Met...
- 1 volger
- 0 blogs
- 1 onderwerp
- 0 foto's
- Meest gelezen (13.679x) Go with the flow.... doorstart!
- Meeste reacties (203) Go with the flow.... doorstart!
Dit onderwerp heeft 203 reacties, en bestaat uit 9 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 9.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 13-03-2009 12:59. \t\t
Go with the flow.... doorstart!
- Nou bij deze vers topic voor de doorstart van Go with the flow. Dat we de boel maar weer nieuw leven ingeblazen krijgen.[:D]
- Print deze pagina
203 reacties op onderwerp
Leuke nieuwe plannen? Ja, nóg gelukkiger worden! Goede voornemens? Ja: Sportief afslankcursus (de laatste 6 kilo moeten er af) en dus nóg meer sporten! Vakantieplannen? Jawel, ik wil graag naar Costa Rica, een oud-klasgenoot is daar neer gestreken en ik wil hem graag eens opzoeken.Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Aaaaah dat ziet er voorspoedig uit voor je Lekkerding! Ik vind het persoonlijk altijd fijn om iets in het vooruitzicht te hebben. Al is het maar een weekendje weg of een leuk feestje. Zodra ik dat niet heb voel ik me gelijk helemaal deproooo! Mijn eerste vooruitzicht is een lekker weekendje weg met de bups, naar centerparcs in februari....... Verder geen vakantieplannen! Eind mei ben ik uitgerekend, dus we zien dan wel. En afvallen? Mohhhhhh kom alleen maar aan, kilo's!!!geniet van de dag, pluk een appel!
- Hallo allemaal , ja gaat denk allemaal rustig kabbelend bij iedereen, en dan dus niet te veel te melden.
Lekker Viv dat het allemaal zo lekker loopt , en leuk voor de meiden hoor , mijn dochter was zeven toen de jongste geboren werd, en soms moest ik hem zowat "operatief" uit haar armen verwijderen , ze heeft hem suf geknuffeld, gebadderd, eten gegeven , gewandeld, noem maar op.
T mooiste vind ik dat ze nu al jaren roept ,kinderen???? ikke niet , maar ik ben er nog niet van overtuigd , dat ze dat blijft volhouden......
En die lekker ding , costa rica, dat lijkt me heerlijk, ben je al snel va plan om te gaan? je bent toch pas al bij je dochter geweest en naar egypte?
Heerlijk dat je zo je gang kan gaan., ook al weer helemaal uit de lappenmand?
Ook hier moet er nu echt wat aan de (overtollige) kilo's gedaan worden.
Heel langzaam blijft er steeds weer een kilootje aanhangen , maar nu ben ik er helemaal klaar mee.
We hebben een wii gekocht , en potdorie, mijn poppetje zette flink uit , toen ik de bodytest deed. grrrrrr.
Ben dan ook nu flink aan het "wii fitten" extra lopen met de hondjes, ( alhoewel dat met die kou ook niet altijd lukte, ging vandaag alweer beter) en doordeweeks geen wijntje/likeurtje meer, en niet snoepen..... pffff dan zien de weekenden de schade niet al te veel op te laten lopen ( lastig met altijd wel een feestje waarbij iedereen lekker aan het bier zit, maar dan maar om en om een biertje een watertje.
Heb ook wel een doel , eind maart als het meezit in de " zomerkleren" ivm reisje naar Indonesie , en dan wil ik geen " bessie turf" meer zijn.
( nadeel is dat ik behoorlijk lang ben , en iedereen altijd roept dat het wel meevalt, urgghhhh , het valt niet mee, ik weet het alleen aardig te verbergen......)
Ben in december al eens twee weken aan de atkins geweest , binen 2 weken 7,5 kilo! eraf , maar die zitten er fijn alweer aan , ik hield het niet vol , want werd er beroerd en slap van en kreeg erge hoofdpijn , dus dat doen we niet meer.
Ok , iedereen weer een fijne avond en we blijven wel ( af en toe) schrijven hier hoor allemaal , hoop ik , al is het maar om te laten weten dat het goed gaat met iedereen.....
Nee, ik ben niet in Egypte geweest (althans niet afgelopen jaar), maar Jordanië en Syrië. En ik ga dze zomer pas, maar ik vind het leuk om me voor te bereiden en er vast veel over te lezen. Voorpret....Die cursus afslanken is juist bedoeld om langzaam af te vallen, zodat er niet na een paar maanden weer kilo's bij zitten. Het gaat erom je eetpatroon te veranderen. O.l.v. een dietiste en uiteraard sporten...De meeste crashdiëten helpen even, maar daarna komen de kilo's toch weer terug. En aangezien ik in september getuige ben bij Kaki...wil ik nú rustig de tijd nemen om 7 of 8 kilo kwijt te raken, meer is niet nodig.Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Mmmmmmmmmmm ik ga me nu even voleten aan een heerlijke reep chocolade met hazelnoten!geniet van de dag, pluk een appel!
Haha, daar heb je mij niet mee hoor, ik ben niet dol op chocolade of andere zoetigheid....Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Dan trek ik een lekkere zak cheese-union chips open! En oooooh wat smaken die toastjes goed;)geniet van de dag, pluk een appel!
Jammer voor jou, maar ook daar heb je me niet mee hoor! Ik kan heel goed leven met alleen gezonde voeding en af en toe een lekkernij. Eet jij maar lekker door, die kilo's komen er toch wel aan...maar ja, ze moeten er dan straks wel af he, na de bevalling!
Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- hahaha dat duurt nog heeeeel lang! (zal dan wellicht spijt hebben)geniet van de dag, pluk een appel!
- pffff , chocola en chips en dan ook nog wel die lekkere cheese-onion, hou is lekker op jij.........
Bij mij loopt wel het water in de mond , maar geeft niet hoor, ik neem nog wel een mandarijn( zucht) t zal nu toch moeten gebeuren , anders loopt het de spuigaten uit , en ik wil gewoon perse in maart weer een beetje lekkerder in mijn vel zitten als ik languit onder de palmbomen lig in mijn bikini.,,,,,,,,,,,,
Dus ja , daar zal ik wat voor moeten doen.
druk aan het wiien dus en mijn oude hond , keek me gisteravond al smekend aan , toen we een zijweg voorbijliepen waardoor we sneller naar huis konden.... nou niet dus , hij moest nogmaals mee voor de "lange" route ( hij mag n.l. ook wel wat ouderdomskilo's kwijt) ook vanmiddag al weer een eind gelopen , dus gaat goedkomen. - hallo allemaal,
ik weet het is voor mij wel lang geleden hier.....
en wat is hier toch weer veel gebeurd....
leuk zech, Tjes weer een dochter
Shiv woont samen met der turkse lover,
LD is weer bij dr dochter in Oostenrijk geweest was gezellig??
Viv ook zwanger en het wordt een JONGEN tof hoor....
Jasmynne lukt het lijnen een beetje?... en voor alle andere afvallers succes ermee....
tja ik vergeet nu natuuk vast weer iemand zoals gewoonlijk maar ja tis wel lang geleden.
Met mij gaat alles lekker zijn gangetje de zaak loopt als een tierelier en hebben het dus mega druk...
ook ik moet wat aan mijn lijnen doen alles loopt weer een beetje rond....![[:)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-1.gif)
Ben dus weer druk aant sporten geslagen
Nou meiden verder zal ik weer eens vaker hier posten, vind ik wel weer gezellig
allemaal veel succes/plezier/sterkte met jullie ding....
liefs San - Heyy Sannieco, leuk dat je weer es post! Alles goed met jouw mannen?
Hoe gaat het met mama Tjes? En met de zwangerschap van Viv?
Hier gaat alles goed. Alles groeit en bloeit. Dochterlief wordt binnenkort alweer 15 dus de tijd gaat echt hard.Shiv - Lekker om te lezen dat het bij iedereen gewoon goed gaat, op de kleine ongemakken ( griepje e.d.) na.
Dat is toch wel mooi na de mindere tijden die de meeste ook hebben gekend.
Ook hier alles goed , op een kleine makke na, ben naar de kaakchirurg geweest om een sluimerende ontsteking weg te laten halen, en weet nu gelijk dat botox het ook niet is .
Ik had een glad gezicht aan een kant ( drie keer zo opgezwollen hihi) maar nu begin ik langzaam weer op mezelf te lijken, en met de pijn gaat ook steeds beter.
Dan maar een paar rimpels , als ik niet erger krijg dan dat heb ik niets te klagen......
Fijne avond allemaal - Oeff Jasmijnne sterkte ermee!
Hoe is het met Connie?Shiv - Ja Hallo.......ja weer goed hoor. Ik had gisteren een dag!!! Al een paar dagen zeer leuk mailcontact met een mooie kerel. Gisteren afgesproeken in de stad.Ik kom eraan lopen en ik zie iemand staan die er op leek, maar 10 jaar ouder!!!!!!!!!!! Hij komt naar mij toe.......Ik meteen, ben jij Joost????? Ik drink met jou nog geen glas water!! Je foto is oud op je profiel. Daar had hij een mooie kop met haar! Nu een halve kale kop! En een verfromelde kop......Nu snap ik dat hij een grote zonnebril op had .......Ik pissig. Wat zet je je dan voor lul.....En koud!!! Verder is mijn jongste een beetje aan het puberen.......bah!!
- Connie, voortaan maar cammen dan he?
Shiv - Hallo,
Kom ook maar weer eens buurten. Fijn om te lezen dat 't hier allemaal lekker gaat met iedereen. Hier ook alles flex! Babietje gaat als een trein.
Grrrrrrrrr, heb wel weer de nodige ergernissen met inloggen achter de rug. Ik blijf 't een stom forum vinden. - Zooooo ik was hier ook ff een lange tijd niet. Dus even teruggelezen.
Ik ben flink aangekomen, meer dan bij de meisjes, echt een stuk meer! Zou dat komen omdat er een jongen op komst is??
Fijn Tjes dat het goed gaat met het meiske. Kun je het een beetje behapstukken met zo'n druk gezin? Werk je nog wel of nu minder?
Ik zit eraan te denken om minder te gaan werken. I.p.v. 4 dagen 3 dagen. Maar ben er nog niet zeker van. Denk namelijk dat ik enorm moet wennen aan weer een kleintje... ach zal wel zien tegen die tijd.
Connie leef je nog? Na al die gekke dates van je;)
De rest alles onder controle??
Ik heb trouwens noooit problemen met inloggen!
Wat betreft dit forum, ik vind het ook wel een stom forum. Is er niet ergens anders een plekje waar we kunnen beppen... en dan meer prive. Nu is het gewoon ook erg openbaar! Of vinden jullie het juist fijn om 'anoniem' verder te babbelen?geniet van de dag, pluk een appel! - Saaaaaaaai hiero!!!!!geniet van de dag, pluk een appel!
- JAAAAAAA vind ik ook!!!!!!
Maar bij mij staat vanaf vandaag een"paard in de gang", oftewel , ik ga ff 4 dagen helemaal los met carnavallen.
Laat jullie nog wel even weten hoe het geweest is als ik weer bij kennis ben.......
Fijn weekend allemaal - Oooooh my god! Carnaval!!!!!
geniet van de dag, pluk een appel! - Geef mij maar het caribische carnaval!! das pas gezellig.Shiv
- ppppfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff GEEN REET AAN HIERO! ;)geniet van de dag, pluk een appel!
- neeeee, saaie ingedutte bende.
Hoe is het met de buik? kleintje nog steeds veilig in moeder's schoot?
Hier genoeg gebeurd, maar eigenlijk niet zo'n zin om het allemaal neer te typen , ivm herkenbaarheid.........
En vanwege weinig respons.
Kijk wel steeds weer even of er nog wat te melden is door die of gene , maar is idd erg weinig. - Nou dames wat een gezeur hier haha. Ik denk dat het dan beter is om niet meer te reageren hier. Of zullen we nog maar een poging wagen?
Met mij alles goed. Erg druk. Dochterlief is pas 15 geworden en dat hebben we gevierd met een groot feest in een zaaltje met dj en catering, lekker gefeest dus. Met vriendlief gaat het goed, werkt, volgt nederlandse lessen en autorijles. Spreekt na een jaar al een aardig mondje nederlands, ben onwijs trots op hem. Hij heeft een onwijs doorzettingsvermogen en dat zou ik hem niet nadoen als ik daar zou moeten wonen.
Jasmijnne, het houdt bij jullie ook niet over he met de probleempjes? Viv wanneer moet je bevallen?
Hoe gaat het met Tjes en de prinsessen en nozem?Shiv
Dit onderwerp heeft 203 reacties, en bestaat uit 9 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 9.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 13-03-2009 12:59. \t\t
Go with the flow.... doorstart!
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- Er is nog geen activiteit geweest...
Wie hier?
Er is niemand online!
