Clubafbeelding van Help...

Help...

Heb je vragen, problemen en/of suggesties met betrekking tot de site? Dan ben je hier op de juiste plek! De redactie en de moderator zullen je vragen graag beantwoorden

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Help...
  4. Thema's en emoties toevoegen

Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-02-2011 10:33. \t\t

Thema's en emoties toevoegen

  1. Geplaatst door BibiV | 17-07-2009, 11:34 | 2413x gelezen | 3 reacties

    Internet Explorer 8-gebruikers schijnen problemen te hebben met het toevoegen van thema's en emoties bij het maken van een club.

    Gan naar Tools/Extra's in je Menu

    - Klik op Compatibiliteitsinstellingen/Compatibility View Settings

    - In het tabje Voeg Website toe/Add this website kun je Flaironline.nl opgeven

    - Klik dan op Add/Voeg-button aan de rechterkant

    - Vink aan Geef alle websites weer in Compatility View/Display all websites in Compatility View

    - Sluit af

    Als het goed is kun je nu thema's en emoties aanvinken.

     
    O ja, zorg dat je maximaal 1 thema aanvinkt!


    http://redactie.flaironline.nl/wp-content/uploads/2009/07/compatibility.jpg

    AukjevD wijzigde dit bericht op 28-08-2009 09:12 met 45%

3 reacties op blog


  1. Ik heb e.e.a. precies zo gedaan, want ik wil graag een eigen club beginnen (moeders en kinderen, en creatief) maar stap 2. lukt niet. Het veld is grijs ipv paars en ik kan mijn club dus niet afronden op deze manier.
    Hoe los ik dit op?



  2. Dag Charlot,

    Waarschijnlijk ben je een stap vergeten, anders is de button paars. Heb je een thema of emotie geselecteerd? En heb je een titel en intro-informatie ingevuld? Dat zijn de verplichte verlden. En als je alles hebt ingevuld en de button blijft grijs, dan even ernaast klikken, dan werkt het wel weer. De button kan dan nog even grijs blijven, gewoon op klikken.

    Groet,
    Bibi



  3. hallo
    ook mij lukt het niet om een club aan te maken.
    heb alles in gevuld,aangevinkt etc maar ook ik kom niet op de 2de pagina terecht.
    wat doe ik niet goed?

    groetjes


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • praline 222 roeptde thema's reageren ­niet zoals emotie liefde ­boos enz
    hoe los ­ik dit op om toe te voege­n??
    | 23-04-2012 | 14:34
  • Penny81 roeptIk wil de tekst van mn pr­ofiel veranderen geen ide­e hoe t moet. | 01-04-2012 | 10:43
  • zagarias roeptkan ik dit clup chat vet­rauen | 12-03-2012 | 20:22
  • Emmelinda roeptHoi Redactie,

    Is het leuk om een keer­ mijn tasorganizers (www.emmelind­a.marktplaza.nl) te l­aten zien in Flair? Ik ve­rneem dit heel graag.

    Groetjes,
    ­ Emmelinda
    | 10-11-2011 | 22:54
  • renskekeizer roeptWil je meer weten of je o­pgeven voor het onderzoek­, neem dan contact op met­ het secretariaat van de ­afdeling Sociologie:
    Email: secsoc@fsw.eur.nl
    Tel: 010-408208­5

    Hartelijke­ groet,

    Rens­ke Keizer
    | 01-11-2011 | 17:03
  • renskekeizer roeptDe focusgroepen vinden op­ de Erasmus Universiteit ­Rotterdam plaats, duren 1­,5 tot maximaal 2 uur en ­vinden in week 46 en 47 p­laats (14 t/m 25 november­) van 19.30 - 21.30 uur. ­Elke deelnemer krijgt 20 ­euro als vergoeding voor ­deelname. | 01-11-2011 | 17:03
  • renskekeizer roeptVoor een groot internatio­naal onderzoek naar menin­gen over trouwen en ongeh­uwd samenwonen, ben ik op­ zoek naar Rotterdamse ma­nnen en vrouwen tussen de­ 25 en 40 jaar die willen­ deelnemen aan een focusg­roep-discussie. | 01-11-2011 | 17:02
  • Mama-v-MM roeptWeet iemand waar je je ka­n aanmelden voor de works­hop cupcake maken, stond ­in de flair van september­... | 06-10-2011 | 10:23
  • sonja0 roeptHallo Flair-redactie,

    Mijn vraag is­, kan ik ook prive berich­ten sturen voor een ontmo­eting zie het niet zitten­ dat iedereen mijn email ­adres te weten komt.
    En hoe kan ik een beri­cht wissen.

    ­ alvast bedankt sonja0
    | 11-09-2011 | 23:02
  • Flair-angel2 roeptDruifje,Ik ben niet altij­d online dus verzoekjes w­orden soms niet gelijk be­handeld. | 22-08-2011 | 08:44

Wie doet wat

Wie hier?

  1. Noorderlicht