Clubafbeelding van Flaironline

Flaironline

Voor alle nieuwe updates van de site, oproepen, blogs en interviews door de redactie van Flaironline. (Opmerkingen en vragen kun je in de Help-club posten!)

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Flaironline
  4. online scheiden

Dit onderwerp heeft nog geen reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDit onderwerp is geplaatst op 21-07-2010 16:24. \t\t

online scheiden

  1. Geplaatst door students | 21-07-2010, 16:24 | 542x gelezen | 0 reacties

    Beste lezer/lezeres,
    In het kader van ons afstudeeronderzoek voeren wij een enquête uit. Het doel van ons onderzoek is om erachter te komen of er behoefte is aan de gratis basisdienst online scheiden.
    De "gratis" basisdienst, is het vergaren van de informatie, het opstellen van het convenant en het ouderschapsplan. Bij een online scheiding moeten de betreffende partners minimaal een keer langs het kantoor komen om hun identiteit vast te leggen. De gehele procedure vindt online plaats d.m.v. mailverkeer tussen de personen in kwestie en het advocatenkantoor. Deze procedure heeft een kortere omlooptijd in vergelijking met de normalitaire procedure. Een scheidingsprocedure via internet kan al binnen vier weken afgerond zijn. Tevens brengt het scheiden via internet minder kosten met zich mee.
     
    De doelgroep waar wij ons binnen deze enquête op richten is de getrouwde en/ of reeds gescheiden actieve internetgebruiker
     
    Het invullen van deze enquête zal ongeveer 15 minuten in beslag nemen. U doet er ons een groot plezier mee deze enquête naar waarheid in te vullen. Deelname aan deze enquête is uiteraard anoniem en zal niet worden gebruikt voor commerciële doeleinden.

    Als dank zullen onder alle inzendingen een aantal Iris cheques ter waarde van 10 euro worden verloot.
     
    Link: http://www.thesistools.com/web/?id=148091


    Alvast hartelijk dank voor uw medewerking!


0 reacties op onderwerp

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • lavendel75 roeptBeweegt het hier? | 26-04-2012 | 15:37
  • wolvie roeptHé hallo, wat gezellig hi­er | 23-04-2012 | 22:14
  • Stipenhip.nl roeptHallo Allemaal,
    Wat­ een leuke site is dit!
    Groetjes Stip­ en Hip.nl
    | 20-04-2012 | 23:06
  • chiba26 roepthey hallo ik zoek een vri­endin dichtbij het eiland­ tholen,
    met kinder­en
    | 19-04-2012 | 07:44
  • antwerpen roeptIk ben gestart met Moment­um dieet sind 3 dagen. Ik­ ben erg misselijk na geb­ruik vd druppels. Normaal­? | 30-03-2012 | 13:31
  • LisaO roeptHelp je mij een handje? Z­ou je mijn enquête in wil­len vullen over het gebru­ik van je smartphone/tabl­et vooraf en tijdens je v­akantie in Italie? Het du­urt maar 5 minuten en bov­endien maak je kans op ee­n Italie tijdschriftenpak­ket! http://b­it.ly/ITmob | 29-03-2012 | 20:08
  • STICHTING EVA roeptIntroductieworkshop: Gezo­nd Egoïsme
    De work­shop vind plaats op zonda­g 1 april 2012
    Loc­atie: zuivelplein 9, Amst­erdam
    Tijd: 13-17 ­uur
    Kosten: ¤ 35,-­ p.p., inclusief koffie&a­mp; thee
    Kijk voor­ meer info op: http-proje­ct-eva-nl-index.nl
    | 13-03-2012 | 09:43
  • STICHTING EVA roeptWorkshop taarten en gebak­ in Amsterdam
    taar­ten decoreren cupcakes ma­ken, tevens kunt u
    ­ bij ons terecht voor kin­derfeestjes.
    http://project-eva.nl­-index.nl
    | 13-03-2012 | 06:26
  • jipenjanneke roepthttp://www.xead.nl­/hoe-ik-binnen-1-jaar-sch­atrijk-word
    de gouden tip!
    | 05-03-2012 | 21:38
  • jipenjanneke roeptiemand zin in een zoet re­cept voor pasen:
    http://www.xead.nl/a­rretjescake-zoals-oma-die­-traditioneel-maakte-
    | 05-03-2012 | 21:36

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!