- | 07-02-2012 | 19:06
- | 19-01-2012 | 15:38
- | 03-01-2012 | 14:55
- | 28-12-2011 | 16:32
- | 07-12-2011 | 21:39
- | 05-12-2011 | 14:06
- | 04-12-2011 | 20:46
- | 02-12-2011 | 23:03
- | 29-11-2011 | 15:56
- | 21-11-2011 | 13:53

Zwanger worden
Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.
- Beheerder: Anoniem #16152
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gezellig
Met...
- 1268 volgers
- 194 blogs
- 300 onderwerpen
- 4 foto's
Dit onderwerp heeft 485 reacties, en bestaat uit 20 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 20.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 07-02-2012 12:43. \t\t
zwanger worden lukt niet
- hallo allemaal, LEDENSTOP!!!!!!!!
Wij proberen nu al 1,5 jaarzwanger te worden maar het lukt niet echt.
Elke maand is het een verschikkelijke tegelvaller als je weer ongesteld word.
Om je heen zie dat het allemaal vanzelf gaat maar bij ons even niet.
Ik wil ook niet jarloers zijn want ik gun iedereen het beste maar soms speelt het toch op.
Ik loop al een tijd bij het ziekenhuis, colmmid en twee weken geleden een hsg onderzoek.
Ik hoop dat het wat op levert.
Misschien wil ik het wel te graag.
Hebben jullie misschien nog tips.
Groetjes Barbies- Print deze pagina
485 reacties op onderwerp
- Hallo Barbies,
Ook hier is het moeilijk om zwanger te worden. We zijn nog niet zolang bezig als jullie, nog maar 8 maanden maar ik weet toch wel een beetje hoe je je voelt.
Helaas is het bij ons sinds afgelopen week nog moeilijker geworden om zwanger te raken doordat mijn eileider verwijderd moest worden wegens een grote bloedcyste.
Onze enige middel om zwanger te geraken zal dus IVF zijn. Ik hoop voor jullie dat het alsnog snel zal lukken en dat jullie spoedig een mooi beebje in jullie armen mogen houden.
Veel liefs - Beste MiAn,
Wat rot voor jullie inderdaad dat is even wat moeilijker.( maar wie weet lukt het probeer van het beste uit te gaan hoe moeilijk het soms ook is)
Maar wel bedankt voor je lieve bericht.
Het is toch fijn om met mensen te praten waarmee het ook niet van zelf sprekend is.
Ik heb altijd het iedee dat niet iedereen het begrijpt.
Ik hoop ook voor jullie dat de IVF echt aan slaat en dat jullie er niet zo lang op hoeven te wachten.
Ik hoop nog eens te horen hoe het jullie af gaat en hoe alles verloopt.
En nogmaals ik hoop het allerbeste
veel liefs Barbies - heb iets verkeerds gedaan weet nog niet zo goed hoe het werkt allemaal
barbies wijzigde dit bericht op 30-05-2010 21:47 met 85%: heb iets verkeerds gedaan weet nog niet zo goed hoe het werkt allemaal - Hallo!
Wij zijn nu ook al langer dan 1,5 jaar bezig om zwanger te worden. Iedere maand is het weer een teleurstelling. We hebben al verschillende onderzoeken gehad in het ziekenhuis maar daar is niets uitgekomen. Gelukkig maar, maar soms twijfel je wel, want waaraan ligt het dan? Het is vooral ook moeilijk omdat je er met niemand over kan praten. Een paar mensen weten het wel maar die zitten niet in hetzelfde schuitje en dan is het toch anders.
Maar hoe dan ook, onze en jullie tijd zal vast nog wel komen!
Barbies, al reactie van je HSG gehad?
MiAn, wat een naar bericht zeg. Ik duim voor je dat het met IVF snel gaat lukken!
Groetjes van mij - Beste Mij,
Ik weet niet echt wat ik doe maar ik doe iets verkeerds.
Maar goed alles moet je leren en ook met deze site.
Ik heb nog niet echt een uitslag gehad wat ze tot nu toe konden zien was dat de linker kant van de eileider sepastische is . (ik weet niet of ik dat goed heb geschreven.)
Maar dat hoefde niet echt een probleem te zijn.
Beste mij heb jij ook als een HSG gehad???
Of doe ze bij jou al iets anders ik ben wel benieuwd.
want het is net wat je zegt je kunt er niet echt over praten wat soms erg vervelend is.
Want je hebt er toch verdriet van. te minste ik wel.
gewoon van waarom nou niet.
ik wil je in iedergeval bedanken voor je bericht, want ik vind het super leuk en fijn om met jullie te chatten of zo iets.
Ook jullie gun ik het allerbeste en hoop ook dat er snel een wonder mag gebeuren.
Veel liefs Barbiesbarbies wijzigde dit bericht op 02-06-2010 22:25 met 78% - Hey meiden!
Zou ik ook mee mogen schrijven?
Wij zijn nu 1 jaar bezig met zwanger worden van ons 1e kindje maar ook bij ons is het nog steeds niet geluk..
Ik heb gewoon een hele regelmatige cyclus van 28 dagaen.
Nu is het zo dat we hebben besloten om te trouwen en mijn vriend en ik hadden allebei zoiets dan zetten we het zwanger worden eventjes aan de kant.. Ik wil niet net voor de bruiloft bevallen zijn en niet hoog zwanger trouwen..
Maar omdat ik het toch wel lastig vind om een dik half jaar niet verder te gaan terwijl we al zolang bezig zijn (en het bij ons schijnbaar niet vanzelf gaat) had ik wel zoiets van dan laten we wel onderzoeken of er misschien een reden is waarom het niet lukt! En daar zijn we deze maand mee bezig geweest.
Mijn vriend heeft zijn sperma moeten inleveren, ik heb bloed geprikt en heb ovulatie echo's gehad en een samenlevingstest..
Bij mij was in principe alles goed.. follikels groeide prima, bloeduitslagen waren goed.
Alleen heeft mijn vriend wat te weinig zaadcellen. Hij zat op de 10 miljoen per ml (normaal is tussen 20-50 milj) maar het positieve was wel dat er van die 10milj 71 % goed beweeglijk was. Ook de samenlevingstest was NEG, wat wil zeggen dat er geen levende zaadcellen in mijn slijmvlies waren gevonden..Nu zit ik op het wachtbankje.. vermoederlijk gisteren mijn eisprong gehad en nu dus afwachten of onze laatste poging voor de bruiloft gelukt is..
21juni moeten we terug naar de gyn voor alle uitslagen en hoe nu verder..
Sorry voor mijn lange krabbel :)
@ Mian: Heb je nu geen eileiders meer of hebben ze er 1 weggehaald? Ik ken namelijk ook iemand die een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad heeft waarbij ze de eileider hebben verwijderd en die is nu moeder van een kindje van 1 jaar!! Dus met 1 eileider kun je wel nog zwanger worden op de natuurlijke manier..
@ Barbies: De gyn die ik had voor ovulatieecho (niet mijn eigen gyn) die had het ook over dat ze nog een HSG zouden kunnen doen.. Is dat een vervelend onderzoek?
LiefsZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - Beste Moontje,
Gefeliciteerd met jullie voor genomen plannen erg leuk even wat anders aan je hoofd.
Want met een trouwerij kun je leuke dingen doen en leid erg af.
En natuurlijk vind ik het hartstikke leuk dat je met ons komt praten wat we zitten toch allemaal in het zelfde schuitje.
kwa gevoel. denk ik.
ik hoop natuurlijk voor jullie ook dat er snel een wonder gebeurt, maar wie weet ben je nu meer met de bruiloft bezig en gebeurt het wel onverwachts ( zeggen de geleerden) ze zeggen als je er maar niet te veel mee bezig bent.
Over de HSG ja wat kan ik zeggen leuk is wat anders en je moet het zelf beleven denk ik voor iedereen is het anders. ( zelfde als je de bevallingen om je heen hoort )
Ik heb er erg tegen op gezien heel erg ik hoorde alleen maar nare dingen.
En natuurlijk las ik die ook op het internet.
Maar ik was echt een beetje bang geworden. want mij gyn heeft ook wel gezegd dat het pijn kon doen.
Ik kan je vertellen leuk is wat anders en het was ook wel een beetje pijnlijk.
Maar nogmaals voor iedereen is het anders.
Ik heb gewoon gedacht ik moet het doen ik wil niet elke keer denken als ik het nu misschien wel gedaan had dan was ik misschien wel zwanger?????
Ik dacht als je het echt wil moet je er wat voor over hebben.
Ik moet nu weer wachten op ongi.
als ik nu dan toch zwanger zou zijn na dit onderzoek is het echt dubbel en dwars waard en een grote beloning.
Dus kan ik alleen maar zeggen doen.
P.s. wanneer ga je trouwen???
Groetjes Barbies - Hallo allemaal!
Hoe gaat het met jullie?
Hier weer een berichtje van mij. Ik zit niet zo vaak achter de computer thuis en op mijn werk kan ik ook geen berichtje terug schrijven :)
Moontje, wat leuk dat je gaat trouwen! Gefeliciteerd! Wij hebben er ook nog wel over gedacht maar dan zit je er inderdaad mee dat je een tijdje moet stoppen, maar goed ik denk dat dat ook geen kwaad kan want nu ben je er constant mee bezig en dat is ook weer niet goed! Weten jullie al een datum?
Hieronder even mijn verhaal:
September 2008 ben ik gestopt met de pil in de hoop snel zwanger te worden. We willen ontzettend graag kinderen en eigenlijk wilde ik voor mijn 30e 2 kinderen hebben. Maar dat kan ik op mijn buik schrijven :)
Oktober 2009 voor het eerst naar de gyn. geweest. We begonnen direct met alle onderzoeken.
Ik heb dezelfde onderzoeken gehad als Moontje. Bloedprikken 2x , ovulatie-echo, samenlevingtest en het sperma is onderzocht.
Alles was goed behalve dat het aantal zaadcellen iets minder is dan gemiddeld. Maar er zaten nog genoeg levende, goed bewegende zaadcellen in. Ook ik had een mooie eisprong en in het baarmoederslijmvlies zaten nog genoeg levende zaadcellen tijdens de samenlevingstest.
Als laatste heb ik nog een HSG gehad. Ook daar is niets uitgekomen. Het is net als wat Barbies zegt, voor iedereen is dit anders. Ik heb normaal altijd heel erge last van mijn menstruatie dus die HSG was voor mij een eitje. Maar goed dat is dus bij iedereen verschillend.
Binnenkort moet ik dus weer terug naar de gyn. Als ik namelijk een half jaar na de HSG nog niet zwanger zou zijn dan moesten we terugkomen. Dus binnenkort zal ik eens een afspraak gaan maken.
Ik heb trouwens een korte cyclus van 26 dagen, waarvan ik 12 dagen vloei, dus dat is wat minder. Alles komt zo snel op elkaar. Dat ga ik tijdens dat gesprek nog maar eens aankaarten. Hebben jullie ook wel een normale cyclus?
Succes allemaal verder en tot snel
Groetjes Miek - Hey Miek!!
Ik heb gewoon een regelmatige cyclus van 28 .. En we hebben idd dezelfde onderzoeken gehad op de HSB nog na.. Ik moet vandaag voor het progestron gehalte gaan prikken..
En ook wij hadden dezelfde uitslagen als jij.. Mijn vriend had 10milj zaadcellen per ml dus ook aan de weinige kant maar daarvan bewogen er 71 % heel goed..
Alleen hadden wij eeen neg samenlevingstest maar volgends de gyn was dat niet zo betrouwbaar en moesten we ons daar geen zorgen over maken..
Wij moeten 21 juni terug voor alle uitslagen en wat ze verder willen gaan doen.. Mochten ze met een behandeling willen starten wachten we daarmee tot dec zodat ik niet hoogzwanger of niet bevallen ben als ik trouw volgend jaar.
Wij hadden eerst de plannen om als ik zwanger zou zijn te trouwen en het dan gewoon klein te houden.. Maarja aangezien ik niet zwanger ben en ik heel graag in een fijne jurk wil hebben we besloten om het dan toch maar groots te doen, tenslotte doe je het maar 1x als het goed is :)
XZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - Hallo meiden,
Ik wou toch even wat vragen.
Ik heb helemaal geen samenlevings test gedaan wat houd dat in??
En wat is een HSB ???
Ik heb dit denk ik allemaal nog niet gehad of zo.
En Mieke,
Ik heb vergeleken bij jou weer een lange cyclus 31 dagen of 32 soms 33
Ik weet inmiddels ook niet meer wat normaal is je hoort zo veel.
Hebben jullie dat ook dat je moet een beetjes in de schoenen zakt.
Ik kan soms gewoon niet meer positief zijn en durf ook nergens meer op te hopen.
Ik kan het ook soms niet begrijpen.
Wij willen het zo graag en we zijn er echt klaar voor.
2 jaar geleden zijn we getrouwd en dan denk je je toekomst toch in te plannen.
Nou in mijn planning was ik al lang en breed zwanger.
Mijn vraag aan jullie hebben jullie ook wel eens van deze momenten.
Groetjes Barbies - Dag meiden,
Mag ik met jullie mee babbelen? Ben sinds vandaag lid van het forum want merk dat ik wel behoefte heb aan praten met vrouwen die ongeveer in het zelfde schuitje zitten.
Zal me eerst maar even netjes voorstellen:
Stephanie, 25 jaar, samenwonend en in april 2009 gestopt met de pil. Wij waren snel verliefd en woonden ook al heeel snel samen, dus zouden het wel typisch vinden als een kindje er ook snel zou zijn...helaas, een kindje is er nog niet. Wel veel andere zorgen waarvan ik niet wist dat ze bestonden bij het zwanger worden.
Sinds eind vorig jaar kreeg ik een aantal dagen voor en na mijn menstruatie erg last van "steken" in mijn buik (bij mijn rechter eierstok). Ik nam dit twee maanden voor lief, want dacht dat het misschien kwam doordat alle hormonen die de laatste 10 jaar in mijn lijf zijn gaan zitten eruit moesten.
Na de derde maand toch maar bezoek naar dokter, die zei me dat ik het nog even moest aankijken en stuurde mij naar huis met het bericht dat ik pas doorgestuurd zou worden naar ziekenhuis na een jaar "proberen".
Toen ik een paar maanden later huilend, schreeuwend van de pijn op de badkamervloer lag werd het me duidelijk dat dit NIET goed is. Terwijl ik huilend om mijn moeder lag te roepen heeft mijn vriend de dokter gebeld, deze heeft mij (eindelijk) doorgestuurd naar de fertitileitskliniek. Bij de eerste echo werd duidelijk dat ik bij mijn rechter eierstok een flinke cyste heb zitten (dat verklaart dus de ondraagelijke pijn die ik constant heb). Ook is duidelijk geworden dat ik endometriose heb.
Nu, ongeveer een tweetal maanden later, hebben we a.s. woensdag ons gesprek met de arts om alle test resultaten te bespreken en afspraken te maken over wat we verder moeten gaan doen. Ik zag al in mijn dossier dat IVF en IUI misschien opties zijn die we gaan doorspreken.
Oja, nog een vreemd detail...mijn laatste menstruatie is vandaag precies 2 maanden geleden. Ik heb al meerdere zw.schaps testen gedaan die allemaal negatief waren dus reden om te feesten is er niet. Vanavond dacht ik nog: wat als ik die ene procent ben waarbij het niet betrouwbaar is en wat als het ziekenhuis het ook fout heeft....maar ach wat zijn de kansen daarvan??
Ow shit, sorry dat het zo'n lang verhaal is geworden en dat ik zoveel over mezelf praat maar het komt er even als een waterval uit.
Dus hieronder maar even wat korte reacties op het bovenstaande berichtje:
@ Barbies:
Samenlevingstest hebben wij ook gehad, 2 keer. Even plat gezegd komt het erop neer dat de arts kijkt wanneer je een eisprong hebt en dus in je vruchtbare periode zit. Dan MOET je dus sex hebben met je partner en hij MOET in je klaarkomen. Dan kom je de volgende ochtend naar het z'huis en nemen ze wat kweekjes af. Daarna, meestal wat later en moet je bellen, komt de uitslag. Ik heb vernomen op internet en van mijn eigen arts, dat het een moment opname is en dat meeste artsen er niet veel waarde aan hechten. De eerste keer dat wij de test hadden waren er geen zwemmers aanwezig, de tweede keer volop. Het kwam omdat mijn vriend de eerste keer best veel had gedronken en druk weekend had gehad. Oja, als je het moet doen maak het wel leuk voor jezelf en je partner. Kaarsje, muziekje, nieuw setje kopen ofzo...en nog een tip: zorg er ook voor dat er geen schoonfamilie in de kamer naast je slaapt :))
En ja, ik heb soms echt momenten dat mijn moed me in mijn schoenen zakt! Om eerlijk te zijn heb ik het nu ook. Daarom schrijf ik denk zoveel. Soms ben ik ook boos en vind het oneerlijk dat het bij sommige mensen zo snel gaat of dat ze nog niet eens klaar voor een baby zijn. Het is denk ik wel goed dat die momenten er zijn, alleen snapt niet iedereen in mijn omgeving mijn boosheid,onmacht,verdriet,vermoeidheid of jaloezie (ja, zelfs daar heb ik last van! erg he?). Hebben jullie daar ook ervaring mee, dat mensen jullie soms niet begrijpen en je emoties wegwuiven met : Ach, jullie tijd komt nog wel, waarschijnlijk zijn jullie er nog niet klaar voor!!
Nogmaals, sorry voor de lange reactie!
Volgende x doe ik het wat korter en bondiger!
Groetjes Step - Hey Step!
Leuk dat je wilt meeschrijven..
Ik ben sinds juni 2009 bezig en ook dus nog niet zwanger.. Deze maand zijn wij ook bij de gynaecoloog geweest en daarbij was het zaad van mijn vriend niet helemaal optimaal maar ook niet super slecht.. hij had wat te weinig zaadcellen. 10 miljoen per ml (wat tussen de 20-50 hoort te zitten) Maar daavan beweegde 71% heel goed dus dat was wel weer heel hoog volgens de gyn.
Ook bij onze samenlevingstest waren geen levende zaadcellen te zien..maar de gyn hechte hier niet veel waarde aan en zij dat er veel vrouwen een neg test hadden en toch in die cyclus zwanger werden. We hoefde hem ook niet over te doen.
Nu moeten we de 21e naar onze eigen gyn en dan krijgen we alle uitslagen definitief en hoe nu verder...
Dit was voor ons verlopige even de laatste ronde. (dec gaan we weer verder) omdat wij gaan trouwen en ik niet net voor de bruiloft wil bevallen of hoogzwanger wil zijn...
@ step: was jij eerst wel regematig ongesteld?? Dat het nu al 2 maanden weg blijft? En wat houdt endometriose in?
GrZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - Ha die Moon,
Vind je het ook spannend om alle uitslagen te krijgen? Wij moeten dus morgen, en kan eigenlijk niet wachten!
Nog gefeliciteerd met de voorgenomen trouwplannen, kan me voorstellen dat je in je droomjurk wilt blijven passen ;)
Toen ik net was gestopt met de pil was mijn cyclus voor 2 maanden precies normaal, 28dgn, daarna moest ik steeds langer wachten. Het liep steeds een beetje meer op, de ene keer 30 andere keer 42 dagen. Best frustrerend ook want er gingen heel wat testen en teleurstellingen doorheen!
Endometriose volgens Wikipedia.nl:
Endometriose is een chronische ziekte waarbij endometrium ofwel baarmoederslijmvlies buiten de baarmoederholte zich hecht aan verschillende organen. Elke maand wordt voorafgaand aan de menstruatie het baarmoederslijmvlies onder invloed van hormonen dikker, als voorbereiding op de eventuele innesteling van een bevruchte eicel. Tijdens de menstruatie wordt het slijmvlies afgestoten, hetgeen gepaard gaat met een bloeding. In de baarmoeder is dit geen probleem, maar als er op andere plekken in het lichaam ook baarmoederslijmvlies zit, gaat dit ook dikker worden en vervolgens bloeden. Dit is bijna nooit levensbedreigend, maar kan wel veel klachten veroorzaken, met name pijnklachten. Endometriose zit voornamelijk in de buikholte. De meest voorkomende plekken zijn de eierstokken en het buikvlies van het kleine bekken. In de eierstokken kan het endometriumweefsel cysten vormen, die gevuld zijn met oud bloed wat een chocoladeachtig aspect geeft. Deze cysten heten 'endometriomen', maar worden ook vaak endometriosecysten of 'chocoladecysten' genoemd.
Elke maand schrijft Manon ook een stukje in de Flair, zij heeft ook endometriose en is een aantal fases verder dan ik ben.
Groetjes en fijne dinsdag! - Hey Step,
Ja ik vind het super spannend, Ik had voordat we naar de gyn gingen al zo'n voorgevoel (weet niet waarom) dat het zaad niet optimaal zou zijn.. Heel raar!
We hebben wel al wat uitslagen van een andere gyn gekregen toen we daar waren voor ovulatie echo.. Ben vooral benieuwd wat ze nu gaan zeggen, moeten we het nog een tijdje op eigen houtje proberen of gaan ze gelijk beginnen (na de bruiloft) met IUI ofzo..
Ik vind het ook wel een beetje eng om te gaan zeggen mocht het nu niet gelukt zijn dat we een tijdje willen stoppen, bang dat de gyn dan zoiets heeft waarom hebben julie dan al een afspraak gemaakt...
Ik kan me voorstellen dat je heel wat teleurstelling hebt gehad als elke maand je cyclus iets langer was dan voorheen.. Dan heb je toch hoop van zou ik nu zwanger zijn..
Ik voel meestal al een dag of 2 van tevoren of ik ongi ga worden.. Heb dan zo'n zeurderig gevoel in mijn buik..
Vorige maand had ik al vlak na de eisprong hele erge zere borsten dus toen had ik ook zoiets van zo vroeg heb ik het nog nooit gehad zou het?? maar helaas ook toen was het niet raak..
Zijn er wel met de ovulatie echo's achter gekomen dat ik rond dag 12-13 al een eisprong waarschijnlijk heb dus iets vroeger dan ik dacht..
maar nu hebben we vanaf dag 11 tot 15 geklust en er dus alles aangedaan:) hopelijk met goed resultaat..
Is de kans als je endometriose heb kleiner dat je spontaan zwanger wordt? En heeft het gevolgen als je zwanger zou zijn?
LiefsZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - en step heel veel succes morgen bij de arts!! Laat je weten wat hij/zij gezegd heeft??
XZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - he Step!
Hartstikke leuk dat je mij ons komt schrijven.
En het maakt niets uit van je lange verhaal komt mij heel bekent voor deze teksten.
Ik begrijp percies wat je voelt met.
En zeker de woorden van mensen jullie tijd komt nog wel.
Dat had ik vandaag ook.
Ik had stilletjes na de HSG gehoopt dat ik misschien toch zwanger zou zijn.
Maar vandaag ben ik het weer geworden.Ik baal er wel van en ben ook wel tereurgesteld.
Ik voelde het gisteren al wel weer van die zeurende pijn, maar toch denk je dan nog misschien????
Maar nee hoor.
Om eerlijk te zijn ben ik nu echt wel verdrietig een soort van onmacht of zo. boos ook wel.
Ik ben soms gewoon bang om in de vriedengroep weer te horen dat er een vriendin zwanger is.
Ik gun het iedereen van harte maar gewoon ik wil ook zo graag.
en dan heb ik altijd het gevoel waarom gaat het bij hun nou wel gewoon op een normale manier.
Vandaag is dus voor mij wel een rot dag.
Van de andere kant denk ik ook wel nieuwe ronde nieuwe kansen maar ik durf niet positief te zijn.
Sorry voor mijn lange tekst maar soms heb je dat gewoon.
En ik kan alleen maar zeggen heel veel succes
ik hoop voor jullie het aller aller
beste ik hoop dat je ons nog op de hoogte houd.
Groetjes Barbies - Heey meiden!
Hier nog even een update van mijn kant:
Gisteren dus naar arts voor doorloop van testen. Vrijwel alle bloedtesten waren negatief (goed dus in doktertaal!) Zaad van mijn vriend was ook goed.
Alleen die twee grote ballen in mijn buik moeten weg. Het blijkt nu dat ik er 1 van 4 cm heb en een flinke van 5 cm doorsnee!! Dat verklaart dus de pijn.
We hebben met arts overlegd en zijn tot de volgende oplossing gekomen, eerst 3 maanden 1 x per maand een hormonen prik om de cystes kleiner te maken zodat ze makkelijker en veiliger zijn te verwijderen. Na de 3 maanden dus een operatie. Tijdens operatie gaan ze kijken hoeveel schade de endometriose heeft aangericht, weghalen en doorspuiten van eileiders. Al met al goed nieuws en niet echt nieuwe veranderingen.
Ben wel blij dat er nu eindelijk wat gaat gebeuren, ook al weet ik dat ik de komende maanden niet zwanger zal worden.
@ Moontje: Als jullie hebben besloten dat jullie later verder gaan vind ik dat het jullie keus is en heeft z'huis daar niet veel over te zeggen. Ik hoop dat ze begrip hiervoor hebben en ik kan mezelf ook wel voorstellen dat en zwanger worden en bruiloft plannen veel is.
De kans op spontange zwangerschap is komende maanden nog klein. Door de hormonenprik kom ik even in een soort overgang dus menstruatie zal uitblijven en na de operatie moet ik aantal weken revalideren.
Dat de endometriose terug komt is niet goed te zeggen. Mijn arts wil niet zeggen dat het nooit meer terugkomt, maar de kans is klein.
@ Barbies: Wat vervelend dat je toch ongesteld bent geworden. Snap je emoties ook hoor! En het is inderdaad vervelend om te horen of er weer iemand zwanger is. Op mijn oude werk vertelden 3 collega's in 1 week dat ze zwanger waren..dat is echt niet cool!
Hoop dat vandaag een betere dag voor je is.
Groetjes - Ik heb in hetzelfde schuitje gezeten. Ik ben nog maar 23, en probeerde samen met mn vriend al 2 jaar een kindje te krijgen. Heb allerlei ziekenhuis onderzoeken gehad, ook een hsg onderzoek ( wat trouwens absoluut geen pretje is). Heb toen clomifeen gekregen en soms een injectie met pregnyl omdat mijn eitjes niet goed rijpten.
Heb 6 maanden clomid gebruikt, en had nog een maand over.. En je raad het misschien al. Op het nippertje is het dan toch gelukt! Scheelde niet veel of wij waren over moeten gaan op iui of ivf.
Laat je koppie in ieder geval niet hangen meid, al weet ik dat dat lastig is.Wellicht kunnen ze je dosis clomid eens onder de loep nemen? MIsschien is die te laag, en groeien je eitjes wel goed, maar klappen ze nét niet.Met een hogere dosis zou het zomaar raak kunnen zijn... was bij mij wel het geval ;).
Succes in ieder geval! - Hey meiden
@ barbies: Wat klote zeg dat je ongi bent geworden...Ik kan het me helemaal voorstellen hoe je je voelt. Hoop zo dat jullie in een nieuwe ronde meer geluk hebben!
En het is zeker niet leuk als je hoort dat ieamand anders zwanger is als je zelf zo graag wilt.. Mijn vriendinnen zijn of zwanger of hebben al een kindje!! Ik gun het ze allemaal. maar mezelf toch het meest :)! Ze zijn allemaal binnen 3mnd zwanger geraakt!
@ Daantje: Dat is goed om te horen!! Altijd fijn te horen dat het toch allemaal wel kan lukken! Dat zijn de verhalen die je wilt horen als je er even doorheen zit!
Gefeliciteerd met jullie zwangerschap.Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - Hey Meiden,
Bedankt voor jullie berichten.
@step,
Nu weet je eindelijk waar je aan toe bent.
Dat lijkt me in iedergeval al weer een beetje een goed gevoel.
Inderdaad nu moet je nog even wachten, maar wie weet is dat allemaal ergens goed voor.
Ik hoop ook voor jou dat je na de operatie snel raak mag zijn.
Want ik vind als je er zo veel voor over hebt dan heb je het dik en dubbel verdient.
@daantjuh,
Bedankt voor je bericht ik denk dat dat voor ons allemaal heel fijn is om te lezen want
dan hoor je nog een wat en dat buurt je toch weer op.
@moontje,
Ook bedankt voor jou bericht.
Mijn vriendinnen waren ook allemaal binnen drie maanden zwanger.
P.s.ben je al een keertje een bruidsjurk wezen passen????
Ik vond dat zo leuk, misschien jij ook wel???
groetjes - Hey Barbies!
Ik ga binnekort passen, Weet wel al wanneer maar kan dat hier niet vertellen ivm herkenbaarheid..
Maar mij lijkt dat ook super leuk!!!!
Ik bedoelde laatst trouwens ook een HSG en geen HSB haha!
Heb jij nog afspraken staan bij de gyn?
LiefsZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF - He Moontje !
Echt leuk.
Ik heb zo veel plezier toen gehad en ik voelde me zo princes ofzo.
Echt geweldig en als je je droomjurk aan hebt.
kun je er alleen nog maar van dromen dat je de jurk aan mag.
En dat iedereen kan zie hoe mooi als je bent.
Ik heb echtgenoten van het passen en een tip kijk goed rond ga lekker overal passen en geniet er van want als het goed is doe je het maar een keer.
Over de gyn aankomde woensdag moet ik er weer heen
Groetjes Barbies - Hallo dames....
Ik ben juultje, 32 jaar...nieuw op het forum. Heb mezelf echt even over een streep heen moeten helpen om te reageren. Ik heb net al jullie berichten gelezen, het was allemaal zó herkenbaar, dat ik toch ook een berichtje plaats.
Hoop dat ik ook mee mag discuseren??
Wij zijn al ruim 2 jaar bezig. Door de molen geweest in het ziekenhuis, alle onderzoeken gehad die jullie ook zo'n beetje gehad hebben. De conclusie bij ons was dat ik een te lange, onregelmatige cyclus heb. Het kon 30 dagen duren, maar ook 40, of 48, 32, 35...iedere maand weer een verrassing!! Ze hebben me op de clomid gezet. De eerste keer dat ik die gebruikte was het meteen raak....helaas na 7 weken een miskraam, dat was in februari. Tot op heden hebben we geen geluk meer gehad... Uiteraard word om me heen zo'n beetje iedereen zwanger, gepland of niet. Over het algemeen kan ik daar goed mee omgaan, maar de laatste weken gaat dat me steeds moeilijker af merk ik. Vandaar dat ik een beetje ben gaan zoeken naar lotgenoten op dit forum. Met je kerel praten is toch anders. Die snapt toch niet echt helemaal wat ik bedoel, hoe lief ie ook is.. De gevoelens die vrouwen hebben als het over een kinderwens gaat is toch niet hetzelfde als bij mannen, hoezeer zij ook kunnen verlangen naar een kind. Merken jullie dat ook??
Uiteraard hoop ik dat er voor iedereen heel veel positief en goed nieuws komt op babygebied. Maar ook dat voor step dat je gezondheid de goede kant op gaat. Weet hoe het voelt, ik heb toen ik jonger was een cyste van 11 cm aan mijn eierstok gehad, behoorlijk pijnlijk!!!
En Moontje, een fantastische trouwdag in het verschiet!!
Groetjes van Juultje.. - Hey Juultje!
Tuurlijk mag je mee kletsen!! Wij zijn ook door de medische molen gehaalt en waarschijnlijk ligt het bij ons eraan dat mijn vriend wat aan de weinige zaadcellen heeft. Volgens de gyn was het niet shokkend laag maar moesten we het wel in de gaten houden...
Ik zit nu op het wachtbankje. Volgens de telling zou ik donderdag ongi moeten worden maar als ik uit ga van 14 dagen na de eisprong is het vandaag of morgen.. Maar ik begin al ongi buikpijn te krijgen dus ik ben er weer bang voor!! En dan moet ik zeker wachten tot december met zwanger worden ivm de bruiloft :(
Wel een heel erg leuk vooruitzicht maar toch vind ik het wel heel moeilijk om het zwanger worden even op zij te zetten!
GroetjesZaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF
Dit onderwerp heeft 485 reacties, en bestaat uit 20 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 20.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 07-02-2012 12:43. \t\t
zwanger worden lukt niet
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- sandertje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 21:37
- Dorothea2 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 20:27
- stefanie1987 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 20:13
- natje87 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 20:05
- Noukie_1983 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:39
- bloempje00 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:36
- redsunflower heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:24
- Noukie_1983 heeft een forum onderwerp geplaatst in Zwanger worden12-02-2012 | 19:17
- flowerrrrr heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 19:05
- Cheeky heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 18:59