Clubafbeelding van WebTips

WebTips

In deze club vind je de leukste vondsten uit de webwereld en gadgets bij elkaar gesprokkeld. Tips? Mail ze naar webredactie@flaironline.nl.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. WebTips
  4. Op bezoek in Huize Pippemuis

Dit onderwerp heeft nog geen reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDit onderwerp is geplaatst op 31-07-2009 15:18. \t\t

Op bezoek in Huize Pippemuis

  1. Geplaatst door MaudL | 31-07-2009, 15:18 | 556x gelezen | 0 reacties

    Huize Pippemuis
    Ik wilde dat ik kinderen had. Mijn vriend wordt elke keer een beetje bang als ik het zeg. We zijn dan ook nog wel wat jong.
    Maar vandaag bedoel ik niet: “ik wil een kind en wel nú!” Nee, deze keer heb ik een reden om het te zeggen, namelijk: Huize Pippemuis. Deze keer wil ik een kind omdat ik een excuus wil om bij Huize Pippemuis te winkelen.

    Hier vind je de allerleukste doe-het-zelfpakketjes voor kinderen. Zelf knuffels maken, zelf vogelhuisjes maken, zelf poppenstoeltjes maken. Alles zit in de pakketjes die je thuisgestuurd krijgt, tot aan de schaar en de verf toe! Ik krijg meteen fantasieën over heerlijk samen knutselen met mijn nog niet bestaande kinderen.

    Je kunt er ook een hoop andere spulletjes vinden, waaraan je helemaal niets meer zelf hoeft te doen. Huize Pippemuis verzamelt leuke, vrolijke en handgemaakte producten van relatief onbekende ontwerpers uit het buitenland en verkoopt deze hier in Nederland.

    Zo verkopen ze prachtige lampen van Taj, Wood en Scherer en leuke wasbare opbergzakken in de leukste kleuren.

    Huize Pippemuis verkoopt via de website en op locatie. Je kunt deze leuke winkel ook bij je thuis laten komen en er samen met vriendinnen een dagje van maken.

    Ik kan natuurlijk altijd gewoon vast wat kopen. Een slimme meid is op de toekomst voorbereid, zeggen ze toch? Nou, tegen de tijd dat ik een kindje krijg, zal ik moeten kijken waar ik ‘m laat. Waarschijnlijk heb ik mijn huis dan al vol staan met alle leuke kinderspullen die ik niet kon laten liggen en is er geen plek meer voor de baby zelf.

    Wees trouw aan jezelf

0 reacties op blog

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • marielle80 roeptwww.­dolldot.nl die dus, k­likt makkelijker !! | 08-04-2010 | 20:34
  • marielle80 roeptWWW.DOLLD­OT.NL is net nieuw en­ echt zulke gave spullen ­voor huis keuken kadootje­s en supergave kids spull­en!! | 08-04-2010 | 20:33
  • natalie123 roeptwww.freewifiberlin­.com

    Is ­vooral handig als je in B­erlijn bent :) Misschien ­goede tip voor als je een­ keer in deze uberleuke s­tad bent!
    | 01-04-2010 | 15:49
  • lente81 roeptwww.bybah­ar.nl

    ­SUPER MOOIE SITE!
    | 28-03-2010 | 21:55
  • Roger roeptZie de verschillende club­s op http://www.flair­online.nl/site/page/home | 14-02-2010 | 21:44
  • Peter85 roeptnet lid geworden, is er o­ok een forum? volgens mij­ kijk ik enorm over de li­nk heen! | 24-01-2010 | 18:33
  • Suus82 roeptAls je ff niks te doen he­bt ( op je werk bijv..hih­i) moet je dit spelletje ­ eens spelen. Ik ben fan ­van Saturday Night Fever ­dus nu al verslaafd aan h­et spel ;) Geen idee waar­ het van is. www.hetgrootstepretpar­k.nl | 18-12-2009 | 14:55
  • mooiebadjassen roeptLeuk origineel cadeau voo­r de komende feestdagen: ­ Geef een badjas van Aega­en Apparel te bestellen b­ij www.mooiebadjasse­n.nl. Hier vind je ba­djassen die je niet overa­l ziet! | 06-11-2009 | 19:34
  • voetenexpress roeptwelkom jasper | 05-07-2009 | 09:38
  • Jasper roeptIk ben lid geworden! | 19-03-2009 | 11:38

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!

Sluiten
Toon vrouwenbalk