- | 17-01-2010 | 14:50
- | 07-01-2010 | 12:13
- | 05-01-2010 | 15:00
- | 04-01-2010 | 21:35
- | 04-01-2010 | 19:35
- | 29-12-2009 | 23:39
- | 29-12-2009 | 23:39
- | 29-12-2009 | 23:39
- | 29-12-2009 | 20:41
- | 28-12-2009 | 23:49

Zwanger worden
Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.
- Beheerder: Anoniem #16152
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gezellig
Met...
- 1268 volgers
- 194 blogs
- 300 onderwerpen
- 4 foto's
Dit onderwerp heeft 718 reacties, en bestaat uit 29 pagina's. U bent momenteel op pagina 18 van 29.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 09-02-2012 23:05. \t\t
Wie gaat er ook vanaf maart voor een kindje? *ledenstop*
Naam Leeftijd NOD Ronde Uitgerekend op Bijzonderheden Joepje 32 nvt 3 04-02-2011 Beeb geboren op 04-02-2011 Dorpsmama 27 nvt ? Kraampje 24 nvt 1 10-04-2011 beeb geboren op 15-04-2011 Wibi 30 nvt 1 24-12-2010 Rose 30 nvt 4 08-02-2011 Beeb geboren op 11-02-2011 Suzanne 27 nvt 8 15-08-2011 Een meisje! Tulp 31 nvt 9 29-12-2011 15-8 20 weken echo Loutje 30 nvt 8 08-04-2012 ZWANGER!!! joepje wijzigde dit bericht op 04-08-2011 10:47 met 255%- Print deze pagina
718 reacties op onderwerp
- kraampje: ik merk het ook als ik rond mn eisprong zit, moet om elke scheet zowat janken, misschien is dat wel biologisch zo gedaan, zodat je dan meer aandacht krijgt van je man en dus meer kans op seks hebt. Normaal had ik dat altijd tijdens mn menstruatie.
Ook merk ik vooral dat mn cyclus veel strakker verloopt. Vroeger was het altijd een beetje gokken in welke week we zaten, maar nu is dat overduidelijk. Gelukkig maar, want dan worden de kansen ook weer groter, hopenlijk.
Dorpsmama: Wat leuk dat je vriend toch zo positief is :D Goed dat je het hem wel verteld hebt, dan beleef je samen de voorpret al :)
Vandaag lekker een relaxdagje met zn 2en naar de sauna :D heerlijk genieten! Fijne dag allemaal tot snel
- hey suzanne
mijn ventje wist het wel al hoor!
Hij was degene die het "besloten"had om ervoor t egaan haha
Maar zo nu en dan wist ik niet zeker of dat het was zodat ik niet meer zeur om de ingebrachte hormonen of voor t echie, maar hij wil wel echt...
Nu alleen zomerstop dus tja...
Weet dat ik vandaag ovuleer dus tja...
Rest van de maand weer klein beetje afwachten, maar goed
Sept weer echt aan de bak!
xxDurf te blijven dromen! - heeey meiden .....
vandaag mijn nod ... maar ik had via internet testen besteld , betrouwbare testen
test jezelfnu.nl en kon niet wachten dus gister avond getest..... kwam een heeel licht streepje , vanmorgen weer getest , weer een heeel licht streepje maar ik weet t niet
het is echt een heel vaag licht roze streepje......
xxx - Ben ik heel lang weg geweest, zie ik dat Kraampje vandaag belangrijk nieuws heeft! Kraampje, ik had eerst ook een heeeeeeel licht 2e streepje en het duurde ook nog wel een paar dagen voor het donkerder werd, maar ik ben toch echt zwanger. Wat ik wil zeggen is: EEN STREEPJE IS ECHT EEN STREEPJE!!!! Het hormoon verdubbelt zich elke 2 tot 3 dagen, dus ik zou maandag weer testen, grote kans dat het streepje dan beter zichtbaar is. Wow, als het echt zo is, ben je zeker wel blij dat je je vriend al gezegd had dat je gestopt bent met de pil!
Heb je verder nog 'aparte' dingen qua humeur of lichaam die anders zijn dan normaal?
Ohohoh, ik ben wel heel benieuwd! Je hebt me wel helemaal wakker geschud! Ga nu toch echt m'n best doen om weer wat vaker te komen!
Groetjes aan iedereen, moet alweer boodschappen gaan doen! - IK BEN ZWANGER .....................
HEB EEN CLEARBLUE TEST GEDAAN EN DAAR STAAT T DAN TOCH ECHT....
BEN EVEN HELEMAAL BEDUUSD , ZO SNEL AL IK HAD T NIET VERWACHT
EN HEEL GEK EN MISS VERWEND MAAR WEET EVEN NIET HOE IK ME MOET VOELEN
BEGRIJPEN JULLIE DAT?!
IK VOEL ME NIET ANDERS ALS ANDERS EN T IS NATUURLIJK NOG HEEEL HEEEL PRIL ....
LIEFS - Wow Kraampje: GEFELICITEERD!!! Dat is idd heel vlot gebeurd en kan me voorstellen dat je daar even aan moet wennen. Zeker als je had bedacht dat het nog wat langer zou duren. Neem er de tijd voor en houd het gerust nog even voor jezelf en je vriend tot je er wat meer aan hebt kunnen wennen. Hoe reageerde je vriend trouwens? Kan hij het wel geloven?
groetjes - Kraampje gefeliciteerd. Echt super en zo snel al.
Gaat verder alles goed met iedereen? Joepje hoe was je echo. Ik heb onder tussen al 2 echo's gehad. Mijn eerste echo bij de verloskundige waar de kleine veel bewoog en mijn tweede voor de combinatie test ( die helemaal goed was) waar bij de kleine nog minder stil lag. Ik snap wel waar om ik moe ben als die kleine zo veel beweegt. :-) Sinds 1,5 dag ben ik ook niet meer zo misselijke en heb ik meer energie om dingen te doen. Dat is wel super fijn. Nu kan ik meer genieten.
Oja, ik ben 8 feb uitgerekend. Bij elke echo is de kleine ouder dan we dachten dat is wel raar. Maar dat komt door de lengte van de kleine.
Nou ik ga weer een paar uurtjes slaap pakken.
Spreek jullie snel weer. - Kraampje gefeliciteerd, nog iemand erbij.
Ik kon het eerst ook niet geloven hoor, bij mij was het ook meteen de eerste keer. En wie verwacht dat nu. GENIET ervan.
Onze kleine laat me nu elke dag weten dat ie er ook is. Als ik even lekker zit voel ik het steeds bewegen. Hele kleine plofjes tegen de buik. Echt een onwijs gevoel. Verder ben ik nog ontzettend moe. Maar afgelopen vrijdag vakantie gekregen. En Maandag gaan we een weekje naar Duitsland. Even genieten van de rust, na de verhuizing.
Een vraag aan iedereen die zwanger is. Willen jullie ook weten wat het word.
Wij hebben 11 aug onze 20 weken echo, en we hebben besloten dat we het niet willen weten. Hoeft ook niet we hebben voor bijde al een naam.
Ben benieuwd wat jullie willen.
Wens iedereen een fijne zondag en tot over een weekje.
Groetjes Lydia - hey meiden,
lang geleden, maar we zitten lekker op de camping en ik zag geweldig nieuws!!!
kraampje gefeliciteerd!!! echt super meid!! lekker van gaan genieten.
hier wordt ondertussen mijn cyclus steeds langer, ik zit nu alweer op dag 33. terwijl ik eerst netjes 29 dagen was. nog steeds niet ongi..en zwanger lijkt me onwaarschijnlijk gezien we niet in de vruchtbare dagen hebben geklust. en anders voor het zingen de kerk uit.. we willen het eigenlijk wel, maar toch nog ff wachten. het blijft een beetje twijfel. we weten zeker dat we er vanaf dec. voor willen gaan dan hebben we alles op orde.
wibi geweldig dat je die kleine nu voelt, vond ik altijd zo bijzonder... echt iets om van te genieten.
het gaat hier wel goed met de zwangere..
rose fijn dat de echo enzo allemaal goed was.. dat moet ook weer een heerlijk gevoel geven.
ik zal proberen alles een beetje bij te houden, maar na de zomervakantie ben ik weer terug.
fijne vakantie allemaal..
ps.. ik ben gisteren 29 geworden, voor de tabel.
liefs Lou - Hallo allemaal!
Dat zulk goed nieuws toch iedereen weer aan het schrijven krijgt, leuk!! Rose onze echo is goed gegaan. Ik vond het heel bijzonder om dat ukkie daar op beeld te zien en dan te bedenken dat het in mijn buik groeit! Ook nog steeds heel raar! Die van ons lag juist te slapen en ik moest hoesten en lachen om 'm wakker te krijgen! Wat fijn dat die combitest bij jullie een goede uitslag heeft, is toch een geruststelling. Wij hebben besloten die niet te laten doen, willen het kindje toch wel laten komen, tenzij er iets heel erg mis is, maar dat kon die mevrouw zoal zien voor nu en straks met de 20-weken echo zien ze de rest. Prettig ook dat je niet meer zo misselijk bent en dat je weer meer energie krijgt. Mijn pijntjes zijn ook bijna helemaal weg, blijf alleen wel moe. Op mijn vrije dag lig ik ook vaak even te slapen op de bank 's middags. En ik heb het idee dat mijn tepels aan het groeien zijn! Ze jeuken en beginnen helemaal te vervellen!
Andere zwangeren die dit herkennen?
Wibi wat leuk dat je die kleine zo vaak voelt! Vraag me echt af hoe dat straks zal zijn en of ik het ga herkennen als zijnde Binkie en niet mijn darmen!
Fijne vakantie alvast en geniet van de rust! Wij willen trouwens wel weten wat het wordt. Zijn er veels te nieuwsgierig naar en het is ook wel zo praktisch, kunnen we vast rekening houden in de kamer en met kleertjes enzo. Ben heel benieuwd naar jullie 20-weken echo, hoop natuurlijk voor je dat alles is zoals het moet zijn! Wat goed dat jullie ookal namen hebben! Voor een meisje hebben we wel wat namen op een rijtje om uit te kiezen, maar voor een jongen blijft het lastig. Ik heb er ookal even niet meer naar gezocht, want ik werd een beetje gek van mezelf!
Loutje:
HIEPERDIEP HOERA
voor jou! Heb je wel lekker
gegeten en
gekregen?
Ik denk dat je misschien toch wel zwanger zou kunnen zijn, als ik het vergelijk met mijn cyclus namelijk. 30 april was de 1e dag van mijn laatste cyclus en als je daar vanuit gaat, ben ik op 4 februari uitgerekend (bij een cyclus van 28 dagen) en die houden ze bij mij ook aan. Alleen..... ik heb ovulatietesten gedaan en daaruit bleek dat ik niet op 14 mei mijn eisprong had, maar pas op 17 mei, 3 dagen later dus. Nu had het mij logisch geweest dat ik dan ook op 7 februari uitgerekend zou zijn, maar dat is dus niet zo. Volgens de vrouw die de echo deed, klopte de grootte van Binkie ook echt met een baby van 4 februari. Dus.... of die ovulatietesten hebben niet helemaal hun werk gedaan, of Binkie groeit stiekem wat sneller dan normaal.
Heel verhaal, maar wat ik eigenlijk zeggen wil is: misschien is jouw vruchtbare periode ook wel vroeger dan je dacht en in dat geval zou je toch misschien wel zwanger kunnen zijn. Of niet?
@Dorpsmama: hoe gaat het met je kittens? Groeien wel hard zeker? En hoe bevalt je de zomerstop? Kun je nu echt helemaal relaxen, of kijk je stiekem toch wel in je agenda voor wanneer het zou kunnen enzo?
@Tulp: ben je al met de ovulatietesten begonnen? Is er al iets te zien geweest?
@Wibi: je eigen naam staat onder je laatste bericht, weet niet of je dat erg vindt?
@de rest: hoe is het met jullie? Aan het genieten van de zomer?
Groetjezzz - heeey meiden
nou t begint een klein klein beetje tot me door te dringen
mijn vriend is super blij :D
maar ja nu al paar keer moeilijk gehad met t niet vertellen haha
normaal zit ik altijd aan de wijn , nu dus niet , heb maar gezegd dat ik aan de antibiotica zit voor blaasontsteking haha
heb eigenlijk nergens last van , alleen wat prikkelende tepels en soms beetje misselijk maar niet erg... lijkt wel al of mijn buik begint te groeien:S
en weet nog niet wanneer ik t iedereen zal gaan vertellen , wanneer hebben de andere zwangeren onder ons t verteld hoeveel weken?!
ik denk zelf dat ik t ga vertellen als ik eerste keer bij de verloskundige ben geweest ofzo..
wat bij mij wel leuk is , ik weet al wie ik als kraamverzorgende wil hihi ja dat heb je als je zelf in t werk zit hihihihi
kussiejs - heeey meiden
nou t begint een klein klein beetje tot me door te dringen
mijn vriend is super blij :D
maar ja nu al paar keer moeilijk gehad met t niet vertellen haha
normaal zit ik altijd aan de wijn , nu dus niet , heb maar gezegd dat ik aan de antibiotica zit voor blaasontsteking haha
heb eigenlijk nergens last van , alleen wat prikkelende tepels en soms beetje misselijk maar niet erg... lijkt wel al of mijn buik begint te groeien:S
en weet nog niet wanneer ik t iedereen zal gaan vertellen , wanneer hebben de andere zwangeren onder ons t verteld hoeveel weken?!
ik denk zelf dat ik t ga vertellen als ik eerste keer bij de verloskundige ben geweest ofzo..
wat bij mij wel leuk is , ik weet al wie ik als kraamverzorgende wil hihi ja dat heb je als je zelf in t werk zit hihihihi
kussiejs - hoi allemaal,
iedereen vandaag ook een goede bui over zich heen gehad.. hier wel in ieder geval.
@kraampje ....wanneer je het gaat vertellen ligt helemaal aan wat je zelf wilt. meestal vertellen mensen het pas na de gevaren zone, maar als je een miskraam zou krijgen ishet ook wel fijn als er dan iemand is waar je je hart bij kunt luchten.
het is inderdaad wel makkelijk als je weet wie je als kraam wilt, omdat je er in werkt. bij mij was het elke keer maar afwachten wie er bij je komt.. al hoewel ik al blij was met alle hulp.
@ joepje... ik heb voor de zekerheid een test gedaan vandaag, maar niks te zien.. en ook nog steeds geen ongi.. meestal voel ik mijn eisprong en ik weet zeker dat we rond die periode niks hebben gedaan. maar het kan natuurlijk altijd als je geen anticonceptie gebruikt.
oja dat van die tepels heb ik in ieder geval niet gehad, maar ieder mens is anders, dus het zou zo maar kunnen dat het erbij hoort.
ik wacht hier verder af op mijn ongi.. in de hoop dat hij snel komt.. ik heb altijd een zeer regelmatige cyclus, maar vanaf deze keer gaat het minder goed geloof ik en wordt steeds langer..pfff
greetz - hoi allemaal,
iedereen vandaag ook een goede bui over zich heen gehad.. hier wel in ieder geval.
@kraampje ....wanneer je het gaat vertellen ligt helemaal aan wat je zelf wilt. meestal vertellen mensen het pas na de gevaren zone, maar als je een miskraam zou krijgen ishet ook wel fijn als er dan iemand is waar je je hart bij kunt luchten.
het is inderdaad wel makkelijk als je weet wie je als kraam wilt, omdat je er in werkt. bij mij was het elke keer maar afwachten wie er bij je komt.. al hoewel ik al blij was met alle hulp.
@ joepje... ik heb voor de zekerheid een test gedaan vandaag, maar niks te zien.. en ook nog steeds geen ongi.. meestal voel ik mijn eisprong en ik weet zeker dat we rond die periode niks hebben gedaan. maar het kan natuurlijk altijd als je geen anticonceptie gebruikt.
oja dat van die tepels heb ik in ieder geval niet gehad, maar ieder mens is anders, dus het zou zo maar kunnen dat het erbij hoort.
ik wacht hier verder af op mijn ongi.. in de hoop dat hij snel komt.. ik heb altijd een zeer regelmatige cyclus, maar vanaf deze keer gaat het minder goed geloof ik en wordt steeds langer..pfff
greetz - Hey kraampje!
Nogmaals gefeliciteerd meid, het is echt zover! Ik heb het mijn collega's als eerste verteld, op mijn afscheidsfeestje want ik werk daar nu niet meer. Dat was al met 8 weken. Zij hadden al zo met mij meegeleeft het laatste half jaar dat ik dit echt met hun wilde delen. Mijn familie en schoonouders heb ik het met 10 weken verteld en de rest van mijn man's familie na de 1e echo met 12 weken. Zoals Loutje ookal zegt: iedereen heeft weer een andere reden om nog even te wachten of juist om het al te vertellen. Moeten jullie helemaal zelf bepalen.
Loutje: wat balen van je cyclus! En tja, als jij je eisprong altijd voelt, dan zal mijn verhaal zeker niet op jou van toepassing zijn. Wel irritant dat het nu zo lang moet duren.
Fijne avond! - hoi allemaal,
iedereen lekker genoten van het zonnetje van vandaag..
bij mij zijn de duvels weer doorgebroken na een cyclus van 5 weken.. dat is wel veel langer dan ik begon, maar ja.. we passen hem weer aan.. hopelijk blijft het daarbij en wordt het niet nog meer.
mijn volgende NOD is 7 september.(gerekend met 5 weken)
greetz - hey kraampje gefeliciteerd! gaaaf joh en al meteen de eerste poging
echt heel erg gaaf!
en lou,,, t is toch zonde, maar goed het is nu eenmaal zo... next ronde weer een nieuwe kans... en nog gefeliciteerd en hoop dat je een super vakantie hebt!
suzanne nog even dan mag je weer klussen...?!
Wibi jij gaat stiekem ook heeeeeel snel...
En rose ook goed dat het steeds lekkerder gaat, kan je wat meer genieten nietwaar?
Tulp heb ik al even niet gezien... is ze met vakantie?
En marieke?
Wij over een kleine week weer een NOD...
Heb flink steken en vaker plassen, volgens mij GEEn blaasontsteking maar goed het kan wel van alles zijn he...
Ik merk wel wat ik mezelf nu minder opfok en dus ook minder "nepklachten"heb...
Niet meer misselijk vanaf mn ei, minder stress, zoiezo minder internetten en kijken en berekenen, en dat merkt mijn lijfje ook.
Verder wacht ik het gewoon af. weet ook niet zeker of ik nou een cyclus had van 30 of 32 dagen omdat ik de eerste 2 dagen alleen bruinverlies had en maar heel weinig...
Maakt ook niks uit hoor! maar dat kan wel 4 dagen schelen in mijn NOD vandaar...
al met al gaat het hier goed. lekker vakantie. blijven wel thius ivm de kleine katjes, als die weg mogen gaan we lekker wat weekend trips doen
Ook leuk en we kunnen als het meezit wel vakantie vieren in de tuin hih
Nou ik maar s naar bed...
Kan smorgens niet wakker worden, lig tussendoor veel te slapen en dan als ik op de bank zit tijdens een film moet ik moeite doen om hem af te kijken om vervolgens in bed meteen in slaap te vallen...
Wie weet wie weet,
Nou ik ben er weer vandoor!
xxDurf te blijven dromen! - heeey
dank jullie wel allemaal voor de lieve reacties !!!!!!
heb net de verloskundige gebeld en heb 6 september mijn eerste afspraak en echo ,
spannend spannend , denk dat ik het op dat moment ook echt ga beseffen.
ben nu alleen maar bang dat t mis kan gaan of t hartje niet klopt enz enz je hoort zo veel verhalen.....
verder heb ik niet zo veel klachten gelukkig , soms beetje weeig gevoel in mijn buik en misselijk daarbij , en wat emotioneel....
nou miss ben ik er 2 weken niet wij gaan vrijdag op vakantie naar italie !!!
heerlijk genieten !!
en hoop als ik terug kom dat er nog een zwangere is !! dorpsmama?!!!!!!
groetjes - heeey
dank jullie wel allemaal voor de lieve reacties !!!!!!
heb net de verloskundige gebeld en heb 6 september mijn eerste afspraak en echo ,
spannend spannend , denk dat ik het op dat moment ook echt ga beseffen.
ben nu alleen maar bang dat t mis kan gaan of t hartje niet klopt enz enz je hoort zo veel verhalen.....
verder heb ik niet zo veel klachten gelukkig , soms beetje weeig gevoel in mijn buik en misselijk daarbij , en wat emotioneel....
nou miss ben ik er 2 weken niet wij gaan vrijdag op vakantie naar italie !!!
heerlijk genieten !!
en hoop als ik terug kom dat er nog een zwangere is !! dorpsmama?!!!!!!
groetjes - hey meiden,
alles goed??
Kraampje... spannend hoor .. 6 sept dat is het ook weer zo..zeker nu er nog 2 weekjes italie bij zit.. lekker genieten van je vakantie..
wij hebben hier besloten om pas vanaf november weer door te gaan, als ik nu zwanger zou worden kom ik vanaf mei uit. en aangezien wij 3000 euro per jaar aan de camping spenderen en nog niet echt haast hebben. hebben we van de week besproken om te wachten tot november. dan zou ik eind aug uitkomen. ik vind het toch erg zonde van het geld als we een jaartje niet kunnen gaan en ook voor de kinderen. wel hebben we gezegd dat mocht het daarna niet lukken we volgend jaar wel echt doorgaan zomer of niet.
het zou allemaal net wat beter uit komen en het leeftijdsverschil zit er dan toch al in.
deze week van mijn 2 beste vriendinnen eerst op mijn verjaardag supernieuws gehad dat ze zwanger waren.. heeft 1tje van de week gebeld dat ze een bloeding heeft gehad. zou 5 weken zijn. dus ws miskraam heeft nu 12 aug een echo en een andere vriendin zou 9 a 10 weken zijn en heeft vanmorgen een echo gehad.. helaas is het kindje met 9 weken gestopt met groeien en geen hartactiviteit.. echt balen....
hopelijk mag ik ondanks dat ik ff pauze inlas nog wel met jullie meeschrijven en lezen.
we gaan wel in deze maanden goed mijn cyclus in de gaten houden en kijken wanneer er een eisprong is zodat we vanaf november echt goed aan de slag kunnen..
beetje echo bericht geloof ik.. sorry
liefs - Hey, ik ben weer terug.
Ik zat in Roermond op dat inmens grote scoutingkamp waar jullie waarschijnelijk wel wat over gehoord/gelezen hebben in de media. Was heel gaaf maar uitrusten kan je daar vergeten haha.
@Kraampje; GEFELICITEERD wat een super nieuws (maar ik begein ondertussen wel een beetje jaloers te worden op alle blauwe namen in de tabel).
@Loutje; ook gefeliciteerd, wij zijn op dezelfde dag jarig, hoe toevallig. Ik ben 31 juli 30 geworden
@Joepje; afgelopen maand heb ik de ovulatietesten gebruikt en hebben we tijdens het streepje geklust. Ik ben heel benieuwd of het resultaat heeft gehad. Na komend weekend weten we, als het goed is, meer.
Tijd om m'n bedje op te zoeken x - hey tulp
dank je wel :D
en jij komt ook vast snel aan de beurt !!
ik ga duimen voor iedereen !!!
tot na mijn vakantie !!! - kraam fijne vakantie
tulp voel je al wat?
Wij staan er strax ook blauw bij hoor in de lijst hihi
lou doe wat goed voelt... en even alleen meten kan soms zelf
mijn nod officieel berekend op zondag...
Nog same old story
buik krampjes, vaker plassen en drinken( welke is ookzaak en welke gevolg)
verder wel rugpijn gehad, maar kan netzo goed zijn van te zware boodschappen of zo...
goed i will keep in touch!
nu naar bed( was half 1 vanmiddag (!!!) pas wakker...Durf te blijven dromen! - heey meiden
ik ben weer terug !
heb een heerlijke vakantie gehad
lekker bruin geworden !!
alleen een beetje misselijk geweest en soms wat emotioneel
maar dat hoort er bij .
verder voel ik me goed, soms tijdens t misselijke zon weeig gevoel in mijn
buik.
gister hebben we t aan mijn schoonfamilie en mijn ouders verteld
reageerde allemaal heel leuk,
mijn ouders een luiertje gegeven met kaartje er aan : komen jullie mij rond 8 april bewonderen en mijn luiertje verschonen , xxx ikke
ze geloofde t eerst niet maar later wel en waren heel blij en verrasd , mijn moeder kwam meteen al met allemaal kadootjes aan haha.
zijn nu de 8 ste week in gegaan , vind t nog steeds spannend allemaal maar begin er ook wel van te genieten gelukkig !!!!
hoe is het met iedereen?!
weinig geschreven?!!!!!!
groetjes - is wel heeeeel rustig hier!
nja bij ons ook dus prima...
Mannetje wil wel gericht klussen deze maand dus stiekem telt deze ronde al mee denk ik!
xxDurf te blijven dromen!
Dit onderwerp heeft 718 reacties, en bestaat uit 29 pagina's. U bent momenteel op pagina 18 van 29.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 09-02-2012 23:05. \t\t
Wie gaat er ook vanaf maart voor een kindje? *ledenstop*
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- nikita91 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 22:51
- sandertje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 21:37
- Dorothea2 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 20:27
- stefanie1987 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 20:13
- natje87 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 20:05
- Noukie_1983 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:39
- bloempje00 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:36
- redsunflower heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:24
- Noukie_1983 heeft een forum onderwerp geplaatst in Zwanger worden12-02-2012 | 19:17
- flowerrrrr heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 19:05
Wie hier?
Er is niemand online!


