- | 17-04-2012 | 22:25
- | 12-04-2012 | 09:43
- | 11-04-2012 | 23:18
- | 09-04-2012 | 17:42
- | 09-04-2012 | 17:41
- | 09-04-2012 | 14:34
- | 09-04-2012 | 10:03
- | 09-04-2012 | 08:18
- | 19-02-2012 | 09:15
- | 19-02-2012 | 07:56

Mairia's plaatjes met een praatje club
Gewoon een gezeliige club met lieve mensen.
- Beheerder: Mairia
- Thema's en emoties: vriendinnen, gezellig
Met...
- 56 volgers
- 145 blogs
- 7 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (845.695x) welkom lieve meiden op dit nieuwe forum
- Meeste reacties (12.911) welkom lieve meiden op dit nieuwe forum
Dit onderwerp heeft 12911 reacties, en bestaat uit 517 pagina's. U bent momenteel op pagina 3 van 517.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 24-05-2012 23:49. \t\t
welkom lieve meiden op dit nieuwe forum
- Lieve Flairdinnen, dank jullie wel voor het altijd mee blijven doen met dit topic.
Ben heel blij met jullie en hoop dat we nog lang met elkaar kunnen blijven kletsen in ons gerieflijke huiskamertjeMairia wijzigde dit bericht op 07-12-2009 10:32 met 69%
- Print deze pagina
12911 reacties op onderwerp
- [fgcolor=#F50CDA][/fgcolraar hooor]

- lukt niet, ik snap het ook nieyt Poesie, Rissy wel, komt morgen wel, dan heb ik meer tijd, ook 'savonds ik weet het weer, net als bij Libelle, dacht ik?

- Poesie, zet maar een grote bril op, ik leg het je uit:, als je op die T klikt, komt er een vierkantje met kleuren, daar kies je een kleur uit, selekteer je hem en dan krijg je een code op je schrijfscherm.
Als je goed kijkt, hééél goed kijkt, zie je: haakje openen...code....haakje sluiten...haakje openen...code....haakje sluiten.
klik dan tussen haakje sluiten en tussen haakje openen en dan je tekst tikken en dan is het goed, hoop ik..... kan het je niet anders uitleggen.
- goedemiddag we hebben even een uurtje gelopen, even boodschapjes gehaald. het is zulk lekker weer.
Het gaat goed hier toch? ja we moeten wel wennen aan deze forum.
Ik zie dat zowat iedereen er al aanwezig is. Gelukkig dan maar.
Groetjes ik moet nu even de schone lakens op het bed leggen. en daarna even stofzuigen en stoffen./
Doei Moppie 
Goedemiddag, lieve meiden ben net thuis gekomen, wat een mooi weertje is het, maar ben ook weer blij om hier achter mijn compie te zitten.
Sam heeft nog in de sloot gesprongen, getsie, maar hij zat er al in voor ik het wist, moest hem helemaal afdrogen en hij stinkt gelijk.
Poesie jij ook natuurlijk een hartelijk welkom op dit forum, ik moet ook echt wennen hoor, maar ik gebruik wel mijn link die ik naar jullie heb gestuurd om hierop te komen, die heb ik trouwens als pictogram op mijn bureaublad gezet, wel zo gemakkelijk.
Welkom Moppie, gelukkig dat jij er ook weer bent.
Poesie, Ien en Dorothea, ik ga na het eten een uitleg aan jullie sturen over de handtekening en/of jullie profiel, bij mij duurde het trouwens ook zo lang voor m´n profiel zichtbaar was, ik denk wel dat jullie het weten maar voor alle zekerheid stuur ik toch de mail met voorbeeldjes erin.
Ga nu aan mijn eten beginnen, het wordt eigengemaakte lasagne met Romano topmaten, heb er nu al trek in, jammie.
Wens jullie voor strakkies ook
Mairia wijzigde dit bericht op 20-03-2009 15:11 met 2%: Moppie ook welkom heten
- eet ze, Maria, tjonge jonge, dit is voor jonge ogen hoor
dat gedoe tussen die haakjes!
- Meiskes wens jullie

Ben vast een grote oen Rineke, gekleurde letters gaat niet bij mij, is vast een 10 jarenplan
Toch bedankt voor de uitleg
Mairia, bedankt voor je uitlegmail. Heb profiel nu kunnen wijzigen, ik had steeds vergeten, om mijn wachtwoord in te vullen
Poesie 18 wijzigde dit bericht op 20-03-2009 16:36 met 179%
- Rissy, hartelijk bedankt voor de mooie bloemen (jee ik lijk de vorige paus wel
)
Meiskes, wil ik ook graag aan deze feestelijke gebeurtenis mijn steentje bijdragen. Met een heerlijke zelfgebakken,
Hoop datie smaakt straks na de maaltijd
Rozer kon ik 'm niet maken![[:P]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-4.gif)

- hoi hoi,ik zie mijn niieuwe berichten in de chat niet meer
? Jullie wel
Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.
- Neen nog niet gewent Fanny ,morgen weer verder,vanavond een potje
fijne avond,en tot morgen. 
- Jullie ook alllemaal een fijne avond en tot de volgende keer/Groetjes Moppie
Dirkje veel plezier met het kaarten. En Fanny met het tv kijken. Doe ik ook hoor. hihihi
- Ja hoor Dirkje, ik zie je berichtjes staan in de chat
Fijne kaartavond
Moppie gezellig t.v. kijken? ga ik ook zo doen
Fanny, ben nog niet gewend hoor, maar komt vast wel weer
Mairia, heb je lekker gesmuld?
Meiskes, wens jullie een,

- Wens jullie voor strakjes een goede nacht toe

Dag Dag, tot morgen
Lieve groetjes, Poesie
- hallo allemaal even iets proberen.

- het is niet zo moeilijk hoor Poesie,het is goed uitgelegd,ik heb ook grote letters met typen en kan goed lezen,alleen heb ik iets met avatars,het lukt gewoon niet,mijn handtekening ging gewoon mee,bij jou je avatar.Mairia lief je mail,maar had het ook zo gedaan.

- Hoi meiden, ik lees even niet terug, ben nogal moe, wens jullie dus een fijne avond met voor straks een fijne nachtrust gewenst.
Wil wel nog even tegen Dirkje dit zeggen,
Ik vond het heel leuk en vooral knap hoe jij het voortouw hebt gegeven bij het openen van ons cluppie


- Hallo allemaal, ik had al eens ergens geschreven dat als je de eertse blz. opent van ons cluppie, je de laatste chatberichten ziet, op pagina 2 en 3 niet, raar, niet handig, maar dat verandert misschien nog wel.
Ik ben niet gewend, dat zal nog wel komen, het is of we van een gezellig buurtje in een moderne nieuwbouwwijk zijn gekomen, wel sjiek, dat wel....![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
Allemaal trusten, even zonder plaatje hoor, visite is net weg en heb 2 wijntjes op, dus ben al blij dat ik dit recht kan tikken, hahaha
Tot morgen! Dag dag!![[S]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-56.gif)

- ZO 86 CENTJES GEWONNEN,WAT ZAL IK LEKKER SLAPEN
![[<:o)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-19.gif)

- MEISKES,

WENS JULLIE OOK EEN,
ZO ZO DIRKJE, JIJ MAG JE NU RIJK REKENINGEN![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
TOT LATER
- goedemorgen allemaal, ik zag dat er veel gepost is gisteren. allemaal wat uit proberen
Poesie zo moeilijk is die kleur van de tekst niet te maken hoor./ Jij ziet dit staan {als je dat vlakje met die T erin aanvinkt. krijg je een balk met kleurtjes ,die pijltje kun je met je muis heen en weer schuiven en staan laten op je favoriete kleur en dat vink je aan en dan moet je het tussen deze haakjes ][ zetten!!! en dan heb je je tekst in die kleur die jij dan wilt. }
DIRKJE gefeliciteerd met je enorme winst. geweldig. hihihhi wat kan kaarten leuk zijn hé?
Het is mooi weer hier, zonnetje schijnt. prettige dag verder. kom later wel even langs.
Doei Moppie
Dit onderwerp heeft 12911 reacties, en bestaat uit 517 pagina's. U bent momenteel op pagina 3 van 517.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 24-05-2012 23:49. \t\t
welkom lieve meiden op dit nieuwe forum
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Yntje8 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 23:49
- thea60 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 22:06
- Mairia heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 20:54
- Yntje8 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 20:30
- dorethea heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 19:11
- Mairia heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 16:53
- Yntje8 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 09:47
- Mairia heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 09:13
- dorethea heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club24-05-2012 | 08:59
- Yntje8 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Mairia's plaatjes met een praatje club23-05-2012 | 23:15
Wie hier?
Er is niemand online!





