wilde evne reageren op Wendy i.v.m erkennen en zo. Wij zijn ook niet getrouwd. vanaf 3 maaneden kan je vriend de baby erkennen. Daar krijg je een akte van en als het goed is ook papieren om het ouderlijk gezag aan te vragen. Dit kan echter pas als de baby is geboren. Bij die papieren die je op moet sturen voor het ouderlijk gezag moeten uittreksel bij van de geboorteaangifte en dat je vriend de baby erkent heeft en uitreksel uit de Gemeentelijke Basisadministratie en kopieen van je paspoort of ID, dus uiteindelijk valt het echt wel mee. Wat je nodig hebt staat ook precies in de folder die je bij de papieren krijgt voor het aanvragen van het ouderlijk gezag. Hopelijk is het zo wat duidelijker.
Groetjes Ine - dag dames, wat een verschillende forums zeg. Het lijkt wel of iedereen in februari is uitgerekend, hahhaa! Nou zoals je waarschijnlijk wel door hebt, ik ook dus. Ben er afgelopen vrijdagavond achter gekomen (de 1e voor ons) en ben helemaal in de wolken. Ook nog erg onzeker en bang of alles wel goed gaat. Hoop echt dat alles goed gaat, wil graag het hartje horen kloppen, maar daar moet ik nog even op wachten, helaas.
groet eefje - Hoi dames,
jeetje wat zijn er veel bijgekomen zeg, gezellig
. Alle "nieuwelingen" gefeliciteerd!
En 2 "nieuwelingen" zijn nog wel "oude bekenden" (haai Ine & Eefje
).
Katje wat fijn zeg dat je nu de eerste echo hebt gehad, maakt het toch wat "echter" vind ik zelf, mag zelf a.s. maandag. Aftellen!!
Iesjjj vervelend idd die steken e.d., je wordt er zo onzeker van vind ik zelf. Als ik 't me goed herinner ga jij 10 september trouwen toch? (m'n geheugen is er niet beter op geworden na m'n 1e zwangerschap, schijnt ook 1 van de symptomen te zijn
). Leuk dan ben je ongeveer 4 maanden zwanger, is de kleine er 'n beetje bij.
Vannacht maar 4 uurtjes geslapen; irritante mug, Lucas 'n uurtje tussen ons in gelegen (slaapt ook niet echt) en toen kon ik niet in slaap vallen
. Was vanochtend doodop. Heb het m'n baas vandaag na lang wikken en wegen toch maar verteld; heb de laatste tijd vaker van die dagen dat ik errug moe ben en 't amper volhoud. Als het nu echt niet gaat mag ik eerder naar huis (slapen!!). Kreeg gelukkig in de loop van de dag toch wat energie.
Nou nog even wat drinken (veeeeeeel dorst tegenwoordig!) en dan lekker naar m'n bedje, hopelijk wel slapen vannacht!
Groetjes & liefs Eveline - Hallo allemaal,
Het wordt hier steeds gezelliger! Worden een druk forum zo! Leuk hoor! Kan alleen niet iedereen uit elkaar houden, haha! Bij hoeveel mensen gaan we voor een ledenstop? Begrijp me niet verkeerd hoor, iedereen die er gezellig bij is gekomen, is wat mij betreft van harte welkom! Maar vind het wel makkelijk als het een beetje overzichtelijk blijft, haha! Zeker omdat we ook nog allemaal gaan lijden aan zwangerschapsdementie[;)] Zetten alle neiuwe mensen zichzelf ook even in het schema.
Handig die tips over het erkennen van de babay door de vader. Weten we dat ook al vast.
Hoe gaat het met jullie allemaal? Veel kwaaltjes? Ik ben alleen nog steeds noe en regelmatig erge buikpijn. Kan ik direct iedereen geruststellen, ik heb het al 4 weken die buikkrampen en volgens de gyn hoorde het bij de zwangerschap. De meeste hebben er niet zoveel last van geloof ik, maar ja, sommige dus wel. Ben blij als ik volgende week weer een echo krijg, ben echt zo benieuwd hoe alles e rnu voorstaat en of het nog goed gaat. En dat terwijl ik al 2 echo's gehad heb. Pfff, voor diegene die nog veel langer meoten wachten, veel sterkte. Da's dan ook het enige voordeel van de ellende die ik al heb meegemaakt. Weet even niet meer wie van de nieuwe mensen het was die 2 miskramen heeft gehad. Is ook heftig, ik ga voor je duimen (en natuurlijk ook voor de anderen) dat het nu allemaal wel goed mag gaan!
Katje, wat geweldig dat je echo goed was, bijzonder hè? Om te zien. Ik zla mijn echo foto's ook even laten zien, moet ik zo even met mijn andere login inloggen , want op deze rust ene vloek wat betreft ene fotoalbum aanmaken. Echt stom, lukt met geen mogelijkheid.
Wat een lekker weertje weer hè? Echt heerlijk, dus zonde dat ik nu achter de pc zit op m'n vrije dag, maar aangezien ik alweer zo'n tijd niet van me heb laten horen, toch maar even er achter gekropen. Gaan jullie nog op vakantie? Wij gaan dit jaar niet, blijven lekker thuis, want willen de tuin opknappen en verder leuke dagjes uit.
Meiden ik ga weer van het weer genieten, nadat ik nog een berichtje met m'n andere login heb geplaatst.
Liefs, Miek

- Hier ben ik dan nog een keer, maar nu als miekoo. Nu kunnen jullie mijn foto's zien.
Liefs Miek[URL= - hoi meiden
ik ben 24 jaar en ben sinds 12-11-07 getrouwd met mijn man(25) en we verwachten ons 1e kindje in februari.
Ben in mei gestopt met de pil en en zondag deden we de test en die was positief.Ik vind het leuk om ook met andere aanstaande
moeders te praten over wat ze mee maken.
mijn eerste afspraak met de Vk is op 8 juli ben benieuwd hoe het gaat.
Verder werk ik fultime als kok in een ziekenshuis.
liefs marrie1211
Dit onderwerp heeft 511 reacties, en bestaat uit 21 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 21.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-03-2009 16:54. \t\t
net zwanger en uitgerekend in februari, wie kletst mee?
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- Er is nog geen activiteit geweest...
Wie hier?
Er is niemand online!




