Clubafbeelding van Weight Watchers

Weight Watchers

-

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Weight Watchers
  4. Tallies Groep, De Doorzetters!!!!

Dit onderwerp heeft 1645 reacties, en bestaat uit 66 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 66.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 14-03-2009 12:27. \t\t

Tallies Groep, De Doorzetters!!!!

  1. Geplaatst door tjentel | 15-05-2007, 22:05 | 64542x gelezen | 1645 reacties

    Nou dames, omdat we alweer zoveel gekletst hebben dat we weer een nieuwe moesten openen!!!!!!

    Zet hem op, ook deze ronde gaan we er weer samen voor!!!





1645 reacties op onderwerp


  1. Jo jo, daar ben ik al. Vind dat je wel een heel toepasselijke naam hebt gekozen. want doorzetters zijn we echt wel.
    Hroetjes Tiny






  2. Dat vond ik nou ook en ik dacht om het makkelijk terug te vinden
    toch maar wat herkenbaars er in, maar we kunnen nu weer met een gerust
    hart erop los typen, hahahaha!!! En Doorzetten natuurlijk, want dat is
    het uiteindelijke doel!

    Ik ga ff kop thee zetten, heb ik trek in mmmm






  3. Ben er ook al, zal em even vastzettejn in de favourieten.
    Scheelt wel zo'n avondje achter de computer, geen tijd om te snoepen.
    Ga wel zo lekker slapen want ik voel weer een keelpijn opkomen.
    Tiny, wil jij het weekmenu voor volgende week ook nog hebben?
    Truste voor straks en voor mij is het over en sluiten....
    Mascha





    [/url]

    [/url]


  4. Ps: ik heb vanavond idd 20 minuten op het stepapparaat gestaan. Was weer sindss tijden. Ben benieuwd morgen.





    [/url]

    [/url]


  5. Bedankt masha, super, dan kan ik er mee aan de gang. Ik had trouwens
    een mailtje gehad met excuses dat het te laat is, en dat ik een strand
    tas krijg van sonja, wel netjes!

    Ik ga ook een verdieping hoger, lekker slapen en nog een dag werken en dan weer weekend!!!!

    Truste en fijne avond nog!






  6. hoi dames,
    gevonden. Welk weekmenu wordt doorgemaild? van het nieuwe boek? Hoe bevalt het nieuwe boek?
    ik ben dol op sla en salades, dus als dat er veel in staat, is het misschien een idee het toch te kopen. Hoewel, ik doe met het laatste boek ook niet echt veel. Eigenlijk doe ik met geen enkel boek veel( hi hi, dat ik ook net het probleem) ; ik doe meer naar eigen inzicht een beetje de basisprincipes en dus blijf ik elke week op ongeveer hetzelfde gewicht. Op maandag ben ik altijd super gemotiveerd, maar op dinsdagavond denk ik al, zal ik toch wat lekkers (lees wijn en/of chips) nemen. Zoals mijn vriendin de dietiste zegt: ik hou te veel van de geneugten van het leven[:$]

    groetjes laura


  7. Oeps niet volgehouden. Heb net een beetje chips op. Wie geeft mij een klein schopje onder de kont??
    Gr Tiny






  8. Hoi hoi,
    Mascha , je hoeft het menu niet doot te mailen, Ik kan het boek morgen halen bij het postkantoor.
    groetjes Tiny






  9. schop, schop, schop, (helpt het) ha ha ha
    EN NU NIET MEER CHIPS!!!!! AFGELOPEN
    ps, was het wel lekker?

    groetjes laura


  10. He wat leuk weer een nieuw forum @TJENTEL ik moet zeggen dat je een prima keuze heb gedaan wat betreft de naam!!! @TINY kom op he laat je niet misleiden door die chippies wie tegen roepen eet mij op, wanneer er voorbij komt!! Nou moet ik zeggen dat ik me vandaag ook niet aan het menu heb gehouden en dat ik daarom wel een flinke schop onder mijn kont verdiend!!
    Ik moest weer eens naar het ziekenhuis met mijn zoontje en daar word je niet vrolijk van iedere keer, ik maak me ook echt zorgen om hem.. Maar ik moest er dus om half 10 zijn en was pas half 1 thuis, dan is je halve dag al voorbij. Ik hoop echt dat ik niet door vandaag een +gewicht heb vrijdag, maar dat zal wel uitwijzen.
    Mijn bmi is trouwens gezond al ik op de 67 kilo haal, dus dat is nog 3 kilo. dat heb ik afgelopen week even uitgerekend!! Verder wens ik iedereen veel succes deze dagen, hopende op een tevreden resultaat!! Veel liefs Chantal



  11. Ik verneem ze hoor Laura, ik zal proberen om geen chips meer te nemen(of iets anders). het is weer afgelopen. Wil net zoals jullie er weer volledig voor gaan. Moet volgende week wel de hele week naar Brussel voor een cursus(of all places). Geen goede plaats voor een cursus. Belgische chocolade MMMMMMMMMM en lekkere belgische biertjes. Hoe kom ik die 5 dagen door. Ik meen het echt hoor. Heb er echt geen zin in.
    Groetjes Tiny






  12. ik heb geen moeite met chocola, daat krijg ik ontzettend veel puistjes en grotere puisten van en dan in het gezicht. Dan laat je dat wel.
    Kreeg ik ook maar puistjes van wijn en chips, dan was ik vast zo slank als een den. hahaha
    Gun jezelf dan in die tijd een keer een uitspatter (denk aan de joker) dan is het misschien makkelijker vol te houden. Ben nog nooit in Brussel geweest, maar weet wel dat onze zuiderburen van de goede dingen van het leven houden en helaas, wij ook.

    groetjes laura


  13. Weet alleen niet of ik veel van de stad ga zien. Ik ga nl met 2 mannen op cursus en de rest is engels italiaans duits enz. en mannen houden niet van winkelen. We verblijven in het Marriot hotel en daar hebben we de cursus ook. Dus de kans om naar de stad te gaan is klein enne.....alleen ga ik niet,
    Groetjes Tiny






  14. tallie help me ff. Waaeom moest je ook alweer met je zoontje naar het ziekenhuis?
    Groetjes Tiny






  15. Goedemorgen ook ik heb het gevonden!! Gezellig hoor dat we hier door kunnen. Ik ben maar om kwart over 10 naar bed gegaan, dan hoor je die chippies in de kast ook niet meer. Het blijft moeilijk s avonds hoor, overdag gaat het goed, maar die avonden [6] Maar goed ik heb een keus en die is om nee te zeggen!!! Vandaag weer nieuwe dag nieuwe kans. Vanmiddag om 6 uur zoonlief uitzwaaien voor kamp (tot zondag) dus ben nog druk met koffer enzo. Boodschappen en huis aan kant, morgen hemelvaart en krijgen we visite (gelukkig geen snoepers [:P] dus geen gebak en enkel wat luchtige zoutjes en komkommers).
    Ga nu nog heel even terug mn bed in, moest collega even mailtje sturen, was wat vergeten in logboek te schrijven. Maar ga nu nog ff terug, t regent hier toch pijpestelen.





  16. Ook hier regent het pijpenstelen. Moet vanmorgen nog werken en dan lekker een paar dagen vrij.
    Anja, ik hoop dat je zoon niet in een tent hoeft.[:S]

    groetjes laura


  17. Tjeetje wat zijn jullie een kletskousen zeg. Moest weer behoorlijk bijlezen, al we zo doorgaan moeten we alweer snel een nieuw onderwerp openen.....
    Het begon hier een ietsje te regenen. Nou, laat het vandaag maar regenen, als het morgen maar droog is....
    Mijn weegschaal blijft hangen denk ik. Hij blijft maar op de 67.9 staan.......Zou ie niet lager kunnen?
    Ga nu snel aan het werk...[co]





    [/url]

    [/url]


  18. Hoi Hoi,

    Hier regent het ook behoorlijk enne ik moet er nu eigen door heen[:S]...maar ik wacht nog wel even...

    Ik
    baal echt als een stekker want ik wordt nu zelfs weer zwaarder, ik denk
    dat het komt omdat ik morgen of overmorgen ongesteld moet worden...had
    ik niet aan gedacht...maar zoveel, daar wordt ik niet vrolijik van. Mn
    kleding zit veel losser, als ik voor de spiegel sta dan zie ik weer een
    goed zichtbare taille, mn borsten zijn alweer afgevallem GRRRR en mn
    buik is platter en TOCH zegt de weegschaal iets heel anders. Ik heb
    echt het gevoel dat ik afgestraft wordt, voor mn lange tijd slecht
    eten, en dat terwijl ik nu HEEL erg goed bezig ben, ik snoep niet,
    snack niet, eet wat sonja me opdraagt, drink 2 liter water per dag,
    loop heeel veel trappen en fiets bijna elke dag 500 calorieen eraf...

    Wat moet ik nog meer doen...Zo haal ik mn doel van 8.2 nooit, heb nu nog 8 weken precies...






  19. nee gelukkig gaat zoonlief in een kamphuis. en alles wat er nu valt valt morgen niet zullen we maar denken.
    Mijn weegschaal blijft ook hangen hij wil potjandozie niet onder de 99 zakken[:@] maar ik zal het winnen. @Tjentel kom op he, niet op geven hoor, komt allemaal goed als je dadelijk ongesteld bent en vocht vanzelf weer verdwijnt zak je vanzelf in gewicht!!
    Zit nu lekker aan mn rijstwafels en bakkie thee en ga dadelijk de was maar eens doen. Het weer lijkt hier weer wat beter te worden, hoop dat het zo droog wordt en dat de was naar buiten kan.





  20. @ Tjentel: kom op, niet de moed opgeven, straks verrast de weegschaal je ineens....
    Ik vond het ontbijt niet echt super vanmorgen, heb nu alweer zin in iets.
    Straks neem ik een chocorijstwafel, de andere koekjes had ik niet.





    [/url]

    [/url]


  21. nee ik ook niet, kan tenslotte niet alles in huis halen, dacht eerst aan een evergreen ofzo maar die choco rijstwafel is ook wel lekker. Nou neem eerst nog maar een bakkie groene thee. Oh ja en een glaasie water
    Weten jullie trouwens waarom sonja in haar nieuwe boek praat over 6 glazen water per dag dat dat voldoende is?? 6 glazen is bij mij hooguit 1,2 liter ??





  22. ... en bij het ontbijt, tussendoortjes en lunch een bakje koffie of thee, dan kom je wel op meer dan 2 liter 'vocht' ter dag.





    [/url]

    [/url]


  23. ja als je het zo bekijkt iid, maar dan heb ik altijd veel te veel gedronken. Nam iedere dag 2 liter water en zeker nog een liter thee en ong. 4 kopjes koffie. Vind het niet raar dat ik dan zo vaak naar de wc moet





  24. Bijna pauze, ik hoop wel dat het droog is, want een collega moet even een kadootje bij de speelgoedwinkel kopen.
    Om 1 uur bespreking, hoop dat het dan snel 5 uur wordt.
    Ik ben alweer niet al te fit, last van keelpijn enzo. Had ik laatst ook al, ik hoop niet dat het terugkomt met de vrije dagen in het vooruitzicht. Zal de paracetamol maar weer opzoeken.....





    [/url]

    [/url]

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Harowi roeptCelmar, ik zie ook de mog­elijkheid niet om elkaar ­te mailen. | 22-03-2009 | 18:37
  • Harowi roeptGoh zie nu net de chatmog­elijkheid.
    Wat is ­hiervan de bedoeling??
    | 22-03-2009 | 18:36
  • celmar41 roeptIk zoek de mogelijkheid o­m elkaar te mailen, maar ­ik kan hem niet meer vind­en op de niuewe site. Ben­ niet zo?n computerwizz, ­maartoch. | 22-03-2009 | 09:31
  • naardenaar roeptCathy, Harowi en Kaatje w­aar zijn jullie???? | 20-03-2009 | 21:08
  • celmar41 roeptHoi allemaal.
    Ik h­ad een heel bericht gemaa­kt en wilde versturen, ma­g tegenwoordig kennelijk ­niet groter zijn dan 250 ­karakters!! Ik ben van de­ week wel afgevallen 0,7 ­kg en zit nu op de 76,8 k­g. Gaat de goede kant op.­ Kijken of het nu lukt. Celmar
    | 19-03-2009 | 21:33

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!