
relatie en minder sex
M'n vraag: Ik heb ruim 2 jaar verkering en ik vind sex altijd leuk,maar sinds n klein jaartje is het echt een stuk minder. Hou veel van mijn vriend,maar heb vaak géén zin. Herkenbaar? Iemand tips? Ik kan me zelf er niet toe zetten de moeite te doen!
- Beheerder: lynn.78
- Thema's en emoties: liefde seks, onzeker
Met...
- 2 volgers
- 0 blogs
- 1 onderwerp
- 0 foto's
- Meest gelezen (2.061x) relatie, minder sex
- Meeste reacties (14) relatie, minder sex
Dit onderwerp heeft 14 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-12-2011 15:11. \t\t
relatie, minder sex
- Hoi meiden!
Vraagje: Als vrijgezel en nieuw in een relatie vind ik sex altijd heerlijk en neem ik ook vaak initiatief! Nu heb ik ruim 2 jaar verkering en ik houd veel van mijn vriend. Hij is zeker degene waar ik de rest van mijn leven mee wil doorbrengen!
Maar sinds we een jaar of zo verkering hebben, is mijn zin sterk afgenomen. Ik kan het gewoon niet opbrengen initiatief te nemen, vaak voel ik ook weerzin als hij begint.
Wat ik wil weten is of het herkenbaar is en of iemand tips heeft? Ik vind hem echt wel aantrekkelijk, maar ik ervaar het als 'moeite' om sex te hebben!- Print deze pagina
14 reacties op onderwerp
- hey lynn
Ik heb dit ook gehad. de zin was gewoon weg. m'n vriend werd alleen maar gefrusteerder. na de zoveelste ruzie ben ik een oplossing gaan zoeken en ik heb ontdekt dat ik opgewonden wordt van erotische verhalen. Dus nu lees ik vaak op shespot of nietvoordepoes een erotisch verhaal en als mn vriend dan in de buurt is komt het helemaal goed zeg maar
Ik hoop dat je er iets aan heb laat het me even weten - quote:
bride-to-be schreef op 11 maart 2010 @ 11:44:
hey lynn
Ik heb dit ook gehad. de zin was gewoon weg. m'n vriend werd alleen maar gefrusteerder. na de zoveelste ruzie ben ik een oplossing gaan zoeken en ik heb ontdekt dat ik opgewonden wordt van erotische verhalen. Dus nu lees ik vaak op shespot of nietvoordepoes een erotisch verhaal en als mn vriend dan in de buurt is komt het helemaal goed zeg maar
Ik hoop dat je er iets aan heb laat het me even weten - Oké, dank je!
Ik kan me in elk geval uit de tijd dat ik vrijgezel was herinneren dat ik dat ook leuk vond om te lezen en dat het zeg maar goed werkte..!
Ik denk dat het best zou kunnen werken!
Maar heb jij enig idee hoe zoiets nou kan?? Dat je wél van iemand houdt maar absoluut geen zin hebt??
Ik vind het zo raar! En ik vind de gefrustreerdheid van hem terecht en voel me er dan ook schuldig over, heb jij dat ook?
Gr.Lynn - .stefanie_87 wijzigde dit bericht op 03-04-2010 09:18 met 99%
- ja lynn op sommige dagen voel ik me ook zeker schuldig en dan heb ik zoiets van: ik moet het maar even doen voor hem. maar vaak als we dan bezig zijn is het toch wel lekker.
Ik denk dat wij gewoon wat vaker een zetje moeten hebben om daadwerkelijk zin te hebben. en idd wat stefanie zegt. andere lingerie enzo. smsjes werken bij mij ook nog weleens - Hoi,
Mag ik vragen of kunnen jullie vertellen vanwaar opeens een andere gedachten over sex? Eerst als ik het goed begrijp kwam het ook uit jullie en nu opeens niet meer?
Is er wat gebeurt? Of vinden jullie jullie vriend, toekomstige man niet meer aantrekklijk?
Ik ben naar eigenlijk wel nieuwsgierig naar.
Probeer het op een andere spannende plek! - geen idee het is gewoon weg
ben hardstikke gek op hem, vind hem een lekker ding en ik ben gelukkig
geen idee - Bride to be: ik heb precies hetzelfde alleen zijn we nu zn 10 jaar samen, maar toch ik vraag me ook af waar dat vandaan komt...dus aan mij heb je weinig ahahha
- Heel herkenbaar! Ben nu bijna 9 jaar samen met mijn vriend en we houden ontzettend veel van elkaar maar op de een of andere manier slaan we de sex tegenwoordig over.
En ik heb niet het idee dat het alleen aan mij ligt, mijn vriend maakt de laatste tijd ook niet echt meer aanstalten. Misschien komt het omdat we allebei veel werken, het druk hebben en aan het einde van de dag gewoon zo moe zijn dat we liever gaan slapen.
Ik heb de laaste tijd wel gedacht dat we dan maar misschien tijd moeten inplannen of iets dergelijks, anders komt het er gewoon niet van. - Wat lijkt me dat raar zeg om dat te hebben.
Ik heb dat nu nog helemaal niet namelijk.
Het is wel veel minder dan in het begin, maar niet zo als bij jullie. - Ik heb dit ook gehad met mijn ex. In het begin was alles nog spannend en nieuw en had ik het gevoel alsof ik altijd sex wil. Maar na een tijdje was de spanning ervan af en wist je al wat je kon verwachten en wanneer.
Misschien moet je het met je vriend eens erover hebben en kunnen jullie over je fantasien praten en deze uitleven? Of je zou eens zo'n slaapkamer spelletje kunnen kopen waarbij je allerlei spannende opdrachten moet uitvoeren. Verzin nieuwe dingen om de spanning terug te krijgen.Er is sprake van liefde als het verlangen zo groot is dat je het gevoel hebt erin te zullen stikken. - Op de een of andere manier besteed je de energie die je hebt aan andere dingen zoals werk en zo, en het moe-zijn laat je gewoon toe en dan val ik in slaap..
In het begin was ik ook wel eens moe, maar dan zette ik dat aan de kant omdat ik het dan leuker vond om sex te hebben dan te slapen.
Ik heb dat in eerdere relaties ook gehad, dat na verloop van tijd de zin veel minder werd! Wel jammer, want het gevoel van iemand te houden is heel fijn, maar blijkbaar geeft het dus ook een gevoel van 'saaiheid', zo van: ik hoef er niet meer zoveel voor te doen, maar daar zit natuurlijk het gevaar ook in!
Zo'n erotische site helpt wel een beetje merk ik, maar moet nog steeds over een grote berg tegenzin, voor ik een beetje zin kan maken! - slaapkamerspelletje is misschien ook leuk! Waar haal je dat? Moet je dan meteen naar zo'n Christine le Duc, of is het ook ergens anders??
- Ik heb gewoon een leuk pakje besteld, je moet het een beetje leuk en spannend houden! Voel me meteen sexy, en krijg vanzelf zin... echt gewoon een beetje aandacht aan besteden, en het is weer leuk!!
www.hotwear.eu
Dit onderwerp heeft 14 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-12-2011 15:11. \t\t
relatie, minder sex
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- annetjuh heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex16-12-2011 | 15:11
- lynn.78 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex11-06-2010 | 20:52
- lynn.78 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex11-06-2010 | 20:51
- Loes87 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex27-05-2010 | 11:08
- stefanie_87 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex20-03-2010 | 10:21
- Rianne81 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex19-03-2010 | 09:36
- poly402 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex16-03-2010 | 12:17
- bride-to-be heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex16-03-2010 | 09:47
- stefanie_87 heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex14-03-2010 | 14:15
- bride-to-be heeft gereageerd op een forum onderwerp in relatie en minder sex13-03-2010 | 13:19
Wie hier?
Er is niemand online!