Clubafbeelding van Vriendin gezocht

Vriendin gezocht

In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vriendin gezocht
  4. Gezellige meiden uit het Westland

Dit onderwerp heeft 231 reacties, en bestaat uit 10 pagina's. U bent momenteel op pagina 10 van 10.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 09-07-2010 11:54. \t\t

Gezellige meiden uit het Westland

  1. Geplaatst door Amusie | 14-07-2009, 09:26 | 20815x gelezen | 231 reacties

    Hallo meiden,

    Ik was op de site aan het rondkijken maar zag nergens meiden uit het westland of omgeving. Allemaal wat verder weg. Daarom dacht ik, ik richt zelf een club op!
    Ik ben op zoek naar gezellige meiden uit het westland (of dus omgeving) om gezellig mee te kletsen. Ik ben 27 jaar en woon samen met mijn vriend. Ik hou van lezen, winkelen, muziek, films, naar de sauna gaan, gezellig theeleuten met vriendinnen, sporten enz.
    Hopelijk tot gauw!

    Groetjes Amusie


231 reacties op onderwerp


  1. Hallo Dames,

    hier weer een berichtje uit het midden delfland waar de zon lekker schijnt :P Morgen heb ik schoolreisje en aan het weer kan het niet liggen. De pot met zonnebrandcreme staat klaar. We gaan naar Ayers Rock in Zoetermeer. Sinds een paar weken rijd ik paard op vrijdagavond, dus dat staat voor morgen ook weer op de planning. Erg leuk om te doen. Voor het weekend moet ik aan mijn laatste studieopdracht werken en rapporten schrijven. Over 4 weken heb ik lekker 6 weken vakantie :D:D en dat gaat zeker goed komen ..hehehe
    Nog leuke plannen voor het weekend..

    Liefs,
    Elke



  2. Hallo meiden,

    Hier weer eens een berichtje van mij! Lekker gewerkt de afgelopen dagen.
    Gisteren flink gesjopt, omdat ik natuurlijk geen een kledingstuk meer paste! Ik heb nu weer een hele zomergarderobe!
    Vandaag heb ik weer een taartencursus gedaan. Ik heb een stapeltaart leren maken. Hij is echt mooi geworden, al zeg ik het zelf.
    Morgen gaan we naar Delft en neem ik Iris, dat blinde meisje, mee uit lunchen. We gaan dan ook genieten van de Mooi Weer Spelen.

    En jullie genieten jullie een beetje van het mooie weer?!

    Ik vier donderdag 24 juni mijn verjaardag, dus mochten jullie zien hebben om op de koffie te komen en 's avonds mee te bbq'en, ben je van harte welkom!

    Fijn weekend nog!

    Gr Hilde



  3. Wat is het stil hier zeg!! Zeker allemaal aan het bakken in de zon?
    Zijn er nog meiden die ook het voetbal aan het volgen zijn?! We zitten in de kwartfinales!!

    Ik ga vrijdag as om 16.00 uur in de kroeg kijken. Nog meiden zin om mee te gaan?!

    Fijne zonnige dagen nog!

    gr hilde



  4. Hoi meiden,

    Het is zeker stil hier! Ik ben zelf druk bezig met het afronden van het schooljaar, nog twee dagen en dan heb ik vakantie!! Voor vrijdag heb ik al andere plannen, maar een andere keer iets gezelligs afspreken lijkt me leuk!

    Groetjes Femke

    P.S. Hilde, waar doe jij die taartencursus? Ik heb mijn zusje voor haar verjaardag een workshop taarten bakken/ decoreren beloofd, maar weet nog niet goed waar. O ja, nog gefeliciteerd! Ik lees dat je 24 juni jarig was, is de bbq nog gezellig geweest?



  5. Hoi Femke,

    De taartencursus heb ik gevolgd via de volgende site http://workshops.deleukstetaarten.nl/
    ze zitten in 's gravenzande

    Fijne zonnige avond nog!!

    gr hilde



  6. wat leuk die taarten maken heb hem meteen opgeslagen altijd leuk om met een aantal te doen.
    heb een tijdje niet geschreven, maar wel gelezen.
    Leuk te lezen dat jullie dingen met elkaar ondernemen.
    Hier is mijn laatste vrije week ingegaan en moet ik er volgende week weer tegen aan.
    Maar ach ik heb goed weer gehad.
    Hebben jullie nog vakantie of plannen?
    Er ging toch ook iemand trouwen wanneer was dat ook alweer.
    Als het al gewest is was het leuk?

    Groetjes Helma



  7. Hallo zonaanbidders ;)

    hier gaat ook alles goed..heb echt vervelend 6 weken zomervakantie :P en het weer valt helemaal niet tegen :D
    Mijn eerste week zit er al weer bijna op..heb paardgereden (een buitenrit) gemaakt, vanavond weer les, gisteren ben ik wezen zeilen en woensdag heb op het terras gezeten. Jammer genoeg had ik dinsdag een crematie, maar dat soort dingen gebeuren ook.
    En Martine al trouwkriebels? Ik dacht dat het nog er aan stond te komen..
    Zo ff het huis op orde maken en lekker douchen...mijn manneke is al over een uur klaar met werken..

    Groetjes,
    Elke


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • barbara1981 roeptgezellige meiden omg twen­te aanwezig???? | 05-01-2012 | 18:25
  • 69moon roepthoi hier iemand aanwezig?­? | 05-01-2012 | 14:00
  • visje roepthoi meiden woont er nog i­emand in de buurt van lan­dgraaf en heeft behoefte ­aan een super spontane vr­ienin om leuke dingen mee­ te doen schrijf me dan g­r tiny | 05-01-2012 | 12:17
  • Boeing roept@B­elinda203: Als het me­t OVaan te reizen is maak­t me eigenlijk niet uit o­m naar Utrecht, Breda, Ro­osendaal, maar voornl ond­er A12 dus af te spreken!­ :) | 05-01-2012 | 09:47
  • rosarita roepthoi, leuke meiden omgevin­g purmernd? | 04-01-2012 | 20:04
  • biba2012 roeptnog leuke meiden uit omge­ving nijmegen den bosch a­rnhem ik ben leuke sponta­ne gezellige meid uit omg­eving nijmegen van 31 jaa­r | 04-01-2012 | 16:32
  • Belinda203 roeptDaar moet dus Boeing staa­n...... | 04-01-2012 | 00:20
  • Belinda203 roept@B­oeing: lijkt me erg l­euk! war wil je kletsen?? | 04-01-2012 | 00:19
  • Boeing roeptHallo Nickie39 en Belinda­203! Ik woon in Roosendaa­l, ligt tussen Bergen op ­Zoom en Breda. Lijkt me g­eweldig om eens wat te kl­etsen, weer es wat anders­ dan de kwebbels van mijn­ kleine meid! ( al is het­ supergeestig en verteder­end,daar niet van!) ; ) | 03-01-2012 | 22:13
  • Channiej1982 roept@Patriess jaa ik kom uit ­Roermond en waar kom jij ­vandaan? | 03-01-2012 | 21:06

Wie doet wat

Wie hier?

  1. Roos1988