Clubafbeelding van Een paar kilo af voor de zomer

Een paar kilo af voor de zomer

zomerkilo's eraf!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Een paar kilo af voor de zomer
  4. Een paar kilo eraf voor de zomer! Wie det ermee?

Dit onderwerp heeft 1108 reacties, en bestaat uit 45 pagina's. U bent momenteel op pagina 45 van 45.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 13-08-2009 10:45. \t\t

Een paar kilo eraf voor de zomer! Wie det ermee?

  1. Geplaatst door Ellen20 | 13-04-2007, 10:54 | 49617x gelezen | 1108 reacties

    Goedemorgen allemaal,

    Komend weekend wordt het weer ontzettend mooi weer! Als het zo doorgaat kunnen we bijna in bikini, maar dan moeten er toch eerst nog wat kilo's vanaf.

    Ik hoef zelf niet zoveel af te vallen ongeveer 4 kilo (maar met 2 ben ik ook redelijk tevreden!)

    Het probleem bij mij is dat ik gek ben op snoep/ koek/ chocola/ ijs etc. en daardoor sluipen de kilo's erbij!!

    De knop moet nu dus echt weer even om! Niet meer zoveel snoepen en flink sporten!

    Iemand zin om mee te doen!?

    Groetjes Ellen


1108 reacties op onderwerp


  1. Hey hey,

    Super dat de echo in orde is! Voel je je verder ook goed?

    Ik hoop snel een baan te vinden, maar dat is echt nog wel lastig. Het liefste wil ik ook direct wat op mijn niveau, maar ja wil ook geld en niet thuis zitten. Straks heb ik helemaal geen geld meer, nu leen ik nog wat bij, dat kan nog tot eind aug.

    Met gezond eten gaat het nog steeds goed, woog vanmorgen nog steeds 65. Ik hoop nog op een 64 voor de vakantie over twee weken. Het slaat eigenlijk nergens op natuurlijk, het is meer een gevoel ofzo.

    Groeit je buikje al? Al veel aangekomen? fijne dag! xx



  2. Hi,

    Het gaat bij mij erg goed. Ik ben nog niets aangekomen dus dat is helemaal top. De vorige keer was ik bij 12 weken 2 kilo aangekomen en nu niets dus dat is super. Mijn buik is een stuk groter dan vorige keer met 3 maanden, maar dat zijn alleen mijn darmen die zo rommelen.

    Het is inderdaad vervelend als je helemaal geen baan hebt en geen geld, dan word je zo afhankelijk van je vriend en ouders. Kijk je ook op sites als de intermediar.

    In principe ben je goed op gewicht toch? Ik kan me voorstellen dat je er wellicht nog wat af wilt, maar zoveel haast heeft dat toch niet?

    Fijn weekend! XX



  3. Hey hey,

    Lekker weekend he! Het weer valt mee vandaag. Vanmorgen weer gesport, voelt goed. Morgen wil ik weer hardlopen.
    Ik ben goed op gewicht idd, mijn kleren passen op zich wel goed. Kan wel iets beter bij sommige broeken. Maar wil het toch wat meer in de gaten houden.

    Wel lekker dat je nog niet aankomt. Maar dat komt vast binnenkort wel. Als je maar gezond blijft eten, maar daar heb ik alle vertrouwen in! Lijkt me wel raar dat je direct alles weer mee gaat maken, zo snel achter elkaar.

    Ik kijk echt op heel veel sites. Veel banen zijn wel in het westen helaas!

    fijn weekend, xxxx



  4. Hi,

    Ik ben heel blij dat ik nog niet aankom. Dat komt straks inderdaad vanzelf en dan mocht ik willen dat ik niet aankwam. Gezond eten gaat gelukkig nog redelijk goed, en nu met de warme dagen in aantocht wordt het alleen maar weer makkelijker. Dat ik het weer zo snel ga mee maken vind ik wel heel leuk. Deze zwangerschap is al duidelijk anders dan de vorige dus dat is ook wel grappig om te merken.

    Is het nog gelukt om te gaan lopen? Nog even zo vlak voor de vakantie, dan kan je in de vakantie lekker eten wat je wilt.

    Vervelend dat er weinig banen zijn in het noorden. Dat is natuurlijk ook de reden dat veel mensen na de studie naar het westen verhuizen, het aanbod is daar groter (terwijl het daar nu ook tegenvalt volgens mij).

    XX



  5. hey hey,

    Het is nog best warm vandaag. Af en toe komt er wel een regenbui voorbij, heel apart.
    Net voor het eerst sinds drie weken weer hardgelopen. Gewoon maar weer begonnen met 5 minuten hardlopen en 2 minuten wandelen. Het was ook veels te warm om heel actief te gaan doen. Maar ik kon 6 x5 minuten nog volhouden.

    Met banen valt het overal tegen. Een vriendin van me zoekt in het westen, uiteindelijk heeft ze hier in het noorden wel een baan gevonden. Ik heb toevallig nog wel een leuke vacature gezien, dus ff weer een brief schrijven.

    Gaan jullie binnenkort nog op vakantie? xxx



  6. Hi,

    Goed dat je weer eens hebt hardgelopen. Heb je het volgehouden vorige week met hardlopen.

    Wij gaan over 2 weken lekker op vakantie. Wel in Nederland dus hopelijk wordt het dan mooi weer. Jij gaat deze week op vakantie of niet?

    Vandaag nog een echo en dan zijn we helemaal gerustgesteld dat alles ook weer met deze beeb goed is.

    XX



  7. Hey hey,

    Ik kom nog even langs om je een fijne vakantie te wensen straks. Ik ga straks weg en als ik terug ben, ben jij waarschijnlijk weg.

    Dit is ff een kort berichtje, moet nog veel doen! xx



  8. Hi,

    Hopelijk heb je een fijne vakantie gehad en ben je weer helemaal fit om op zoek te gaan naar een baan. Wij vertrekken vandaag en zijn over anderhalve week weer terug.

    XX



  9. Hey hey,

    Ik ben alweer even thuis, maar tussendoor nog een weekendje weg geweest. Hoe was jou vakantie? Waar ben je geweest in Nederland? Ik ben zelf nog even Terschelling geweest, echt super lekker was dat. Heb even goed kunnen nadenken wat ik precies wil nu. Had echt een super leuke vacature gezien, maar helaas afgewezen. Ik baalde daar echt flink van, want dat was precies wat ik wilde.
    Hoe is het met jou? Hoe gaat deze zwangerschap tot nu toe?
    Ik ben nu ook echt weer bezig met gezond eten, voel me dan ook een stuk beter!
    xxx


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!