Clubafbeelding van Honden

Honden

* * Alles rondom honden * * Welkom op het nog heel stille hondenforum, waar we met elkaar kunnen praten over onze honden, elkaar tips geven, foto's kunnen plakken van onze Vipjes, of wat dan ook...

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Honden
  4. Pupgenoten gezocht!

Dit onderwerp heeft 319 reacties, en bestaat uit 13 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 13.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-01-2010 22:18. \t\t

Pupgenoten gezocht!

  1. Geplaatst door Hanneke | 19-07-2007, 13:45 | 26442x gelezen | 319 reacties

    Hey allemaal,
    Over een week of 7 wordt ons - toch al met beestjes gevulde - huis verrijkt met een pup. Een engelse bulldog. Mijn omgeving wordt inmiddels gillend gek van mijn eeuwige geklets over de kleine spruit (nét een week oud) dus misschien dat hier nog mensen zijn die ook pas een pup hebben, of wiens pupje inmiddels geboren is en dus ook de weken aftellen???
    Ben benieuwd!
    Groetjes,
    Hanneke


319 reacties op onderwerp


  1. Hoi,
    Ik ben net nieuw op dit forum, en val meteen met mijn neus in de boter met een topic over pups. Wij hebben sinds afgelopen zaterdag een nieuwe pup in huis, naast onze 7-jarige jack russel.
    De pup is een American Staffordshire Terrier, het is een vrouwtje en ze heet Dakota. Ze is ontzettend lief en ook nogal ontdeugend. ik was natuurlijk even vergeten hoeveel tijd en moeite een pup kost (zucht...), maar dat koppie maakt alles goed hoor [;)]



  2. [<:o)] Mijn 2e (!!!) pupgenoot!
    Wees welkom, neem waar je zin in hebt!
    http://www.geitenboerderij.nl/foto's/high%20tea%20176.JPG
    En voor de beestenboel:
    http://www.hondenopvang.com/images/speeltjes.jpg
    Sinds zaterdag, dat is écht pas kort! Alles al een beetje gewend? En ziet jullie andere hond het leven nog zitten met een kleine soortgenoot erbij?
    Vandaag mijn mam gesproken en ze wil (natuurlijk) graag mee ophalen. We moeten nog een datum plannen om voor de tweede keer te gaan kijken, maar dat komt nog wel.
    Hoe hebben jullie die 'pup-opvang' geregeld als jullie gaan werken/



  3. Ik ben wel benieuwd hoe het hier zal gaan, na de verhalen van jullie deugnietjes! Of zal ik mezelf de gedachte voorhouden dat mijn pupje dat nóóóóit zou doen???
    Kaj, ik spreek je wel weer in de kroeg!



  4. Goedemorgen!
    Allereerst: Dakota Welkom hier! Leuk zo'n pup, hé?
    Als ik heel eerlijk ben moet ik zeggen dat ik Zappa momenteel ff niet kan luchten of zien, hahahaha! Nee, hoor! Dat is rijkelijk overdreven. Maar Zoals Kaj al zegt: als 'ie wakker is, is 'ie ook echt wakker. Hij weet dan niet van ophouden, hangt overal in.... Badjas kan ik ook niet meer aan... Hoe herkenbaar!
    Ik heb nog nooit een pup gehad, dus wist niet helemaal wat ik er van moest verwachten. Als het aan mij ligt begin ik er nooit meer aan, hahaha!
    Han, ik heb hier een hele lieve schoonmoeder die op Zappa kan passen als het nodig is. Maar mijn lief werkt niet (meer), dus die heeft alle tijd voor hem. Lief is thuis na een auto-ongeluk en die is voorlopig nog wel minstens een jaar uitgeschakeld. Verder heeft mijn moeder ook al een keer opgepast, doet ze ook altijd voor mijn broer als het nodig is. Alleen woont mijn moeder 40 kilometer verderop, dus als het niet nodig is wil ik haar niet inschakelen. Mijn ouders gaan normaliter altijd in het huis van mijn broer als hij op vacantie is, maar hij heeft nu een huisje gehuurd in Zuid Frankrijk waar de honden mee mogen, dus dat is nu niet meer nodig. Maar ik weet zeker dat mijn moeder ook in mijn huis zou gaan als het nodig is.
    Kaj, ook ik lees je wel bij de kroeg [;)], maar ik vond het wel heel leuk dat je hier reageerde... Vooral omdat jezelf pups hebt gehad, en dus weet waar wij doorheen moeten, hahaha!
    Han en Dakota: werk ze (als jullie moeten werken) en een fijne dag!
    groetjes,
    Netjehttp://www.mijnalbum.nl/Foto-XFU7GMAM.jpg

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  5. Ow Netje, wat vervelend dat je vriend een ongeluk heeft gehad! Ernstig? (in ieder geval ernstig genoeg om niet meer te kunnen werken!) Pup-technisch gezien idd wel lekker. En jij kunt je werk gebruiken als 'toevluchtsoord' haha!
    Nou ja goed, hier dus weinig nieuws op pup gebied. We moeten ons de komende weken maar op het werk gaan storten, iedere dag aftellen, dat schiet ook niet op.
    Zit nog steeds te wachten op mijn bluetooth-stick (zie de kroeg!), áls die tenminste komt, want dan kan ik de foto's van maandag hier neerzetten.
    Komende 6 dagen dus veel werken, dus als ik hier ff niet ben weten jullie waarom!
    Groetjes



  6. Hoi Hanneke!
    Inderdaad heeft lief ernstig letsel opgelopen. Hij heeft nogal wat, onder andere zijn rug op 2 plaatsen gebroken. Hij is hieraan geopereerd (er zijn nu 3 wervels aan elkaar gezet). Verder is zijn nek-atlas op 2 plaatsen gescheurd en zijn borstbeen gebroken en heeft hij de nodige ribben gebroken en gekneusd. Tel daarbij ook nog de nodige gescheurde spieren op... Maar goed: hij heeft het overleefd, en het gaat best goed! Hij kan gelukkig (bijna) alles nog, hij liep namelijk een enorm risico op een hoge dwarslaesie. Gelukkig is dat niet gebeurd.
    Wel heeft hij natuurlijk erg veel pijn en bepaalde dingen kan hij niet meer, maar hij heeft echt alle geluk van de wereld gehad.
    Eerst was het dus nog de vraag of de pup wel naar ons toe kon, omdat hij hem natuurlijk wel moet kunnen tillen en dergelijke. Maar lief verveelde zich zo, dat zijn moeder aangaf mee te willen helpen. Dat is nog niet echt noodzakelijk, want het gaat tot nu toe prima. Zelfs nog met een logeerhond erbij dus!
    Als lief nog wel zou werken (het is 3 dagen nadat de pups geboren zijn gebeurd - het ongeluk dan, hé) dan had Zappa gewoon met hem meegegaan de hele dag. Zo doet mijn neef het ook, en dat gaat prima. Lief werkte voor zichzelf.
    Enfin, een heel verhaal weer... Hoop dat je idd snel je bluetooth stick krijgt, ben ook razend benieuwd!!!
    groetjes!

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  7. Hoi Hanneke,
    Bedankt voor het welkom. Volgens mij is het bij pups hetzelfde als bij kinderen. Als iemand pas bevallen is, roept ze meestal ook heel hard dat ze dat nooooooit meer doet, en als je middenin de hele moeilijke, drukke, soms behoorlijk irritante eerste periode zit met een pup, roepen heel veel mensen ook dat ze dat nooit meer willen.
    Het is ook echt druk hoor, ze is een bonk energie die in drie dagen tijd het voor elkaar heeft gekregen mijn tuin volledig te ruineren, iets wat mijn zoontje met zijn voetbal nog niet eens voor elkaar heeft gekregen. Wat ik vooral heel lastig vind, is het zindelijk maken. Ik heb daar geen natuurlijke aanleg voor, en vergeet nogal eens de hond in de gaten te houden. Gisteren ging het heel goed, toen stond de deur de hele dag open en liep ze zelf naar buiten, maarja, vandaag was de deur dicht (tja, ik ben nou eenmaal een koukleum), en volgens mij was ze daar zo van in de war, dat ze alweer drie keer binnen heeft gedaan, zeer frustrerend. Op zo'n moment herinnerik mij maar al te goed dat ik niet zo'n geduldige aard heb.
    Mijn andere hond is overigens nog niet zo happy met onze nieuwe aanwinst. Hij is natuurlijk bijna 7 jaar alleen geweest, dus hij kan ook niet meteen gewend zijn, maar hij is wel erg mopperachtig vind ik. ik hoop echt dat dat nog overgaat.



  8. Goedemorgen op deze mooie zondagochtend!
    @Hanneke: heb je de bluetooth stick al binnen gekregen? Ik hoop het wel voor je, dan kun je ook je foto's delen met ons, hahaha! Ik begreep dat je voorlopig moet werken en dat zo'n beetje iedereen bij jullie op vacantie is. Sterkte in ieder geval!
    @Dakota: hier is Zappa nu aardig zindelijk. Hij weet dat hij het buiten moet doen, dus zodra hij 's morgens uit de bench komt (hij ligt er alleen 's nachts in) wandelt hij op zijn gemakkie naar buiten. Alleen als de keukendeur dicht zit wil hij nog wel eens op de mat poepen. Maar het zijn harde drolletjes, dus die kun je gelukkig zo oppakken.
    Wij gaan nu vandaag even de tuin uitbaggeren. Aangezien Zappa het nog voornamelijk in de tuin doet, moet je natuurlijk wel schoonmaken, want het ruikt met dit warme weer niet echt lekker. Volgende week wordt zowel de voor- als achtertuin helemaal opgeknapt (nieuwe schuttingen en bestraten e.d.) en dan gaat Zappa niet meer in de tuin. Kunnen we het een beetje bijhouden en moet hij gewoon net als andere hondjes gewoon steeds naar buiten. Nu vinden we het nog wel makkelijk [:^)]
    Hanneke: werk ze deze dagen, Dakota: succes met zindelijk krijgen!
    groetjes,
    Netje

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  9. Hey daar! Nog steeds geen bluetooth-stick maar wel nieuwe foto's van de fokster:
    http://by116w.bay116.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=0&messageId=5e655d4e-bee9-4859-823d-dce31fc8c3f6
    http://by116w.bay116.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=1&messageId=5e655d4e-bee9-4859-823d-dce31fc8c3f6
    http://by116w.bay116.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=2&messageId=5e655d4e-bee9-4859-823d-dce31fc8c3f6

    Hoop wel dat ze goed gepost worden, dat het geen kruisjes worden. Hoe poepig zijn ze?
    Hoe is het met jullie tuin Netje? Hopelijk krijgen jullie het weer afgeleerd om in de tuin de poepen/plassen. Onze oude bull heeft er ook een handje van. En ook hier moet de tuin opgeknapt worden, maar daar wachten we even mee tot een eventuele destroy-fase van pupsel voorbij is.
    Met dakota ook alles naar wens? De warme dagen overleefd?
    Groetjes
    Hanneke



  10. Hoi Hanneke,
    Ben voor het eerst op het forum, maar zag je bericht en dacht: kom, reageer even. We hebben sinds 4 weken een pup in huis; hij heet Finlay, is nu 14 weken en een Engelse Springer Spaniel. Hij is zwart met wit en groeit als kool! Ik heb al eerder een Springer gehad, maar die hebben we helaas moeten laten inslapen 2 jaar geleden; ze was ernstig ziek. Nu probeer ik het nog eens, maar dit keer met een reutje.Ik herken wel veel in jullie verhalen. Vreselijk lief, zo'n pup(lees: als hij er zin in heeft). [;)] Het kost ook een hoop tijd, maar je krijgt er wel zo veel voor terug. Ik ben benieuwd naar de vervolgverhalen!
    Groetjes Astrid



  11. Goedemorgen allemaal!
    Aangezien ik vacantie heb en er van wil genieten, is er helaas nog niet veel gebeurd in de tuin. Vandaag is D-day, ik zal nu toch echt wat moeten doen. Zit dus nu ff moed te verzamelen, hahaha!
    Hanneke: ik zie helaas alleen nog maar kruisjes, jammer!
    Finlove: hoe ziet een Engelse Springer Spaniel eruit? Kan me er ff niets bij voorstellen. zal zo eens gaan googelen.
    Dakota: hoe gaat het met het zindelijk maken van je pup?
    Hier kan Zappa al netjes zitten en pootjes geven. Geweldig om te zien! Hij wordt al iets rustiger, en wordt met de dag liever. De vader van Zappa is nu weer naar huis, en we hadden gedacht dat hij die wel zou gaan missen. Maar dat valt enorm mee. Hij kan nu goed zelf spelen, is enorm druk met zijn eigen staart (hahaha, die hij niet heeft) en kan best lang alleen blijven. Hij is nog wel ondeugend, maar het wordt wel minder.
    Vandeweek heeft hij ook zijn moeder weer gezien en zijn tante, maar die houdt niet zo van kleine hondjes, dus dat was wel even vechten. Maar nadat ze even allemaal door mijn broer op hun plek gezet waren, werd het rustig en konden ze allemaal met elkaar door 1 deur. Ook met zijn zusje heeft hij nog even gevochten, maar dat was ook al snel over. Ik ga nu wel ff actief op zoek naar een puppy-cursus. Ik hoop dat er hier in de buurt wat gegeven wordt.
    Meiden, ik ga nu echt de tuin aanpakken! Een fijne dag vandaag!
    http://www.mijnalbum.nl/Foto-PRZFG4TD.jpg

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  12. Hey daar,
    Ik hoorde gister idd al van mijn andere forumdinnetje dat het kruisjes waren, maar ga nog een poging doen! Straks bijlezen, en uitgebreid reageren. En natuurlijk welkom Finlove!!!!
    Poging 2:
    http://brick25.hyves.org/91300001-91350000/91315701-91315800/91315757_5_XLUv.jpeg
    http://brick25.hyves.org/91300001-91350000/91315701-91315800/91315756_5_ETJ8.jpeg
    http://brick25.hyves.org/91300001-91350000/91315701-91315800/91315755_5_var4.jpeg
    En, kunnen jullie ze zien?



  13. Nu uitgebreid:
    Finlove, nogmaals welkom. Net zoals netje en dakota: Pak waar je zin in hebt:
    http://www.foodlog.nl/images/uploads/gebakjes-very-bad.jpg
    En voor de pup (wiens naam ik vanaf nu ga onthouden, wat een aparte naam!)
    http://www.avlemmix.nl/s_78.jpg
    Netje wat een leuke foto! Toppunt van ontspanning, niet waar? Lekker op de bank. Hoe lang kan zappa nu alleen zijn?
    Gister dus een mailtje gehad van de fokster. I.v.m. familiebezoek (uit het buitenland) had ze nog geen datum gepland, zou ze komende maandag doen. Logisch, geen probleem, we horen het wel. Onze voorkeur gaat stiekem uit naar de hele donkere pup, of die lichtbruine. Maar we zullen het wel zien.
    Miss T heeft vandaag van dichtbij kennis gemaakt met een franse bulldogpup, hier in de buurt. Ze is naar andere honden aan de lijn knetter agressief, maar dit ging gewoon hartstikke goed! Ze ging er rustig bij zitten en heb zowaar gepraat met het baasje van de pup! Wist niet wat ik mee maakte! Miss T heeft op het moment een ontstoken ook. Niet zo grappig, aangezien het prut en vocht zo de neusplooi in loopt. Beetje viezig dus volop in de weer met watjes en afgekookt water.
    Allemaal weer de groetjes!



  14. Hanneke geweldig leuk die pups!!!



  15. http://www.boxerhonk.com/zwaai.gif



  16. Ow Han!
    Wat een scheetjes!! Echt waar, om verliefd op te worden!!!
    Zappa kan momenteel een uur of 2/3 alleen blijven. Wel in de bench, hoor! Hij heeft in ieder geval geen hekel aan de bench, gaat er vaak van zichzelf in.
    Hier is nu eindelijk de tuin poepvrij, morgen wordt hij leeggehaald en helemaal met de hogedrukspuit schoon gespoten. De voortuin is ook helemaal uitgegraven, ziet er een stuk beter uit dan het was, gelukkig.
    Meisjes, ik ga weer lekker van het mooie weer genieten!
    Een hele fijne zondag gewenst!

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  17. Hey allemaal!
    Nog steeds lekker vakantie Netje? En hoe gaat het met Zappa? Hier is het stil op het puppyfront. We zouden maandag horen wanneer we nog een keer konden kijken, maar goed, nog niks gehoord dus.



  18. Goedemorgen!
    Hier is de vacantie bijna ten einde, vanaf a.s. dinsdag moet ik weer aan het werk. Heb er weinig zin in, maar aan de andere kant ook wel weer leuk. Alleen weet ik nu al dat ik het meteen weer ontzettend druk zal gaan hebben, ben waarschijnlijk na een dag alweer aan vacantie toe!
    Met Zappa gaat het hier allemaal prima, hij is al een stuk rustiger geworden. Hij is zindelijk, doet niets meer in huis. Alleen nog in de tuin, we hopen dat dat nog eruit te krijgen is. Als hij buiten is wil hij zo snel mogelijk naar huis (trekt enorm) en gaat dan vervolgens meteen zitten te poepen.... Plassen doet hij wel buiten. Zucht... Onze eigen schuld natuurlijk.
    We hebben nu een tuigje gekocht, waarschijnlijk zal hij dan minder gaan trekken. Iedereen zegt dat we een ruk aan zijn halsband moeten geven, maar daar trekt hij zich niets van aan. Hij hangt zichzelf echt op, loopt enorm te hijgen... Wellicht dat het bij een puppy cursus nog te verhelpen is. Hij luistert inmiddels wel heel goed. Kan gaan zitten, pootjes geven (allebei) en gaat ook liggen. Hij is op 13 augustus 3 maanden geworden, dus dat vind ik best wel knap.
    Hanneke: inmiddels al wat gehoord van de fokster? En heb je de bluetooth stick al binnen? Ik begreep dat je een druk weekje hebt i.v.m. een corso waar je vriend mee heeft gebouwd aan een praalwagen. Ik hoop dat het leuk is (geweest?).
    Iedereen een fijn weekend, ik hoop nog eens te horen van de anderen.
    groetjes,
    Netje

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  19. Hey daar! Vanmorgen de bluetooth-stick ontvangen. En geloof het of niet: hij doet het!!! Zal ff wat foto's neerzetten:
    Laat even weten of ze het doen!
    http://brick72.hyves.org/96200001-96250000/96227401-96227500/96227480_5_mkr-.jpeg
    http://brick72.hyves.org/96200001-96250000/96227401-96227500/96227479_5_PbzB.jpeg
    (beetje wazig)
    http://brick72.hyves.org/96200001-96250000/96227401-96227500/96227478_5_X1L3.jpeg
    http://brick43.hyves.org/96200001-96250000/96226101-96226200/96226165_5_g7tN.jpeg
    http://brick43.hyves.org/96200001-96250000/96226101-96226200/96226164_5_Ofxw.jpeg

    En nog eentje van de ultieme baas/hond liefde
    http://brick43.hyves.org/96200001-96250000/96226101-96226200/96226167_5_Zw_N.jpeg

    Groetjes!



  20. Hoi Han!
    Nou, ze doen het, hoor! Hartstikke leuke foto's! Is gelukkig dat geld voor die stick ook niet weggegooid, toch? Was het corso en de kermis leuk?
    Mijn vacantie is al weer bijna ten einde, a.s. dinsdag weer werken. Ben eigenlijk nergens naar toe geweest, gewoon om en rond het huis. Lekker met de tuintjes bezig geweest. Achtertuin heeft nieuwe schutting gekregen (die hing op half 7) en voor is er afgegraven, nieuw zand in gekomen en moet betegeld worden. De tegels zijn al aanwezig, maar worden er nog ingelegd door mijn vriend. Op zijn gemakkie, want gezien zijn gebroken rug kan hij niet alles meer doen zoals voorheen. Maar dat komt vast goed!
    Met Zappa gaat het prima. Hij heeft hier een nieuw speelvriendje gevonden, een jonge hond van 7 maanden. We lieten hem dus los, hij heeft een half uurtje met hem gespeeld. Ging hartstikke leuk, niets geen dominant gedoe. Maar op een gegeven moment was meneer het zat, en ging zo op een drafje naar huis! Mijn vriend kreeg hem pas thuis te pakken, die was laaiend. Ik moest eerlijk gezegd wel lachen, maar gevaarlijk is het natuurlijk wel. Voor hetzelfde geld komt er een auto de hoek om zeilen en ligt 'ie er onder! Hij heeft voor straf in de bench gezeten, hopelijk heeft hij er iets van geleerd.
    Ik ga er weer vandoor, wens jullie allemaal nog een hele fijne zondag!
    groetjes,
    Netje

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  21. Hey daar!
    Vandaag weer nieuwe foto's van de pups gekregen. Wat worden ze al groot! Zo stiekem beginnen Lief en ik beide een voorkeur te krijgen voor een pup, alleen het wordt nog wel wat: we zijn namelijk allebei verliefd op een andere pup! (zal wel weer een compromis worden hihi) Ik ben nu totaal K.O. van de kermis. Als ik morgen een beetje op tijd de slaap uit heb zal ik morgen de foto's plakken. En anders wordt het dinsdag.
    Gister dus verjaardag van mijn mam gehad. Nou, ik dacht dat ík vol was van de pups! Mijn mam heeft alle foto's (die ik netjes doormail) mét onderschrift ('1 week oud' 'oogjes net open' 'net geboren') uitgeprint, en iedereen die ook maar énigsinds interesse toont krijgt het hele verhaal te horen incl foto's! De familie en oude buurt vroeg mij naar de gezinsuitbreiding (ook echt iedereen wist ervan hahaha) en mam kon het hele verhaal feilloos vertellen. Lachen hoor! Ik heb het vol bewondering laten gebeuren gister, ik genoot ook van haar enthousiasme!



  22. 6 weken oud:
    http://brick70.hyves.org/97200001-97250000/97246301-97246400/97246398_5_5wWi.jpeg
    http://brick53.hyves.org/97200001-97250000/97245701-97245800/97245789_5_Vjfh.jpeg
    http://brick53.hyves.org/97200001-97250000/97245701-97245800/97245788_5_Y_r-.jpeg
    http://brick53.hyves.org/97200001-97250000/97245701-97245800/97245787_5_5b1B.jpeg
    http://brick53.hyves.org/97200001-97250000/97245701-97245800/97245786_5_UoUz.jpeg
    http://brick53.hyves.org/97200001-97250000/97245701-97245800/97245785_5_15wP.jpeg



  23. Woensdag pupsnuffelen + kiezen! Ole!



  24. Hoi Hanneke!
    Wat een vreselijke leuke foto's! Mmmmm, zou er zo eentje bij willen, hahaha! Fijn dat je woensdag mag gaan kiezen en pupsnuffelen! Wens je alvast veel sterkte, want het zal best lastig worden.... zeker als jullie allebei een andere pup in gedachte hebben.
    Hier ben ik weer volop aan het werk, en het lijkt wel of ik nooit ben weggeweest... Heb mezelf een weg gebaand door alle mails waar actie op moet worden ondernomen, zit alweer meteen tegen een deadline aan te hikken, pffff.... Maar komt vast goed voordat ik een jongetje ben.
    Met Zappa gaat alles voorspoedig, hij groeit als kool! Wordt ook steeds lastiger om hem op te pakken, want hij is al behoorlijk zwaar. Voor mijn lief wordt het dus extra moeilijk, want die is er de hele dag bij. Gaat momenteel met hem niet zo heel geweldig, moet extra rust nemen omdat hij last krijgt van uitvalsverschijnselen in zijn linkerbeen. Gelukkig is Zappa nu een stuk rustiger en hoeft hij er dus niet de hele dag achteraan te sjokken, maar vervelend is het wel!
    Nou, ik ga weer eens wat doen hier, ze betalen me tenslotte om te werken....
    groetjes en een fijne dag!
    Netje

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!


  25. Hé Hanneke!
    Hoe is het er nu mee? Als het goed is ga je vandaag fijn pup snuffelen en een pup uitzoeken. Ik wens je héél veel plezier! Mag je de pup meteen meenemen? Of komt 'ie pas later?
    Nou meid, nogmaals heel veel plezier, en ik hoop snel weer iets van je te horen.
    groetjes,
    Netje

    Er is altijd een goed excuus om nieuwe schoenen te kopen!

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Josje1979 roeptHoi hoi...ik ga jullie oo­k lekker volgen hier. Ik ­heb zelf een Jack Russel ­van 8 jaar en ik heb een ­Rottweiler gehad...dus ka­n aardig mee kletsen..den­k ik zo.&#128515­; | 09-05-2012 | 17:25
  • penny roepthalo ik ben penny met 6ho­ndjes is er iemand die me­t my wil mailen over die ­honden bezitters en hun e­rvaringen graag ik wacht ­op jullie | 11-09-2010 | 17:14
  • delila1980 roeptwat een stilte hiero zeg,­is het geen leuk onderwer­p of is er verder niemand­ die naast kaj en mij van­ chow chows houden. | 06-02-2010 | 13:24
  • delila1980 roeptja zal zeker leuk zijn al­s er nog meer mensen reag­eren hier bij honden.lijk­t me gezellig om ook met ­andere mensen berichtjes ­te sturen en om berichtje­s van andere mensen te le­zen. | 29-01-2010 | 16:08
  • Kaj roeptHet is idd héél jammer da­t het hier bij honden héé­l stil is, dat is wel and­ers geweest in het verled­en. Hopelijk komt het ook­ wel weer, is wel zo geze­llig. | 28-01-2010 | 22:03
  • delila1980 roeptwaar blijven toch die men­sen,het is hier echt zo r­ustig. | 28-01-2010 | 20:16
  • Kaj roeptJammer dat het hier zó st­il blijft, niemand blijkb­aar interesse heeft om te­ komen posten.

    Ook zie ik dat ik in­eens geen beheerder meer ­ben, waar ik overigens ni­et mee zit hoor!!! Net zo­ plotseling als ik het wa­s, ben ik het nu niet mee­r...
    | 11-08-2009 | 00:11

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!