- Evaatje29 roept“Hoi Byf,
Gaat het nog steeds niet helemaal geweldig?? Hoe ver ben je nu? Het zou nu toch onderhand wel een beetje af moeten zakken????” | 24-03-2009 | 07:57 - Byffie roept“Ik ben er ook! Reageer later wel even. Ben nu aan het wachten met m'n kotsbakje tot er wat uit komt!!! Lang leven het zwanger zijn....!” | 24-03-2009 | 06:51
- Otje83 roept“Haaaaai Duv!” | 23-03-2009 | 19:52
- Otje83 roept“Wil je misschien ook nog even zo'n verhuisbericht zetten op het eerste klepperende eierstokken-forum? Volgens mij is bv Bodil nog niet weer gesignaleerd en die zal naar die titel gaan zoeken denk ik...” | 23-03-2009 | 19:32
- Otje83 roept“Haha ja inderdaad! Ik heb ook even een blog met het verhuisbericht geschreven in de oude 'de kleppertjes gaan ervoor9;-club...
Hopen dat ze zich snel komen melden, anders ga ik me toch echt zorgen maken dat ze verdwaald zijn!” | 23-03-2009 | 19:29 - Evaatje29 roept“Op dit moment zijn we nog maar de enige twee leden... tis toch ook wat.... zijn ze net aan de ene locatie gewend, moeten ze in een keer aan een andere wennen ;-)” | 23-03-2009 | 19:27
- Evaatje29 roept“Nou ja... heb het ff gevraagd dus ;-)
Heb op het andere clubhuis even een nieuw onderwerp aangemaakt met de verwijzing hiernaartoe... want anders kan niemand ons vinden en kijken ze raar op als het onderwerp ineens verdwenen is....” | 23-03-2009 | 19:25 - Otje83 roept“Heb wel veel meer vertrouwen in het forum nu we de onderwerpen bij elkaar hebben gevoegd trouwens :)” | 23-03-2009 | 19:21
- Otje83 roept“Volgens mij kan je dat niet zelf, en moet je dat dus ook aan de mods vragen.” | 23-03-2009 | 19:20
- Evaatje29 roept“mailtje is verstuurd... nou nog ff vragen hoe ik onderwerpen aan kan passen” | 23-03-2009 | 19:12

Klepperende eierstokken!
De verzamelplaats voor iedereen die graag een kind wil, maar nog moet wachten op vriend of man, en een doorstroomtopic voor de meiden die niet meer hoeven te wachten!
- Beheerder: Otje83
- Thema's en emoties: mamas kinderen, gelukkig, jaloers, verdrietig
Met...
- 123 volgers
- 6 blogs
- 27 onderwerpen
- 1 foto
- Meest gelezen (216.603x) De kleppertjes gaan ervoor! (ledenstop)
- Meeste reacties (5.359) De kleppertjes gaan ervoor! (ledenstop)
Dit onderwerp heeft 589 reacties, en bestaat uit 24 pagina's. U bent momenteel op pagina 14 van 24.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 29-10-2010 10:11. \t\t
Nog steeds even wachten....(Ledenstop)
- Dit topic is bedoeld voor alle meiden die graag een kindje willen krijgen, maar moeten wachten op hun partner.
Hier kunnen we ervaringen, gedachten en gevoelens delen.
Wie schrijven er mee?
[tr][td]naam klepper leeftijd leeftijdpartner kleppert sinds reden van wachten River 26 28 feb 2008 vind zichzelf te jong Toekomst 28 29 aug 2009 Ronde 1 PF25/10 Muppet 26 26 dec 2009 wil nu nog niet Elmaatje 26 32 begin 2009 wil eerst alles op orde hebben Vlindertje 27 32 sept 2009 Ronde 1 PF? Babydream 30 36 2007 Ronde 2 PF? Girafje 29 30 2008 erg veel verandering
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][td]
[/td][/tr]- Print deze pagina
589 reacties op onderwerp
- Hoi!
@toekomst Gefeliciteerd!! wat voor een werk doe je eigenlijk, of zullen we dat eens op hyves bespreken?
@ muppet leuk hoor vakantie! Ik ben ook in Thailand geweest, dus ik vind het ook leuk om tips te geven.
@vlindertje ook gefelicteerd! Lekker om te horen dat nu alles goed is en een pilletje minder is toch alleen maar fijn.
@ meer Ja die serie is laat op ned 2 maar ik kijk bij uitzending gemist, heerlijk.
Ben nu weer echt aan het werk en meteen vol erin. Onze oude directeur is aan het begin van de zomer overleden na een jaar ziek en onze nieuwe heeft een blinde darmonsteking gehad op vakantie dus wie is er nu weer extra druk..... Gelukkig zei de diercteur van de stichting vandaag dat ik me er dan extra voor moet laten uitbetalen dus dat is wel lekker. En stiekem ook wel leuk, zeker als het dan ook nog wel goed gaat. Was zoooo zenuwachtig vanochtend....
Nou ik heb weekend! Even knutselen voor de vrijgezel van een vriendin morgen en dan lekker uit eten.
Fijn weekend allemaal!
Liefs - Goodmorning girls,
Gisteravond weer een beetje in gesprek geweest met mn vriend. Over ons, hoe het gaat, mijn (onze kinderwens) enz. Dit was op zicht best oke en gelukkig ook weer wat gezelliger in huis. Had eindleijk het gevoel weer wat dichter tot elkaar te komen.
Hij heeft een eigen zaak waardoor het op sommige tijden in het jaar niet zo heel goed uit zou komen als ik op het punt zou staan van bevallen. Hier hadden we het wel vaker over gehad voordat dit allemaal speelde. Concreet houd het in dat aan het einde van het jaar gewoon echt een hele slechte tijd zou zijn om uitegrekend te zijn.
Omdat hij had aangegeven dit jaar niet meer te willen beginnen en dat dan weer inhoud dat we dan pas rond mei/juni volgend jaar kunnen beginnen was ik natuurlijk heel erg teleurgesteld.. Hij vond dan wel weer dat dat ook wel erg lang duurt (snappen jullie hem nog?!) en ging er toch maar weer over nadenken..
Ligt het nou aan mij of wordt het met de keer vager bij hem?!
Ik moet er echt niet aan denken om pas volgend jaar zomer te beginnen dus ik hoop zo dat hij van gedachten veranderd en die klote angst eens over boord gooit!!
Wordt dus vervolgd...
@Girafje, kan me voorstellen dat je zenuwachtig was! En zeker als je dr meteen weer vol ingegooid wordt! Wat gaan jullie doen met het vrijgezellengfeest? Ik heb er in september ook 2.. in iedergeval veel plezier!
@ de rest hoe is het met jullie?
Fijn weekend allemaal en knuf voor jullie!<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - toch nog even heel snel...
Toekomst, wel fijn dat je een goed gesprek had. Volgend jaar duurt idd lang, ik moet helaas ook zo lang wachten.. maar stiekem komt dat snel dichterbij! Alles wat het dichterbij wordt, is mooi meegenomen!
Girafje, zal tegen die tijd ook aan jou wat tips vragen!!
Nu maar eerst naar Mexico!
Ik ben snel weg, knuffel voor jullie allemaal!! - @Muppet, alvast een hele fijne vakantie! Geniet ervan en doe vooral alleen maar voor jullie zin in hebben!!
Het wordt hier wel rustiger.. Hopelijk doet iedereen alleen maar goede/leuke dingen!!
Ik ben nu heerlijk rustig aan het wakker worden met afgebakken croissantjes en eitjes
Fijne dag allemaal!<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - Ohhh ik ben zo lui! Ik ben zo moe! Hahaha! Ik ben zo misselijk…. zou het??? Einde van de maand mag ik gaan testen haha!
Gisteren heb ik de post binnen gekregen van het ziekenhuis. Schrok me een hoedje, ze willen in eens zoveel van me. Terwijl wij nog niet eens een maand aan het "klussen" zijn. Ik ga dinsdag (als ik vrij ben) op me gemak maar eens bellen. We hadden namelijk zelf voor ogen; tot eind van het jaar zelf klussen. Ben ik dan nog niet zwanger, dan gaan we aan de bel trekken.
Met die pillen, gaan ze een eisprong opwekken en willen ze mij elke 2-3 dagen zien, inwendige echo maken en op afspraak gaan vrijen.
Werd dus met mijn gevoel erg heen er weer geschud.
@Toekomst: Eerste werkweek weer achter de rug! Maar wat een super nieuws heb je te melden! Van harte gefeliciteerd! Heb je een fijn dansje en drankje gedaan? Hier was het afgelopen week hartstikke gezellig hoor. Wat betreft mijn cyclus en eisprong weet ik het dus even niet meer, dinsdag hoop op ik het wel te snappen. Vriend zegt ook; "wij zijn de baas, wij bepalen wat we willen!" Dit gaat me gewoon allemaal veel te snel.
Een 3-ling , hoop het even niet, bedenk me; " dan moet ik verhuizen!" Nee doe er maar gewoon 1 hier! Hahaha!
Bank komt vanzelf wel, ben zo gigantisch moe, tis niet uit te leggen. Of ik ben gewoon toe aan onze vakantie of er begint zich iets te ontpoppen in mijn buik.
Ben blij voor jullie dat je goed hebt kunnen praten met je vriend. Dat is heel belangrijk! Maar hij begint nu ook voor mij vaag te worden hoor! Haha! Ik blijf voor je duimen, meis!
@Girafje: Dank je wel! Heb je een lekker weekend gehad?
@Muppet: Fijne vakantie alvast! Lekker genieten!
@Allemaal: Sinds vandaag ben ik wel aan de ovulatietesten, was best spannend. Maar er was een licht test streepje te zien. (Gelijk een foto van gemaakt, voor in het foto album haha!) Ben dus ontzettend benieuwd of ik morgen een duidelijkere streep te zien is. Door mijn vermoeidheid heb ik dus erg weinig gedaan dit weekend. Nog 3 weken dan heb ik vakantie, kijk er ontzettend naar uit. Tot die tijd weinig op de planning. Druk met het huwelijk van mijn beste vriendin.
Liefs! - Ha meiden,
@Vlindertje, aan de ene kant vervelend dat je zo moe bent maar aan de andere kant is het misschien wel voor een goed doel
! Laten we nu maar heel hard voor het 2de duimen!!
Ik zou morgen idd ook even bellen want het wordt allemaal meteen zo "klinisch" om het zo maar te zeggen. Kan me goed voorstellen dat je even zoiets had van oei! Met zn 2-en is het toch veel intiemer en ook spannend om elke maand weer uit te leven naar het moment van testen..
Maar eh dat streepje was voor een ovu test dat je nu op je vruchtbaarts bent of een licht streepje voor een zwangerschap?? Wan dat ga ik hier natuurlijk even uit mijn dak.. Maar ik neem aan het eerste dus dat houd je nog even van me tegoed
Gisteren ook een luie dag gehad. s' Avonds bij mijn schoonouders gegeten en zwager met aanhang was dr ook. Ze zaten duidelijk allemaal te vissen hoe het er bij ons voor staat. Het liefst had ik gezegd dat moeten jullie maar aan die vent van mij vragen maar gelukkig kon ik me inhouden.
Mn voornemen is nu half september te kijken of er misschien wat veranderd is.
Liefs<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - Hey Lieve Toekomst,
Nee dit is geen streep van ZWANGER, dit is de test van VRUCHTBAAR haha! Vanmiddag mag ik nog weer testen, hopelijk dan nog zichtbaarder.
Eind van de maand mogen we die andere test uit de kast trekken, wel moeilijk hoor, zolang te wachten haha!
Moe en misselijk.... je zou het bijna gaan denken. Al hebben wij wel voor ogen, dat het gewoon nog niet zo is. Anders ga ik te veel hopen en door hobbelen!
Moeilijk he als ze zo gaan vissen, bij mij was dat gisteren half om half het geval. Babykamers in de aanbieding, buggy's en kinderwagens. En dan gewoon beetje mee knikken! Terwijl je het uit wil gillen!
Wij hebben voor nu wel besloten, is de test positief, dan gaan we het gewoon aan een ieder die het wil horen melden. Ga het niet voor me houden haha! Kan ik toch niet!
Tis redelijk rustig hier op het werk, nog 3 weken, tel echt dat dagen die ik nog te gaan heb hoor! Best moeilijk die laatste wekend !
Liefs! - Hoi Allemaal,
Kan ik me nog aansluiten? Eindelijk een plek gevonden waar ik ook mijn verhaal kwijt kan..
Ik: 25
Hij: 29
reden van het wachten komt in de buurt van Toekomst. Hij heeft een eigen bedrijf, dus alles is onzeker. Het kan volgend jaar ineens ingestort zijn... Ook heeft hij een seizoensbaan, dus in sommige periodes van het jaar niet handig om te bevallen...
Rammelende eierstokken sinds: hmm... nou al wel een tijdje, maar ik gok 2 jaar.
Dat is alles in het kort. Ik overval jullie ook gelijk met al mijn andere gevoelens:
Ik zou heeel graag een kindje willen, maar mijn vriendje wil nog niet. Telkens draagt hij wel weer iets anders aan waardoor we er nog niet aan toe zijn: We hebben net samen een huis gekocht en dat moet eerst op orde. daarnaast eerst maar even kijken hoe we nu financiëel uitkomen e.d. Ik denk ach, we komen er financieel altijd wel uit. We zijn best luxebeesten, dus kunnen in een heleboel posten nog schrappen. Ik wil niet te lang wachten, hoor allemaal van die enge verhalen dat je boven de 30 sterk verminderd vruchtbaar bent. Ik wil dat niet afwachten. Heb momenteel ook even geen baan, maar vraag me dan ook echt af wat voor baan ik moet zoeken. Ik ben toch al niet zo van de fulltime banen, maar heb het gevoel dat ik naar een aantal vriendinnen toe moet verantwoorden waarom ik eigenlijk niet fulltime wil werken. (stiekem ook wel een beetje omdat ik dus moeder wil worden en er gewoon voor mijn kind wil kunnen zijn...) Is dat erg? hebben meer mensen daar 'last' van? En er zijn er ook die echt niet begrijpen dat ik 'al' kinderen wil. Ik ben al meer dan 9 jaar samen met mijn vriend, dus ik denk dat dat ook meespeelt, maar zij willen allemaal eerst cariere maken, maar daar kan ik me echt niet druk over maken. Als ik maar een baan vind waarvan ik blij wordt toch?
Sorry voor de ongecontroleerde bulk aan info... zo ziet mijn hoofd er momenteel uit :S
Liefs! Mayo - @Vlinder, en en en was er een duidelijker streepje te zien?? Ik hoop het voor jullie!
Ja ik dacht check nog even of we het over hetzelfde hebben want anders is het net of ik niet enthousiast ben.. En meid over 2 weken is augustus alweer voorbij en heb jij hopelijk geweldig nieuws!!
Ja als je weet dat je bijna vakantie hebt kunnen de dagen heeeell lang worden!
Heb je trouwens je ticker weg gehaald?
@Mayolijn (grappige nickname). Welkom bij on clubje! Natuurlijk mag je je nog aansluiten..
Fijn he om een plek te vinden waar mensen je bergijpen..
Ik herken dat wel dat je sommige dingen alvast met achterliggende reden geregeld wilt hebben. Dat heb ik ook steeds meer.. Ik ben juist blij dat ik nu fulltime werk zodat ik mn gedachten vaak kan verzetten. Maar voor iedereen werkt dat natuurlijk anders. En dat geld ook voor een kinderwens en of carriere maken.. We hebben allemaal andere prio's in ons leven. Maar hier ben je op de goede plek want we willen allemaal hetzelfde..
Geeft je vriend helemaal geen tijd/jaar aan dat hij ervoor zou willen gaan?
@River, al lang niets van je gehoord.. Wil je niet meer mee schrijven? De tabel moet ook hoognodig bijgewerkt worden dus ik hoop allereerst dat je laat weten hoe het met je gaat (vind ik natuurlijk wel het belangrijkste)!
Hier vanmiddag misschien toch weer een stap in de goede richting gemaakt. Maar dat ga ik allemaal niet opschrijven want ik denk dat jullie inmiddels wel in de gaten hebben dat het bij ons steeds wisselender en vager wordt... dus als er wat concreets uitkomt horen jullie me wel
! Ik wordt dr al moe van laat staan jullie..
Liefs<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - Hai Girls,
@Toekomst: Streepje helaas niet duidelijker! Maar nog steeds moe… Ach ik weet het allemaal niet meer haha! Kan je ook schijnzanger zijn hahaha! Eerst morgen even afwachten….
Zal maar weer eens een nieuwe tikker maken, wist eigenlijk niet zo goed hoe en wat!
Haha ik snap even helemaal niks meer van jou en je lief haha! Blijf braaf wachten haha!
@Mayolijn: Welkom bij dit clubje! Zoals je waarschijnlijk al hebt gelezen, kan je hier lekker mee kletsen, leuks nieuws maar ook minder leuks nieuws.
We hebben allemaal ons eigen verhaal, en onze eigen tijd. Toen ik hier begon met schrijven leek de kinderwens heel ver weg. Nu ben ik inmiddels een van de oudgediende, en bezig om zwanger te worden. In goed overleg met de meiden hier blijf ik lekker mee schrijven, we hebben inmiddels een aardige band.
Ook schrijven we hier gewoon met onze nickname, ookal kennen we onze "echte" namen.
Liefs! - Hoi!
@Toekomst ach alles is weer iets toch? Is river niet op vakantie?
@vlinder schijnzwanger volgens mij kan dat wel hoor, mijn buik doet dat ook momneteel ook (of zijn het de vakantie pondjes nog....)
@mayolijn WELKOM! Tuurlijk mag je hier lekker meeschrijven! Het lucht soms zoooo op. Ik ben toevallig dit jaar 4 dagen gaan werken om 1 dag te studeren, maar ook een beetje met het idee dan doe ik dat maar alvast. En zoals toekomst zegt werken lijdt (of leidt??) ook een beetje af!
Ik had gisteren een dipje, weer een zwangere in mijn omgeving en het zoontje van mijn beste vriendin was zoooooo lief. Dus ik zei dat ik een dipje had en toen kreeg ik gewoon een dikke knuffel. Best prima dat het dan niet een onwijs drama wordt enzo.
Nou ik ga werken, pffff echt druk zo als directeur! En dan vandaag gewoon voor de klas, ben benieuwd hoe de kids zijn.
Werkse!
Liefs - Nou ik heb de ass.gyn. gesproken! Tot de eerst volgende afspraak (ivm vakantie helaas pas 17 sept) ga ik nog niks slikken of doen. Tot die tijd gaan we het gewoon lekker proberen en we zien wel! Zij zei ook; "Als je er niet achter staat ga je het gewoon niet slikken!" Begreep ook mijn argumenten; "We zijn net een paar weken bezig"
Dus de 17e van september gaan we het echte traject horen ;-)
@Girafje: tsja schijnzwanger, het kan natuurlijk tussen mijn oren zitten. Maar ben aardig moe (toe aan vakantie?) en misselijk (maar niet kotsmisselijk) hahaha! Dan is het ook logisch dta ik niet vruchtbaar ben als ik al zwanger ben.... whaaa! Gewoon wachten, rustig aan wachten! *MOEILIJK!*
Hoe is het nu? Druk druk met je klas? Gaat het weer na je dipje?
Liefs! 
- hey!
even snel, de kids zijn op gym erg lekkere start van de dag!
@ babydream. waarmee ben je zo druk, werk? Stom hoor dat al die mensen uit elkaar gaan, wij hebben ook een golf gehad bij de meeste is het weer goed gekomen. Onwijs goed dat je bent gestopt met roken! Laat de kruimel idd een goede motivatie zijn! Heeeeel veel succes!
Dikke knuffel voor jullie allemaal!! - Hey meiden,
Fijn dat er weer zo lekker meegeschreven wordt! Altijd gezellig hihi! Ik ben nu weer aan het werk, tel echt te dagen af… nog 7 dagen maar dat is bekant nog 2,5 week voor mij haha!
Gisteren lekker uitgeslapen, maar werd vanochtend nog gebroken wakker. Af en toe lekker misselijk…
Ben wel opgelucht nadat ik gisteren had gebeld met de gyn. Gelukkig wordt ik begrepen door ze.
@ Babydream: Nooit fijn als er mensen uitelkaar gaan… Hmmm. Ik begrijp jou heel goed dat je niet gelijk bij vriendlief aankomt: “Zeg schat, ik ben nu een week geleden jarig geweest!” Blijft natuurlijk altijd moeilijk.
Ik vond het persoonlijk altijd moeilijk om een gesprek op te starten met mijn vriend. Toen ikd aar eenmaal doorheen was is het een stuk prettiger. Wij kunnen namelijk alles van A tot Z bespreken.
De vraag blijft hier nog 2 weken of ik nu al zwanger ben. Het kan natuurlijk heel goed, vooral als je ziet dat het bij Babywish in 1 maand raakt was…
Wat super goed dat je gestopt bent met roken! En doorzetten he ookal is het vreselijk moeilijk! Ik ben dus al 3,5 jaar gestopt!
Dus als je het ff niet ziet zitten, je weet me te vinden he!
@Girafje: Jij lekker hier online kinderen zijn aan het sporten! Lekker hoor!
Ik ga weer lekker werken! Houdoe!
LIEFS!
- Ha meiden,
@Vlinder, oh wat spannend allemaal!!! alle symptomen zijn er wel naar... Dan kan wachten echt heel lang duren... Wat zou dat toch te gek zijn zeg! Nog even dan heb je lekker vakantie en kan je allereerst ook eens een beetje bijkomen van al die spanningen enz. Hopelijk doet jullie dat goed want er komt nog genoeg op jullie pad (hopelijk heel snel een baby)!!
@Babydream, en nog steeds gestopt!? Knap hoor! Geloof me als je dr eenmaal vanaf bent smaakt alles zoveel beter en stinken je kleren enz. niet meer zo! Hou vol!
Kan me voorstellen dat je niet meteen wil vragen hoe of wat maar aan de andere kant waarom niet? ik zou niet kunnen wachten hihi.
Wij hebben ook een tijd gehad dat heel veel mensen uit elkaar gingen. Ik heb toen wel even bij mijn vriend gecheckt of bij ons alles nog wel snor zat want sommige kwamen echt zo onverwachts!!
Ik hoop zo dat je voorspelling/gevoel voor mij uitkomt...
@Girafje, red jij het nog een beetje met al die extra taken? Ze mogen jou wel even een dikke bonus geven als de directeur weer terug is!!Lief dat je vriend je even een dikke knuffel gaf! Zo hoort dat!!
Hier ook een heel fijn gesprek gehad zonder drama/tranen enz. Gister zowaar een hele gezellige avond gehad dus we gaan weer dr goede kant op..
Liefs<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - @toekomst: ik zal het doorgeven! Maar het is best te doen en ik krijg veel complimenten; daar moet ik het waarsch mee doen. Ga morgen wel een dag extra werken en ik heb bedacht dat ik dan wel iets later ga s ochtends. Ach dat is dan al wat extra geld. Wel raar om op mijn eerste vrije dag te gaan werken.
Fijn dat jullie een goed gesprek hebben gehad!! Stap 1!
@vlinder spannend!! al pijnlijke borsten??
@Allemaal dikke knuffel!
Ik ga denk ik lekker lezen in bed. Vriendlief is voor het weekend naar de ardennen vertrokken, erg saai!
Liefs - Hoi hoi!
Ik ben er weer!
Ik heb een poging gedaan de tabel aan te passen, maar nu zit er een andere fout in het bericht. Ik ben er nog niet helemaal achter hoe ik dat moet oplossen, maar ik zal het later nog een keer proberen.
Vlindertje, wat heerlijk dat jullie er voor gaan!! Ik ben heel benieuwd naar hoe het gaat lopen, dus blijf lekker veel vertellen hier. Spannend hoor!!
Mayolijn, welkom, schrijf lekker mee!
Babydream, wat goed dat je gestopt bent met roken!! Dat heeft mijn buurjongen laatst ook geprobeerd en hij heeft het 26 uur volgehouden, niet echt fantastisch dus, ik ga er vanuit dat jij het wel volhoud!
Girafje, Je werk is weer begonnen! Wat een druk begin meteen. Ze mogen wel heel blij zijn met jou!
Toekomst, wat moeilijk dat vage gedoe, ik hoop dat er snel meer duidelijk wordt.
Muppet, Ik hoop dat je een fijne vakantie hebt!! Lekker hoor, Mexico!
Zelf ben ik dus net weer terug van vakantie, we hebben gedoken in de rode zee, erg mooi!
Verder niet heel erg aan het klepperen meestal, maar af en toe wel. Vlak voordat we op vakantie gingen waren we nog even langs bij mijn zwager en schoonzusje. Vertelde mijn vriend op weg naar huis dat mijn schoonzusje aan hem had gevraagd hoe ik hem had overhaalt dat hij wel kinderen wil?! Uhm, tja, ik ben geloof ik nogal duidelijk geweest.... maar wat mij vooral verbaast is dat zij daar dus mee zit. Ze zijn getrouwd en het blijkbaar niet eens over wel of geen kinderen.... Lijkt mij een groot probleem, maar ik heb haar zelf er niet over gesproken dus ik weet niet precies hoe het zit.
Mijn vriend wil nu ook nog niet, en dat vind ik al moeilijk genoeg! Waar wachten we ook alweer op? - Ha meiden,
@River, wat fijn om weer wat van je te horen! Ik vroeg me al af waar je was gebleven.. Fijn dat jullie zo een leuke vakantie hebben gehad! Lijkt me idd prachtig om daar te duiken!
Hebben jullie nog gepraat over kinderen? Lijkt me idd heel moeilijk als je vriend helemaal niet wil.. Moet dr niet aan denken zeg! Misschien vind je schoonzus het wel fijn als je dr een keer naar vraagt!
@Girafje, is je vriend met vrienden weg of voor werk? Misschien wel lekker dat je even alleen bent want je zal het wel druk hebben gehad deze week..
Gisteravond gevaren.. Het was heerlijk!! Verder nog geen plannen dit weekend.. Vanavond blijf ik een avondje thuis, vriendlief gaat stappen met vrienden maar heb geen zin om mee te gaan.. Vind het niet zo een leuke stap plek.
Liefs<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - Hoi!
@toekomst wat ben jij vroeg op zeg op zaterdag! Lekkere dag gehad? Mijn vriend is met vrienden weg, heerlijk om even alleen te zijn na al die drukte op mijn werk.
@river welkom terug! Niks sorry hoor, vakantie is vakantie! Ik merk zelf ook wel als ik minder klepper dat ik hier ook minder aan denk, dat is niets tegen jullie.
Maar ik heb even een mega klepper want ik heb WEER een zwangere vriendin.... GRRRRRRRRRR waarom is het zo oneerlijk!? Kijk heel fijn voor haar en ik heb 1 uur naar haar verhaal geluisterd en ik ben oprecht blij voor haar MAAR IK WIL OOK.
(ben trouwens meer bozig dan verdrietig raar he)
@vlinder wil jou niet afschrikken over jou heb ik dit soort gevoelens nooit gehad hoor.
Deze vriendin zei alleen 2 jaar geleden nog nou binnen 5 jaar echt niet. en toen vriend, binnen 1 maand samenwonen, binnen een half jaar getrouwd en nu zwanger... Zucht
(maar mijn vriend is natuurlijk overall wel veeeeeeeeeel leuker)
Fijn weekend!
Liefs
ps ga even lekker het hele huis schoonmaken denk ik....
- @Girafje, ik was idd erg vroeg wakker... Voordeel is dat ik genoeg tijd had voor alle dingen die ik wilde doen..
Herken het helemaal, zodra "de zwangeren" weer dichterbij komen begint het klepperen weer. Bij is het de hele tijd wel aanwezig maar dan helemaal!
Volgens mij schreef je ;aatst dat jullie misschien dit jaar nog gaan beginnen?! Of is dat van de baan?
Heb je tegen je vriendin gezegd dat je ook graag wilt of heb je dat achterwege gelaten? Dikke knuffel voor jou.. Ik zou willen dat ik dat gevoel bij je weg kon nemen!
Ik heb vandaag ook een baal dag.. En dan eigenlijk omdat ik een beetje op deze site rond heb zitten neuzen en daar heel veel hoopvolle verhalen heb gelezen maar ook helaas verhalen van mensen bij wie het niet lukt. Daar krijg ik echt de kriebels van... Hoop zo voor mezelf, jullie en alle anderen bij wie het niet lukt het snel zonder al teveel poespas gaat gebeuren!
En de meiden die zwanger zijn.. Heerlijk om te lezen maar oef ik wil dan alleen nog maar.............. aan de slag voor een prachtig kindje die ik alle liefde van de wereld ga geven!!!!!!!!<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - Toekomst, was lekker weer om te varen vrijdag! Wij hebben gewandeld, dat was ook leuk en toen liepen we langs de bioscoop en zijn we zomaar naar de film gegaan! Ik ben niet altijd goed in dat soort spontane acties, maar de laatste tijd gaat dat mij wel goed af! Erg gezellig, We zijn trouwens naar Inception geweest, die ene met Leonardo DiCapri (zit ik weet met dat liedje van K3 in mijn hoofd....) Wel een goede film, heel bizar, maar gaaf gedaan.
Wat stom van je baaldag! Hoewel je die soms ook nodig hebt denk ik wel eens. Als ze maar niet te lang duren kan het niet echt kwaad denk ik wel eens. Ik heb ook wel eens een hele dag op de site zitten lezen en dan kom je inderdaad zoveel verhalen tegen, vaak komt het wel goed, maar niet altijd en ook niet altijd makkelijk. Jouw vriend heeft toch wel gezegd dat hij wil, maar nu nog niet? Of twijfelt hij helemaal? Misschien vind mijn schoonzusje het inderdaad wel fijn als ik er naar vraag, ik spreek haar alleen niet zo vaak, volgende keer misschien maar eens kijken of zich een goed moment voor doet. Mijn vriend had bijna tegen haar gezegd dat er fora zijn waar je daar over kan praten ;) maar ik ga maar niet vragen of ze gezellig bij ons komt aansluiten, lijkt me zo gek, dan moet ik gaan nadenken over wat ik schrijf....
Girafje, wat moeilijk zo'n vriendin! Heel leuk voor haar, maar toch. Ik maak dit gelukkig niet zo vaak mee, de meeste mensen in mijn omgeving zijn nog niet zo bezig met kinderen geloof ik.
Gister waren lief en ik met een paar vrienden naar Sail! Daar waren natuurlijk ook genoeg mensen met kinderen dus ik zei tegen mijn vriend dat ik ook een kindje wil. Hij zei dat dat goed was maar nu nog niet. Toch wel lief eigenlijk, verder hebben we het er niet meer over gehad, ook niet op vakantie. Ik kan het meestal redelijk laten rusten, maar soms zit het heel erg in mijn hoofd en dan lukt dat niet! - Hoi!
Dank voor jullie lieve woorden! Ik merk dat het erg snel is gezakt, ik heb het mijn vriend nog niet eens gesmst ofzo. Ik denk dat ik meer van slag was toen ze vertelde dat ze er voor gingen. Ik merk dat ik daar meer mee bezig ben dan met het werkelijke zwanger worden/zijn, eerst stap een zeg maar.
Mijn vriend heeft idd laten doorschemeren dat we volgend jaar sowieso een kindje krijgen en toen ik liet weten dat ik mijn 30ste wel een mooie datum zou vinden (november) stond hij daar ook wel voor open dacht ik. Maar het wordt ook steeds duidelijker dat ik een nare bijwerking heb van mijn medicijnen, ik val soms flauw, dus misschien moeten ik wel eerder stoppen al wil ik het ook weer niet op zo n manier. We hebben nu eind september een afspraak bij het ziekenhuis dus dan zullen we dat eens aankaarten. (mijn vriend hoopt nu nog op een ander medicijn denk ik, ik natuurlijk stiekem dat dat er niet is, dat moeten we voor die tijd ook maar eens bespreken)
Ach en dan bedenk ik me dat ik het alweer zoveel beter heb dan sommige van jullie, dus nog een dikkere knuffel voor jullie!
Nou ik ga weer een klusje doen van mijn lijst! Heb komend weekend elk weekend wat dus wil het huis echt schoon hebben dit weekend)
Liefs - Hey meiden,
Zo en toen was het alweer maandag... Wat gaan die weekenden altijd snel. Vrij weinig gedaan verder dus lekker uitgerust voor aankomend weekend want dan staat mn agenda helemaal vol!
@River, wat je zegt een baaldag hoort er ook weleens bij. Gelukkig is het nu weer wat gezakt al bijft het bij mij continue op de achtergrond meespoken. Ben er al zolang mee bezig!
Ik weet niet tot hoever je hebt terug gelezen maar bij was er wel het 1 en ander gebeurd de laatste tijd. Nu gaat het weer goed en zit dr misschien toch een kans in dat ik niet nog een jaar hoef te wachten. Maar zoals ik eerdre al schreef kom ik pas echt met nieuws als er daadwerkelijk wat te melden is, anders blijf ik bezig met die vage berichten![[;)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-5.gif)
Leuk dat je vriend zo reageerde en dat jullie een spontante actie hadden (dat kan straks niet meer met kids). Ik heb de film ook gezien. Vond hem ook erg goed in elkaar gezet. Merk wel dat de meningen verschillend zijn over de film.
Ik zou het trouwens ook niet prettig vinden als een bekende hier zich aan zou sluiten maar goed je weet eigenlijk nooit wie wie is hierzo hihi.
@Girafje, Dat klink positief bij jullie! Maar wat voor medicijn bedoel je? Heeft dat invloed op de pil?
Is het gelukt met het huis schoonmaken? Ik moet vandaag ook even aan de bak.. Maar met dit weer is dat ook geen straf!
Nou fijne dag allemaal!
Liefs<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a> - Hoi,
girafje, schoonmaken is echt niet mijn hobby, wat goed dat jij dat helemaal vooraf bedenkt dat dat moet gebeuren!
Wel heel herkenbaar dat je schrijft dat jij op iets anders hoopt dan je vriend, en dat jullie het daar nog maar eens over moeten hebben.
toekomst, ik had gelezen dat het niet helemaal lekker was gegaan inderdaad, gelukkig gaat het nu weer een stuk beter. Vervelend dat hij zo onduidelijk was. Zitten jullie nu wel weer helemaal op dezelfde lijn?
Ik ben helemaal aan het handwerken geslagen. Zo leuk, ik heb een vis gehaakt en een sjaal gebreid, en volgende week ga ik wol kopen met oma, ze heeft een verzoekje of ik een muts voor haar wil breien, dat kan ze zelf niet meer. Vind ik echt leuk om voor haar te gaan doen! Het komt er dus op neer dat ik me goed vermaak ;)
Liefs.
Dit onderwerp heeft 589 reacties, en bestaat uit 24 pagina's. U bent momenteel op pagina 14 van 24.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 29-10-2010 10:11. \t\t
Nog steeds even wachten....(Ledenstop)
Club Chat
Openbare berichten
- | 24-03-2009 | 07:57
- | 24-03-2009 | 06:51
- | 23-03-2009 | 19:52
- | 23-03-2009 | 19:32
- | 23-03-2009 | 19:29
- | 23-03-2009 | 19:27
- | 23-03-2009 | 19:25
- | 23-03-2009 | 19:21
- | 23-03-2009 | 19:20
- | 23-03-2009 | 19:12
Wie doet wat
- floxy heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!07-02-2012 | 22:17
- MiirjamO heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!23-01-2012 | 09:56
- floxy heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!02-01-2012 | 13:22
- verdrietig heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!30-12-2011 | 17:05
- Leentje85 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!30-12-2011 | 16:37
- floxy heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!23-12-2011 | 09:29
- Leentje85 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!21-12-2011 | 12:12
- floxy heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!18-12-2011 | 20:12
- girafje80 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!09-12-2011 | 18:17
- floxy heeft gereageerd op een forum onderwerp in Klepperende eierstokken!06-12-2011 | 11:47
Wie hier?
Er is niemand online!
