Beauty & Lifestyle
De naam zegt het waarschijnlijk al: alles over gezondheid, uiterlijk, mode en levenstijl
- Beheerder: Annelaure
- Thema's en emoties: mode beauty, avontuurlijk, energiek, gelukkig, gezellig, neutraal, nieuwsgierig, relaxed, trots, verliefd, vrolijk
Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 18-07-2010 12:13. \t\t
Nieuwe deskundige op beauty-gebied
Voor de club Mode&Beauty heeft de redactie nu een schoonheidsspecialiste in de arm genomen. Ook hier willen we haar graag even aan jullie voorstellen!Hoi! Ik ben Cristina Lopez. Ik ben 39 jaar en sinds 2000 gediplomeerd schoonheidsspecialiste. Sinds 2001 heb ik mijn eigen praktijk in de Amsterdamse Pijp: Schoonheidspraktijk Cristina Lopez. Hiervoor was ik 12 jaar wijkverpleegster.
In mijn praktijk kun je terecht voor visagie, massages en peelings met Chinese kruiden. Mijn specialiteit is de verzorging van wenkbrauwen. Ik gebruik altijd natuurlijke producten, die niet op dieren getest zijn. Ik hou van natuurlijke make-up overdag en smokey eyes voor de avond en ben gek op rode lippenstift en lipgloss.
Ik ben single en woon samen met mijn dochter Eva (10) en onze chihuahua en mijn hobby's zijn zwemmen en fitness. Ik geloof dat geluk in jezelf zit en dat je kan zijn wie je wilt zijn, maar dat je ook gewoon wat geluk moet hebben.
Heb je een vraag op beautygebied? Ga naar de Mode&Beautyclub en stel je vraag!Wees trouw aan jezelf- Print deze pagina
1 reactie op blog
- Ik zie vaak prachtige smokey eyes en andere creaties. Nu is dat veel lastiger bij aziatische ogen! De zogenaamde 'crease' hebben wij namelijk niet! Heb je ervaring met aziatische ogen, Christina? Ben heel benieuwd! Xoxo
Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 18-07-2010 12:13. \t\t
Nieuwe deskundige op beauty-gebied
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- Jonah heeft een blog geschreven in Beauty & Lifestyle04-05-2011 | 13:20
- MissGlitter heeft gereageerd op een blog in Beauty & Lifestyle18-07-2010 | 12:13
Wie hier?
Er is niemand online!