- Anoniem #27076 roept“Hoi hoi,
ik wil jullie allemaal een heel mooi, gelukkig, liefdevol en gezond 2010 wensen. Ik hoop dat iedereen bij zichzelf kan blijven en de mooie momenten uit het leven kan halen. Dat grote bergen, slechts leerzame hobbeltjes worden.....” | 01-01-2010 | 18:59

Spiritualiteit
In deze veel te drukke tijd, zin in rust? Zit je niet lekker in je vel, maar kan je niet benoemen waardoor dat komt?
Wat doe jij om weer tot jezelf te komen of heb je tips? Heb je mooie ervaringen, vertel het hier!!
- Beheerder: Anoniem #27076
- Thema's en emoties: gezondheid, vrije tijd, energiek, gestresst, relaxed
Met...
- 48 volgers
- 13 blogs
- 7 onderwerpen
- 10 foto's
- Meest gelezen (5.114x) Wat doe jij om weer tot jezelf te komen?
- Meeste reacties (26) Wat doe jij om weer tot jezelf te komen?
Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 06-05-2010 16:40. \t\t
Een nieuwe kijk op....
- Had uit een spiritueel tijdschrift kaartjes gehaald waarop een aantal vragen stonden die je aan elkaar kon stellen. Nou ben ik daar gisteren met mijn vriend is gezellig voor gaan zitten. Wijntje en een knabbeltje op tafel we zijn er helemaal klaar voor. De eerste vraag was voor mijn vriend.
Is er genoeg ruimte voor wat jij wilt? Oh jee nou daar wist ik eigenlijk zelf ook meteen het antwoord al op. Nee dus, mijn vriend is iemand die zichzelf wegcijferd om het zo goed mogelijk te doen voor een ander. Daar maak ik vaak gebruik van, wil hij CSI kijken dan zit hij boven want ja ANTM komt toch ook op tv. Zo zijn er meer dingen. Ons huis is echt een meiden huis omdat alles wat ik leuk vindt rose is. En als ik echt iets wil en daar zielig bij kijk dan komt het er ook. Mmm... toch wel lastig om zo de waarheid over jezelf op te schrijven. Eigenlijk ben ik dus best een beetje egoïstisch. Dit besef kwam bij mij gisteren behoorlijk hard binnen. Waarom is het toch dat ik altijd zo graag mijn zin doordrijf zonder erbij na te denken wat dit voor de ander moet betekenen? Ken je dat een grote mond over je vriendinnen hebben dat ze altijd alleen aan zichzelf denken en dan merk je dat je geen haar beter bent.
Hierbij dus een goed voornemen de komende tijd. Meer luisteren naar wat mijn lieve vriend te vertellen heeft. Ook hebben we het er over gehad dat hij zijn eigen ruimte wat meer in kan gaan nemen. Ik hoop ook zeker dat hij dit op gaat pakken al zal het niet altijd zonder slag of stoot gebeuren.
Zo kom ik weer op het stukje spiritualiteit in de aandacht naar elkaar. Dit is mijn eerste eyeopener in de zoektocht. Geef de ander de ruimte want soms kunnen daar de mooiste dingen uitkomen. De rest van de kaartjes hebben we natuurlijk ook doorgenomen en het is heel fijn om een keer over onderwerpen te praten waar je normaal niet altijd bij stil staat. Leef in aandacht voor elkaar. Want alleen dan kan je met volle teugen van de mensen om je heen genieten.- Print deze pagina
1 reactie op blog
- Ik ken het gevoel.....
Mijn huis is ook een meidenhuis met 2 dochter en 2 kleindochters. Alles in huis draait om meiden; Arme 'lief'! Mijn lief is niet eens de vader van mijn (klein)kinderen maar al 17 jaar tollereert hij al dat 'roze' in zijn huis. Pas geleden hebben de meiden een kamer (in huis) opgegeven en een kantoor voor mijn lief gemaakt, compleet met mannenbehang -zwart- een compleet bureau met luxe stoel, boekenkasten -ikea- , pokerposters/kleed/spel en een slot op zijn deur.
'Lief' was zo blij als een klein kind met de onverwachtte eigen 'space' in huis en dat hij er nu regelmatig zit vind ik alleen maar fijn voor hem. Want het is niet makkelijk hoor voor een man met 5 meiden in huis!!
Ja, jouw blog maakte iets in mij wakker. Ik besef wat voor een ongelofelijk onzelfzuchtige man ik heb!! Ik ga hem wat vaker vertroetelen!!
Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 06-05-2010 16:40. \t\t
Een nieuwe kijk op....
Club Chat
Openbare berichten
- | 01-01-2010 | 18:59
Wie doet wat
- Isolde Florijn heeft een blog geschreven in Spiritualiteit13-01-2011 | 16:42
- Isolde Florijn heeft een blog geschreven in Spiritualiteit28-11-2010 | 17:05
- bloempje38 heeft gereageerd op een blog in Spiritualiteit30-05-2010 | 17:45
- Loeslok heeft gereageerd op een forum onderwerp in Spiritualiteit15-05-2010 | 17:38
- caressa heeft een blog geschreven in Spiritualiteit11-05-2010 | 18:57
- caressa heeft een forum onderwerp geplaatst in Spiritualiteit11-05-2010 | 08:29
- Isolde Florijn heeft een blog geschreven in Spiritualiteit09-05-2010 | 20:37
- M0ni3k heeft gereageerd op een blog in Spiritualiteit07-05-2010 | 22:42
- caressa heeft een blog geschreven in Spiritualiteit07-05-2010 | 14:02
- SuperOma heeft gereageerd op een blog in Spiritualiteit06-05-2010 | 16:40
Wie hier?
Er is niemand online!