Clubafbeelding van Klepperende eierstokken!

Klepperende eierstokken!

De verzamelplaats voor iedereen die graag een kind wil, maar nog moet wachten op vriend of man, en een doorstroomtopic voor de meiden die niet meer hoeven te wachten!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Klepperende eierstokken!
  4. Nog steeds even wachten....(Ledenstop)

Dit onderwerp heeft 589 reacties, en bestaat uit 24 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 24.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 29-10-2010 10:11. \t\t

Nog steeds even wachten....(Ledenstop)

  1. Geplaatst door River | 10-05-2010, 13:16 | 30612x gelezen | 589 reacties

    Dit topic is bedoeld voor alle meiden die graag een kindje willen krijgen, maar moeten wachten op hun partner.

    Hier kunnen we ervaringen, gedachten en gevoelens delen.

    Wie schrijven er mee?

    naam klepperleeftijdleeftijdpartnerkleppert sindsreden van wachten
    River 2628feb 2008vind zichzelf te jong
    Toekomst2829aug 2009Ronde 1   PF25/10
    Muppet2626dec 2009wil nu nog niet
    Elmaatje2632begin 2009wil eerst alles op orde hebben
    Vlindertje2732sept 2009Ronde 1  PF?
    Babydream30362007Ronde 2  PF?
    Girafje29302008erg veel verandering
    [tr][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][td]
    [/td][/tr]

    River wijzigde dit bericht op 19-10-2010 09:21 met 255%

589 reacties op onderwerp


  1. Welkom Lenore, natuurlijk ben je van harte welkom. Inderdaad vervelend dat je vriend wil wachten tot jullie het huis verkocht hebben en verhuisd zijn. Is deze woning te klein om een baby erbij te hebben? Of zijn er andere redenen om te wachten tot na de verhuizing?

    @muppet. Het is inderdaad raar om over je gevoelens te praten, maar als je ziet hoe iedereen erop reageert, wen je er vanzelf aan. Geen van je gevoelens is raar. Fijn weekend toegewenst. Ik moet tot en met zaterdag nog werken.

    @Toekomst, ik heb juist het tegenovergstelde, mijn vriendinnen zijn ondertussen allemaal moeder. Gelukkig snappen ze me wel een beetje.

    @Evelien, [{] . Ook al is hij via het net, hij is gemeend. Ik herken zoveel van jou in mij. De onzekerheid en het koppelen van het (nog) niet kind willen aan je relatie. Ik doe het soms nog steeds. Maar een kind en een relatie staan vast en los van elkaar. Je vriend hoeft niet perse vader te zijn, om een goede partner te zijn. Dat neemt niet weg dat ik er ook van overtuigd ben, dat als ik niet zo'n goede relatie had gehad, ik nooit moedergevoelens gehad zou hebben. En ook een kind zie als een bekroning van onze relatie. Maar je bent tot nu toe toch eel gelukkig geweest? Ik heb ook eerst geen kinderen gewild en bij mij is het ook omgeslagen. Ik heb gelijk mijn vriend op de hoogte gebracht van mijn gevoelens. Ik was als de dood dat het was, omdat iedereen in mijn omgeving zwanger was. Maar de gevoelens bleven en na een tijdje weet je gewoon dat het echt is. Mischien heb je vriend ook tijd nodig om te zien dat het bij jou ook wel echt is. Het is voor hem nu toch ook een ommezwaai ( jij eerst niet en nu wel mama worden)? Als mijn vriend nu ineens zou zeggen dat hij een kleintje wil, zou ik ook er eerst zeker van willen zijn of hij dat echt wil. En hem daarna om de hals vliegen en nooit meer loslaten.

    Genoeg gepreek van mij voor vandaag.

    Voor de mensen die wel lekker kunnen genieten van een lang weekend. Prettig weekend!



  2. Nou dames,

    allemaal van harte welkom op die gezellige forum. Ik zal later wat persoonlijker reageren maar het is al kwart voor elf en ik ben moe ;)

    Ik heb de gegevens in de tabel ingevoerd, als er op of aanmerkingen zijn hoor ik het graag, dan verander ik dat weer.

    Heel veel liefs, en een fijn weekend!! (voor een aantal dan, ik moet zelf vrijdag gewoon werken!)



  3. Hallo allemaal,

    @Leonore welkom!! Gezellig dat je mee gaat schrijven..http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif
    Fijn om te lezen dat je een partner hebt gevonden waarbij het allemaal zo goed voelt! heelrijk is dat he!
    Staat jullie huis al te koop of dat nog niet? En is er al een ander huis in zicht?

    @River, ik ben vandaag ook aan het werk.. voordeel is dat het waarschijnlijk lekker rustig zal zijn vandaag. Op de weg was het in iedergeval goed doorrijden! En mijn collega had verse jus d'orange en croissantjes meegenomen.. Goed begin van de dag toch!

    @Eva, leuk dat je nog even een verhaaltje bij ons achterlaat. Ondanks dat het er zoals het er nu uitziet niet van gaat komen bij jou vind ik het knap hoe je ermee omgaat! Wie weet wat de toekomst nog voor moois bij jullie gaat brengen!

    Gisteravond ben ik uit eten geweest met mijn vriend en toen kregen we een gesprek over hoe ons lever er over een jaar uitziet. Uiteraad zei ik dat ik dat hoopte zwanger te zijn.. Mijn vriend zei:"Kunnen we het daar nu even een keer niet over hebben, de laatste tijd gaat het er alleen maar over." Ik schrok wel even en dacht *slik* maar begreep het wel.. de laatste tijd heb ik het er ook veel over. Dit zei ik ook en dat vond hij fijn. Heb nog wel even gevraagd of dit nu averechts had gewerkt maar dat was niet zo zei hij... Hopelijk is dat ook zo.
    As woensdag gaan we bij mijn nicht op kraamvisite. Kindje is 3 weken oud. Ben benieuwd of dat bij hem nog wat laat klepperen hihi http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-5.gif

    Liefs

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a>


  4. hallo allemaal,

    Ik heb even alles snel gelezen en heb nu niet zo heel veel tijd maar alle nieuwe klepperaartjes... WELKOM! klepper gezellig mee!
    Goed gedaan River, het nieuwe topic, hier dan ook even mijn info: Ik ben 21, bijna 22 en mijn vriend is 24. Klepper sinds een jaar en de rede dat mijn vriend nog niet wil is dat hij eerst goed in z'n vel moeten zitten...
    Ik hoop tot snel!!

    Liefs Maro



  5. Dag dames,
     
    Vivera, bij deze alsnog een officieel welkom! Schrijf lekker mee!
     
    Muppet, ook jij welkom en schrijf lekker mee! Je hebt het her dus wel over gehad met vrienden? Maar zij klepperen niet? Bij mij weten ook de meeste vrienden wel dat ik graag kinderen wil en wat mij betreft ook zeer binnenkort, maar dat mijn vriend dat nog niet wil. Hoewel ik toch denk dat ze niet weten hoe erg ik af en toe klepper! Hebben jouw vrienden al kinderen of zijn ze er juist helemaal niet mee bezig?
    Ik denk wel dat de meeste mannen toch wat bang zijn voor alle veranderingen die een kindje gaat brengen. 2/3 jaar is wel erg lang. Mijn vriend weet ook nog geen tijd te noemen. Ik heb het laatst nog eens gevraagd, maar hij weet het gewoon echt niet en ik wil niet dat hij iets zegt en dan tegen die tijd er op terug komt!
    Ik schrijf trouwens al een jaar mee. En ik moet zeggen dat ik het helemaal niet erg vind als er meiden weg gaan om zwanger te gaan worden. Ik ben alleen maar heel blij dat hun man om is! Geeft weer hoop voor de onze ;) Wat wel erg jammer is is dat het dan weer een stukje ongezelliger wordt op het forum!
     
    Toekomst, wat fijn dat je door je werk je geen zorgen hoeft te maken of je later wel een plekje hebt op de kinderopvang! Personeel zal altijd wel een soort voorrang hebben? Heb je ook voorkeur voor welke locatie dat? Je kent ze tenslotte echt! Dat heb ik wel als ik kijk naar de locaties waar ik heb ingevallen, maar dat kan ook per groep en leidsters verschillen!
    Dus je vriend vond dat je het er even niet over moest hebben? Tja als het over de toekomst gaat is dit onderwerp toch zo’n beetje onvermijdelijk denk ik? Wel goed dat hij aangeeft dat het hem even te veel werd, maar ook begrijpelijk dat je daar van schrok. Het is gewoon heel lastig om het niet steeds te hebben over dat wat je het meeste bezig houd!
     
    Evelien, welkom! Dat lijkt me een heel grote verandering als je eerst geen kinderen wilde en nu wel! Hoe reageerde je vriend daar op? En een dikke knuffel voor tegen je twijfels!
     
    Babywish, dat kdv is laatst bij de “kleppertjes gaan er voor” genoemd en daarom dacht ik ik schrijf het hier ook even op. Succes met je verdere zoektocht!
     
    Lenore, welkom! Je hebt misschien nog niet zo lang een relatie, maar het is denk ik belangrijker dat een beslissing weloverwegen genomen wordt! Als jullie relatie goed is zou het niet uit moeten maken hoe lang die al duurt. Maar ik begrijp wel dat het de situatie iets moeilijker maakt soms.
     
    Eva, leuk dat je even om het hoekje gluurt! Jij bent toch mijn grote voorganger natuurlijk ;) Knuffel voor jou, omdat je zo lief bent!
     
    Maro, ik zal je gegevens even verwerken. Ik zet je leeftijd wel op 22 omdat je dat toch bijna bent hoef ik dat niet meteen weer te veranderen ;) Hoe is het met je? Erg druk?
     
    Liefs.  



  6. Hoi ladies,

    Lekker van jullie weekend aan het genieten? 
    Ik wel, maar toch even snel een berichtje! 
    Ik moet zeggen dat ik het echt fijn vind om hier mee te praten! 

    River, onze vrienden zijn helemaal niet met kids bezig, er is nog niemand met een kleine. De meeste zijn zelfs nog vrijgezel! Zij zijn dus met heel andere dingen bezig...
    Maar wel erg lastig dat je vriend geen tijd wil noemen...
    Een jaar meeschrijven is wel lang, maar wel gezellig..Hopelijk ben jij heel snel aan de beurt om door te stromen naar het andere topic.. En natuurlijk komen wij je allemaal dan heel snel weer gezelschap houden http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-5.gif

    Nu vriendje en ik een lang weekend hebben, kon ik het niet laten om toch weer over kids te beginnen (ik kan er echt niks aan doen...)
    Maar die 2-3 jaar waar hij het een maand geleden nog over had, daar heb ik 2 jaar af weten te praten, joehoe!!!! En niet eens onder dwang haha. Ben er echt heel erg blij mee!! Nu maar hopen dat hij het ook echt meent...

    Dus ik sluit af met voor mij goed nieuws... Ik weet verder niet veel te vertellen, dus doe na het weekend weer een poging!

    Heel fijn weekend allemaal!!



  7. Hoi allemaal,

    Jieppie mijn weekend is nu eindelijk begonnen. Gisteren bezoek gehad van mijn schoonzus ( zus van mijn vriend) Ze is zwanger, dus ik wordt tante. Het nieuws heeft wel een dubbele uitwerking. Ik ben hartstikke blij voor haar, maar aan de andere kant wil ik ook graag. Ik heb wel een extra reden bij mijn vriend neergelegd om  niet te lang te wachten. Het is leuk als neefjes/nichtjes een beetje dezelfde leeftijd hebben.

    Verder vroeg ik vanochtend of hij mee wilde op kraamvisite bij een vriendin van mij. Ik had gedacht die gaat vast niet mee, maar hij zei meteen: Is goed.

    Verder doodmoe van het werken. Reageer later even op jullie berichten.

    Liefs, Babywish



  8. @ toekomst:

    Het is inderdaad wel erg makkelijk van hem om zich daarachter te verschuilen, bedoel hij vind mij te jong, maar volgens mij gaat het er om of ik mijzelf te jong vind... GRR mannen!!

    Ik ben inderdaad nog maar net actief hier, en lees gewoon lekker mee..

    Liefs, Vivera


  9. Hey meiden,

    Hier een flinke storing op werk dus we kunnen niet in het systeem.. Tja dan maar even internetten tochhttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif

    @River, ja heb dan idd voorrang voor een plekje (plan de kinderen tenslotte zelf in http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-5.gif). Vind het alleen wel moeilijk qua locatie tegen die tijd maar ach dat zie ik dan wel. Vooralsnog heb ik heel goed mn mond kunnen houden tegen mn vriend over 'het" onderwerp, al begint nu wel moeilijk te worden. Morgenavond op kraamvisite. Hopelijk maakt dat nog wat los bij hem.

    @Babywish, gefeliciteerd met de zwangerschap van je schoonzus... Maar wat je schrijft, het zal toch ook wel heel dubbel zijn. Zijn jullie inmiddels al op kraamvisite geweest bij die vriendin van jou?

    @ Vivera, ik grrrrrrommmm even mee..http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-12.gif

    Ik weet niet hoe het met jullie zit maar ik heb dus een Hyves profiel en daar zie je tegenwoordig het verhaal van de dag (heel irritant). Hoe vaak staan daar wel niet echo's, babykamers, zwangerschap wie wat waars enz. op. Ik vind dat soms best wel confronterend... Nogmaals ik gun het iedereen maar wil MIJN verhaal van de dag daar ook hebben staan hihihi http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-4.gif

    Nou maar eens kijken of ik weer aan de bak kan!

    Liefs

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a>


  10. Hoi lieverds (want dat zijn jullie allemaal!)!
    Ik ben weer even door mijn dipje heen, vandaar dat ik ook een paar daagjes offline was, ik moest even nadenken.
    Mijn relatie is goed, we hebben zo onze crises gehad, maar daar zijn we altijd doorheen gekomen. Er spelen gewoon wat dingen die ervoor zorgen dat we er nu nog niet vol voor gaan.
    Ten eerste idd het feit dat ik nooit echt kinderen wilde. Ik ben in dat opzicht denk ik net als mijn moeder. Die wilde mij niet. Ze wilde vrijheid, is vlak na mijn geboorte begonnen met vreemdgaan, mijn vader als reactie daarop ook, ik werd soort van verlaten door hun beide waardoor ik een giga verlatingsangst heb gekregen (door therapie is dat wel stukken minder nu). Maar ik ben enig kind, ben erg op mijzelf, wel heel open en sociaal, maar kan door een tegenslag zo dichtklappen, heb veel meegemaakt en heb me nooit echt gewenst of geliefd gevoeld. Mijn vriend is ook heel gesloten, we houden erg veel van elkaar, maar soms kan ik m wel schieten als hij onbewust weer eens dingen (die ik belangrijk vind) niet vertelt aan mij etc etc. Ik ben soms bang door mijn jeugd dat ik geen goede moeder word of dat ik het niet aan kan, terwijl mijn vriend een natuurtalent met kinderen is, echt waar, elke keer als ik hem met een kind/baby zie smelt ik en iedereen om ons heen omdat hij zo onwijs leuk doet met ze. Zucht...
    Ik denk dat het bij hem nu met name de schrik is dat ik nu opeens wel kids wil. En als ik iets wil, wil ik het ook direct, dus dat is denk ik misschien een te grote druk voor hem nu. Dus ik maak nu soms eens een opmerking, geef een hint, zodat hij er aan kan gaan wennen. Verder ben ik al als een gek onze nieuwe woning "kindproof" aan het maken, onder hem mom van "je weet maar nooit", hahaha. In augustus (vraag me niet waarom, dat beslist hij) gaan we erover praten...ik ben benieuwd. Ik ben niet aan de pil ofzo, dus op zich zou ik (als het kan) redelijk snel zwanger moeten kunnen worden. Alleen moeten we het nog over wat dingen eens worden. Hij kan niet minder dan fulltime werken, ik wil 4 dagen (waarvan 1 thuis) gaan werken, maar hij wil dat ik meer thuis ga zijn. Dat kan financieel weer niet en dat wil ik ook niet, dus er spelen nog wel wat belangrijke dingen waar we het nog over moeten hebben.

    @ Babywish: dankjewel voor je lieve woorden en ik denk dat je gelijk hebt, het is wennen, onze relatie is goed. Alleen het rare is dat we 1 crisis hebben gehad een paar jaar geleden toen ik zei dat ik eigenlijk geen kids wilde. Voor hem was dat een reden om toen bijna uit elkaar te gaan. Dus ik weet dat hij wel erg graag kids wil. Mijn angst is nu meer dat ik het niet kan, dat het niet lukt. Ik ben 6,5 jaar ouder en ben zo bang dat hij dan er gewoon met iemand anders vandoor gaat. Hij is tenslotte nog maar 26. Snappie? Maar kreeg net weer een lief sms-je van hem (ik had heel naar gedroomd, over dat hij me zou verlaten), dan hij onwijs van me houdt en dat hij bij mij wil zijn en bij niemand anders, dus dat maakt mijn dag weer goed (wat ik al schreef, normaal is hij niet zo "open").
    Zo, dat is weer een lap tekst, sorry, ik kan niet op iedereen reageren, maar het lijkt me heerlijk om hier fijne contacten op te doen die in soortgelijk schuitje zitten als ik. FIjn, fijn!
    Liefs, Eef!



  11. Even heel snel, want heb eigenlijk geen tijd...

    Evelien, wat een verdrietig verhaal... Kan niet anders dan dat je jeugd veel met je doet/heeft gedaan... En je wordt vast een heel goede moeder! 



  12. @ muppet [{] dankjewel! Het is wel moeilijk hoor, ik heb niet zoveel met kinderen, ze gaan altijd huilen bij mij en weet nooit zo goed wat ik er mee moet, maar ik houd me maar voor dat als ik er zelf een heb, het heel anders is :-). En mijn jeugd, ja, ik moet vooruit kijken he, lukt niet altijd, maar terugkijken heeft weinig nut. Ik heb het zo goed als het kan verwerkt. :-)
    Liefs!



  13. Hallo Allemaal.. Voor alle nieuwelingen ik was al eerder bij het forum gekomen maar ik ben een tijdje afwezig geweest :-( Een hele goede vriendin van m'n moeder is m'n moeder was al 30 jaar met haar bevriend voor mij was ze mijn tante ze was onverwachts overleden op 46 jarige leeftijd aan een hartstilstand http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-9.gif een enorme dreun.. Ik voel me nu wel weer wat rustiger ik kon het even niet opbrengen om te typen, ik kon m'n gevoelens moeilijk onder woorden brengen. Het klepperen wisselt heel erg de ene keer is het erger dan de andere keer

    Handig River het nieuwe tabel, ik zal mezelf nog even voorstellen Zou ik ook in het tabel mogen?
    Ik ben Elmaatje, ik ben 25 jaar aankomende za 22 Mei word ik 26 dus ik denk dat je er al 26 neer kunt zetten hihi..
    Mijn vriend is 32 jaar en we wonen samen. Ik klepper al sinds begin 2009 
    Mijn vriend wil alles graag eerst op orde hebben voordat we aan kinderen beginnen.
    Ik ben er van overtuigd dat we een heel eind komen 
    Ik ga nu even een wat berichtjes lezen zodat ik weer bij ben.
    Ik ben blij om weer terug te zijn...
    Veel liefs..
    Elmaatje..
      

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  14. Hoi Allemaal,

    @Toekomst. Nee ik ben nog niet op kraamvisite geweest, maar dat komt binnenkort wel. Ik herken het ook dat "verhaal van de dag". Op dit moment 2 babyfoto's bij mij. Een heel leuk jochie en een heel lief meisje, maar als ik het zie denk ik toch: ik ook.

    @Evelien. Ik snap best dat je twijfelt. Dat doe ik ook telkens. En hoe moeilijk het is, probeer in je liefde te geloven. Hij heeft voor je gekozen. Ondanks dat hij wel kinderen wilde en jij niet, zijn jullie toch bij elkaar gebleven. En je bent wat ouder, maar het is nog niet onmogelijk om kinderen te krijgen. Jullie hebben het er dus wel al over hoe jullie het gaan doen met werken als er een kleintje is? Het lijkt me dat jullie het daar niet voor niets over hebben. Misschien dat hij daarom tot augustus wil wachten met praten. Zodat hij rustig over dit soort zaken kan nadenken?

    @Elmaatje. Welkom terug hoor. En gecondoleerd met het verlies van je "tante". Ik hoop dat je het een beetje een plekje hebt gegeven. Ik snap best dat je geklepper even minder was.

    @ Iedereen. Hier niet veel nieuws. Ik zie het wel positief in en probeer niet telkens over kinderen te beginnen. Mijn spiraaltje verwijderen komt ook steeds dichterbij en ik vind het ontzettend spannend. Ik ben benieuwd of mijn vriend  dan met condooms aankomt of dat ik op een droogje komt te staan. Ik heb mijn vriend altijd gezegd dat ik in september wil beginnen, maar ook gezegd dat als hij er eerder klaar voor is, dat het dan ook wel augustus of juli mag zijn. Hij had toen gelijk vragen als: Kan je gelijk zwanger worden? en raden ze het af om gelijk zwanger te worden?

    Liefs,

    BabyWish



  15. Hoi allemaal,
    ff snel tijdens m';n werk:
    Bij mij op hyves ook al 2 mensen die nu zwanger zijn van hun 2e kindje, 2 meldingen in 2 dagen, aargh! Wel gelukkig ook 1 kennis die nu eindelijk zwanger is, bij de 3e IVF was het eindelijk raak, voor haar ben ik zo onwijs blij (voor de anderen ook hoor, maar daar leef ik iets minder mee). Wel frustrerend. Gistermiddag zat ik in de auto terug van werk naar huis en beeldde ik me opeens een kinderiztje in de auto in....meteen een brok in de keel...zucht, erg he? Soms moet ik er maar even om lachen.

    @Babywish: ja, we hebben het wel over kinderen hoor, maar dan komt het vaak vanuit mij. Gisteren verteld ik m'n vriend dat hij zo goed is met kinderen. Hij vond het wel meevallen en zei dat kinderen gewoon lief zijn bij hem en dat hij ze, als ze vervelend worden, gewoon weer aan de ouders teruggeeft. Ik kon er niet zoveel mee....zucht.

    Maar ach...ik moet er misshcien niet teveel aan denken, maar ik wel voor mezelf wel een paar belangrijke discussiepunten op papier gaan zetten (waarvan ik denk dat ijn vriend en ik verschillende opvattingen hebben). Dan kan ik daar alvast goed over nadenken. :-) Alsof ik nog niet genoeg aan m'n hoofd heb, haha!
    Groetjes!



  16. Hee meiden.. .

    Ik heb nu al het idee dat ik jullie verwaarloos! Maar ik heb het erg druk op het werk, en prive ook al.. dus even rustig bijlezen en reageren is er niet echt bij... Dus SORRY alvast! 

    BabyWish, echt spannend dat over een week je spiraaltje eruit is!!! En ik ben ook erg benieuwd wat je vriend er vanaf dan mee doet... Ik heb mijn vriend ook aangegeven (na wat argumenten vond hij het prima overigens) dat ik over een jaar stop met de pil, en ik denk dat hij zelf te lam is om condooms o.i.d. te gebruiken als hij nog niet zou willen. Het zou in ieder geval fantastisch zijn voor je als je vriend zoiets heeft van: nouja we zien wel! 

    Evelien, wel slim trouwens om dingen op papier te zetten.. ik klap vaak dicht als ik moet discussieren.

    Ik heb echt een dip vandaag, eigenlijk de hele week al.. Het lijkt wel of iedereen die ik tegenkom en heel erg lang niet heb gezien, bijv. klasgenootjes van de basisschool, zwanger is of al kinderen heeft...
    Daarnaast merk ik ook dat 'vrienden' niet altijd vrienden zijn zeg maar... beetje vaag misschien maar ik voel me gewoon heel erg alleen de laatste tijd. Misschien is dat omdat ik niet met mijn vriendinnen kan praten over zwanger worden  enzo... En dat mijn vriend en ik (vooral ik) met andere dingen bezig zijn ofzo...  Wel positief trouwens: vriendje is aan het denken over een andere auto! (lees: gezinsauto!!) Dat is goed nieuws toch?

    Ik heb ook de hele week slecht geslapen dus dan kan ik niet veel hebben, en dan voel ik mezelf erg snel zielig haha.

    Zo.. ik heb weer genoeg geklaagd voor de komende maand.. ben ik dat ook weer kwijt (hoop ik) http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-43.gif

    Sorry als ik vergeet op iemand te reageren...

    Fijne dag allemaal...!



  17. @ muppet
    Ik herken je verhaal over vrienden. Heb je ook wel eens het gevoel dat je er niet meer bijhoort nu zij kinderen hebben en jij niet? Dat kom ik continu tegen, ik kan me er echt ellendig onder voelen, bah. Soms ook boos, dat mensen zo veranderen als ze opeens "ouder" zijn. Maar ja, accepteren moeten we het maar he? Ik heb gelukkig nog 1 vriendin over die geen kinderen heeft, hahaha, daar kan ik nog wel een beetje mee praten. Maar je klaagt hier er maar lekker op los hoor!
    Over de auto, mijn vriend heeft ook net een nieuwe wagen uitgezocht. Hij had een Seat Leon, nu een VW Golf staionwagon (!), en ik heb ook een leasebak mogen uitzoeken i.p.v. mijn onbetrouwbare 106-je, wel een overcomplete lelijke Prius, maar wel veilig, en Isofix kinderzitje zit er al in, hoe handig! ;)
    Meiden, we komen er wel, ooit!!! Hou vol, het is een heerlijke dag, geen tijd om te dippen. Duik de zon in, lekker glaasje wijn (of fris) en genieten!!!
    Liefs!



  18. Dankjewel Evelien.. doet toch goed om even te klagen!

    Ik ga de hond uitlaten als ik thuis ben, daarna sporten en dan inderdaad lekker een wijntje drinken! Sowieso voel ik me al beter als ik heb gesport.
    En ja, ik heb het gevoel dat ik er niet (meer) bijhoor, maar dan meer omdat de meeste van onze vrienden single zijn.... Ook een stel meiden waar ik al 10 jaar mee bevriend ben zijn nog single.. Dus dat is weer het andere uiterste als waar jij tegenaan loopt..
    Fijn dat de auto's bij jullie al in orde zijn! Ik vind het in ieder geval heel wat dat vriendje daar al aan denkt.... Het is weer een bevestiging dat hij er stiekem ook meer mee bezig is dan hij wil toegeven!

    zo.. nu nog even werken en dan weer lekker naar huis!! 

    liefs...



  19. Hoi!
     
    Muppet, wat goed dat je vriend nu iets korter ook wel goed vind! Ik hoop dat hij daar niet op terug komt en je niet al te lang meer hoeft te wachten.
     
    Babywish, wat leuk dat je tante wordt! En neefjes en nichtjes van ongeveer dezelfde leeftijd zijn leuk!
     
    Toekomst, wat goed dat je je mond hebt kunnen houden tot nu toe, maar blijft soms lastig!
     
    Evelien, wat een verhaal! Begrijpelijk dat het niet allemaal vanzelf gaat als jullie zo’n achtergrond hebben. Dat lijkt me inderdaad moeilijk en misschien voor onzekerheid zorgen. Dan is het extra belangrijk dat je er met elkaar over praat. Over praktische zaken valt vaak wel een tussenweg te vinden dus dat komt vast wel goed. Over augustus, kan je niet vragen waarom hij die maand heeft gekozen om het er dan over te hebben? Misschien wil hij eerst wel iets af hebben of denk hij gewoon dat 3 maanden precies genoeg is om er over na te denken?
    Dat inbeelden zoals dat kinderzitje in de auto vind ik heel herkenbaar! Ik heb me al helemaal ingebeeld dat ik een kleintje mee neem naar mijn oma of mijn ouders of zo. Gewoon “normale” gezellige uitjes! Is natuurlijk wel weer anders dan een kinderzitje, maar toch.
     
    Elmaatje, wat ontzettend verdrietig van je “tante”. Dat zal een gemis zijn. Ik hoop dat je je ook de mooie dingen zult herinneren. Die zullen altijd blijven.  Heel veel sterkte.
    Verder wil ik je natuurlijk heel graag in de tabel bijvoegen! Ik zal straks eens even mijn best doen!
     
    Mijn vriend is weer thuis, nadat hij een paar weken is weggeweest voor zijn werk, dus ik ben wat meer afwezig ;)
    Liefs.



  20. Dank jullie wel River en Babywish voor jullie lieve woorden..
    Ik ben nu ook wel heel erg blij met het zonnetje.Ik had van de week ook weer last van een enorme dip.. aankomende zaterdag ben ik jarig dus dan heb ik ook wel weer wat afleiding. Ik heb zelfs ook een mirenaspiraaltje ik zit er ook over na te denken om hem te laten verwijderen. Ik word ook helemaal niet meer ongesteld en had ook al last van een onregelmatige cyclus voordat ik het spiraaltje ging gebruiken. Ik wil graag zien hoe m'n cyclus nu verloopt.
    Ik had ook idd het gevoel. Mijn vriend wil dat ik nog niet zwanger raak dan mag ie daar ook wel eens z'n best er voor doen.
    Mijn vriend vind het lastig maar hij begrijpt het wel. Hij wil wel condooms gaan gebruiken. Ik heb af en toe het gevoel dat het bij hem zomaar in 1 keer kan omslaan, dat ie zegt van lieverd ik wil er voor gaan Ik hoop het zo..
    Ik herken ook jullie gevoel Muppet en Evelien. Mijn vriend zit bij een reddingsbrigade. Veel vrienden van hem zitten daar ook bij. Ik ben nu ook goed met ze bevriend.
    Er zitten ook 2 stelletjes bij die al kinderen hebben. Ik voel me af en toe ook dan zo ellendig. :-S ik word steeds vaker jaloers :-(
    Oude klasgenootjes die ik tegenkwam op hyves al kinderen... zucht!! Waarom gaat het bij ons allemaal zo moeilijk??? arghhh..
    Dikke knuffel van mij..

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  21. Goedemorgen allemaal,

    Woensdag ben ik op kraamvisite geweest bij mijn nicht. Zij heeft sinds 5 weken een kleine... Echt te schattig! Vooral toen ik mijn vriend met die kleine in zn armen zag kon ik niet anders dan even weg te dromen.. Het liefst had ik er op de terugweg alleen maar over willen praten maar ik heb me goed gehouden en alleen gezegd dat hij echt heel schattig is. Nou meiden dat vond ik voor mezelf wel een schouderklopje waard!! Stiekem hoopte ik wel dat mijn vriend er dan zelf van alles over ging zegggen maar helaas..http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-9.gif. Het zou zoveel makkelijker zijn als ik eens wist waar ik aan toe ben...

    @Evelien, ik heb zelf ook niet een al te beste jeugd gehad maar probeer er nu alles aan te doen om mijn hopelijk toekomstige kinderen dat te geven wat ik nooit gehad heb. Ondanks dat ik vastbesloten ben maakt het me soms ook bang en onzeker want kan ik dat wel.. In tranen heb ik dit weleens aan mijn vriend verteld en zijn ontzettend lieve woorden hebben mij een stuk gerustgesteld. Hopelijk kan je vriend je ook gerust stellen. Ik weet zeker dat je een top mama wordt!!!

    @Elmaatje, ook namens mij nog een hallotje! Leuk dat je weer mee gaat schrijven! Misschien kun je zo ook het 1 en ander van je af schrijven. Voordat ik het vergeet alvast van harte met je verjaardag! Het weer wordt goed dus lekker genieten zou ik zeggen!
    Tja dat Hyves he... Ik heb al zo vaak gedacht ik gooi mn profiel weg maar vooralsnog wint de nieuwsgierigheid in mij het nog steeds. Ben dan toch benieuwd hoe het met die mensen gaat. Maar zoals ik al eerder schreef kan ik er soms ook echt van balen!!

    @Babywish, het gaat nu wel opschieten he! Spannend wat je vriend gaat doen! Hopelijk ziet hij dit als een begin voor iets moois en zijn jullie de hele week in de slaapkamer te vinden hihi. Doet het verwijderen eigenlijk zeer?

    @Muppet, in mijn vriendenkring ben ik ook de enigste die klaar is voor de volgende stap. Gisteravond was ik met vriendinnen aan het BBQ-en en toen heb ik het er met hun over gehad. Voelde me soms onbegrepen en alleen in deze situatie. Het heeft me echt opgelucht om dat allemaal uit te spreken. Ze begrepen het helemaal en zaten ineens over mij te fantaseren met een kindje. Bij ons is het net sex and the city. We staan op dit moment allemaal anders in het leven.. Misschien kun je het er ook eens met hun over hebben. Al is het alleen maar om je ei kwijt te kunnen.

    @River, gezellig dat je vriend weer thuis is. Lekker genieten met zn 2en zou ik zeggen! Blijft hij lang thuis? En hoelang blijft hij dan altijd weg?

    Nou ik ga me weer achter de laptop vandaan trekken en genieten van deze mooie dag! Hele fijne dag voor jullie allemaal!!

    Liefs

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/7gDwp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a>


  22. Thanks Toekomst.. Ik hoop dat ik een beetje wat afleiding heb.het scheelt dat ik jarig ben hihi.. Ik ben al tante 6 keer 4 neefjes en 2 nichtjes en m'n vriend is ook al oom nog een neefje en nichtje.. Ik geniet er wel van,van het tante zijn maar het begint steeds meer te knagen http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-7.gif Ik wil ook zo graag dat m'n moeder oma word van mijn kind http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-6.gif Mijn nichtje lijkt qua uiterlijk heel erg op mij..bijna eng. familietrekjes Mijn moeder had me wel eens verteld dat een keer met mijn nichtje aan het wandelen was, dat ze een kennis tegen kwam en die zei wat lief is dat een dochter van je dochter? http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-6.gif waarop mijn moeder zei nee dat is een dochter van m'n zoon. *zucht* 
    Bij een familieweekendje van m'n vriend de kids waren ook mee.. sliepen we in een huisje Ik ben een keertje verdrietig naar boven gevlucht heel sneaky dat de anderen het niet merkte omdat ik het allemaal even niet meer kon aanzien.. Ik was gewoon jaloers http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-10.gif *zucht* Ik ga m'n vriend oppikken van het station, hij komt terug van z'n werk en dan gaan we even verjaardags boodschappen doen..
    Fijne avond alvast iedereen.. Probeer ook lekker te genieten van deze mooie dag..
    Goed weekend alvast.. 
    Dikke knuffel van mij..  

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  23. @ Elmaatje: gefeliciteerd alvast voor morgen!!!!!!

    Ik ben ff in een dipje, krijg net een sms dat m'n buuf zonet bevallen is, ik vind het super voor ze,maar ik wil ook zo graag! Ben nu ff wat tranen aan het laten, straks zal ik me wel weer groot houden als m'n vriend thuiskomt.

    Liefs, Eef



  24. Hallo Allemaal...
    Pffff.... daar was ik weer! ik heb bewust even afstand genomen want ik wist het allemaal even niet meer! ik was ook erg druk en dat was wel fijn om even niet na te denken maar als ik wel even tijd had om na te denken dan dacht ik alleen maar aan kindjes, kindjes en nog eens kindjes!! 2 naaste collega's zwanger, en ook nog eens een invalkracht en een moeder(ik werk met kindjes) die het mij als eerste vertelde (vind ik heel erg leuk ik voelde me echt vereerd!!!) maar toen ze weg was voelde ik me zo verdrietig en daar tegelijkertijd ook weer schuldig over!
    Ik ben gisteravond heel vroeg op bed gegaan en vanmorgen naar de schoonheidsspecialist en toen dacht ik... nu is het genoeg...! ik heb er niets aan om me zo rot te voelen ik moet gewoon ook nu genieten dus dat heb ik me voorgenomen!

    Allereerst: Elmaatje: Gefeliciteerd!! fijne dag vandaag!
    En veel sterkte met het verlies van je "tante" het is vast een zware tijd geweest. Leuk dat je weer mee komt klepperen (liever niet natuurlijk... je snapt wat ik bedoel)

    Evelien: Wat een droevig verhaal. Dat heeft vast veel met je gedaan. Ik denk altijd zo van een slecht voorbeeld, dan weet je in elk geval hoe je het absoluut niet wil! Je zal vast een hele goede moeder worden!!

    babywish: Je spiraaltje er deze week uit!! spannend! heb je er met je vriend nog helemaal niet over gehad hoe het verder gaat als je spiraaltje er uit is?
    Veel succes in elk geval! ik denk dat je je heel anders zult voelen als hij er uit is!!

    River, Leuk dat je vriend er weer is! Geniet ervan!

    Ik hoop dat ik zo'n beetje op iedereen heb gereageerd, zo niet sorry! ik moet er vandoor... verjaardag!!

    Fijn weekend allemaal!

    Liefs Maro



  25. Hallo allemaal,

    Iedereen een leuk weekend gehad? Die van mij  was wat druk, maar wel leuk.

    @ Evelien. Ook al komt he praten over kinderen vanuit jou, het is een goed teken dat je vriend het niet afbreekt. het fantaseren over een kinderzitje en zo, dat herken ik. Heb er altijd ook heel veel moeite mee. Van het weekend waren we in de bossen aan het wandelen met een van de honden van mijn ouders en ik had echt moeite om niet in te denken hoe het zou zijn, met een kleintje in plaats van een hond.

    @Muppet, ik zie het inderdaad als goed nieuws dat je vriend over eeb gezinsauto heeft. Wij hebben geen echt gezinsauto, maar hij heeft vijf deuren. Ik hoef niet perse zo'n hele grote.

    @River, Veel plezier met je vriend!

    @Toekomst, Leuk he die kleintjes. Ik hoop ook altijd dat vriendlief wat uit zichzelf zegt over de kleintjes in onze omgeving, maar helaas moet ik dat ook altijd uit hem trekken. De onzekerheid vind ik ook zo erg en ik wil weten waar ik aan toe ben.

    @Elmaatje, Ik hoop dat je een fijne verjaardag hebt gehad. Nog gefeliciteerd. Heb je al een vast plan om je spiraatlje te verwijderen? Of speel je alleen nog met de gedachte?

    @ Maro. Soms is het inderdaad even beter om afstand te nemen, maar als je weer behoefte hebt aan ons. We staan klaar voor je. Ik heb het wel er over gehad met mijn vriend, want hij gaat doen na het verwijderen van het spiraal, maar daar is mijn vriend heel onduidelijk over: namelijk voorzichtiger.

    Vandaag is mijn spiraaltje eruit. het verwijderen was even een steek in mijn buik en toen was ie weg en nu kan ik dus zwanger worden. Raar idee. Na 6 jaar de pil en 3,5 jaar spiraal. Ik hoop dat mijn vriend snel een beslissing maakt. Ik heb wel hem net even gemaild dat de huisarts wel aanraadde om een paar maanden van tevoren te beginnen met foliumzuur. Dat is dus mijn volgende stap....

    Liefs


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • River roeptIk ben zwanger!!!! | 12-09-2011 | 10:46
  • angelforever roeptPff ik kan niet slapen! | 16-05-2011 | 05:06
  • angelforever roeptik ben 35weken zwanger:) | 16-05-2011 | 05:03
  • Juf Joyce roepthallo allemaal | 19-03-2011 | 17:22
  • Byffie roeptZon, lente, zomer
    ­KOMT U MAAR!!!
    | 18-01-2011 | 13:35
  • Lon 29 roeptIBL krijgt een MIL (mini ­is lief) !!!! | 06-05-2010 | 09:50
  • Louise81 roeptYEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAH sp­ookje krijgt ook een mini­ :P | 09-02-2010 | 09:08
  • spookje84 roeptEchooooo.... | 02-02-2010 | 11:59
  • spookje84 roeptOtje is zwanger! Whihoe! ­Van harte gefeliciteerd l­ieve Ot! | 05-01-2010 | 10:48
  • ananas roepthallo! :) | 23-12-2009 | 10:56

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!