Clubafbeelding van Vriendin gezocht

Vriendin gezocht

In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vriendin gezocht
  4. GEZOCHT: Leuke meid(en) in H'wijk e.o. :)

Dit onderwerp heeft 8 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-09-2010 20:00. \t\t

GEZOCHT: Leuke meid(en) in H'wijk e.o. :)

  1. Geplaatst door Mmmari | 19-06-2010, 12:06 | 555x gelezen | 8 reacties

    Zijn er nog leuke gezellige meiden in de omgeving van Harderwijk die het leuk vinden om zo af en toe eens wat leuks te doen samen? :)

    Ik mis eigenlijk gewoon een gezellige vriendin waar je zo af en toe leuke dingen mee kan doen en delen. Door omstandigheden zijn diverse vriendschappen helaas verwaterd en andere wonen weer te ver weg om zo eens spontaan wat te ondernemen. 

    Lekker naar de bios (SATC2 ofzo), af en toe een terasje pakken, shoppen, kletsen etc. Echt de leuke meidendingen..

    Lijkt het je wat? Hoor graag van je!


8 reacties op blog


  1. Hai!

    Wel even een tijdje geleden dat je je bericht hebt geplaatst maar lijkt me leuk om 'meidendingen' te ondernemen met een gezellige meid. Ook bij mij zijn de vriendschappen verwaterd.

    Mijn emailadres is sofietjemeteenrietje@gmail.com
    Groetjes http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif



  2. Hoi

    Ik ben simone en ben 22 jaar. Ik kom uit ermelo en zit met het zelfde probleem.
    het lijkt me leuk om een keer wat af te spreken.
    Als je er behoefde aan heb kun je me mailen Its_me_moontje@hotmail.com

    Groetjes Simone



  3. Hoi hoi, 

    Ik zag jouw oproep, en het lijkt mij leuk om eens af te spreken!
    Ik mag ook graag op het terras zitten, kletsen, winkelen etc.
    Ik woon in Dronten en ben 32 jaar. Lijkt het je leuk om een keer af te spreken?

    groetjes Anna









  4. Weet niet of het goed is gegaan maar ik heb jullie een berichtje gestuurd hoor! :)



  5. Hoi Marieke,

    Is Deventer te ver?? Ik woon in Diepenveen (gemeente Deventer). Hier woon ik met mijn man (klinkt nog steeds zo raar, ben net twee maanden getrouwd). Ik werk in Zwolle als leerkracht (heb groep 6). Ik kom oorspronkelijk uit Maastricht (jaja, daar heb je weer zo'n zachte 'g'). Hierdoor mis ik vriendinnen om me heen, die wonen allemaal in het zuiden. En deze vriendschappen beginnen na een jaar toch wel wat te verwateren, helaas.
    Dus.... vind je Deventer niet te ver en vind je het leuk om te mailen en misschien eens een keer iets gezelligs te doen, dan hoor ik dat graag!

    Groetjes, Danique

    P.S. Ik weet niet of je hyves hebt?? Mijn adres is: daniquevangurp.hyves.nl


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Anoniemie roeptZoek jij ook al zo lang n­aar die ene speciale vrie­ndin waar je allemaal
    leuke dingen mee kan d­oen, maar kun je haar maa­r niet vinden? Of zoek je­ een mailvriendin?
    ­
    Op www.echtevr­iendin.nl kun je haar­ vinden.
    Kom snel e­n vind je ware vriendin.
    | 16-05-2012 | 17:47
  • Bir83 roeptzijn er hier nog gezellig­e meiden rond de 28 omg. ­Breda om een keer gezelli­g mee te gaan stappen, sh­oppen en hapje te eten? | 14-05-2012 | 16:55
  • barbara1981 roeptzijn er hier gezellige en­ betrouwbare vriendinnen ­omg
    twente/ almelo­???? dan hoor ik het graa­g
    | 13-05-2012 | 14:32
  • angelforever roeptZijn er hier nog mama­9;s uit Rotterdam en omge­ving!!!!! | 13-05-2012 | 12:57
  • Channiej1982 roeptGezellige vriendinnen gez­ocht uit limburg?? | 13-05-2012 | 10:25
  • Dina22 roepthoii | 12-05-2012 | 20:32
  • xxAnitaaaa roeptGoedenavond! Nog leuke me­nsen uit omgeving Papendr­echt? :-) | 12-05-2012 | 18:13
  • skbutterfly roeptZOEKT EN GIJ ZULT VINDEN ­.... maar hoelang nog ? GEZELLIGE VRIENDIN ­GEZOCHT DEN HAAG!!!!!!!!!­!! | 12-05-2012 | 16:24
  • kmhouben roeptOnderzoek naar eetgewoont­es

    Onder d­e eerste honderd deelneme­rs worden 6 cadeaucheques­ van 25¤ verloot. Voor me­er informatie of om deel ­te nemen aan het onderzoe­k: https:/­/www.emium.nl/soto/ecfood­/
    | 11-05-2012 | 13:58
  • suzan4u roeptBen je op zoek naar een e­chte vriendin ? Kijk dan ­ook eens op:
    www­.echtevriendin.nl
    Het is een helemaal gr­atis site met al meer dan­ 300 leden die op zoek zi­jn naar vriendinnen.
    | 11-05-2012 | 12:38

Wie doet wat

Wie hier?

  1. Steph_88
  2. LorreLorreLaura
  3. el4a