Clubafbeelding van Babywens

Babywens

Club van meiden die rond september zwanger willen worden.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Babywens
  4. Babywens

Dit onderwerp heeft 237 reacties, en bestaat uit 10 pagina's. U bent momenteel op pagina 10 van 10.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 29-08-2011 17:50. \t\t

Babywens

  1. Geplaatst door Wensje | 03-07-2010, 11:13 | 26664x gelezen | 237 reacties

    Vandaag een club opgericht voor meiden die ook rond september zwanger willen worden en dit met andere meiden willen delen. Wie doet mee?


237 reacties op onderwerp


  1. Hallo

    Angel: mijn vriend zit in de ICT ik denk dat het voor hem geen probleem zal zijn. Ook maken wij voor de gym vaak filmpjes dus ik denk dat dit goed zal komen. Als hij klaas is zal ik jullie het resultaat laten zien. Met de puistjes kan ik wel leven hoor alleen vond het zo raar. Nooit puistjes gehad en dan nu ineens puistjes.

    Ik moet nu naar de AED reanimatie herhalingles. Heb er echt zin in (echt niet).

    Nog een fijne avond.

    http://www.mijnticker.nl/tickers/dj2jmo8x8lak973x.png



  2. hey angel ja dat op je andere forum kan wel moet je even de link hier in berichtje zetten komen we allemaal mee daarheen en zet je m daar bovenin... heb ik met andere meiden ook al eens gedaan toen de oprichtster opeens verdween...

    verder gedicht voor je 5 jarige nieuwe voetballertje,.. wanneer moet je m uiterlijk hebben? gister zeker haha... ik kan zo wel wat bedenken? zet ik m wel ff prive goed? als je mij misschien nog meer info kan geven? naam, school, vriendjes, wat heeft ie voor bijzonders gedaan of waar woonde hij en waar woont ie nu... zet maar in een pb!

    ik ga ff shoppen, ja nu nog... makro lekker laat open he... en rustig! hoef toch maar 1 kado te kopen


    byebye!

    Durf te blijven dromen!


  3. zit trouwens nog in ronde 10! thnx

    Durf te blijven dromen!


  4. meiden...
    hier het nieuwe topic...
    zie jullie daar?

    http://www.flaironline.nl/site/list_message/861927

    2010 een kinderwens.09-2010 een vroege miskraam.11-2011 1e iui:mislukt. Doorgestuurd voor ivf/icsi.03-2012 eerste icsi


  5. Hoi,

    Wat een drukte hier zeg. Moet gewoon eerst bijlezen ;-) 

    @ angel: ik kom uit Friesland en ben met foliumzuur begonnen toen wij besloten hebben te stoppen met de pil. Baat het niet dan schaad het niet dacht ik zo.

    @ Pinky: Jeetje cyclus 100 dagen???? denk dat ik dan ondertussen wel heeeeeeel erg ongeduldig zou zijn. Ik hou er wel rekening mee dat zwanger worden langer kan duren dan dat je zelf hoopt maar het zou natuurlijk ontzettend fijn zijn als het in 1 keer lukt.

    @ woonbootje: Leuk dat je ook mee komt schrijven.

    Leuk dat er ook steeds meiden bijkomen maar ik denk dat 10 toch wel max is anders is het niet meer te volgen.

    Voor de rest weinig te melden. Erg druk op het werk en nu lekker thuis op de bank met vriendlief en kattebeest.

    groetjes



  6. Hej meiden,

    Nou idd een hoop geschreven en dat in 1 ochtendje hahaha

    @ tammie wat goed dat jij al een echo gepland hebt zeg.. Ik ga morgen naar de verloskundige bellen en naar de gyn. om te vertellen dat ik zwnger ben, dacht wat heeft het voor nut om eerder te bellen?
    Ben benieuwd wat ik dan te horen krijg! Hoop stiekum natuurlijk wel dat ik bij de gyn. langs mag komen voor eerder een echo!

    Hoe sta jij nu tegenover sex btw? Ik vind het allemaal nu ineens veel enger dan bij de 1e vind het zoo raar...
    Hopelijk kan ik me er snel overheen zetten, is voor manlief ook niet echt leuk!

    @ woonboot welkom leuk dat je mee komt schrijven!

    @ Pinky grappig ook zuid holland. toch niet als angel en mij uit een klein dorpje he ;)

    Ik vind 10 meiden ook de max, anders wordt het zo on overzichtelijk!

    pfff trouwens zie een nieuw topic, ikmoet even gaan zoeken hoor hoe ik dat zo snel kan vinden!

    Liefs,
    Sl



  7. gewoon op de link klikken ;)

    2010 een kinderwens.09-2010 een vroege miskraam.11-2011 1e iui:mislukt. Doorgestuurd voor ivf/icsi.03-2012 eerste icsi


  8. Hallo SL

    Ik moet zeggen dat ik niet eens zin heb in sex. Hoe dat dat komt weet ik ook niet. Wel heb ik erg veel behoefte aan gewoon knuffelen. Lekker tegen mijn vriend aan kruipen. Vind het wel een beetje sneu voor mijn lieve vriendje dat ik geen zin heb. Hoop dat dat id snel veranderd. Al heb ik het idee dat hij het ook wel eng vind. Ik hoop ook voor jou dat je een vervroegde ego kan krijgen. Mijn VK bood dit zelf aan en ik vond dat natuurlijk wel fijn. Hoe eerder hoe beter.

    Begin van het filmpje is al in de maak. Vriendje lief is er al aan begonnen. Ziet er best leuk uit. De AED was weer lekker saai. Vond het minder leuk toen hij met een baby pop aan kwam waar we op moesten oefenen. Ook hebben we reanimatie op een peuter en een kind gedaan. Dit heb ik wel eerder gedaan. De baby was echt nieuw voor mij. Hoop dit nooit mee te maken.

    Fijn avond nog.

    http://www.mijnticker.nl/tickers/dj2jmo8x8lak973x.png



  9. Hoi tammie,

    dat zijn geen leuke dingen, maar je bent wel voorbereid! wij zijn van het werk ook verplicht die cursus te doen. Wij hebben hem afgelopen maart gedaan! Zal binnenkort wel een oproep krijgen voor opfrissing.

    Ik heb vanmorgen eerst de gyn gebeld om te vertellen dat ik zwanger ben, en die zei gelijk je eerste echo komt bij ons en die staat volgende week gepland. Ik vroeg wel gelijk of er dan al wat te zien was? Ze zei dat het misschien wel al goed zichtbaar was, maar dat ik me nog niet heel erg voor moest stellen dat ik enorm veel te zien kreeg omdat dit misschien een grotere teleurstelling zou zijn als ik minder zou zien, dan ik gehoopt had. ( hele mond vol hahaha)

    Ben wel blij om te lezen dat ik niet de enige ben die niet echt meer zin in sex heeft..wel lullig de man heeft zijn zaad geloost en we hebben er geen zin in hahahah

    tot snel
    Liefs



  10. he meiden

    ik ben nikky zou ik er nog bij kunnen?
    jullie zijn zn actief form!!!

    Eindelijk na Ronde 22!!!!!!


  11.  Hey,

    Kom ook wat later aanschuiven, maar oogt nu al heel gezellig!
    http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-11.gif

    liefs



  12. Wat jammer dat het Forum niet meer leeft!
    Ik ben 25 jaar en wist eigenlijk al vanaf mijn 14e dat ik jong moeder wilde worden.
    Vorige zomer afgestudeerd aan de studie HBO pedagogiek en al ruim een jaar op zoek naar een goede baan. In februari stopt mijn contract bij mijn huidige baan. Ik vind ook dat ons inkomen te laag is voor een kindje, maar de wens is veeeeeel te groot.

    Daarom dacht ik misschien kan ik mijn ei kwijt op een forum.

    Groetjes!

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  13. Hoi mel86,

    wij schrijven op :
    Zwanger worden (in maart gestopt)

    zoek ons daar maar op:)

    groetjes angel84

    2010 een kinderwens.09-2010 een vroege miskraam.11-2011 1e iui:mislukt. Doorgestuurd voor ivf/icsi.03-2012 eerste icsi

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Ach1988 roept"http://www.thesisto­ols.co­m/web/?id=267140 Z­ouden j­ullie aub de enqu­ête will­en invullen? Het­ kost ech­t maar 2min van­ je tijd e­n jullie zoude­n mij zó en­orm helpen! S­uper mega be­dankt alvast­!" | 24-04-2012 | 17:42
  • massielle52 roeptJa, ik herken dit wel, ma­aar je hebt gelukkig nog ­wel een beetje tijd toch?­ Ik werd, nadat ik me er ­eigenlijk toch al bij nee­rgelegd had, op mijn 38st­e moeder, met vaste partn­er, en dat is wel zo fijn­, toch? | 01-03-2012 | 17:40
  • Shiri7 roeptIk herken het ! Ik ben nu­ 29, bijna 30 en heb alti­jd een kinderwens gehad, ­maar altijd zag ik dit al­s iets voor later. Heb ha­rd aan mijn studie, hobbi­es, vrienden, carriere ge­werkt, | 27-10-2011 | 14:42
  • marbes80 roeptHoi Allemaal,

    Ik ben een single vro­uw met een vurige kinderw­ens.
    Helaas heb ik­ mijn man nog niet gevond­en en dus kan mijn kinder­wens nog niet in vervulli­ng gaan.
    Bij tijd ­en wijle ben ik hier erg ­verdrietig over.
    H­erkend iemand dit? x
    | 03-04-2011 | 10:59

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!