- gebruiker_verwijderd_75 roept“Volgens mij heb ik gelezen dat ze daar nog mee bezig zijn, dus nog even geduld
Iemand enig idee waar je eigen inbox is van de priveberichten?” | 26-03-2009 | 19:52 - mormel22 roept“o ja, weet iemand hoe je de berichten kunt selecteren op binnenkomst? Nu staan ze van oud naar nieuw en ik wil ze graag andersom, vroeger kon dat maar ik zie niet hoe dat werkt...
Mormel” | 26-03-2009 | 19:41

Afvallen en opgewicht blijven met Sonja
Wij willen graag een paar kilo afvallen en ook graag die kilo's eraf houden door middel van de boeken van Sonja Bakker. Deze club is bedoeld om elkaar een hart onder de riem te steken op moeilijke momenten (en voor de gezelligheid) Doe je mee?
- Beheerder: mossel33
- Thema's en emoties: lijnen, neutraal, relaxed, trots, verdrietig
Met...
- 17 volgers
- 2 blogs
- 6 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (125.805x) Op gewicht blijven en afvallen (VOL)
- Meeste reacties (2.761) Op gewicht blijven en afvallen (VOL)
- Flaironline
- Clubs
- Afvallen en opgewicht blijven met Sonja
- Maandag 20 okt. echt beginnen met lijnen..... (Ledenstop)
Dit onderwerp heeft 2353 reacties, en bestaat uit 95 pagina's. U bent momenteel op pagina 95 van 95.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-05-2009 23:12. \t\t
Maandag 20 okt. echt beginnen met lijnen..... (Ledenstop)
2353 reacties op onderwerp
- Ha meiden,
Ik ben net ruim een half uur wezen lopen, het was echt heerlijk met dit weer!! Ik wilde eigenlijk nog een stuk verder lopen maar het werd donker dus was ik maar richting huis gegaan. Heb ook een halve liter water op! Dus gaat goed!
Birdie, dat wist ik niet joh! Wat erg, wat is het precies voor een ziekte? Kan het over gaan?? Over het avondeten... Ik heb geen gouden tip... Ik dacht gewoon ik neem 1 bord eten en 1 schaaltje vla en verder NIKS, waarom zou ik meer eten, dan voel ik me daarna zo dik en vol en dat ging goed!
Als ik vanavond honger krijg dan neem fruit en ik neem ook wat water!
Meiden fijne avond!
Kus kaatje - Ik heb net een sneetje ontbijtkoek met boter op, neem vanavond alleen nog water! Als dat zo gaat dan ben ik super tevreden met mezelf!!
Ben ook aan het eten koken voor morgen en ga straks mijn eten klaar zetten voor morgen! Weet nog niet wat ik neem....
Oja ik had koelelementjes gekocht voor in mijn koeltasje, had vandaag yoghurt meegenomen voor de lunch, de yoghurt was nog super lekker koel!! En had ook chocomel meegenomen, die was ook lekker koel!!
Meiden fijne avond!
Kus kaatje - Hallo meiden,
Ik heb vanavond alleen nog wat druifjes gegeten en water gedronken.
Morgenavond gaan we pizza eten omdat domino's hier een aanbieding heeft voor 5 euro. Ik probeer dan echt niet zoveel te eten en ik probeer overdag een beetje mager te eten.
Hopelijk gaat het me lukken.
Karen wat goed dat de yoghurt nog lekker koel was. Dan werkt het dus toch mooi.
Meiden ik ben er morgenavond pas weer want moet stage lopen.
Liefs Lydia[IMG]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;127/st/20090905/e/Vakantie+naar+Californi%EB/k/3ccb/event.png[/IMG] - Zou u mij ook kunnen zeggen of dat dit dieet goed gaat me een zwangerschap?
- Flaironline
- Clubs
- Afvallen en opgewicht blijven met Sonja
- Maandag 20 okt. echt beginnen met lijnen..... (Ledenstop)
Dit onderwerp heeft 2353 reacties, en bestaat uit 95 pagina's. U bent momenteel op pagina 95 van 95.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-05-2009 23:12. \t\t
Maandag 20 okt. echt beginnen met lijnen..... (Ledenstop)
Club Chat
Openbare berichten
- | 26-03-2009 | 19:52
- | 26-03-2009 | 19:41
Wie doet wat
- umaastricht heeft een forum onderwerp geplaatst in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja25-02-2011 | 14:28
- konijntje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja01-02-2011 | 13:51
- konijntje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja24-08-2010 | 11:07
- tupje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja19-08-2010 | 08:39
- konijntje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja20-07-2010 | 13:34
- tupje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja19-07-2010 | 16:46
- konijntje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja08-07-2010 | 12:06
- konijntje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja06-07-2010 | 09:55
- konijntje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja30-06-2010 | 10:17
- tupje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Afvallen en opgewicht blijven met Sonja29-06-2010 | 19:11
Wie hier?
Er is niemand online!