Clubafbeelding van Babynamen

Babynamen

Ik zoek leuke jongens- en meisjesnamen!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Babynamen
  4. Namen gezocht!

Dit onderwerp heeft 28 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 2.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 17-04-2012 14:10. \t\t

Namen gezocht!

  1. Geplaatst door Sarah0 | 30-08-2009, 13:21 | 5482x gelezen | 28 reacties

    Hallo allemaal

    Ik hoop dat er iemand is die mij kan helpen. Ben nu 19 weken zwanger van ons 2e kindje. Onze 1e is een meisje en heet Fenna. Nu moeten er dus weer nieuwe namen gezocht worden en ik vind het zo moeilijk! Bij Fenna vonden we het ook al zo lastig.

    We vinden friese namen erg leuk, past ook goed bij Fenna. We weten (nog) niet zeker wat het wordt en voor alle veiligheid wil ik ook een meisjes- en een jongensnaam hebben. Voor een jongen had ik Hidde in gedachten maar is mijn vriend niet helemaal van overtuigd (hij heeft overigens nog niets dus...)

    Ik ben benieuwd naar jullie ideeen!

    Groetjes, Sarah


28 reacties op onderwerp


  1. Niemand ideeen???


  2. Anoniem #677 schreef | 01-09-2009, 21:50
    Afbeelding van Anoniem #677

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.

    Trotse mama van 3 kids


  3. Mijn Kinderen heten Tom en Nina
    en we zijn op zoek naar namen voor onze derde.

    Suc6 met zoeken, Karin



  4. zooo moeilijk,
    maar kijk is of je ergens kan vinden in friesland naar de top 20 meest gegeven namen daar,
    of betel het boek de mooiste voornamen van de wereld.

    groetjes en zuc 7



  5. Wat ik zelf altijd goed vind passen bij Fenna (leuke naam!) is Luuk of Lars.
    Weet ook niet waarom.
    Zelf zijn we eindelijk uit de namen, maar die passen niet zo goed bij Fenna.
    Anders kun je ook nog op de site van de svb kijken, daar staat de top-20 en alle namen die bij de burgelijke stand in 2008 zijn aangemeld. Wie weet staat er iets tussen?
    Gr.



  6. Ja, het is gewoon moeilijk maar bedankt voor de suggesties!
    Lars vind ik ook wel leuk, en ipv Luc, Luca! Maarja, dat is weer niet echt nederlands... Ik ga zeker even op de sites kijken!



  7. hoi mijn zoontje heet Cas.Vind ik helemaal geweldig.Wij moeten nu ook weer op zoek naar een naam.Zelf vinden we Linde erg leuk.Heb iemand gekend die heette Fenna en die had een zus Mette.
    Suc6



  8. Ik ken een Fenna die een zusje heeft die Lotte heet. Dat vind ik dus erg goed passen, want het klinkt voor mij heel logisch!
    Ik vind voor een jongetje DUUK heel erg leuk, maar het is niet een puur Hollandsche naam. Ik ga er even verder over nadenken.
    Liefs



  9. Hallo
    Echt fries of fries klinkend zijn de volgende namen.
    Wat denk je van de naam Jildou, Gerbrich, Jetske, Fimke, Femke,Famke, Eelkje, Brecht, Annerens, Ammarens, Anke, Hilde, Amke, Imke, Berber, Berrit, Marij, Marije, Hester, Gerieke, Hinke, Jinke, Nyke, Aukje, Froukje,
    Voor een jongen: Jesse, Jelmer, Jippe, Jelte, Foeke, Folkert, Ritsert, Riemer, Redmar, Jorrit, Gerke, Gerben, Hedde, Herre, Herco (zo heet een neef van mij), Lieuwe (echt fries), Sjoerd, Jetse, Marten, Remmelt, Romke, Tjisse

    Nou hier zit vast wel een leuke naam bij.
    Mijn favoriet is denk ik Amke voor een meisje

    Groetjes Flipke.



  10. Hi Sarah,

    Flipke heeft net al een hele berg namen gegeven, maar als je wilt kun je ook nog even in de club Klepperende Eierstokken kijken. Daar is ook een 'hoofdstuk' over namen en daar schrijven ook een aantal Friese dames mee. Dus wellicht kunnen die je helpen of staan er al namen in die je aanspreken.

    Liefs



  11. Hoi allemaal
    Bedankt voor al jullie suggesties, echt super! Ik ga zeker even bij de club Klepperende Eierstokken kijken, ben benieuwd wat daar nog bij staat.

    Linde vind ik trouwens ook erg leuk en Lotte vond mijn vriend ook altijd zo leuk maar komt naar ons idee iets te veel voor.

    Liefs, Sarah



  12. Hoi,

    Mijn vriendin haar dochter heet Hieke, persoonlijk vind ik dat wel bij Fenna passen.
    Thijmen vind ik voor een jongen een mooie naam, Hidde is ook leuk, zo heet de zoon van een collega van mij. Moeilijk is het idd ik wens je veel succes. Laat je tzt weten wat het geworden is?

    Liefs,
    Babet06



  13. Hoi!

    Ik vind Friese namen ook erg leuk dus ik heb er ook nog wel een paar, misschien kan je er wat mee.
    Voor een jongen: Derk, Sjoerd, Jurre, Friso, Jacco, Ditmer, Olof, Wietse, Roan of Reinder.
    Voor een meisje: Bente, Djoeke, Freya, Fieke, Jolien, Jetske, Mette, Pleun, Rinske of Yeske.
    Ik heb een keer op internet gezocht onder Friese namen en toen heb ik een zeer uitgebreide lijst namen gevonden, misschien gewoon eens op die manier zoeken?
    Ik hoop dat je er wat aan hebt!

    Succes!



  14. Weet niet of je er wat aan hebt...
    Wij hebben voor onze kids gezocht naar hollandse namen die je niet zo vaak hoort. We wilden wat origineels. Het is geworden: Mathijn, Marincke en Julian (de laatste is wat minder origineel, maar na 2 x lang nadenken, maak je je bij de derde wat makkelijker vanaf [:D] en we vonden "Julian"gewoon mooi klinken).

    Weet niet of je er wat aan hebt...



  15. Hallo,

    sinds vorige week weten wij dat wij ons 2e kindje verwachten!! en bij dit goede nieuws hoort uiteraard ook het fantaseren over namen :-)

    een meisjesnaam hebben we nog van de vorige keer maar jeeee, weer een jongensnaam, HELP!

    onze eerste heet Tijmen. we willen graag weer een naam met 2 lettergrepen en geen top 10 naam. zelf denken we aan Pepijn of Floris.

    wat vinden jullie daarvan? en nog meer ideeën misschien?

    Sarah, bij Fenna vind ik mooi:
    Sarah (maar weet niet of dat jouw echte naam is :-))
    Mare
    Luna
    Sanne

    Hidde
    Jelte
    Jurre

    liefs van een mama



  16. Hoi allemaa;

    Het wordt bijna alleen maar moeilijker met alle leuke namen die jullie geven! En ik laat zeker weten wat het uiteindelijk wordt!

    Bij Fenna hebben we ook even over Sarah nagedacht, het is mijn 2e naam dus zou wel kunnen. Luna vond ik ook zo leuk maar vriend niet.

    Julian komt inderdaad veel voor, maar blijft wel leuk! Florian (misschien leuk voor jou, mamavan1?)vind ik ook wel leuk maar Hidde staat bij mij nog steeds op nummer 1!

    Moeilijk, moeilijk....

    Liefs, Sarah



  17. Fenna en Jelle, Joep, Wessel, Hessel, Sjoerd
    Laat je even weten wat het is geworden?
    Succes met de bevalling.
    Anne



  18. Hoi,

    De vorige keer dat ik reageerde was mijn zoontje nog niet geboren, dus hield zijn naam toen nog even stil.
    Zijn naam is Jilles, gewoon op zijn Hollands uitspreken. Het is van oorsprong ook Fries. Misschien vind je het wat, het komt niet vaak voor. En ook als je het niets vind, veel succes met het vinden van de juiste naam.

    Ohja, voor een meisje vind ik Jip erg leuk!



  19. hoi ,

    wat vinden jullie van de naam sepp??



  20. Hoi Sarah,

    Ik vind Age (dus op z'n Nederlands uitgesproken) errug mooi. Doet me ook Fries aan.
    En verder vind ik Floris een mooie naam.
    Voor een meisje: Annelin, Ninte, Romeée, Lotte, Loes.

    Succes!



  21. Hoi allemaal
    Op 28 januari ben ik bevallen van een zoon! En de 1e naam die ik hier noemde is het uiteindelijk ook geworden namelijk: Hidde.
    Iedereen bedankt voor alle suggesties!
    Liefs, Sarah



  22. Gefeliciteerd!



  23. Hoi, zit een beetje met hetzelfde probleem, alleen is het mijn eerste...

    Wat vinden jullie van de naam Mack voor een jochie?
    Ook leuk zijn voor een jongetje:

    Lewy
    Lenn
    Senn

    Graag reacties!



  24.  Hoi Curlywurly,

    Weet niet of je dit nog leest (en of je al bevallen bent), maar toch even een korte reactie.
    Mack vind ik wel leuk, maar krijg wel meteen asscociaties met de Mac (als in Mac Donalds). Mick (of Mik) zou ik persoonlijk leuker vinden. Lenn en Lewy vind ik leuk! Senn wat minder. Wat vind je van Finn? Of Raf?

    Groetjes, Annemieke


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!