- Manda roept“Ik zou zeggen probeer het diertje te begrijpen en loop niet weg voor jouw probleem.” | 09-01-2011 | 10:20
- Rooos roept“ik zou eerlijk opbiechten aan je vriend hoe je erover denkt,
juist als je geen liefhebber bent, komen ze op je af..
Het moet niet je woonplezier beinvloeden...
Misschien kan hij de kat meer aandacht geven, zodat hij wat minder jaloers word???” | 05-01-2011 | 14:30

Huisdieren
Huisdieren... ze kunnen heel veel invloed hebben op je woonplezier! Heb jij een bijzondere band met je trouwe metgezel(lin)? Of moet je stiekem niet zoveel hebben van dieren? Deel het hier!
- Beheerder: Lizzie T
- Thema's en emoties: wonen, neutraal
Met...
- 11 volgers
- 1 blog
- 2 onderwerpen
- 2 foto's
- Meest gelezen (1.489x) Vervelende kat
- Meeste reacties (8) Vervelende kat
Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 02-02-2011 19:18. \t\t
Waarom heb je wel of geen huisdier?
- De vraag zegt al genoeg. Mensen hebben om verschillende redenen wel of geen huisdier. Wij hebben zelf nog geen huisdier omdat we net verhuist zijn en samen zijn gaan wonen. Mijn vriend had een kat mar heeft hem begin vorig jaar moeten laten inslapen omdat ie te ziek was. Ik woonde voor we samen gingen in een flat op 3 hoog zonder lift en dat vind ik niet een ideale plek om een huisdier tehouden. De tweede reden was dat ik overdag aan het werk ben. Mijn voorkeur gaat uit naar een hond en de voorkeur van mn vriend is een kat, dus dat wordt nog een discussie.
- Print deze pagina
3 reacties op onderwerp
- Ik heb een konijn, Mowgli. Hij is twee jaar en een echt knuffeldiertje. Vanochtend nog weer toen ik hem eten gaf. Dan komt 'ie met zijn koppie naar voren en dan zie ik hem genieten van de aaitjes over zijn bol. Ik wilde graag een huisdier omdat het me zo gezellig leek. En dat is het ook echt! Ik hoor wel veel om mij heen dat een konijn zo'n 'sukkelig dier' is, maar daar ben ik het niet mee eens. Mowgli weet precies wanneer het etenstijd is en komt altijd enthousiast kijken als er iemand naar buiten gaat. We hebben hier in huis ook een hond, die is van mijn broer. Als zij naar buiten gaat en bij het hok van Mowgli gaat staan, dan laat hij zich altijd even over z'n snoet likken. Die twee kunnen het prima met elkaar vinden, haha! Ik zou dus echt niet meer zonder mijn konijn kunnen. Ik heb er geen seconde spijt van gehad dat ik hem heb, ook niet als ik zijn hok verschoon.
- Ik heb een kat, Pieter, een heerlijk beest. Ik ben echt een kattenmens, en miste de katten van mijn ouders altijd ontzettend vanaf het moment dat ik uit huis ben gegaan. Zodra ik iets groter en ruimer had dan mn studentenkamer ben ik naar het asiel gerend... Pieter is een oude kater, een papzak die van slapen houdt. Maar als hij wakker is doet hij niets liever dan knuffelen. Een betere kat kan ik me niet wensen :)
- Wij hebben een golden retriever genaamd Google.
Hij is nu 15,5 maand een echte doerak.
Ook heeft hij al het nodige te verduren gehad, want met 6.5 mnd lag hij al op de operatietafel. Hij heeft een bekkenkanteling aan 1 kant ondergaan vanwege HD.
Dat was dus wat minder, maar nu haalt hij alles in.
We hebben een hond genomen omdat ik veel thuis werk en mijn vriend is namelijk internationaal chauffeur dus die is door de weeks bijna altijd weg.
Zo heb ik toch nog een vriendje erbij door de week.
Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 02-02-2011 19:18. \t\t
Waarom heb je wel of geen huisdier?
Club Chat
Openbare berichten
- | 09-01-2011 | 10:20
- | 05-01-2011 | 14:30
Wie doet wat
- marleeen heeft een foto geplaatst in Huisdieren23-02-2011 | 13:33
- marleeen heeft een foto geplaatst in Huisdieren22-02-2011 | 13:19
- Manda heeft gereageerd op een forum onderwerp in Huisdieren05-02-2011 | 12:15
- MD Style heeft gereageerd op een forum onderwerp in Huisdieren02-02-2011 | 19:18
- Dilaantje2 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Huisdieren18-01-2011 | 10:55
- eva maria heeft gereageerd op een forum onderwerp in Huisdieren16-01-2011 | 22:59
- Pancakes heeft gereageerd op een forum onderwerp in Huisdieren15-01-2011 | 21:58
- Loeslok heeft een forum onderwerp geplaatst in Huisdieren14-01-2011 | 18:22
- Dilaantje2 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Huisdieren13-01-2011 | 09:49
- Manda heeft gereageerd op een blog in Huisdieren09-01-2011 | 10:18
Wie hier?
Er is niemand online!