Clubafbeelding van Boekentips

Boekentips

De nieuwste boeken die je moet lezen!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Boekentips
  4. boekentip!

Dit onderwerp heeft 938 reacties, en bestaat uit 38 pagina's. U bent momenteel op pagina 26 van 38.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-02-2012 20:35. \t\t

boekentip!

  1. Geplaatst door witnie | 02-04-2008, 19:10 | 72958x gelezen | 938 reacties

    Ik ben bijna door mijn laatste boek heen. Heeft iemand nog een goed boek aan te raden, ik vind het wel fijn als een boek van begin af aan leuk of spannend is, als dat pas halverwege is dan heb ik het meestal al weggelegd.
    Laatst gelezen: blauw water sluipjacht
    het laatste offer close up
    Hopelijk hebben jullie nog wat goede tips Groetjes Witnie


938 reacties op onderwerp


  1. Zo, ik heb Zwart Zaad uit en ik vond het een mooi boek. Wel is het handiger om de eerste 2 boeken van haar al gelezen te hebben omdat er weleens wat van eerdere boeken in voor komt.
    Nu ga ik lezen: Mijn ogen zeggen alles, van een man die na een herseninfarct het Locked in syndroom kreeg: alleen zijn ogen kon hij nog  bewegen en op die manier heeft hij zijn boek geschreven.



  2. Ik heb pas gelezen de wreker, een erg spannend boek dat makkelijk weglas, een aannrader :)
    nu ben ik bezig in de nieuwste van simone van der vlugt: op klaarlichte dag.
    het leest tot nu toe goed weg, maar is nog niet echt superspannend, maar zo ver ben ik ook nog niet



  3. Ik heb net Mijn ogen zeggen alles uit. Het was maar een dun boekje, maar niet te geloven wat een leven die man heeft, niks kunnen met je hele lichaam, alleen maar knipperen met je ogen....
    Nu ben ik Achtste groepers huilen niet aan het lezen. Een kinderboek, maar ik kan er zo bij huilen, zo zielig.

    Rebeckje, ik heb Op klaarlichte dag gereserveerd bij de bieb; ben benieuwd hoe het zal zijn. Van wie is de wreker (heb ik weer iets voor op mijn lijst...).



  4. Kinderboeken kunnen ook erg mooi zijn, zeker die!

    Ik vond op klaarlichte dag uiteindelijk wel heel goed, lekker spannend. Daarna heb ik ook nog Cruise gelezen van Suzanne Vermeer, maar dat vond ik maar zozo...
    De wreker is van Sebastian Fritzek.

    Nu ben ik Carla's oorlog aan het lezen van carla Kramer. het is een waargebeurd verhaal van een joods meisje uit polen in de 2e wo. Het begin was moeilijk in te komen,veel ingewikkelde namen en ook nog meerdere personen met dezelfde naam, maar het begint me nu toch wel te boeien



  5. Ik heb 'm bijgeschreven op mijn lijst, altijd handig.
    Suzanne Vermeer vind ik af en toe leuk voor tussendoor, maar ik blijf er ook bij dat ik haar geen goede schrijfster vind.

    Het kinderboek heb ik uit; erg mooi en ik denk ook heel goed om op jongere leeftijd te lezen, want het geeft volgens mij een heel goed beeld van hoe een kind en zijn omgeving met kanker omgaat.



  6. Hoi meiden...hier ben ik weer eens! wat leuk dat dit topic maar door blijft gaan.
    ik heb eindelijk schreeuw voor mij in huis, maar welke was nou het eerste deel en welk het 2e?  verder nog steeds niet echt veel gelezen, ik lees nu ïn het duister"van mark billingham. nogal verwarrend met zoveel personen en iedere keer maar even de tijd om te lezen, dan kom je er nooit helemaal lekker in.
    Zitten we met z'n allen die mannen eten geen kaas te promoten destijds...is het nu nep?   wie weet er al meer van!!  groetjes witnie



  7. Witnie, ik begreep eerst niet wat je bedoelde, maar nu heb ik op tv er wat van gezien. Ik werk bij een instelling waar o.a. maatschappelijk werk is, en daar is dit jaar een cliënte geweest die bij Maria in de Hoenderloo groep heeft gezeten. Dat vertelde ze in ieder geval aan de hulpverlener.
    Zondag ga ik in ieder geval kijken!



  8. Nou, het heeft niet veel nieuws opgeleverd, die uitzending van Peter R. Hij baseert ook alles op veronderstellingen en ik kan me voorstellen dat mensen niet bij hem in het programma willen, want hij begint al negatief en laat niemand uitpraten....
    Zelf denk ik toch dat er best een groot gedeelte waar is, maar niet alles en wat aangedikt....wat denken jullie?



  9. Ik heb destijds ook 'echte mannen eten geen kaas' gelezen, maar zei toen wel meteen dat ik dacht dat niet alles klopte en dat ik veel dingen raar vond...
    Ik denk dat het verhaal in grote lijnen waar is, maar wel heel erg aangedikt.



  10. Ja...zelf vond ik het ook wel raar dat die school niets liet weten en die moeder niet eerder ingreep.  maar ze nemen je toch zomaar niet op in een zorg-groep? ik vind het wel vreemd dat nu ineens iedereen zegt dat het niet waar is ( manou en dat vriendinnetje van begin van het boek) als het niet waar is hadden die toch veel eerder de media erbij kunnen halen.

    ik ben de komende 3 dagen lekker vrij!!!   ga mijn boek eerst eens proberen uit te lezen...wie kan me helpen schreeuw voor mij of eerst sterf voor mij. Anders moet ik ff een heel eind terug bladeren.

    groetjes!



  11. Hopelijk heeft het nog een vervolg, het hele gebeuren rondom Echte mannen..., we wachten het af.

    Ik ken de boeken niet waar jij het over hebt, maar via Bol.com zul je wel kunnen vinden welk het eerste deel is denk ik.



  12. witnie, eerst sterf voor mij en daarna schreeuw voor mij...heb je sterf voor mij ook in huis, of moet je die nu eerst gaan halen? Veel leesplezier iig, ik vond ze erg goed! Hoe gaat het met je ukkie?

    ik ben nog steeds in hetzelfde boek bezig, namelijk clara's oorlog. hij boeit best, maar is niet in de meest makkelijke schrijfstijl geschreven, dus moet me er een beetje doorheen worstelen.
    heb wel nog genoeg boeken liggen waar ik hierna aan kan beginnen, dus wil 't boek wel nog deze vakantie uithebben. Jammer dat ik morgen naar de tandarts moet, anders was het denk ik een bedhang dagje geworden, ben een beetje belabberd...



  13. Zo, het boek van Brian Freeman, Verdorven, heb ik uit. Het leest niet zo snel als sommige andere boeken, maar ik vond het wel spannend hoor! Toen ik er eenmaal in zat, ging het ook een stuk sneller.
    Nu heb ik de nieuwe van Simone van der Vlugt klaarliggen. Ik heb hier al gelezen dat het spannend is, dus ik ga er straks lekker aan beginnen.
    Eindelijk het weekend eens 's avonds (en overdag natuurlijk) een hele tijd buiten kunnen lezen, zo fijn! Het wordt nu weer minder zeggen ze, dus de laatste dag maar even goed genieten nog in de tuin!



  14. Ik heb Clara's oorlog uit, het was erg erin komen, maar vond het uiteindelijk een heel mooi boek, en waar je ook enorm door op de feiten gedrukt wordt, want tjonge, wat hebben die mensen meegemaakt!
    Daarna ook nog de jongen in de gestreepte pyama gelezen, ook heel mooi, leest lekker weg, en zo zielig op het eind.
    Nu ben ik net begonnen in Venijn van Lisa Jackson, haar vind ik ook altijd wel leuk schrijven, en begint tot nu toe goed, meteen het eerste hoofdstuk was al spannend, dus benieuwd hoe het verder gaat!



  15. en witnie, je spannende boek al gelezen? er is weer een nieuwe van Karen Rose: Moord voor mij. Vandaag pas nieuw in de winkel, en heel toevallig liep ik ertegenaan :) ben iig weer zeer benieuwd, maar ben eerst nog bezig in venijn, en heb nog 2 jeugdboeken liggen die ik van een collega heb geleend die ze van de bieb heeft... nog weer heel wat te lezen dus!



  16. zo, Venijn heb ik uit, was erg spannend, en ook verrassend wie nou de slechterik was!
    nu ga ik beginnen in Vlinders van Simone van der Vlugt, en daarna heb ik ook nog Jehanne van haar liggen. Het zijn allebei jeugdboeken, de laatste met een geschiedenisverhaal. Ben benieuwd hoe ze zijn!



  17. Zo Rebeckje, jij bent een snelle lezer! Ik lees wel elke dag, maar vaak ook maar een klein stukje als ik in bed lig.
    Is Venijn ook een jeugdboek? Ik ken de schrijfster niet.
    Ik ben een stukje op weg in Op klaarlichte dag. Het leest wel makkelijk maar ik zit er nog niet zo in dat ik het gevoel heb steeds door te willen lezen. Hoop dat dat nog komt.



  18. Bunnie, ik heb mijn teen bijna 2 maanden geleden gekneusd, en hij doet t nog steeds niet goed, dus nu moet ik elke dag ermee oefenen in warm water, een goed excuus om met mijn boek in bad te liggen!
    Venijn is geen jeugdboek. Het gaat over iemand die wraak wil nemen op haar ex en daarbij meerdere mensen vermoord, heb meerdere boeken van deze schrijfster gelezen, allemaal erg spannend!
    Vlinders heb ik al bijna uit (gaat snel zo'n jeugdboek) het gaat over een meisje met paranormale gaven, die op het schoolplein de geest van een jongen ziet die op het schoolplein is doodgeslagen en waarvan de daders niet gepakt zijn. Zij probeert er alsnog voor te zorgen dat de daders gepakt worden.



  19. Ik heb ze op mijn lijstje bijgeschreven, het wordt zo aardig vol, precies wat ik wil, want dan is er altijd wel een boek bij de bieb beschikbaar.

    Tja, een gekneusde teen....het zal heel vervelend zijn, maar heeft dus ook zijn voordelen, verplicht badderen, hmm, er zijn ergere dingen!



  20. Op klaarlichte dag heb ik uit. Het werd idd steeds spannender, dus uiteindelijk wel een mooi boek. Nu heb ik de Stalker van Brian Freeman. Na Verdorven had ik toch wel zin in nog een boek van deze schrijver en tot nu toe bevalt het wel.
    Ik ga nu weer naar buiten, lezen!



  21. heerlijk he, lekker buiten lezen met dit weer! ook ik heb vandaag en gisteren veel buiten gezeten met mijn boek.
    Ik ben nu bezig in moord voor mij van Karen Rose, moet nog zo'n 140 blz en hij is weer net zo reuzespannend als sterf voor mij en schreeuw voor mij.
    Hierna staan een aantal jeugdboeken op de planning, een deel van de bestelling voor school is binnen, ga eerst zelf even lezen voordat de boeken op de boekenplank verdwijnen.



  22. Karen Rose was erg spannend, zeker weer een aanrader!
    Nu ben ik bezig met de amulet van simone van der vlugt, een jeugdboek, maar zeker leuk om te lezen!



  23. Hoi meiden......ik ben er ook weer eens!  lang over gedaan maar ik heb een boek uit! in het duister van mark billingham. was wel oke.
    nou ben ik zo stom geweest om alle 2 de boeken van karin rose uit te lenen, heb ik ze eindelijk....leen ik ze uit!  een vriendin zit van d'r enkel tot d'r lies in het gips dus die kon wel wat goede boeken gebruiken. dus nu even zoeken wat ik nu wi gaan lezen. met dat mooie weer leest het een stuk lekkerder, en mijn kleine kereltje slaapt tegenwoordig bijna 2 uur tussen de middag (ik had een baby die wel heel de dag lief kon spelen maar geen sec. sliep) ik wist niet dat simone van der vlucht ook jeugd schrijft.
    is hier iemand die het spel van de engel helemaal uit heeft gelezen?
    ik blijf weer mee lezen! groetjes



  24. OO Witnie, dat moet je ook niet doen, zo'n spannende boeken uitlenen! Maar kan begrijpen dat je vriendin wel wat goed leesvoer kan gebruiken...hoe komt het dat ze zo flink in het gips zit?
    Simone van der Vlugt heeft meerdere jeugdboeken geschreven, voornamelijk geschiedenisverhalen, maar ook een aantal andere, in ieder geval echte aanraders, en die jeugdboeken lezen echt makkelijk weg! Ik ben nu in een jeugdboek bezig van Lieneke Dijkzeul. Mooie is dat zowel deze als de vorige die ik van Simone van der Vlugt heb gelezen (de guillotine) een geschiedenisverhaal beschrijven dat ook groep 7 stof is, dus sluit mooi aan bij de groep waaraan ik les geef.
    Hoe gaat het verder met je kleine mannetje? Het spel van de engel was aan mij helaas niet besteed, ik ben ergens onderweg afgehaakt.

    groetjes Rebecca



  25. Hallo allemaal, het spel van de engel lijkt ook niet mijn boek, dus daar ben ik nog niet eens aan begonnen.
    Ik heb het derde boek van Brian Freeman bij de bieb besteld: de Stripper. De Stalker is, als je er eenmaal inzit, echt heel erg spannend. Nu met al die voetbalwedstrijden lees ik weer flink door, behalve als Nederland moet, dan wil ik ook nog wel kijken.

    Lekker hè, als je af en toe tussendoor even rust hebt. Onze oudste was destijds ook altijd wakker en wilde dan ook nog bezig gehouden worden! Maar de tijd komt weer, dat je weer meer tijd hebt om te lezen, je hebt het zelf nu al gemerkt.
    Verder is het hier wel erg rustig......


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!