- | 07-10-2010 | 21:26
- | 23-08-2010 | 13:30
- | 05-08-2010 | 17:18
- | 12-07-2010 | 19:05
- | 12-07-2010 | 17:46
- | 05-07-2010 | 20:43
- | 05-07-2010 | 20:38
- | 27-06-2010 | 23:50
- | 26-06-2010 | 22:25
- | 26-06-2010 | 11:20

Liefde en Seks
Hier vind je vanalles over liefde, seks en relaties. Bovendien gebruiken we deze club voor alle verwijzingen uit Flair-artikelen naar liefde- en sekstopics.
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: liefde seks, avontuurlijk, sexy
Met...
- 505 volgers
- 113 blogs
- 129 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (194.580x) Tips voor mastuberen
- Meeste reacties (160) Vriend kijkt porno, wat vinden jullie?
Dit onderwerp heeft 80 reacties, en bestaat uit 4 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 4.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 22-06-2011 16:06. \t\t
Tips voor mastuberen
- ik ben single , als ik dan `in the mood` ben ga ik mastruberen.
Ik heb het al op verschilldende manieren gedaan, maar ik wil graag wat nieuws. Ik vind het gek om te vragen maar hebben jullie nog tips?
Ik heb het al gedaan met mijn vingers , douche , straal van het bubbelbad , achterkant elektrische tandenborstel en kussen.
ordinarywomen.- Print deze pagina
80 reacties op onderwerp
- rondje ziekenhuis is niet echt wat je voor ogen hebt bij een "fijn moment"
- @Marian: dan vraag ik me toch af welke vibo er goed voor is! Die gene met een kromming??
Ik ga eens me best doen!:) ben wel benieuwd, heb vaak na t klaarkomen nog geen voldaan gevoelKus Clau - Hallo !
Ik heb een heel goede manier met snel resultaat.
Gewoon de douche kop, maar dan net even wat anders.. schroef de douchekop eraf en richt de straal op je clitoris.
Op deze manier is de straal is sterk en kan het extra genot geven. bij mij werkt het.
Ik hoor dat veel mensen met Komkommer, Wortels (etc. ) mastruberen.. Nog nooit geprobeerd.! ik pak ook welleens een band van een badjas en schuur het lang mijn vagina..
Veel Suc6
Gr. - Je vraagt tips?? Nou, gewoon met 2 vingers....[:)]
- Misschien kun je met de elektrische-tandenborstel over je clitoris of je kan anders gaan liggen bijv op je zij of op je buik
En je kan natuurlijk zoals de anderen zegge een vibrator kope mrr dat lijkt me een beetJ moeilijk wnt bijv ik ben pas 11 en mastrubeer al en ik ga echt niej naar een seks-shop en als ik het op internet koop kome me ouders erachter en het is eigelijk een beetJ privee denk ik tog he duss probeer die anderen dingen
Veel Suc6![:D][;)]
En weten jouw ouders wel dat je op een forum schrijft, waar voornamelijk toch oudere(n) jongeren schrijven???Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- als je het tegen mij heb wat boeit het ik ga tog liever met ouderen om
Joh, ga met je barbie spelen...[:D]Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!
En wat moet een oudere nu met een kind van 11????Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Lekkerding2 zelf wel eens nagedacht over het libelle forum??? Kunnen wij eindelijk al de goede 'raad' van jou missen.
Nee, nooit over nagedacht! Want ik vind de Libelle al 3 x niks, dus waarom zou het forum dan wel leuk zijn? En die goede raad was niet voor jou hoor, maar voor een 11jarige.....misschien kan zij verhuizen naar het Tina-forum?Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!
Want zeg nou zelf: Welk "normaal" denkend mens van pakweg 18 jaar of ouder wil nu met een 11jarige van gedachten wisselen over masturberen of hetero zijn met fantasieen over vrouwen (ander topic waar ze heeft geschreven). Als dat wél zo is, dan heb ik mijn vraagtekens...want wat heeft een bijv. 19/20 jarige te zoeken bij een 11 jarige???Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- nou cilia ik ben het niet met je eens hoor. ik lees best goede antwoorden van lekkerding en ik vind dat ze nu ook gelijk heeft. een kind van 11...kom, als die hier gaan meepraten in een topic over masturberen of bi zijn, dan kunnen we beter allemaal naar de tina verhuyizen. ga jij anders zélf naar libelle, daar zitten nog meer van die zeurpieten[:D]
- Ik neem aan dat Lekkerding ook niet zelf juichend naar haar moeder is gelopen na haar eerste orgasme, of dat ze met haar dochter masturbatietechnieken besprak. Fijn als je wel zo'n goede relatie hebt met je moeder, maar zeker als puber zou ik dergelijke zaken als laatste met mijn moeder besproken hebben. Als kind/puber wil je je ouders helemaal niet zien als sexuele wezens. Dus de referentie "weten je ouders hier wel van" lijkt me niet op zijn plaats. En toen ik 11 was had ik wel degelijk al sexuele fantasien en verlangens en masturbeerde ik ook, terwijl ik ook nog af en toe met mijn barbies speelde. Het een sluit het ander niet uit. echte sex met een man had ik wel pas jaren later, en ik zie sex met jezelf ook als heel iets anders. dus om de verlangens van een 11jarige af te doen als "kind ga met je barbies spelen"vind ik onnodig denigrerend.
Wel denk ik dat de TO op het yes-forum of tina forum serieuzer genomen wordt en meer antwoorden krijgt waar ze wat aan heeft. dan moet ze misschien wel eerst wat meer vertellen over haar eigen verlangens en technieken, wnt nu zou deze 11 jarige ook heel goed een 50jarige vent kunnen zijn die zich met zijn lul in zijn hand verlustigt aan onze verhalen. Dus als je echt een kind van 11 bent, probeer dan idd het yes-forum eens.
Lekkerding groeide op in een tijd, waarin seks helemaal taboe was! Bovendien is mijn moeder erg jong gestorven, dus ik kon niet met vragen bij haar terecht...maar ik heb het bij mijn dochter wél anders gedaan! Alles gewoon open en eerlijk besproken, dus ook zelfbevrediging ja.....en nú nog (ze is bijna 36) hebben we wel eens van die open gesprekken. Maar ik blijf het niet " normaal" vinden, dat iemand van 11 (en in mijn ogen is dat een kind, de dochter van een vriendin is even oud) mee praat op Flair, dit is voor een heel andere doelgroep.Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Op zich ben ik het met je eens dat 11jarigen niet de doelgroep van Flair zijn en het onderwerp waar het hier over gaat, mss beter past op een yes-of Tina-forum.De belevingswereld van een 11jarige wordt waarschijnlijk beterweerspiegelt op zo'n forum dan hier. Al was het alleen maar omdat op een yes-forum niemand haar zou zeggen dat ze nmaar met haar barbies moet gaan spelen omdat ze volgens de andere poaststers te jong is voor sexuele gevoelens.
Als echter die persoon van 11 wel graag meediscussierd ofp flair en ook zinnige dingen te zeggen zou hebben, waarom zou die dan minder welkom zijn dan iemand van 50 met een volwassen dochter. Die hoort dan toch ook meer op libelle of op margriet?
Wat mij betreft is iedereen hier welkom die een zinnige bijdrage kan leveren. In het geval van deze 11-jarige denk ik idd dat zij beter af is op Tina of Yes, maar vragen of haar ouders hier vanaf weten en opmerken dat ze met haar barbies moet gaan spelen vind ik niet op zijn plaats. Een vriendelijke verwijzing naar Yes of Tina had volstaan. Niet serieus genomen worden vanwege je leeftijd is voor iedereen pijnlijk, of je nu kleuter bent, of bijna-bejaard.
Dan verschillen we dus van mening.....[:D]Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Je kunt natuurlijk ook die barbie gebruiken, maar of dat nu lekker is? wel weer eens iets anders dan die standaard vibo's.
![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
Dan kan ze misschien beter KEN gebruiken...[:D][:P]Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- Ga als 11jarige NIET je sexuele gevoelens lopen bespreken op Tina of Yes internet!!! Als er érgens vieze mannetjes met hun plasser in hun hand rondgluren dan is het dáár!!!!
Dan kan je echt beter bij de arrogante lekkere dingen van Flair zijn. Hier mogen dan wel irritante betweters zijn (ja, daar reken ik mezelf ook bij), er is ook wel een vrij grote groep langdurige poststers die best wel verstandig zijn soms. Misschien wel te verstandig om hun masturbatietechnieken op Flair te bespreken, maar dat ter zijde.
En anders ga je lekker naar de libelle. Vind ik lekker wél een leuk forum (betweter in hart en nieren hé). Of de viva, die hebben een behoorlijke sexpijler.
En met 11 AL masturberen?! MWOEHAHAHA, dat doen kinderen van 1 jaar ook hoor! En zonder schaamte. Gelukkig hebben de luiers tegenwoordig zeer stevig klitteband, kunnen ze er niet meer zo goed bij. (grapje!!) - ik heb verschillende dingen maar het meest genieten kan ik wel van zo een trilei en die schuif je in een mondje, je kan hem lekker mee in bad nemen!
even tijd voor je zelf! - ik ga op bed liggen en schuif dan een kussen onder mijn billen zodat de onderkant wat hoger ligt.
dan doe ik mijn benen wijd en wrijf dan met een iets zachts (knuffel, doekje, kussentje) over mijn clit heen.
ik houdt mijn slip hierbij aan, dat glijdt lekkerder.[:P]
en dan kom ik eigenlijk heel snel klaar.
suc6! - nog even over dat spuitend klaarkomen: als ik mijn G-spot stimuleer ga ik op een gegeven moment wel "spuiten" maar ik voel daar verder niks van, het is geen hoogtepunt ofzo, tenminste zo voelt het niet.maar er komt wel heel veel vocht vrij, mijn hele onderlaken is dan kletsnat.tegenwoordig leg ik er maar een handdoek onder...[:P]
- Je moet je zelf niet te kort doen..Zo te horen geniet je van je leven;).
...grtjes x - hallo ik ben een jonge van 15 maar heb nog nooit een natte droom of wt dan ook gehad is dit er moet ik hier mee voor naaar de dokter
??
mvg hendrik
Dit onderwerp heeft 80 reacties, en bestaat uit 4 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 4.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 22-06-2011 16:06. \t\t
Tips voor mastuberen
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Onzekermeisje heeft een forum onderwerp geplaatst in Liefde en Seks12-02-2012 | 23:43
- Mirella heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks07-02-2012 | 11:15
- vleermuisje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Liefde en Seks06-02-2012 | 01:00
- vleermuisje heeft een forum onderwerp geplaatst in Liefde en Seks06-02-2012 | 00:30
- FrancienTH heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks03-02-2012 | 00:00
- globetrotter65 heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks01-02-2012 | 15:54
- Amara heeft een forum onderwerp geplaatst in Liefde en Seks01-02-2012 | 11:10
- Bella5 heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks25-01-2012 | 10:34
- Kira_x heeft een blog geschreven in Liefde en Seks23-01-2012 | 01:27
- Djennet heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks18-01-2012 | 12:28
Wie hier?
Er is niemand online!