Clubafbeelding van Mode & beauty

Mode & beauty

Wil je op de hoogte blijven van al het nieuws en leuks dat uitkomt in mode- en beautyland? Flaironline probeert kritische en leuke reviews te geven op nieuwe producten!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Mode & beauty
  4. Make up kwasten

Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 06-08-2010 11:57. \t\t

Make up kwasten

  1. Geplaatst door MissGlitter | 18-07-2010, 12:28 | 525x gelezen | 1 reacties

     Dag dames! Na het kopen van heel veel losse kwasten ben ik nu toe aan het kopen van een grote set. Die van Shu Uemura vind ik heel mooi maar best wel een beetje heel erg duur. Wat zijn jullie favorieten?


1 reactie op onderwerp


  1. Volgens mij zijn de kwasten van Sephora ook best goed.. http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-1.gif


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Cschaapman90 roeptVoor mijn begonnen visagi­e opleiding Dik Peeters h­eb ik met spoed modellen ­nodig voor op maandag! Vi­nd jij het leuk om een ke­er profesioneel opgemaakt­ te worden? En veel tips ­& trics van de visagi­ebranche te leren? Laat h­et me weten!! | 12-09-2011 | 22:21
  • bloemoorbellentrend roeptAls je bij facebook: bloe­m oorbellen intikt bij zo­eken zie je foto's v­an mijn zelfgemaakte oorb­ellen! ben benieuwd wat j­ullie ervan vinden! echte­ zijn onbetaalbaar (25 a ­35 per 1 oorbel!!) Ik ve­rkoop ze in setjes van 2 ­dezelfde voor maar 15 eur­o! | 02-02-2011 | 07:57
  • Fashion girl roeptcheck it's kids op m­arktplaats, schattige pop­penkleertjes voor uw scha­tten | 11-01-2011 | 15:16
  • tember roeptKijk op www.pinkdreams.nl­> en profiteer van enorme­ kortingen !! | 15-10-2010 | 21:35

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!