Clubafbeelding van Boekentips

Boekentips

De nieuwste boeken die je moet lezen!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Boekentips
  4. boekentip!

Dit onderwerp heeft 938 reacties, en bestaat uit 38 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 38.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-02-2012 20:35. \t\t

boekentip!

  1. Geplaatst door witnie | 02-04-2008, 19:10 | 72933x gelezen | 938 reacties

    Ik ben bijna door mijn laatste boek heen. Heeft iemand nog een goed boek aan te raden, ik vind het wel fijn als een boek van begin af aan leuk of spannend is, als dat pas halverwege is dan heb ik het meestal al weggelegd.
    Laatst gelezen: blauw water sluipjacht
    het laatste offer close up
    Hopelijk hebben jullie nog wat goede tips Groetjes Witnie


938 reacties op onderwerp


  1. Heb je de 'vliegeraar'en 'duizend schitterende zonnen'al gelezen?
    Errug mooi en heel indrukwekkend, vond ik.
    Groetjes Coli




  2. huis van de moskee
    stille zonde
    naaktportret
    het laatste offer
    blauw water
    vrij
    prooi
    villa serena
    drift



  3. dagboek van een geisha.[:)]



  4. stille zonde
    nieuwe buren
    schaduwzuster
    rendez-vous



  5. de verwachting,de secret,de weg terug[H]



  6. ik lees graag waargebeurde verhalen,iemand tips?



  7. quote:
    ik lees graag waargebeurde verhalen,iemand tips?


    De blanke masai,van Corine Hoffmann is waargebeurd
    of de boeken van Kuki Gallmann(ofzoiets) zijn niet erg goed geschreven qua schrijfstijl maar wat ze in afrika allemaal mee heeft gemaakt vond ik wel interessant.
    De boeken van Waris Dirie zijn ook indrukwekkend.
    De gevangene. geschreven door Malika Oufkir,gaat over een meisje wat 20 jaar in ballingschap leeft in marokko.

    Meer waargebeurde weet ik er even niet..



  8. Wat doen we met Fred Dood door schuld
    Koude lente Zwanezang
    Vrijdag Als zand door mijn vingers
    Terug naar de kust De godenmoorden
    De rozenmoorden De schaduwmoorden
    Twee meisjes in het blauw Doodsimpel

    36 jaar, vervroegd in de overgang. Momenteel bezig met het traject voor eiceldonatie


  9. bedankt.......sommige boeken van jullie lijstje heb ik al gelezen. De blanke massai heb ik ook gelezen, vond ik erg leuk omdat ik er ook geweest ben, IK WAS PAS DERTIEN is ook een waargebeurt, dat gaat over een meisje waarvan haar ouders in een secte terechtkomen, en zij dus verplicht mee moet.
    Wat is voor jullie nou hét boek dat iedereen moet lezen. Ik zeg CLOSE-UP van esther verhoef.
    Bedankt voor alle tips en ik ge er zeker een paar van lezen.



  10. bedankt micci voor de boekentips.



  11. quote:
    ik lees graag waargebeurde verhalen,iemand tips?

    'Weg van Lila' van Patrick van Rhijn (over de strijd van een vader om zijn kind)
    'Valse Salie' van Roos Bouw (over een meisje met een moeder met het syndroom van Munchhausen by proxy)
    'Echte mannen eten geen kaas' van Maria Mosterd (over een meisje dat in handen komt van een loverboy)
    'Mijn allerliefste vijand' van Milou van der Horst (over een jong meisje dat lijdt aan anorexia nervosa)
    'Ik had geen naam', 'Ik had geen thuis', 'Ik was niemand' en 'Bitterzoete jaren' van Dave Pelzer (over een jongen die mishandelt wordt door zijn moeder)
    'Ik ben niet slecht' en 'Mijn moeders prooi' van R. Pelzer (broer van Dave Pelzer die in eerste instantie toekijkt naar de mishandelingen op zijn broertje, maar later, nadat Dave uit huis is geplaatst, zelf slachtoffer wordt)
    'Ik en mij broer' van Katarina von Bredow (over de verboden relatie tussen broer en zus)
    'Ik was twaalf en ik fietste naar school' van Sabine Dardenne (een van de slachtoffers van Marc Dutroux)
    'Stille Anna' van Elbie Lotter (over een meisje dat misbruikt wordt door haar stiefvader)

    Nieuwe tips zijn welkom!!

    <a href="http://lilypie.com"><img src="http://b1.lilypie.com/6zVep2.png" alt="Lilypie 1st Birthday Ticker" border="0" /></a>


  12. hoi zuster Sterre,alvast bedankt voor de tips.ik was twaalf en fietste naar school,heb ik gelezen.[;)]



  13. Ik vond zelf het boek De schaduw van de wind van Carlos Ruiz Zafon erg goed. Het is wel een dik boek en ik had even moeite met inkomen, maar eenmaal een stukje verder werd ik er helemaal door gegrepen. Vond het echt jammer dat ik het uit had!
    Ook de boeken van Joanne Harris zijn goed, Chocolat en Rode schoenen. Chocolat is ook verfilms, misschien kennen jullie die wel? Met in de hoofdrollen Johnny Depp en Juliette Binoche.
    Xx



  14. dagboek van een gheisa is echt een prachtig boek.van het begin tot het einde.ik heb al veel boeken gelezen,maar dit is nu echt een boek die ik de moeite vondt om te lezen.



  15. Brieneke als je dat een mooi boek vond weet ik er nog wel 2 voor je(ik loop even naar mijn boekenkast voor de titels)
    Mijn leven als geisha. Van Mineko Iwasaki
    Snow flower en de geheime waaier. Van Lisa See



  16. micci bedankt voor de titels ik zal binnenkort 1 van deze boeken gaan halen.welke van de twee vindt je de beste?
    http://tbn0.google.com/images?q=tbn:kwl2H5wnReg92M:http://www.funkysdesign.nl/cards/bedankt/bedankt2.jpg



  17. Die van Snow flower heb ik pas geleden gelezen die vond ik heel mooi dat gaat over het inbinden van de voeten van de chinese meisjes vroeger en dit boek beschrijft het hele leven van een zo'n meisje/vrouw.Heb dat boek voor 2 euro gekocht bij de ECI dus wie weet is hij bij jullie ook goedkoop te krijgen ergens.
    Die van mijn leven als Geisha is te vergelijken met die die jij gelezen hebt,geloof zelfs dat dat boek wat jij hebt gebaseerd is op de echte geisha van dit boek.Vond deze ook erg mooi maar is wat langer geleden dus weet het niet meer precies.



  18. http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Zv1WxM989_gJvM:http://www.idsreizen.nl/Reis%2520Afrika/boeken.gif ik denk dat he boek van jou gebaseerd is op de echte geisha maar ik ben het niet zeker.ik zit ook bij eci,ik zal dus eens kijken of ik snow flower daar kan bestellen.en anders ga ik naar de boekenwinkel.nogmaals bedankt voor de titels.



  19. hoi...hoi
    Ik rij nu even naar de boekenwinkel, ik heb wat boeken opgeschreven. alvast bedankt voor de tips!!!
    Mijn laats gelezen is de nachtploeg van natsuno kirino ?? ging wel. 4 vrouwen uit de nachtploeg waarvan 1 haar man vermoord en de andere 3 haar helpen met het lijk. Niet top maar best oke.
    Ik laat nog wel horen wat ik gekocht heb.



  20. hallo....ik ben weer terug.
    ik heb er 3 gekocht: chocolat van joanne harris (tip van jullie)
    de stille zonde lieneke dijkzeul (ookvan jullie)
    het lot van de fam. meijer van charles lewinsky (een enorme pil, maar ze zeggen de moeite waard)
    groetjes witnie



  21. Hoi Witnie,dat boek Het lot van de fam Meijer heb ik toevallig vanmiddag ook in mijn handen gehad maar heb uiteindelijk de nieuwe Kate Mosse (de vergeten tombe) gekocht vond haar eerste boek Het verloren labyrinth ook erg mooi.
    Kon eigenlijk niet kiezen want zag dat boek van jou en nog een die heet De laatste concubine en nog een stel die ik allemaal wel zou willen hebben.....
    Ben gelukkig over 6 weken jarig en vraag aan iedereen boekenbonnen!



  22. Mooie boeken:
    Levenslang in Thailand (over het leven in de Thaise gevangenis)
    Bankok Hilton( over het leven in de Thaise gevangenis)
    Vlucht vanuit het land van de vrijheid (over een vrouw die in een sekte terechtkwam)
    Voor ik doodga (over een meisje van 16, wat nog een jaar te leven heeft)
    Komt een vrouw bij de dokter


  23. Anoniem #1513 schreef | 07-05-2008, 19:54
    Afbeelding van Anoniem #1513

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  24. Jenny Downham
    Heb het zelf ook gelezen, is wel een mooi boek.

    <a href="http://lilypie.com"><img src="http://b1.lilypie.com/6zVep2.png" alt="Lilypie 1st Birthday Ticker" border="0" /></a>

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!