- maryG roept“leuk voet reflex. Ik doe nu indiase hooofdmassage. Lukt het zo om modellen te vinden??
Ik probeer ook reclame te maken. Erg leuk om zo nieuwe mensen te ontmoeten toch. Kijk ook op mijn club indiase hoofdmassage groetjes Mary” | 26-10-2011 | 13:21 - vlindertjuh roept“Hey meiden, als jullie hier even wat willen zeggen, mag dat ook hoor. Bijvoorbeeld nog plannen, leuke dag gehad, rot dag gehad enz.” | 03-11-2010 | 10:12
- vlindertjuh roept“Vandaag naar de Libelle week geweest. Was erg druk, maar super lekker weer. Echt genieten!” | 18-05-2010 | 23:14
- vlindertjuh roept“Wat een heerlijk weer vandaag. Ondanks dat het nog een beetje bewolkt is , schijnt toch af en toe de sunny.” | 16-05-2010 | 16:09

Kletshoekje
In het " Kletshoekje " kun je gewoon gezellig kletsen over van alles en nog wat. Gewoon gezellig, met elkaar kunnen lachen, maar ook als je even lekker je hart wilt luchten als je bijvoorbeeld een rot dag hebt gehad . Heerlijk toch, als je dat even kwijt kunt? Hier mag het allemaal. En wil je graag anoniem blijven dan mag dat natuurlijk ook. Dus welkom!
- Beheerder: vlindertjuh
- Thema's en emoties: gezondheid, in vertrouwen, liefde seks, mamas kinderen, vriendinnen, vrije tijd, werk studie, boos, eenzaam, gelukkig, gezellig, verdrietig, verliefd, vrolijk
Met...
- 14 volgers
- 5 blogs
- 9 onderwerpen
- 5 foto's
- Meest gelezen (6.235x) Wat mis jij soms in een vriendschap?
- Meeste reacties (40) Wat mis jij soms in een vriendschap?
Dit onderwerp heeft 40 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 2.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-02-2012 11:41. \t\t
Wat mis jij soms in een vriendschap?
- Wat mis jij soms in een vriendschap? Al heb je bijvoorbeeld veel vriendinnen, dan nog kun je bepaalde dingen missen in een vriendschap. Hoe gezellig het dan ook is. Toch mis je net dat ene.Wat mis jij?

- Print deze pagina
40 reacties op onderwerp
- Ik vind het heel erg belangrijk dat je naar elkaar luisterd.Dat mis ik soms. Dan vinden ze het belangrijker om alleen over zichzelf te praten waardoor er vergeten wordt dat ik ook wel graag wat wil vertellen zonder dat ik onderbroken wordt.

- Het initiatief van de ander, en de belangstelling in een ander....
- Hoi Gracelin,
Daar ben ik het helemaal mee eens.
Volgens mij is dat voor veel mensen erg moeilijk.
- Mijn beste vriendin zeurde en vertelde aan een stuk door. Heel vervelend, want ik kon nooit vertellen hoe ik me voelde. Nu ben ik een keer vergeten dat ik met haar had afgesproken, en is ze boos op me. We praten ondertussen al 2 maanden niet meer.
Ik ben dus hard opzoek naar een nieuwe vriendin die wél luisterd... - Hey meis,
Klinkt me erg bekend in de oren. En ben je op zoek naar een lieve vriendin die wel kan luisteren die vind je hier vast en zeker! Het is toch ook belangrijk dat jij je hart kan luchten bij een vriendin als jij dat even nodig hebt?
Liefs
- Ik heb ook maar weinig vriendinnen, vindt het lastig om iemand te vinden waar het echt mee klikt en die er 100% voor wil gaan. Vaak komt het van 1 kant.
- Hoi hoi,
Ja dat is soms best moeilijk om iemand te vinden die er ook 100% voor wil gaan.
Heb je zelf ook al een oproepje geplaatst of ergens op gereageerd?
Liefs
- Hallo iedereen,
Ik heb niet erg veel vriendinnen, maar de vriendinnen die ik wel heb laten het vaak aan mij om innitiatief te nemen. Ze zoeken zelf weinig contact of laten het gewoon helemaal afweten. Ook vind ik het jammer als ik echt behoefte heb aan een goed gesprek dat je dan je verhaal aan niemand kwijt kan. Gelukkig blijf ik positief en zal ik een echte goede vriendin nog wel tegen het lijf lopen!
Groetjes - hallo allemaal,
Ik heb ook niet veel vrienden, maar dacht dat ik mijn vrienden goed kende, stond voor ze klaar in een moeilijke periode in hun leven. Nu zit ik in een meoilijke periode en ik hoor helemaal niets van hun. Ik weet hetr iedereen is druk vandaag de dag vooral als je kinderen heb, maar je kan ook tijd vrijmaken voor vrienden. Wat ik mis is het twee richtingsverkeer en een luisterd oor zo af en toe.
Groetjes[URL= - Vrienden leer je pas kennen als je zelf in een moeilijke periode zit, Heb het zelf ook ondervonden en weet nu wie mijn 'echte' vrienden zijn, en die koester ik.
Tijd maken is erg moeilijk voor sommige mensen, al is het maar een mailtje, smsje, belletje....
Groetjes Bel - Helemaal mee eens.
Gewoon even laten weten dat je aan de ander denkt.
Dat doet al zo veel. En dat maakt niet uit op wat voor manier als je maar wat laat horen. Ook al heb je het erg druk. Als je om je vriendschap geeft doe je dat gewoon.
Groetjes Anita
- Hallo allemaal,
wat een herkenning!
Ik heb twee goede vriendinnen, maar hetgeen wat ik in deze vriendschappen mis is het initiatief vanuit hun kant. En dan bedoel ik ook kleine dingen, zoals eens een smsje of een belletje. Waar ik me ook aan kan storen is als een vriendin zelf voorstelt om in het weekend te bellen en dit dan vervolgens niet doet. Dan krijg ik het gevoel niet belangrijk voor diegene te zijn. Het gaat niet om de kwantiteit van het contact, maar om de kwaliteit! - Wel raar eigenlijk dat we dit allemaal herkennen? Of zullen er werkelijk geen contacten bestaan zonder problemen of gemissen?
Ik heb een vriendinnengroepje en dat is hartstikke leuk, maar van een aantal hoor ik zelden wat. Als we elkaar zien is het heel gezellig, maar tussendoor krijg ik nooit een smsje, belletje, krabbel of mail hoe het met me gaat. Of ik mail hen en dan krijg ik wel een antwoord, maar ze beginnen nooit zelf. - Mischien zijn we wel te veel eisend? Hahahah

- veel eisend ja, dat is iedereen tegenwoordig volgens mij. Iedereen wil tegenwoordig voor een dubbeltje op de eerst rij zitten.
Dat neemt niet af dat dat jij altijd maar moet geven en nooit eens kan nemen[URL= - ik heb mezelf wel een tegen gehouden en dus geprobeerd om even geen initiatief te nemen. Maar daar raakte ik alleen maar geirriteerd door omdat het me te lang duurde voordat de anders dus iets van zich liet horen. Dat was het me niet waard, vooral omdat voor mij ook geld dat als we elkaar zien het echt ontzettend gezellig is.
- Eigenlijk mis ik niks aan mijn vriendinnen , zij nemen ook initiatief en luisteren naar prob;lemen etc.
Zou het wel leuker vinden als we elkaar vaker zagen en dan bij ons thuis
en dan niet op de sportschool sauna of tijdens het uitgaan,maar over het algemeen heb ik niet te klagen over mijn vriendinnen! ![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
- Nou ik heb wel geleerd dat je vrienden pas kent als er problemen in je leven zijn.
Ook ik had wel vriendinnen maar weet het nu niet meer, ben ook nog verhuisd en dat maakt het nog lastiger.
Het ligt toch niet aan het te kritisch zijn? iedereen heeft toch vriendschappen nodig in moeilijke tijden en leuke tijden.
Hoop nog eens mensen te ontmoeten waarbij het goed klikt.
Groetjes Marjan - hallo allemaal
ik ben nieuw op de flaironline en zocht naar een forum met een interessant onderwerp, en kwam toen hier terecht. dit is een onderwerp wat mij ook al jaren bezig houdt, soms wat meer, soms wat minder. ook ik heb een vriendinnenclubje waarmee het altijd gezellig is, als we elkaar zien, maar de frequentie hiervan is veeeeeeeeeeeel te laag naar mijn idee. en eigenlijk ook naar hun idee.
tuurlijk groei je uit elkaar door allerlei oorzaken: verhuizen, relaties, kinderen. maar is dit wel zo vanzelfsprekend of vinden jullie dat je dit zelf in de hand hebt? dat je ondanks de wijzigingen in je eigen leven altijd een plekje voor je vriendinnen bewaart?
wat uiteindelijk gebeurt is dat je elkaar zo weinig ziet, dat je de belangrijke dingen die je meemaakt niet altijd kunt bespreken, omdat er weer een paar weken verstreken zijn voordat je elkaar spreekt. of dan weet de ene vriendin wel wat er allemaal speelt in jouw leven en de andere niet. dit creeert nog meer afstand. pffff.
van een paar mensen heb ik bewust afstand genomen omdat ik meer investeerde in mijn relatie met hun dan omgekeerd, dit was gewoon te teleurstellend. nu verwacht ik van de vriendinnen waar ik nu nog mee omga niet al te veel meer, om teleurstelling te voorkomen. thank god for my husband, toch wel mijn steun en toeverlaat, maar ja, het is geen vriendin he?
het is ook het tijdperk van de technologie. uit gemakzucht: mailen ipv afspreken, smsen ipv bellen.
kortom: ik ben altijd heel erg jaloers als ik vrouwen zie die door de jaren heen dikke vriendinnen zijn gebleven en vrijwel alles met elkaar delen. ik mis dat. toch hoop ik ooit nog (een) soulmate(s) te treffen, wat vriendinnen betreft.
zo, effe mijn hart gelucht. beetje lang voor intro-blog, maar ja...
groetjes,
S
- het is voor mij makkelijker om vriendinnen te blijven omdat ik ze minimaal 1 keer in de week zie, ik sport nl met ze en daarnaast gaan we ook wel eens uit of naar de sauna met z-n allen .
Andere vriendinnen zie ik wel minder ,maar zorgen we er voor dat we afspreken en dan goed uitgaan,dwz,met alles er op en eraan,uit eten ,
bios en dansen en daarna bij elkaar slapen ,ontbijten en dan pas naar huis
Ik ga ookregelmatig bij iemand op de koffie
en andersom ,zo hou je wel je contacten!! Mijn moeder zie ik ook meer dan 1 keer in de week.
Moet er wel bij zeggen dat ik nu niet werk,dus ik heb best veel tijd
Maar tijd voor elkaar kan jealtijd maken.
succes!. - het is idd makkelijker als je je vriendinnen minimaal 1 keer per week ziet omdat jullie samen sporten of andere gezamenlijke activiteiten doen. ik heb weinig gemeen met mijn vriendinnen wat activiteiten betreft. bovendien hebben degenen met kinderen een heel ander leven dan degenen zonder. het is alsof ze alleen nog moeder zijn en minder behoefte hebben aan vriendinnen. relaties met soortgenoten (cq andere moeders) zijn de enige waar men nog fut voor heeft.
het plannen van een afspraak met en groepje is dan ook een vermoeiend proces: men kan bijna nooit. wat doe je hieraan?
uiteindelijk ontstaat er alleen maar meer afstand, waardoor ik naar mijn gevoel met een paar van die vriendinnen een oppervlakkige relatie dreig te krijgen. is het gek dat ik denk dat ik sommige van deze vriendinnen over een tijdje helemaal niet meer zie?
maar ja, nieuwe vriendinnen met gemeenschappelijke interesses vind je niet zo makkelijk meer vanaf een bepaalde leeftijd, vrees ik...
tja, it is what it is... - Weet je, mensen kunnen heel veranderlijk zijn. Op zich is daar natuurlijk niks verkeerd aan, maar het heeft soms ook negatieve kanten. Bijvoorbeeld dat je opeens anders tegenover een vriendschap kan gaan staan.Ik heb bijvoorbeeld een vriendin waar ik al heel lang mee om ga maar ik merk dat onze vriendschap begint te veranderen. Zij heeft nu 2 kinderen en gaat eigenlijk nooit zonder de kinderen weg.
Ik vind het af en toe wel eens heerlijk om gewoon wat gezelligs te doen samen met een vriendin zonder mijn dochtertje. Als ik het eens voorstel is ze daarin heel terughoudend. Ook merk ik dat onze gesprekken steeds oppervlakkiger worden. Terwijl we vroeger over van alles konden praten. Gelukkig heb ik ook vriendinnen die het wel heerlijk vinden om samen iets gezelligs te ondernemen. Een keer uit eten,of gezellig een dagje shoppen of sauna enz. Maar zo zie je maar weer dat een vriendschap die al zo lang duurt met zulke dingen kan veranderen. Het is jammer, maar op een gegeven moment moet je het ook loslaten en verder gaan.
En daarbij iedereen in zijn waarde laten.
- Hallo dames :-)
Ik heb me vandaag pas geregistreerd bij FlairOnline, dus ben een groentje hier!
Ik merk nu ik mijn hele leven 'op de kop zet' (zie 'even voorstellen'), ik steeds meer het contact met mensen mis. Ben altijd een beetje een einzelganger geweest, zit wat in mijn karakter, maar nu heb ik steeds meer de behoefte aan gezelligheid om me heen. denk ook dat het te maken heeft met mijn leeftijd, bijna 36, dat ik anders tegen bepaalde dingen aankijk, andere zaken wil ontdekken en starten.
Alleenstaand ouder is soms wel heel erg alleenstaand, haha... (hoewel er qua mannelijk persoon wel iets leuks aan zit te komen geloof ik :-)).
De vriendschappen die er zijn, lopen lekker, daarbinnen mis ik weinig, maar soms mis ik gewoon een vriendschap extra.
Liefs, Lotus - Dat veel mensen over zichzelf praten en niet naar jou luisteren.
Maar gelukkig zijn er mensen die wel goed kunnen luisteren!!
Dit onderwerp heeft 40 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 2.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-02-2012 11:41. \t\t
Wat mis jij soms in een vriendschap?
Club Chat
Openbare berichten
- | 26-10-2011 | 13:21
- | 03-11-2010 | 10:12
- | 18-05-2010 | 23:14
- | 16-05-2010 | 16:09
Wie doet wat
- better sweet heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje01-02-2012 | 11:41
- BR2002 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje11-01-2012 | 16:40
- better sweet heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje28-11-2011 | 20:02
- better sweet heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje06-11-2011 | 14:19
- jossi heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje29-10-2011 | 16:55
- mierke75 heeft gereageerd op een blog in Kletshoekje23-10-2011 | 19:33
- vlindertjuh heeft gereageerd op een blog in Kletshoekje23-10-2011 | 18:47
- mierke75 heeft een blog geschreven in Kletshoekje23-10-2011 | 13:17
- AnkeTalk heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje09-10-2011 | 17:14
- AnkeTalk heeft gereageerd op een forum onderwerp in Kletshoekje09-10-2011 | 17:06
Wie hier?
Er is niemand online!