- | 20-03-2009 | 17:35
- | 20-03-2009 | 17:35

Graag in 2009 zwanger worden
Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden?
- Beheerder: kinderwensje
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, neutraal
Met...
- 16 volgers
- 0 blogs
- 2 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (75.163x) Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden? (ledenstop)
- Meeste reacties (1.919) Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden? (ledenstop)
- Flaironline
- Clubs
- Graag in 2009 zwanger worden
- Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden? (ledenstop)
Dit onderwerp heeft 1919 reacties, en bestaat uit 77 pagina's. U bent momenteel op pagina 5 van 77.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 09-05-2012 20:58. \t\t
Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden? (ledenstop)
- Hallo meiden,
Ik heb eind november de pil in de prullenbak gegooit in de hoop snel zwanger te worden van ons eerste, kleine wondertje. Ik had hier al een topic over geopent maar helaas is daar tot nu toe nog weinig animo voor geweest dus ik ga het hier opnieuw proberen.
Welke gezellige meiden hebben er zin om mee te schrijven in dit misschien wel hele vruchtbare topic[;)]!!? Word het je eerste, tweede, derde of misschien al je vierde kindje? Ben je ook zo nieuwschierig naar tips van andere vrouwen of moet je gewoon af en toe even je ''ei' kwijt? Laat dan wat van je horen!
Liefs Kinderwensje
Op dit topic hebben wij, vanwege de ontzettend gezellige drukte, een ledenstop geplaatst. Helaas is het dus niet meer mogelijk om je als nieuw lid aan te melden.- Print deze pagina
1919 reacties op onderwerp
- @Kitesurfgirl; Ik lees jouw posting met kippenvel op mijn armen! Dat je man dit gedaan heeft...Hoelang zijn jullie al bij elkaar? Ga je het tegen hem zeggen vandaag als hij thuis komt? Ik weet niet wat ik zou doen...Zo'n moeilijke situatie is dit..Heel veel sterkte, je kan je hart luchten hier al je dat wilt!
@Cecile; Gefeliciteerd! Ik lees net dat je zwanger bent, echt geweldig! Dit wordt zeer zeker een vruchtbare topic! :)
Moet nu weer ff verder, heb nog veel dingen te organiseren voor de vakantie.
Liefs Cis - @Kite: Wat verschrikkelijk dit zeg!!! Ik wil je heeeeel veeeeeel sterkte wensen. En als je je hart wilt luchten dan weet je ons te vinden he. Hele dikke knuffel vanaf hier.
@Cecile: Gefeliciteerd meid!!! Wat gaaf dat je zwanger bent!!!!! Geloof het maar wel hoor hihihihihi. Nu kun je lekker toeleven naar je eerste echo ;)
@ de rest: Ik ga morgen op mijn gemak bijlezen want dat heb je niet meer in 5 tellen gedaan ;) - Lieve kitesurfgirl... Wat een vervelende situatie. Je denkt je man door en door te kennen en dan blijkt dat hij zulke geheimen voor je heeft. Afschuwelijk... Ik wil je heel veel sterkte wensen meid... Ik hoop dat alles goed komt!
Cecile: Als je door heel veel mensen gefeliciteerd wordt wil dat ook wel eens helpen om het te geloven. Dus bij deze! Van harte gefeliciteerd!! Probeer er lekker van te genieten. Het kan altijd fout gaan, maar daar moet je niet teveel bij stil staan. Lekker even op die roze wolk blijven zweven.
Mijn ongesteldheid is bijna over. Volgens de berekeningen is mijn meest vruchtbare dag deze maand op valentijnsdag!!! Haha dat kan toch bijna niet mis gaan. Ik vind het een goed teken. Beetje jammer dat mijn man avond dienst heeft haha Moet ik hem maar verrassen als hij s'avonds laat thuiskomt...
Fijn weekend allemaal!! - He kitesurfgirl, sjonge ik schrik er van. Ik zou hem gelijk confronteren. Wat een rotstreek zeg! Heel veel sterkte meis.
Die Cecile, je mag nu echt wel gaan geloven dat je zwanger bent hoor. En in maart naar de vk, spannend hoor zo'n eerste bezoekje.
En Tammie het meest vruchtbaar op valentijnsdag, dan zou je toch denken dat het niet anders dan raak kan zijn he? Ik geloof trouwens dat ik ook rond die tijd mijn ei heb, maar weet het niet zeker. We gaan er in elk geval weer voor deze ronde.
Gister niet zo'n fijne dag op t werk. Veel alleen en grote problemen. Kan er verder niet al te veel over zeggen, maar kon er vannacht slecht van slapen.
liefs wannabe - Zo, daar ben ik ook weer. Heb even alles bijgelezen, duurde wel even want jullie zijn erg actief geweest de laatste tijd.
Yvje, Narciss en Robyn, welkom!!!! Beetje laat misschien maar wel gemeend ;)
Narcis: Geniet lekker van je weekje weg!!! CP is ook altijd leuk, vind ik tenminste ;)
Robyn: Leuk een nieuw huis!!! Wel veel werk om te doen zeg! Wij wonen nu 1,5 jaar in ons nieuwbouwhuis. Er zat al een keuken en badkamer in dus daar konden we helaas niets meer in veranderen. Ik had mij heel erg verkeken in het werk wat de kale muren en vloeren nog kosten. We moeten nu nog steeds de trap deels afmaken? Ach niemand ziet het en dan ?vergeet ? je het zelf ook snel.
Wat leuk dat je man zo veel met voetballen heeft. Ik kan mij voorstellen dat hij gefrustreerd is dat hij nu niet echt op het veld kan staan. Kan hij nadat zijn blessure over is wel weer voetballen? Speelt hij op hoog niveau?
Kindwensje: Best heftig wat je vriend allemaal meegemaakt heeft. Ik hoop dat zijn solli goed gaat verlopen. Is hij al op gesprek geweest? Of alleen nog maar een brief geschreven?
Ik ben ook wel voor een ledenstop. Ik heb nu alles in word gezet omdat ik het anders niet mee rkan volgen hihihi? Kan ook aan mij liggen hoor ;)
September: ook ik wil je echo zien hoor! Vind het altijd zo mooi om dat soort dingen te bekijken.
En jij ook heel veel succes met de verhuizing en klussen etc. Wat vervelend dat je kleine zo last heeft van zijn tandjes? Hopelijk komen ze snel door en is hij er weer eventjes vanaf.
Wannabe: Vervelend dat het bij je zo onrustig is op het werk? Hopelijk is het snel weer een beetje beter en kun je weer gezellig aan het werk. Wakker liggen van het werk is nooit goed.
Je zoon heeft mooie namen zeg! Ik ben niet iemand van de Jan Piet en Klaas namen, ik wil ze graag iets aparter en ik wil een naam waar niet heel Nederland naar luistert. Bij mijn vriend is het traditie om te vernoemen maar dat wil ik niet. Mijn vriend heet Bauke, zijn opa heet zo en hij heeft 3 neven die zo heten.. Is zo lastig. Op een verjaardag roep ik Bauke en dan kijkt iedereen om. Neeeee ik moet MIJN Bauke hebben. Dus jullie begrijpen het al, we krijgen geen Bauke junior dus ;)
Helma: Ik zou inderdaad ook niet wachten met een kindje krijgen omdat je weet dat er personeelstekort is. Ik denk dat je dat altijd zult houden! En tenslotte, heel lullig gezegd, het is jouw probleem ook niet.
Wat goed dat het zo goed ging op de peuterspeelzaal. Volgens mij maken de mama?s en papa?s zich altijd drukker dan de kinderen zelf ;)
Heb je nog een test gedaan????
Tammie: Valentijnsdag? Dat moet hem gewoon gaan worden?
Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden. Hoe erg is vorige maand was, hoe rustig ik er nu onder ben. Was gisteren in het dorp en heb gewoon de testen laten liggen, heb de behoefte ook niet eens gehad. Ik ben er van overtuigd dat mijn cyclus opeens ana het veranderen is en dat het nu gewoon langer gaat duren. Ik zit namelijk nu op de 36 dagen en dat heb ik gewoon nog nooit gehad. Weet dus niet wat het is. Ik wil de kwaaltjes nu ook niet zien. Heb wel wat buipijn en kramp in mijn buik, voelt anders als ongesteld worden, maar dat riep ik vorige maand ook. Vanochtend draaide ik mij om in bed en ging op mijn buik liggen, ik werd wakker van de pijn in mijn borsten. Maar ik wil er niet aan denken... Ik heb voor mijzelf besloten dat ik volgend weekend een test ga doen als ik nog niet ongesteld ben geworden. We hebben weinig aan het klussen gedaan de afgelopen maand gedaan, dus als het raak zou zijn dan was het echt een lucky shot...
Gaan jullie vandaag nog wat leuks doen? Mijn vriend moet tot 16 uur werken, maar belde net dat hij om 13 uur vrij heeft genomen. Hij wil vandaag nog even naar een trouwbeurs, hij wil naar een pak gaan kijken. Dit is echt een wonder want hij zou dt dus nooit uit zichzelf doen ;) De trouwbeurs is op de locatie waar wij gaan trouwen dus het is wel erg leuk om er even te kijken. We hebben eigenlijk alles al geregeld op de bloemen, ringen en zijn pak na. Dus zoveel valt er niet meer te bekijken daar. Maar goed, het is wel latijd leuk om te kijken want komt steeds dichterbij ;)
Verder heb ik niet zoveel te melden... Druk op het werk dus weinig dingen buiten het werk om gedaan... - He hallo allemaal,
volgens mij hebben jullie allemaal een druk weekend gehad, want ik hoefde weinig te lezen
. Ben net druk geweest met versieren van de huiskamer, voor de jarige job[<:o)]. Begin van de avond
staan bakken. En morgen is het tijd voor [G]! Ben benieuwd wat het jochie ervan vindt. Ik hoop alleen dat hij wel weer beter is morgen. Vanmiddag werd hij wakker met koorts, de hele middag jengelig en vanavond last van diarree en ondertussen was de koorts opgelopen tot 39.4. Hoop niet dat hij de griep krijgt. Zo zielig.
WE gaan zo te bed en morgen feestje vieren!
liefs wannabe - hoi dames,
Inderdaad een druk weekend hier geweest, gezellig. Lekker geshopt, waaronder een mutsje en sokjes voor onze beeb als het geboren is. Het geboortepakje hadden we al! Maakt het voor onze beleving net iets echter.
Verder weinig nieuws, beetje buikpijn, verder geen klachten. Volgende week weer naar de gyn. Ik zou proberen later op de dag de echo van vorige week in te scannen.
Wannabe, gefeliciteerd met de verjaardag van je kleine! Ik hoop dat jullie een super dag hebben, en dat hij wat opgeknapt is! Hoor het graag. Wat heeft hij van jullie gekregen, of heb ik daar overheen gelezen?
Kinderwensje, inderdaad heftig wat je vriend meegemaakt heeft. Maar dan denk ik dat het goed is op zoek te gaan naar iets anders. Spannend. Ook ik ben voor een ledenstop, ik moet nu al tig keer teruglezen, of twee schermen openen om alles te kunnen volgen. Haha zeker op een doordeweekse dag!
Helma, ook ik zou niet wachten. Een keuze voor een kindje moet niet afhankelijk zijn van een personeelstekort op jou werk. Dat is niet jou verantwoordelijkheid en probeer dat ook niet te voelen. Gewoon voor gaan!
Tammie, jij een hele fijne valentijnsdag. Haha heb je nog andere plannen dan alles seksen??whahaha
Nonnie, gefeliciteerd met je voorgenomen huwelijk! Ook wij trouwen dit jaar. Wanneer jullie? Wij eind mei! Nog steeds niet ongi. Ik was ook altijd redelijk rustig. Je cyclus volgt toch zijn eigen weg, soms word het eerst wat onregelmatig voordat het wat meer elke maand op dezelfde dagen komt. Fijn dat je je zelf niet heel druk maakt. Mijn duimen draaien wel voor je!
Kitesurfgirl, hoe gaat het nu met je? Heb je je man ermee geconfronteerd? Ik hoop van wel, want ik zou direct duidelijk maken dat dit over jou grenzen heen gaat, en totaal onrespectvol is. Laat je even wat horen!
Liefs September - He september,
onze jonge man was vanmorgen helemaal onder de indruk van alle slingers en ballonnen in de huiskamer. Zo leuk om te zien. Van ons heeft hij vanochtend op bed z'n kadootjes gekregen: een loopauto van winnie the pooh waar je ook op kan zitten en met een heleboel knopjes waar een geluidje achter zit. Verder een xylofoon een badpomp en nog een zebraatje op een treintje.
Nu ligt hij lekker te slapen en dan vanmiddag visite, ben benieuwd wat hij daarvan vindt.
Ben trouwens wel benieuwd naar je echo, altijd leuk zo'n eerste plaatje van je kindje. Willen jullie trouwens weten wat het wordt? Wij wisten dat wel en denk dat ik het nu wel weer zou willen weten.
liefs wannabe - Hallo Allemaal,
Ik kom even snel langs...ben eigenlijk aan het werk![[:$]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-10.gif)
Wannabe: Gefeliciteerd met je kleine man!! Wat vond hij van zijn kado's?
Hier gaat alles goed. Ik heb wel meer last van kramp (een beetje ongi-pijn/steken). Ben toch nog altijd bang dat mijn ongi ondanks alle positieve testen toch door gaat zetten..
Ik mag 16 maart naar de VK, ik krijg dan ook de eerste echo. Kan echt niet wachten totdat het zover is..
Nu snel weer aan het werk...
Lfs - September: wij trouwen ook eind mei ;) de 27e... Zou het zo zijn???? Jullie trouwens ook gefeliciteerd he!!!! Moeten jullie nog veel regelen? Wij hebben de meeste dingen eigenlijk al wel klaar.
Wannebe: Gefeliciteerd met je kleine mannetje he!!! Gaaf dat hij zo leuk op de slingers reageerde!
Ik ben net "ziek" thuis gekomen van mijn werk. heb een kleine terugslag van mijn overspannenheid en doe het even rustig aan nu. Ik heb net een test gekocht, ik wil uitsluiten dat mijn vermoeidheid iets met een zwangerschap te maken zou hebben. Goed excuus heb ik verzonnen he ;) hahahahaha
Ik ga er wel vanuit dat het niet raak is, mijn gevoel zegt dat. Ik houd jullie op de hoogte, - Heeey meiden!!!!
Na een heerlijk weekend samen met mijn man ben ik hier dan ook weer!! Twee weken hebben we elkaar niet gezien en nu had het na dit drukke weekend in ben samen zo een 8 keer raak kunnen zijn hahaha. Helaas, helaas, ben pas volgende week vruchtbaar als het goed is dus we houden het maar op een oefenen;)
Cecile en Nonnie; Het is inderdaad best pittig geweest. Gelukkig kunnen we er samen goed over praten. Hij heeft al zijn testen goed door staan dus nu is dat allemaal verstuurd naar het politiekorps hier en is het afwachten of zij interesse hebben of niet. Dit kan zo weer twee weken duren dus we moeten helaas weer heel veel geduld hebben.
Wannabe; Gefeliciteerd met je kleine mannetje!! Ik hoop dat je een hele leuke dag hebt gehad. Was je man ook vrij?
Cecile; Ik heb veel gelezen dat die menstruatiekrampen er bij horen, dus lekker van je zwangerschap genieten meid. Krijg je al meer kwaaltjes?;)
Nonnie: Hou ons niet in spanning en vertel!!! Heb je de test al gedaan? Hoeveel dagen ben je nu overtijd?
Kitesurfgirl; Mocht je nog mee lezenl ik leef met je mee en ik hoop dat het een beetje gaat met je.
Zoals jullie gezien hebben zit de ledenstop er inmiddels op. Ik hoop dat het zo een lekker druk form blijft als nu, gezellig!! Weet er trouwens iemand wat ze bedoelen met dat o.a. ons forum een CLUB word? Ik snap daar niks van?
Met mij gaat het verder prima. Lekker druk met werken en klussen in huis. Dit weekend hebben we lekker ergens wat gegeten en een verjaardag gehad wat erg gezellig was. Verder qua babynieuws niet echt veel te melden want is pas anderhalve week geleden dat ik ongesteld werd.
Liefs - Hoi Meiden,
@ kinderwensje Jee, 8 keer, die tijden liggen hier volgens mij achter me! Whaha, mm, het seksleven veranderd toch wel met een hummel van 14 maanden erbij! Fijn dat jullie elkaar weer gezien hebben...
Nonnie, en en en?? Ben ook benieuwd!
Wannebe, wat leuk zeg. Mijn mannetje was ook helemaal onder de indruk. Hij heeft nog het meeste genoten van de taart.
Liefs - Negatief.... Ik zal dus wel weer gewoon ongesteld worden. Mijn cyclus is echt een puinhoop nu dan. Ik heb nu een cyclus van 37 terwijl hij eerst gewoon rond de 28/30 was. Ik snap er dus helemaal niets van. Heeft iemand daar een idee van? Ik had dus ongeveer 5 of 6 maanden een regelmatige cyclus en nu dus de laatste 2 maanden opeens zo raar.
Voor de "niewelingen". Ik ben in juli al gestopt met de pil om zo mijn cyclus op gang te brengen, vanaf december zijn we dus echt zonder condoom gaan klussen...
We wachten wel gewoon rustig af totdat mijn ongesteldheid er is. Ik voel me niet rot, heb alleen zere borsten, maar de buikpijn is er nog niet. Ik denk dat het dus nog wel ff duurt voordat ik ongesteld ben. Ik ga na mijn ongestelheid maar eens wat ovulatietesetn bestellen want ik zou nu ook niet meer weten wanneer mijn ei is. - heey meiden,
September; Toen hij net terug was van vijf maanden uitzending was het pas erg;) Wij zijn verder vrij gemiddeld hoor, drie keer per week, soms wat meer soms bij hele drukke dagen wat minder. Maar slaan nooit een week over;) Volgend weekend is mijn vruchtbare dag geloof ik, dus hoop dat we net zoveel zin hebben als nu hahahaha[:$]. Ik kan me voorstellen dat als je een kleintje rond hebt lopen dat het wat minder word. Zal bij ons ook het vast het geval zijn! Hoe is het verder met je? Hoe voel je je?
Nonnie; Jammer meid, gelukkig wist je zelf al dat het niet zo was dus dan is het minder vervelend.Als blijf je stiekem hopen natuurlijk. Op welke dag van je cyclus zit je nu dan? Dag 37? Ik zou je geen raad kunnen geven op dat gebied, volgens mij gebeurt het bij meer vrouwen dat het opeens wat onregelmatiger word. Als het te gek word zou ik er wel mee naar de dokter gaan voor advies, maar zolang het rond de dertig dagen blijft steken denk ik dat het redelijk normaal is. Maar ik ben dan ook geen deskundige op dit gebied. Misschien weet een ander hier meer van.
Liefs - Hallo Allemaal,
Kinderwensje: Heb je al spierpijn? Haha, 8 keer... keurig meid!! Ik ben al blij als ik dat in een maand voor elkaar krijg...
Nonnie: Jammer dat de test (nog) niet positief was. Voel je je alweer iets beter? Ik denk inderdaad dat het verstandig is om eens een ronde wat ovulatietesten te gebruiken.. Dan weet je waar je aan toe bent en weet je ook precies wanneer je ongesteld moet worden. OP internet kun je ze vrij goedkoop bestellen. Wel gek trouwens dat je cyclus eerst zo regelmatig was en nu jullie voor het "echie" gaan het ineens onregelmatig wordt..
Kitesurfgirl: Ik moet steeds aan je denken...Mocht je hier nog lezen ik wens je héél veel sterkte!!
September: Ik lees net dat je al een echo hebt gehad. Ben even vergeten hoe lang je al zwanger bent.. Wat leuk! Kon je je wurmpje al bewonderen?
Hier verder weinig last van kwaaltjes. Nog altijd een beetje borrels in mijn buik en s'avonds merk ik wel dat ik eerder moe ben. Gister had ik een gesprek met een mevrouw van Moeders voor Moeders. Vind dat wel een mooi gebaar en plas vanaf nu in een groene fles
Mijn vader (ook mijn werkgever) heeft in zijn enthousiasme aan een collega verteld dat ik zwanger ben. Die collega vervolgens weer aan een andere collega met als resultaat dat iedereen het op mijn werk al weet.. Ik ben mijn collega's vanmorgen zelf dus maar langs gegaan dat ik echt nog maar net zwanger ben en er dus ook nog veel mis kan gaan. Eén voordeel, ik kan nu dus ook op het werk in een groene fles plassen!
Liefs - Zo z'n verjaardag zit er weer op. Wat was het jochie moe van alle drukte. We hadden gezegd dat wie rond etenstijd er was wel een frietje mee kon eten. Niet gedacht dat iedereen rond etenstijd zou komen. We hebben wat friet gebakken pfff. Wel heel gezellig hoor.
Ben net met hem wezen zwemmen, echt genieten met al die kleine hummels in het water. Dat lijkt me wel lastig om te doen als er strakjes een 2e is. Nu probeer ik elke dinsdag te gaan, maar dat zal dan niet meer meevallen.
Kinderwensje; wat fijn dat je mannetje terug is, enneh... niet te veel seksen hoor, is niet goed voor het zaad haha. Moet hij snel weer weg, of blijft hij nu een poosje thuis? Hoop ik wel voor je.
Nonnie; getsie wat balen dat je cyclus nu zo lang is. Zelf had ik daar wel last van voor ik zwanger was van de 1e, maar jij bent al zo'n poos van de pil af, dat ik het ook niet helemaal snap. Ik zou idd net als kinderwensje al schreef naar de ha gaan als het nog lang duurt.
Ga ff m'n huis door wapperen, en alle verjaardagprutjes opruimen
liefs wannabe - Heey meiden,
Vandaag heerlijk vroeg vrij dus maar even achter de laptop gekropen. De laatste week weinig aan kindertjes gedacht,nu toch wel weer de kriebels. Het idee dat het dit weekend misschien wel raak kan zijn is wel weer een erg leuk idee. Heb niks met valentijnsdag,maar misschien dat dit nu wel gaat veranderen;) Ik zal zo dadelijk het schema nog even uppen, ik heb namelijk 4 maart bij mezelf neer gezet maar dit moet 2 maart zijn als ik een cylcus van 32 dagen heb. Het zou handig zijn als iedereen, net als wat wannabe heeft, zo een schemaatje/balkje onder zijn naam heeft staan. Dat er bij de 1 staat hoelang ze al zwanger is en bij de ander welke dag van de cyclus ze is, zo hoeven we die hersentjes niet meer zo hard te laten kraken[;)] Kan iemand mij uit leggen hoe ik dit moet doen?
Cecile; Geen spierpijn hahaha. Hoe is het met jou verder? Wat fijn dat je slechts wat lichte kwaaltjes hebt en het zo goed gaat met je. Grappig trouwens dat je vader je werkgever is!!! Dan weet je tenminste zeker dat het nieuws altijd goed valt en ze zuinig met je doen.
Nonnie; Is bij jou de menstruatie al door gezet?
Wannabe; Nog een leuke dag gehad gisteren?
Hoor jullie snel weer,
Liefs - Wannabe; zie nu pas dat je net gepost hebt! Leuk dat je zo een gezellige verjaardag hebt gehad. En aardig wat frietjes moeten bakken dus hahaha. Dat herinnert me aan mijn eigen verjaardagen als kind zijnde, ik deed een moord voor zuurkool dus mijn moeder was altijd pannenkoeken of frietjes aan het bakken voor mijn vriendjes en vriendinnetjes, terwijl ik broodjes hotdogs met zuurkool zat te eten[;)] En lekker dat zwemmen, dat kan toch al vrij snel met een kleintje geloof ik? Het babyzwemmen.....
En niet goed voor het zaad? Hahaha, wist ik helemaal niet! Ga het er niet minder om doen hihihi. Dan duurt het maar wat langer want het oefenen is minstens zo leuk[A]. - he kinderwensje, vlak na elkaar gepost zie ik
Zo'n ticker maken is vrij simpel. Die van mij komt van lilypie.com. Daar kan je allerlei verschillende maken, maar jij moet kiezen voor 'trying to conceive', dan moet je gewoon de aanwijzingen op het scherm volgen, plaatjes kiezen, datum invullen, wijst zich eigenlijk vanzelf. Er komt dan een code te staan in een vak die code moet je selecteren. Dan klik je ctrl+c (kopieren) en ga je naar jou profiel. Daar staat ergens een vakje handtekening, daar ga je dan in staan en klikt op ctrl+ v (plakken). Klik onderaan op opslaan en klaar is kees.
hopelijk lukt het zo
anders hoor ik het wel
groetjes wannabe - haha alweer een reactie van jou kinderwensje
had het nog niet weer gezien. En van dat zaad? Dat heb ik ooit eens gehoord, dat je beter om de dag kan seksen, zodat het zaad weer een beetje tot rust kan komen ofzoiets. Het schijnt dat als een man heel vaak komt, er weinig levend zaad in z'n prutje zit haha.
Maar idd niet minder om doen hoor!! - Hahaha, nee je word niet gek!! Het forum doet raar! Ik had net nog wat getypt maar dat kreeg ik volgens mijn computer voor elkaar maar kan het niet terug vinden.[:S]
Maar het is me inderdaad gelukt!! Ik hoop dat er meer meiden zijn die dat gaan doen, ik kan echt soms zo in de war zijn van al die verhalen[;)]. Ik heb gewoon op jouw balkje gedrukt en zo kwam ik bij de site, daar heel simpel een balkje aangemaakt, het eerste tekstje gekopieerd en die in mijn profiel onder handtekening geplaatst. Bedankt voor je uitleg!!! Heb je alle verjaardagstroep al weggewerkt?
Ik heb vandaag echt een dag dat ik alleen maar aan kindertjes kan denken!! Ik wil het, ik wil het, ik wil het......... - Pff ja, de troep is zo goed als weg. Net gezogen en gedweild en nu uitgeteld op de bank. Heb nl nog steeds snel last van m'n rug en bekken. Niet zo handig, maar ja... t moet weer gebeuren he
en soms heb je van die dagen dat je alleen maar kan denken: ik wil een kindje en wel nu! Zo herkenbaar, ik was liever gister dan vandaag zwanger, maar moet weer ff geduld hebben. M'n vriend vroeg gister: wanneer moet het weer gebeuren deze maand?? Hoe romantisch kan je zijn. Maar hij is er iig mee bezig, dat kan je niet van alle mannen zeggen
ff lekker een boekie lezen terwijl de kleine man slaapt.
liefs wannabe
- Flaironline
- Clubs
- Graag in 2009 zwanger worden
- Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden? (ledenstop)
Dit onderwerp heeft 1919 reacties, en bestaat uit 77 pagina's. U bent momenteel op pagina 5 van 77.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 09-05-2012 20:58. \t\t
Wie wil er ook zo graag dit jaar nog zwanger worden? (ledenstop)
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- helma1981 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden09-05-2012 | 20:58
- Mee83 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden29-04-2012 | 22:12
- piki heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden12-04-2012 | 21:48
- helma1981 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden08-04-2012 | 07:44
- Mee83 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden31-03-2012 | 14:20
- piki heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden26-03-2012 | 22:37
- Mee83 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden09-03-2012 | 10:43
- Mee83 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden27-02-2012 | 21:47
- helma1981 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden23-02-2012 | 13:52
- piki heeft gereageerd op een forum onderwerp in Graag in 2009 zwanger worden20-02-2012 | 20:13
Wie hier?
Er is niemand online!






