Clubafbeelding van Klepperende eierstokken!

Klepperende eierstokken!

De verzamelplaats voor iedereen die graag een kind wil, maar nog moet wachten op vriend of man, en een doorstroomtopic voor de meiden die niet meer hoeven te wachten!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Klepperende eierstokken!
  4. Nog even wachten op vriendlief (gesloten)

Dit onderwerp heeft 2343 reacties, en bestaat uit 94 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 94.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-04-2009 17:25. \t\t

Nog even wachten op vriendlief (gesloten)

  1. Geplaatst door deboortje | 28-07-2007, 12:13 | 136554x gelezen | 2343 reacties

    Hallo,
    De titel is wel duidelijk denk ik :D Ik ben al geruime tijd klaar voor het krijgen van mijn eerste kindje, maar mijn vriend nog net niet. En als je eierstokken dreunen en je hele lijf schreeuwt om een zwangerschap, dan duurt wachten erg lang!
    Wellicht fijn om hier met lotgenoten over te praten? Of juist om afleiding te zoeken?
    Even kort over mezelf: Ik ben afgelopen maand 29 geworden. Ben ruim 2 en een half jaar samen met mijn vriend van 25. En we wonen nu ruim een jaar samen in Breda. Alle voorbereidingen voor eventuele kindjes zijn al getroffen. Ben oktober vorig jaar gestopt met de pil en met roken. (We doen het nog wel veilig uiteraard, omdat vriendlief nog niet klaar is ervoor). Ik ben zelfs al aan de foliumzuur, beter te vroeg dan te laat, zal ik maar zeggen :D
    Nu is het wachten op vriendlief. Heb er natuurlijk al veel gesprekken met hem over gehad. En het onderwerp is zeer lastig. Want eigenlijk is het enige wat ik van hem wil weten: wanneer denk je er klaar voor te zijn? En juist daarop kan hij geen duidelijk antwoord geven natuurlijk, logisch.. Wel heeft hij laatst gezegd dat het niet langer meer als een jaar zal duren. Dus dat is al iets. Maar ja, dat kan dus ook nog erg lang duren.
    Ondertussen zijn er de laatste tijd in mijn omgeving veel zwangeren. En kan ik eigenlijk aan bijna niets anders meer denken. Ik probeer het uit mijn hoofd te zetten, maar dat is verrektes moeilijk. We hebben nu vakantie en gaan dagjes uit. En dan weet je wel wat je de hele dag tegenkomt, juist! Gezinnetjes.. Laatst waren we in de Apenheul en ik was meer de kleintjes aan het observeren dan de apen. :-S Echt alles valt me op wat kinderen doen in mijn buurt. Vaak krijg ik dan zo'n gelukzalig gevoel van "Oh, dat wil ik ook.." Zelfs als het kind in kwestie aan het huilen is of vervelend doet. Tja... ik heb het erg te pakken vrees ik...
    Maar goed, genoeg over mezelf... Wie zit er in dezelfde schuit en kletst mee?


2343 reacties op onderwerp


  1. Ja klopt, dan voel hij zich helemaal zo gedwongen. Mijn vriend zegt dat ook, dat hoe meer ik erover ga zeuren hoe harder hij het nog niet wil. Dus hoe moeilijk het ook is, probeer er niet teveel over te zeuren bij hem. Daarnaast weet ik ook niet, bedacht ik me later nog, of het stellen van een harde deadline wel zin heeft. Hij zal zich misschien alleen maar verplicht voelen om over een bepaalde tijd een antwoord klaar te hebben. Ik snap jou wel hoor, zo is het niet. Maar misschien moet je hem wel heel duidelijk vertellen wat je dan van plan bent, zodat hij ook weet dat hij je dan eventueel kwijt kan raken.
    Ik ken het gevoel wel hoor, dat je je oud voelt. Niet dat ik me nu al oud voel, maar ik had altijd in mijn hoofd dat ik graag op mijn 25e moeder had willen zijn. Maar ja, het leven loopt anders en zo word ik zondag 26 en gaat het me dus niet meer lukken om op mijn 25e een kindje te krijgen. Ik heb ook mijn vriend met zijn neus op de feiten moeten drukken, want hij wilde pas over 2 jaar gaan beginnen. Maar over 2 jaar zijn we 28 en dan ben je met een beetje 'pech' 30 voor je je eerste krijgt. Dat leek me niets en hem ook niet.
    Het is nog niet zo dat iedereen bij ons in de omgeving zwanger is. Mijn beste vriendin heeft net een kleine en we hebben een nichtje van 2.5. Heel leuk allemaal en dat wakkert het gevoel ook wel aan hoor! Gelukkig heb ik geen Hyves en dat wilde ik graag zo houden. Dus wat iedereen daar op heeft staan dat weet ik gelukkig niet hihi.
    Het zal ook wel onzekerheid zijn hoor. Ik denk dat dat bij heel veel mannen zo is. Bang voor het onbekende, bang om het niet te kunnen, bang om aan handen en voeten gebonden te zijn. Maar ja, het is maar net hoe moeilijk of makkelijk je zelf bent met het kindje. En voor wat betreft de slechter wordende wereld: daar heb ik ook weleens mee geworsteld. Maar mijn ouders zeiden dat zij met hetzelfde worstelden toen mijn moeder zwanger was van mij. Dat blijf je denk ik altijd wel houden.En de kans dat jij het loodje legt tijdens de zwangerschap of bevalling is echt heel klein hoor.
    Maar ja, voorlopig zit je gewoon in een heel moeilijke situatie!



  2. Hoi,
    Zo even een ander kleurtje en lettertype! [:)]
    Hij weet waar ik mee bezig ben,ik heb hem al gezegd: als je geen kinderen wilt dan ga ik bij je weg.. maar hij wil me niet kwijt zegt hij dan..
    En van het weekend zegt ie dus weer ik wil je niet kwijt en het moet er toch een x van komen etc. Moeilijk hoor. Ik heb besloten er niet meer over te zeuren,nou ja proberen dan. Hihi.
    Hij heeft nu september gezegd,dus dan stop ik gewoon. Hopelijk zegt ie dan niet in juli/augustus van nee toch maar niet. Weet eigenlijk al dat dat toch gaat gebeuren,want hij heeft het afgelopen jaar zoveel beloofd en elke x wilt hij het dan toch weer niet.
    Soms denk ik wil ik nog wel met zo'n jongen kinderen?! Hebben jullie dat nooit?
    Terwijl het heel goed klikt tussen ons,ik kan wel zeggen dat ik verder een goede relatie heb..alleen op dit punt is het zwak..erg zwak. [;)]



  3. Jij hebt gewoon een enorme twijfelkont gevonden denk ik hihi. Het is lastig dat je nu al weet dat hij toch op andere gedachten zal zijn tegen de tijd dat het augustus is. Kun je niet gewoon nu stoppen met de pil en kijken wat hij dan doet? Misschien vind hij het gewoon eng om de stap te nemen om er echt aan te beginnen?
    Ik twijfel eerlijk gezegd nooit of ik nog wel met mijn vriend kinderen wil. Zoals ik schreef in eerdere postings is het bij ons geen kwestie van of mijn vriend kinderen wil, maar meer wanneer hij het wil. Inmiddels zijn we daar nu ook wel weer een stapje verder mee gelukkig. Wat ik wel gehad heb is dat ik het gevoel had dat ik me altijd naar hem moest schikken. Wachten tot hij klaar is om samen te gaan wonen, wachten tot hij klaar is voor kinderen....En dat gevoel was wel heel vervelend. Gelukkig kunnen wij er gewoon heel goed over praten, maar kunnen we helaas aan elkaars gevoelens niets veranderen. Hij kan mijn gevoel van rammelende stokken niet stoppen en ik kan zijn gevoel het op dit moment nog niet te willen niet pushen....



  4. Hoi,
    Ik denk idd dat daar het verschil zit. Hij wil het wel,maar nu nog niet. Ik denk dat jij ook helemaal niet goed zou worden als hij opeens zou zeggen dat hij het niet meer wilt. Zo is het bij ons dus gegaan,eerst was het nu nog niet,eerst auto en dan reis...eind 2008 zou ik dan stoppen..en toen was het een NEEEE!
    Ik vind dat ik het niet kan maken om met de pil te stoppen,dan belazer ik hem..en wat voor toekomst ga je dan tegemoet? Een kind moet je samen willen,dus wacht gewoon tot hij volmondig JA! zegt. haha.
    Met het risico dat dat nooit komt,en ik dus de keuze moet maken,ga ik weg of blijf ik bij hem en zal ik nooit mama worden. Ik vind dit moeilijk,want als hij onvruchtbaar zou zijn,dan ga ik natuurlijk nooit bij hem weg,dan zal ik mezelf erbij neerleggen. Hoe moeilijk dan ook.
    Groetjes!



  5. Hi,
    Ik bedoelde niet dat je moest stoppen met de pil zonder dat hij het weet! Dat zou niet eerlijk zijn en ik ben daar ook tegenstander van. Maar ik bedoelde: waarom vraag je niet of je nu al kan stoppen? Dat je het dan bijvoorbeeld nog tot september veilig doet. Dan kun je zien hoe je cyclus loopt en dan heeft hij tevens nog de tijd om nog aan het idee te wennen.
    Andere meiden: hoe is het met jullie?
    Julie: Ben je weer een beetje uit je dip gekomen? En ben je nog bij het huis wezen kijken wat je te koop hebt zien staan?
    Bodil: Ben je al een stapje verder gekomen met uitvissen wat zijn verrassing voor jou is?
    Liefs!



  6. Hoi,
    Dat heb ik ook voorgesteld,maar hij heeft een hekel aan condooms.. [:D]
    En eigenlijk wil ik ook tot na de zomer wachten,want ben vorig jaar wel eens 6 weken gestopt en toen vloeide ik 2 weken heel erg..en 2 weken niet,nou ja je snapt het wel dat ik daar geen zin in heb als het bikiniweer is!



  7. Hoi IBL,
    begin wel weer iets beter in mijn vel te zitten gelukkig. Huis viel een beetje tegen. Plekje was wel mooi, maar huis was klein en laag (bij de trap bv), dus we zouden echt ontzettend moeten gaan verbouwen voordat het naar onze zin is en dat past niet in het budget, was zeg maar een duur bouwkavel[;)]
    Het goede nieuws is dat ik wel een ander, nieuwer huis heb gezien, wat niet zo vrij ligt als ik ideaal zou willen, maar misschien wel goed genoeg is. Dus wie weet is dat wat, vanavond maar even met manlief overleggen of hij daar ook wil kijken.
    Proppie, 6 weken stoppen is wel heel kort voor je lijf om weer te wennen aan "pilloos" zijn, ik weet niet hoe je cyclus was voordat je met de pil begon? Denk dat dat meer zegt en nu duurt het nog wel even voordat het bikinitijd is hoor.
    Julie



  8. FIjn dat je je weer wat beter voelt! Volgens mij heeft het ook een beetje met de tijd van het jaar te maken. Ik voelde me ook nogal sip een paar weken geleden maar volgens mij heb ik gewoon een ontzettende behoefte aan zonlicht!!
    Dat is wel heel jammer! Hopelijk is dat andere huis leuk en wil je man daar ook gaan kijken!
    Zijn jullie al lang op zoek naar een ander huis?



  9. Hoi hoi,
    Ben ik weer eens..
    Ik heb ff niet zoveel tijd maar ik moest ff op jou reageren Proppie.
    Ik las dat jij had voorgesteld om maar te stoppen met de pil maar dat je vriend een hekel heeft aan condooms.... Het is niet persoonlijk bedoeld hoor, maar ik kan daar zoooo kwaad om worden.

    Jij (= even de vrouw die kinderen wil van de man die ze niet wil, dus niet per se proppie, maar ook Evaatje en nog vele anderen) slikt de pil omdat jullie nog niet aan kinderen willen beginnen. Dan komt de tijd dat jij het wel wilt, maar hij niet. Jij moet echter nog steeds de pil blijven slikken omdat HIJ niet wil. Je weet dat de pil niet echt heeeeel erg goed is met al die hormonen en dergelijke en je wilt er eigenlijk gewoon mee stoppen. Het is zijn probleem dat hij geen kinderen wil, dus laat hij er ook maar wat voor doen, denk je dan. Maar dan wil meneer dat niet omdat hij een hekel heeft aan condooms! Ja, duh... Net alsof jij de pil voor je plezier slikt! Hij mag er wel wát voor doen om geen kinderen te krijgen.
    Zo, dat moest er ff uit.... [;)]
    Ik heb het als volgt opgelost: Ik had nog een strip tot juli. Ik heb tegen vriendlief gezegd dat ik daarna geen nieuwe strips ging halen en dat het na juli ZIJN verantwoordelijkheid was om geen kinderen te krijgen (omdat hij ze niet wil). Daar mopperde hij wel een beetje over, maar ik heb voet bij stuk gehouden. Ik ben niet van de een op de andere dag gestopt, ik heb het hem wel meegedeeld... Dus nou doen we het met condooms...
    Groetjes,
    Eva

    Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet


  10. Hoi hoi,
    Voordat ik aan de pil begon was ik ook altijd heel erg ongesteld en dat 2 weken lang. Ben op mijn 14e aan de pil gegaan,omdat dit niet te doen was. (op mijn 10e werd ik voor het eerst ongesteld) Mijn cyclus was toen wel normaal. Ik wil graag kinderen,maar daar zie ik dus tegen op. Vandaar dat ik liever na de zomer stop en ik mezelf gewoon in een spijkerbroek dan lekkerder voel,want ben constant bang dat ik doorlek.. [:$]
    Je hebt daar wel een heel goed punt Eva! Zo dacht ik er dus vorig jaar ook over,ik was dus gestopt en zei tegen hem het is nu jou probleem.. het gekke is dat hij het gewoon zonder condoom deed.. ik denk dan als je echt geen kinderen wilt dan neem je dat risico ook niet.
    Ik kan mezelf nu wel voor mijn kop slaan dat ik de pil toen weer ben gaan slikken.. dat heeft nog een reden.
    Ik kreeg heel wat centjes uitgekeerd van de verzekering en we wilden op reis. Ik wilde toen het risico niet nemen dat ik zwanger zou zijn,en toen hadden we besloten dat ik na de reis zou stoppen.. Maar toen had hij zich in eens bedacht.
    Hij zegt dat hij het ermee eens is dat ik in september stop. Ik snap het allemaal niet meer..en juich pas als het augustus is en hij er nog zo over denkt. [8-)]
    Zijn jullie allemaal getrouwd? Ik niet. Dat is ook zo'n punt.. ik zou graag eerst trouwen,hij vind dat burgerlijk enz.



  11. Och Proppie,
    Ik ben niet getrouwd, heb geen kinderen (duh... anders schreef ik niet mee op dit forum ;-) ), we komen er maar niet uit wat een huis betreft... soms wilde ik wel eens 5 jaar jonger zijn... dan maakte het me allemaal nog niet zo uit hoor... maar ik voel me soms gewoon bejaard... ;-)
    Misschien is jouw vriend toch wel gewoon een bange schijterd..........

    Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet


  12. Eva,
    Wat bedoel je met het huis? Een ander huis kopen?
    Ik snap wel wat je bedoelt met was ik maar 5 jaar jonger,zo denk ik er ook wel een beetje over.. jij bent natuurlijk nog iets ouder,en dat maakt het nog moeilijker.
    Ik vind wel fijn dat ik er hier over kan praten,in mijn vrienden kring etc hou ik het stil. 3 goede vriendinnen weten het en mijn zus. Met mijn zus en 1 vriendin praat ik er wel over. Ik weet van hun dat ze het niet verder vertellen. Lijkt me niks als heel de stad het weet.. dan ben ik mss ooit zwanger en dan krijg je de roddel,hij wilde het niet... lijkt me verschrikkelijk!



  13. Met huis bedoel ik dat hij wat anders wil dan ik ;-) Ik wil op zich wel blijven wonen waar we nu wonen, hij wil iets anders...
    Ik praatte wel met mijn moeder en zus daarover, maar dat doe ik nu, sinds ik met de pil gestopt ben, veel minder.... het is rustiger geworden in mij sinds ik met de pil ben gestopt....

    Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet


  14. Ai das ook lastig. Jullie zijn echt zoekende met veel dingen.
    Denk je dat hij ooit overstag gaat? Hoe oud is jou vriend?
    Met hoeveel mensen zijn jullie dit forum begonnen,en hoeveel zijn er nu zwanger van? (er is nog hoop,hihi)
    Fijn dat je je nu wat rustiger voelt. Het gevoel is echt verschrikkelijk,ik hoop dat het bij mij ook wat af neemt.. ik heb echt ups and downs. Nu zit ik de laatste dagen in een rustige periode,maar komt denk ik ook dat ik het van me af kan schrijven en kan delen met jullie. Het gevoel ik ben niet de enigste...dat maakt me rustiger.



  15. Hoi,
    We zijn inderdaad best wel zoekende... maar ja... wie weet hoe de toekomst eruit ziet.
    Ik heb echt géén idee of hij ooit overstag gaat, ik hoop natuurlijk van wel... hoewel dat op dit moment niet echt een issue is. Vriendlief is 35 dus niet heel erg jong meer....
    Ehm... Helemaal in het begin Deboor (is in oktober dacht ik bevallen), Jimko (is ook al bevallen), Diva (is in augustus bevallen), Piggy (is bezig), Elle Mae (is bezig), Byffie (is zwanger), Duv (is pril zwanger) en ik geloof nog een of twee die al bevallen zijn...
    Zou best kunnen dat het met dit topic te maken heeft... hoewel ik denk dat het ook met jezelf te maken heeft hoor... Ik werd een tijdje terug juist meer met mijn neus op de feiten gedrukt door dit topic... en toen heb ik een tijdje afstand gehouden en dat was goed...

    Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet


  16. Joehoe, eindelijk lekker weer en ik heb al weekend!! Ga zo lekker in de tuin bezig, beetje snoeien, wat dingetjes uit potten in de tuin zetten, lekker!
    Verder niet zoveel nieuws hier. Heb manlief net gemaild dat ik het huis wat ik op internet zag wel wil bekijken (ben net even langsgereden), hij twijfelt nog een beetje geloof ik, dus ben benieuwd wat hij zo zegt. En anders gaan we weer verder zoeken. Vind het wel leuk, maar kost zoveel tijd (die ik niet heb). Nou ja, een huis koop je ook niet voor een maand, dus moet ook wel gewoon goed zijn.
    Hoe is het verder met iedereen?
    Groetjes, Julie



  17. Spannend een ander huis zoeken. Zouden wij ook eigenlijk wel willen,maar durven het niet aan. We zijn bang dat we met 2 hypotheken komen te zitten.. We zien het nu veel om ons heen van kennissen waar hun huis al 1 a 2 jaar te koop staat.
    Ik durf de gok wel te wagen,maar mijn vriend is een beetje een doemdenker..haha.
    Er zijn dus toch best veel mannen hier overstag gegaan,nu die van ons nog.. die van mij zegt nog steeds september,maar juich pas in september als ik echt ben gestopt! haha



  18. Hoi Proppie,
    kan me wel voorstellen hoor dat je niet met 2 hyoptheken wilt zitten. Wij hebben nu een huurhuis, wordt ons eerste koophuis, dus we hoeven niets te verkopen, dat scheelt een stuk.
    En waar is iedereen?!
    Julie



  19. Hoi allemaal!
    Het heeft even geduurd, maar ik had niet zo heel veel nieuws en ben druk geweest.
    Afgelopen weekend was ik jarig en we hadden een heel geslaagd feestje! Het was erg druk en gezellig, maar ben daarvoor dus zelf ook wel heel druk geweest. Ook hebben we vorige week eindelijk onze nieuwe auto op kunnen halen, dus ik kan wel zeggen dat ik erg blij ben!
    Mijn eierstokken houden zich gelukkig een beetje op de vlakte en klepperen slechts met vlagen. Wetend dat we begin volgend jaar gaan beginnen maakt me ook wel wat rustiger gelukkig. En bij jullie? Zijn er bij jullie al vorderingen?
    @ Julie: Misschien is de tijd nu inderdaad wel gunstig om te gaan kopen hoor! Er zullen veel mensen zijn die maar wat graag van hun huis af willen wat misschien al tijden te koop staat! Spannend allemaal he.

    Er moet me toch ook wel even iets van het hart wat niet te maken heeft met onze kinderwens. Mijn vriend rijdt namelijk motor....Zijn hobby is niet de mijne en ik zie hem dan ook liever vandaag dan morgen nog verdwijnen uit de schuur, maar helaas.....
    Nu heeft mijn vriend afgesproken met zijn neef dat ze ergens komende maanden willen gaan touren in Duitsland of Belgie. Ik loop natuurlijk niet achter en weet ook wel dat de snelheid in Duitsland lonkt en dat is ook meteen mijn probleem. Ik sta doodsangsten uit en ben zoooo ontzettend bang dat hij een ongeluk zal krijgen. Lief en ik hebben er eindeloze discussies over, maar we begrijpen elkaar hierin niet helemaal. Hij vindt namelijk dat het best wel kan dat hij zijn gas opentrekt voor een paar seconden tot 225 p.u als de verkeerssituatie het toelaat. Ik vind dat echter onverantwoordelijk. Hij zegt dat als hij met 120 km p.u onderuit gaat, dat hij dan ook gezien is. En zo emmeren we maar door en lijk ik er niet door te komen. Hij heeft me beloofd om goed uit te kijken (doet ie altijd wel) en dat hij zelf ook echt niet dood wil, maar mijn gevoel is zo onrustig. Ik maak mezelf helemaal gek en weet niet hoe ik nog rustig kan worden omdat ik toch wel weet dat hij hard zal gaan rijden. Ik kan er wel om janken en ik kan er niets tegen doen...Alleen maar hopen dat hij weer veilig thuiskomt....
    Zucht. Sorry voor dit offtopic verhaal.
    Liefs



  20. aaaah, wordt helemaal gek van de nieuwe site. ontzettend traag en bij elke nieuwe pagina krijg ik libresse-reclame als pop-up. Hopelijk wordt het snel beter, zo vind ik er niets aan.
    Ikbenlief, snap wel een beetje wat je bedoelt, mijn man zou eigenlijk wel een motor willen, maar vind het ook maar zozo. Aan de andere kant moet je er ook op vertrouwen dat hij weet wat hij doet en zijn verantwoordelijkheid (ook om bij jou terug te komen) neemt. En ik moet hem wel gelijk geven dat je met een motor ook niet met 120 onderuit moet gaan, daarom hou ik er ook niet zo van [;)]
    Groetjes, Julie



  21. Ehm,

    Moet nog wel ff wennen hoor... Ik moest eerst de boel opzoeken.....

    Sinds wanneer werkt de site weer??? Ik weet nog niet of ik dit een verbetering vind, maar dat zal blijken....

    Groetjes,
    Eva

    Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet


  22. Voor degenen onder jullie die graag helemaal opnieuw willen beginnen met een topic... ik heb een nieuwe aangemaakt "Klepperende eierstokken nieuwe start"

    Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet


  23. ntxt

    Eomer wijzigde dit bericht op 13-04-2009 19:18 met 98%


  24. Hoi Eomer, je reageert in de gesloten topic. We schrijven hier al een hele poos niet meer.
    Als ik jou was zou ik even hier reageren:
    Nog even wachten...

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  25. Denk niet dat dat opschiet, kijk maar eens naar de andere clubs waar ze lid van is en wat ze daar heeft gepost...

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Otje83 roeptGoed bezig Eva!!! | 23-03-2009 | 19:08
  • Otje83 roeptnu nog al onze meiden hie­rnaartoe lokken ;-) | 23-03-2009 | 19:04
  • Otje83 roeptmoet je aan de moderators­ vragen denk ik, heb het ­zelf niet kunnen vinden..­. | 23-03-2009 | 19:03
  • Evaatje29 roeptbericht wijzigen is geen ­probleem, ga ik nu doen | 23-03-2009 | 19:03
  • Evaatje29 roeptenig idee hoe ik de titel­ van een onderwerp kan ve­randeren? | 23-03-2009 | 19:02
  • Otje83 roepttof, dankjewel!! | 23-03-2009 | 19:01
  • Evaatje29 roeptik zal ff vragen of het e­erste topic er ook onder ­kan vallen | 23-03-2009 | 18:59
  • Evaatje29 roeptzonder dat ik daar moeite­ voor gedaan heb ;-) | 23-03-2009 | 18:59
  • Evaatje29 roeptben al lid geloof ik | 23-03-2009 | 18:58
  • Otje83 roeptJoehoe de poehoe!! | 23-03-2009 | 18:41

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!