- | 12-08-2009 | 17:14
- | 11-08-2009 | 12:56
- | 29-07-2009 | 17:25
- | 29-07-2009 | 02:03
- | 23-07-2009 | 11:46

Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje
Voor iedereen die is gestopt met de pil met als doel het vervullen van de kinderwens voor een 1e kindje. Het lijkt me leuk om met elkaar ervaringen uit te wisselen. En elkaar hierdoor op de hoogte te houden van de stand van 'zaken'.
- Beheerder: Sweet Suus
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gelukkig, nieuwsgierig, verliefd, vrolijk, zenuwachtig
Met...
- 17 volgers
- 0 blogs
- 4 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (43.519x) gestopt in juli 2009 voor 1e kindje(ledenstop)
- Meeste reacties (1.310) gestopt in juli 2009 voor 1e kindje(ledenstop)
- Flaironline
- Clubs
- Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje
- gestopt in juli 2009 voor 1e kindje(ledenstop)
Dit onderwerp heeft 1310 reacties, en bestaat uit 53 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 53.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 23-10-2010 20:25. \t\t
gestopt in juli 2009 voor 1e kindje(ledenstop)
- Ik zou het leuk vinden om met jullie hier ervaringen uit te wisselen!
Naam: Leeftijd: (Raak)
Ronde:Nod: Zwanger/
Due Date:Vk/Gyn: Echo: Boy or Girl? Suus 29 5 14 juli 2010 --- 11 juni start 2e ronde
Clomid--- --- Rosie 26 4 n.v.t. 14 Aug.
2010--- --- --- Chanty 21 2 n.v.t. Bevallen 2 mei 2010 --- --- Girl Mmd 32 2 n.v.t. Bevallen 12 Mei 2010 --- --- Girl Pippi 28 3 n.v.t. 24 Mei 2010 --- --- Girl Moontje 25 8 17 juni 2010 --- 21 juni 2010 ¨¨¨¨ --- Marion 27 Na mk ronde 2 n.v.t. 8 Nov 2010 --- --- --- Sweet Suus wijzigde dit bericht op 10-06-2010 14:45 met 255%- Print deze pagina
1310 reacties op onderwerp
- He Marion,
Leuk om mee bezig te zijn he, en ik vind zulke forums ook een uitkomst! Mijn vriend en ik praten er wel over, maar verder heb ik het er met niemand over.
Ik vind het prettig om zo met 'mensen die je niet kent en in hetzelfde pakket zitten' erover te praten.
Welke ' ontpil-werkingen' heb je dan?
Kreeg trouwens net een super leuk berichtje, mijn beste vriendinnetje vertelde dat ze zwanger is (3 mnd). Het lijkt mij erg bijzonder om een stukje met haar samen te zwangeren... maar dat is misschien wel heel erg positief benaderd.
Groetjes - Hoi Marion,
Ja, ik ben ook foliumzuur gaan slikken. Moet wel oppassen dat ik het niet hier (of op mijn werk, slaapdiensten) laat rondslingeren. WIil het geheimpje graag nog even tussen vriendjelief en mijzelf houden. Al had ik gisteren wel erge moeite om mijn mond dicht te houden tegen mijn vriendinnetje. Ze zei nog "dit babytje in mijn buik wil straks wel heel graag vriendjes en vriendinnetje'. Ik had zo graag willen zeggen "We're working on it". Ha ha
Ik ben benieuwd hoe het met mijn moodswings zal gaan. Eerst deze week nog lid worden van het rode kruis.....! Ik heb bijna 15 jaar de pil geslikt, weet eigenlijk ook niet of het ook zo is, hoe langer je de pil hebt geslikt hoe langer het duurt voordat het uit je lichaam is...?
Echt afwachten dus!
Maar goed, ik ga mij opmaken voor een dagje uitwaaien aan het strand!
Groetjes - He Marion,
We blijven hier nog even met zijn tweetjes geloof ik!
Ik zal morgen eens naar de Etos gaan, eens even informeren naar die tabletten. Alles wat een bijdrage kan leveren is welkom natuurlijk!!
Vandaag hele fijne dag gehad aan de kust. Mijn schatjes van neefjes waren er ook. Nu wel verrot hoor, van de zon en de harde wind!
Nog een weekje en dan gaan we op vakantie. 2 weken kamperen, en als het goed is dan ook een eisprong! ( I hope so)
Ga jij nog op vakantie??
Groetjes Suus - Ja, heb de tabletten bij de Etos gehaald. Slik jij deze tabletten naast de foliumzuur. Omdat er in de tabletten zelf ook al foliumzuur zit nl.
Ik vind het wel flinke dingen trouwens, vraag mij af of ik dat smorgens vroeg door mijn strotje kan krijgen!
MOet morgen ongi worden (of vanavond, maar tot op heden nog niets).
Heb ook maar vast ovulatietestjes gekocht voor de vakantie. Die dingen koop ik liever hier in NL met NL beschrijving dan in het buitenland.
Waar zijn jullie geweest met vakantie? En waar zit jij nu in de cyclus, dag 20? NOg een dag of 8 tot je (event.) menstruatie?
groetjes - Hoi Sweet Suus en Marion,
jullie kletsen er inderdaad lekker op los saampjes. Maar misschien dat ik me bij jullie nog mag aansluiten?
Ik ben weliswaar 1 april al gestopt met de pil maar ben vorige week pas ongesteld geworden dus voor mijn gevoel begin ik nu pas echt. Dat wil zeggen; als mijn lichaam nu de cyclus wel zelf gaat oppikken maar we gaan maar even van het positieve uit.
Ik schrijf nog wel op een ander forum met meiden die ook al eerder gestopt zijn maar die zijn dus al veel verder, zijn al een paar keer ongi geweest bijv. hebben al sommige een paar testen er tegenaan gegooid wat natuurlijk erg spannend is en de eerste 2 zijn zelfs al zwanger.
Ik heb "langs de zijlijn" moeten wachten en kan nu ook eindelijk beginnen en dus leek mij het ook leuk om bij jullie topic aan te sluiten.
Ik was in maart begonnen met foliumzuur en op den duur met teunisbloemolie (voor een goede cyclus) maar die heb ik op een gegeven ogenblik van woede maar weer in de kast gezet. Had voor mij toch geen nut
haha. Nu heb ik ze vorige week weer tevoorschijn gehaald en beginnen we weer vol goede moed!
Groetjes Pippi - @Pippi,
Natuurlijk mag je je bij ons aansluiten, gezellig!
Fijn dat je menstruatie nu op gang is gekomen, nu kun je verder met de 'volgende stap'. Ik ben vanmorgen ook weer ongi geworden, dus op naar de volgende ei, om het zo maar ff te zeggen.
Is het voor jullie ook voor een 1e kindje??
Ik schrijf zelf ook nog wel mee op andere forums. Al ben ik net pas een half weekje lid. Op de andere forums zijn ze inderdaad al wel een stukje verder! Hopen dat wij daar met zijn allen ook snel zijn!!!
groetjes - hoi meiden,
Zie dat jullie al lekker aan het kletsen zijn,zou het leuk vinden om me bij jullie aan te sluiten.
Ben sinds 6 juli 2009 gestopt met de pil,we gaan nu serieus beginnen voor ons eerste kindje,erg spannend allemaal.
Leuk zo forum want ik kan het er nog niet met me vriendinnen over hebben want me vriend en ik willen nog even voor ons zelf houden,maar het is echt soms moeilijk om je mond te houden,maar daar weten jullie waarschijnlijk wel alles van.
Is het een aanrader om al foliumzuur in te nemen?
Groetjes Daan - Hoi Daantje,
Leuk, join the club!
Foliumzuur is aan te raden ja. Ik heb geinformeerd bij de apotheek. Daar adviseren ze 4 weken voordat je stopt met de pil hiermee te beginnen, tot en met de eerste 3mnd van je zwangerschap.
Ik vind zo'n forum ook een uitkomst. AL zou ik aan iedereen wel willen vertellen dat wij ermee bezig zijn.
Mijn moeder was hier net een bakje te doen, ik ben dan erg op mijn hoede dat ik geen versprekingen doe. Vooral omdat mijn moeder altijd alles door heeft en ziet....
Het lijkt me zo geweldig om mijn ouders opa en oma te zien worden. Ze hebben verder nog geen kleinkindjes. Bij mijn schoonouders al wel.
En bij jullie? - Hallo Meiden,
Of mijn menstruatie op gang is gekomen ga ik deze maand dus afwachten. Ik hoop het uiteraard wel en ga maar van het goede uit want ik hoop niet dat ik nu weer 3 maanden
moet wachten op mijn ongi! Daar zou ik wel verdrietig van worden!
Bij ons is het ook het eerste kindje. Althans, mijn man heeft al wel een zoontje maar die is 3jr. geleden overleden. Maar voor ons samen dus wel de eerste.
Ik ben deze maand 28 geworden en mijn man 33 en we zijn sinds september 2008 getrouwd.
@Sweet Suus; fijn dat je ongesteldheid op gang is gekomen! Of was dit nog je laatste pil-bloeding? Want dan gaat het nog even afwachten worden hoe je lichaam het oppikt de komende maand.
Ik riep overigens dat ik voorlopig nog niet aan de ovulatietesten wil maar begin nu toch wel erg benieuwd te worden of er iets gebeurt van binnen zeg maar.
@Daantje; ik zou maar wel alvast beginnen ja met foliumzuur. Zoals Sweet Suus zegt wordt aangeraden om 4 weken van tevoren te beginnen. Je zal anders net zien dat je gelijk zwanger bent en dan heb je nog foliumzuur ingenomen. Dat zou zonde zijn. - Hey meiden,
mijn vriend en ik hebben ook besloten om voor een kindje te gaan.
Ik zou vandaag moeten beginnen met de pil, na de stopweek.
Maar doe dit dus niet. Ook vandaag begonnen met foliumzuur.
Super spannend vind ik het natuurlijk, net als jullie.
Aangezien wij het ook geheim willen houden, zou ik wel graag met andere meiden hierover willen praten.
tot snel hoop ik
liefs linda - Hmm vreeemd, had hier net gereageerd, maar het is niet geplaatst.
Dit was inderdaad mijn laatste pil bloeding. Maar deze laatste maand was wat slordige maand wat de pil betrefd. Tijdens een weekend weg was ik de pil vergeten, twee dagen niet geslikt, en daardoor een tussenbloeding gehad.
Ikhoop dayt mijn lichaam de cyclus snel zelf over gaat nemen.
@ Pippi, hoop echt dat je nu snel ongi zult worden. Gebruik je ook Teunisbloemolie? Dit kan bijdragen om een cyclus op gang te helpen. - Ik vroeg me trouwens ook af wat nou het beste foliumzuur is.
Ik ben net begonnen aan het potje van de hema, foliumzuur.
Bij ons zou het eerste kleinkind zijn. De vermoedens van schoonouders en ouders zijn er denk ik wel hoor. We gaan namelijk over een paar maanden in een eengezinswoning wonen. We zijn bijna verhuist uit ons appartement. Maar ik probeer vol te houden om te zeggen dat we jaar wachten.
De reden is ook dat we al beginnen, dat ik vrienden om ons heen al ruim een jaar bezig zijn.
En mijn vriend zijn zus al een half jaar. Dus ik ga er vanuit dat het bij ons ook even duurt.
Want als ik dan pas over een jaar stop dan heb ik denk ik helemaal geen geduld meer.
Maar het is nu al van harte welkom hoor. Maar ik ben net vandaag gestopt, dus zo snel zal het helaas niet gaan.
liefs - @Linn: Leuk dat je ook mee wilt schrijven! Ik ben zelf de mening toegedaan dat het niet uitmaakt welk merk foliumzuur je gebruikt zolang er maar voldoende inzit. 0,4 uMG geloof ik dat het moet zijn.
Er zweven hier mensen rond op het forum die zweren bij Etos eigen merk zwanger worden omdat je daar sneller zwanger van zou raken!
Tja, wishfull thinking als je het mij vraagt.
Ik gebruik nu Foliumzuur van Etos eigen merk. Dus zonder alle extra's van Zwanger Worden zal maar zeggen.
Mocht mijn cyclus nu goed zijn zit ik nu in de vruchtbare dagen! En dan maar hopen dat ik over 2 weken wel/niet ongesteld wordt.
@Sweet Suus; ik gebruik nu ook Teunisbloemolie. Helpt ook om je cyclus regelmatiger te worden indien die onregelmatig is.
Maar ik was er ook een tijd mee gestopt omdat ik toch niet ongesteld werd. Nu ik vorige week ongi werd ben ik er weer mee begonnen.
Maar het is nu eenmaal zo dat het na het stoppen met de pil het niet vreemd is als je een half jaar niet ongesteld zou worden. Niet om negatief te stemmen hoor maar je lichaam moet ineens weer "wakker worden" na zoveel jaar niks doen.
Bij ons hebben mijn ouders nog geen kleinkinderen. Aan mijn mans kant al 4, dus de verhoudingen lopen wat scheef! Daar gaat aan gewerkt worden!!! haha....![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
groetjes Pippi - @sweet suus,@marion Dank jullie wel voor de tip ik ga dan meteen even foliumzuur halen.
@sweet suus,Kan me voorstellen dat je op je hoede ben want voor je het weet vertel je het,het ligt bij mij ook vaak op het puntje van me tong maar we willen het wel graag voor ons houden.Mijn schoonmoeder is 6 weken geleden voor het eerst oma geworden en mijn ouders zijn al bijna 3 jaar opa en oma van de kinderen van me zus.Maar kijk er erg naar uit om ze ook opa en oma van ons kindje te maken.
@lin Leuk dat je mee wil schrijven.
Hoe hadden jullie dat nadat jullie gestopt waren met de pil?
Werden jullie meteen ongesteld en duurde die periode dat je ongesteld was langer dan als je normaal weer met de pil begint?
Ben namelijk ongesteld geworden,normaal duurt dat een paar dagen en begin ik weer aan de pil maar nu ben heb ik geen pil genomen maar bleef langer ongesteld en dacht maandag dat het over was maar nu heb ik af en toe een hele lichte bloeding,het is weinig maar komt jullie dit bekend voor of moet ik me zorgen maken?
Groetjes Daantje - @Daantje, daar zou ik me geen zorgen over maken hoor dat lichte bloedverlies.
Ik had voorheen ook, wanneer ik weer een pil innam van de nieuwe strip dan was de bloeding ineens over maar nadat ik met de pil gestopt was bleef ik idd nog een dag of twee "na-druppen". Eigenlijk te weinig om het een ongesteldheid te noemen en een inlegkruisje was eigenlijk voldoende zal maar zeggen.
Ik schreef eerder al dat ik 1 april gestopt was met de pil en 9 juli ongesteld werd, dus van mij word je vast niet positief.
Maar ach, er zijn er zat bij wie het vrij snel weer goed geregeld wordt door het eigen lichaam!
Ik had vorige week, mijn 1e "eigen" menstruatie, en die duurde 6 dagen. Dat is een dag langer als toen ik de pil slikte maar was er zelf wel tevreden mee eigenlijk.
Groetjes Pippi - Hallo allemaal..
Ik hoop dat ik ook gezellig met jullie mee mag kletsen? Ben weliswaar wel al een jaartje gestopt met de pil maar zijn deze maand pas echt begonnen voor ons 1e kindje.. Heb gelukkig geen last gehad van het ontpillen en had eigelijk gelijk de 1e 3keer een regelmatige cyclus van 28 dagen.. Daarna begon het wat onregelmatig te worden zo tussen de 26-30 dagen.. Daarom zijn we deze maand begonnen met ovulatietesten en ja hoor zondagavond had ik een positieve test.. Weekend flink geklust en nu beginnen de 2 spannende weken...
Ook wij willen het graag nog even voor ons zelf houden al zullen de meeste van onze omgeving het wel vermoeden![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
GroetjesGaan voor IVF! 18April uitslagen zijn goed, groenlicht om te starten voor ivf., 3Mei voorlichting en startgesprek ivf-arts - @ pippi,voel me nu wat meer gerustgesteld,het is allemaal vreemd wat er met je lichaam gebeurt en je kan er bijna met niemand over hebben,en me vriend is en blijf een man(als je begrijpt wat ik bedoel)daarom is deze forum wel lekker om wat dingen met elkaar uit te wisselen en te bespreken.
Gelukkig is bij jouw je eerste `eigen`ongesteldheid geweest,hoop dat het bij mij ook snel regelmatig word.
Groetjes Daantje - @moontje,gezellig dat je komt mee kletsen,
Dat worden zeker 2 spannende weken voor jullie.
Groetjes Daantje
- Flaironline
- Clubs
- Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje
- gestopt in juli 2009 voor 1e kindje(ledenstop)
Dit onderwerp heeft 1310 reacties, en bestaat uit 53 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 53.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 23-10-2010 20:25. \t\t
gestopt in juli 2009 voor 1e kindje(ledenstop)
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- make my day heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje23-10-2010 | 20:25
- Moontje25 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje22-10-2010 | 11:41
- Sweet Suus heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje21-10-2010 | 08:29
- Moontje25 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje15-10-2010 | 18:15
- make my day heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje15-10-2010 | 10:01
- Sweet Suus heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje14-10-2010 | 13:22
- Moontje25 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje14-10-2010 | 13:06
- Moontje25 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje03-10-2010 | 14:17
- Sweet Suus heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje01-10-2010 | 12:55
- Pippi heeft gereageerd op een forum onderwerp in Gestopt met de pil, gaan voor eerste kindje01-10-2010 | 11:34
Wie hier?
Er is niemand online!

