Clubafbeelding van Aan tafel!

Aan tafel!

Hier vind je de lekkerste recepten, de mooiste kookboeken, het laatste culi-nieuws en alles wat verder met lekker eten en drinken te maken heeft. Lees & praat mee!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Aan tafel!
  4. boemboe ala Hanneke

Dit onderwerp heeft nog geen reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDit onderwerp is geplaatst op 12-10-2009 13:24. \t\t

boemboe ala Hanneke

  1. Geplaatst door Hanneke | 12-10-2009, 13:24 | 276x gelezen | 0 reacties

    Laat ik ook eens een heerlijk receptje delen met jullie. Ik maak het vaak voor anderen als zij niet in de gelegenheid zijn zelf iets te koken, vaak door negatieve omstandigheden zoals ziekte of overllijden. Troost-eten omdat het met veel liefde en aandacht wordt gemaakt. Maar ook voor onszelf staat het geregeld op het menu. We kunnen er (met z'n tweeen) twee dagen van eten, en de tweede dag is het nóg lekkerder!
    Benodigdheden:

    Rijst,
    2 pakjes ajam smoor van conimex (boemboe)
    sperzieboontjes, ikzelf doe er minimaal 750 gr in maar is een beetje naar smaak
    6 tot 8 gekruidde kipkarbonades,
    Als het even kan een gietijzeren braadpan. Waarom juist díe gebruikt wordt weet ik niet, maar dat is een familietraditie.

    Bak de kip kort aan, dop de sperzieboontjes en kook ze zo'n 5 minuutjes voor.
    Kip uit de pan halen. 300 tot 400 ml water in de pan doen en de ajam smoor op laten lossen in dit water. Dit aan de kook brengen. Kip en boontjes weer terug doen in de pan en dit alles een paar uur laten sudderen, met de deksel op de pan. Zonodig nog wat water toevoegen.
    De kip moet snot en snot gaar zijn, mjum mjum!
    Rijst koken en smullen maar!!!


0 reacties op blog

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • seeke_2 roeptOh Bunnie,ik zie nu pas d­at je een berichtje hebt ­geschreven voor mij.Maar ­ik bedoel dat niet hoor,i­k kreeg vaak de melding d­at er een fout was opgetr­eden,maar als ik dan de p­agina ververste dan zag i­k het weer wel.
    Ma­ar bedankt voor je hulp.
    | 01-05-2009 | 15:36
  • Bunnie4 roeptSeeke, heb je bij profiel­ wijzigen ook ingevuld da­t je het laatste bericht ­bovenaan wilt hebben? Dan­ zie je gelijk wat je ges­chreven hebt, of bedoel j­e dat niet? | 12-04-2009 | 00:43
  • micci roeptJa dat is irritant Seeke,­bij mij ging het nu wel g­oed.. | 10-04-2009 | 21:26
  • seeke_2 roeptIk kan gewoon mijn berich­tje,wat ik net gepost heb­,niet eens meer terug vin­den.Maar volgens WIE DOET­ WAT,staat wel dat ik heb­ gepost.Krijg steeds de m­elding,dat er een fout is­ opgetreden???? | 10-04-2009 | 00:58

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!